Σύνδεσμος Φυλακισθέντων & Εξορισθέντων Αντιστασιακών 1967-1974
Μιχάλης Κατσιγιάννης, Πρόεδρος Εργατικού Κέντρου Αγρινίου
Γιώργος Αλιφτήρας, Πρόεδρος Εργατικού Κέντρου Άρτας
Γιάννης Σκόκας, Πρόεδρος Εργατικού Κέντρου Λάρισας
Γιώργος Κωνσταντίνου, Πρόεδρος Εργατικού Κέντρου Ζακύνθου
Γιώργος Οικονόμου, Πρόεδρος Εργατικού Κέντρου Λαμίας
Δαμασκηνός Μεντής, Πρόεδρος Εργατικού Κέντρου Λαυρίου
Θόδωρος Ασλανίδης, Πρόεδρος Εργατικού Κέντρου Λέσβου
Αλέκος Βεροιώτης, Πρόεδρος Εργατικού Κέντρου Λευκάδας
Νίκος Ξουράφης, Πρόεδρος Εργατικού Κέντρου Πειραιά126
Βάσω Βρυνιώτη, Πρόεδρος Εργατικού Κέντρου Σάμου
Δημήτρης Μαρμούτας, Πρόεδρος Εργατικού Κέντρου Πάτρας
Σωτήρης Γκίκας, Πρόεδρος Εργατικού Κέντρου Θεσπρωτίας
Νίκος Έξαρχος, Πρόεδρος Εργατικού Κέντρου Ιωαννίνων
Θύμιος Αγγελόπουλος, Πρόεδρος Εργατικού Κέντρου Φωκίδας
Ιωάννα Λάμπρου, Πρόεδρος Εργατικού Κέντρου Βορείου Συγκροτήματος Δωδεκανήσων
Μούντριχας Δημήτρης, Πρόεδρος Εργατικού Κέντρο Ευβοίας
Γιάννης Τασιούλας, Πρόεδρος Ομοσπονδίας Οικοδόμων και συναφών επαγγελμάτων Ελλάδας
Μανώλης Καραντούσας, Πρόεδρος Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Εργατοτεχνιτών και Υπαλλήλων Γάλακτος Τροφίμων και Ποτών
Κώστας Δράκος, Πρόεδρος Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Λογιστών
Γιώτα Ταβουλάρη, Πρόεδρος Ομοσπονδίας Εργαζομένων στο Φάρμακο
Παναγιώτης Κατάρας, Πρόεδρος Ομοσπονδίας Μισθωτών Τύπου και Βιομηχανίας Χάρτου
Λαμπρινή Χριστογιάννη, Πρόεδρος Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Συλλόγων Εργαζομένων στο υπουργείο Γεωργίας
ΒέταΠανουτσάκου, Πρόεδρος Ομοσπονδίας Συλλόγων Υπαλλήλων Αιρετών Περιφερειών Ελλάδας (ΟΣΥΑΠΕ) και Πρόεδρος Συλλόγου Υπαλλήλων Περιφέρειας Αττικής.
Βασίλης Σταμούλης, Πρόεδρος Ομοσπονδίας Εργατοϋπαλλήλων Κλωστοϋφαντουργίας-Ιματισμού-Δέρματος Ελλάδας
Δήμος Κουμπούρης, Πρόεδρος Ομοσπονδίας Συνταξιούχων Ελλάδας ΙΚΑ & Επικουρικών Ταμείων Μισθωτών
Γιώργος Αδαμίδης, Πρόεδρος ΓΕΝΟΠ ΔΕΗ
Ματίνα Παγώνη, Πρόεδρος ΕΙΝΑΠ
Ηλίας Κόρλος, πρόεδρος ΟΜΕ ΕΥΔΑΠ
Δημήτρης Καραγιάννης, Πρόεδρος Ομοσπονδίας Μεταλλωρύχων Ελλάδας
Θανάσης Βομπίρης, Πρόεδρος Ομοσπονδίας Αγροτικών Συλλόγων Ηλίας
Σπύρος Κοτοπούλης, Πρόεδρος Ομοσπονδίας Αγροτικών Συλλόγων Αιτωλοακαρνανίας
Σπύρος Μαρίνης, μέλος της ΕΕ ΑΔΕΔΥ
Αλέκος Αρβανιτίδης, μέλος ΕΕ ΑΔΕΔΥ
Γιώργος Πέρρος, μέλος της ΕΕ της ΓΣΕΕ
Νίκος Μαυροκέφαλος, μέλος της Διοίκησης του Εργατικού Κέντρου Αθήνας και της ΓΣΕΕ
Γκώγκος Θανάσης, μέλος της Διοίκησης της ΓΣΕΕ
Βάλσαμος Συρίγος, μέλος της Διοίκησης της ΓΣΕΕ
Παπαγεωργίου Νίκος, μέλος της Διοίκησης της ΓΣΕΕ
Νίκος Φωτόπουλος, μέλος ΕΕ ΓΣΕΕ
Θέμης Αμπλάς, Πρόεδρος Ομοσπονδίας Μεταφορών Ελλάδας
Στέφανιος Μπασινάς, μέλος ΔΣ ΓΣΕΕ
Σταμάτης Πελάης, Πρόεδρος Συνδικάτου Εργαζομένων Επισιτισμού – Τουρισμού Κέρκυρας
Παναγιώτης Καλφαγιάννης, Πρόεδρος ΔΣ ΠΟΣΠΕΡΤ
Γιώργος Βώβος, μέλος ΔΣ ΠΟΣΠΕΡΤ
Έφη Χαλιού, Μελος ΕΓ ΟΤΟΕ και Πρόεδρος σωματείου Χρηματοπιστωτικού Ν. Αττικής
Αντώνης Καββαδίας, μέλος του Γενικού Συμβουλίου της ΟΤΟΕ
Ήβα Καρυώτη, μέλος του Γεν Συμβουλίου ΟΤΟΕ και του ΔΣ ΣΕΤΑΠ
Γιώργος Κουφός, μέλος του Γεν Συμβουλίου ΟΤΟΕ
Διονύσης Γεωργούλης μέλος Γεν Συμβουλίου ΟΤΟΕ
Κώστας Σφακιανάκης Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων First Data
Νίκος Μπαμπανάς, Αντιπρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων First Data
Σοφία Καράμπαλη, Γραμματέας Σωματείου Εργαζομένων First Data
ΓεράσιμοςΠολλάτος, Αναπλ. ΓραμματέαςΣωματείουΕργαζομένων First Data
Ζωή Καρούση,μέλος ΔΣ Χρηματοπιστωτικού Ν Αττικής και ΤαμίαςΣωματείουΕργαζομένων First Data
Δήμητρα Ψαριανού, Αναπλ. ΤαμίαςΣωματείουΕργαζομένων First Data
Νίκος Μεσσαδος, Αντιπρόεδρος Κλαδικού Σωματείου χρηματοπιστωτικού
Ειρήνη Μπεκιαρη, Γραμματέας Κλαδικού Σωματείου Χρηματοπιστωτικού και Πρόεδρος Σωματείο εργαζομένων στη “Μέλλον”
Ευαγγελία Ρογκάκου, Αναπληρωτής γραμματέας Κλαδικού Σωματείου Χρηματοπιστωτικού
Θωμάς Στυλιάρας, Ταμίας Κλαδικού Σωματείου χρηματοπιστωτικού
Νίκος Αγογλωσσάκης, Μέλος ΔΣ Κλαδικού Σωματείου χρηματοπιστωτικού
Χριστιάννα Κολυβά, Μέλος ΔΣ Κλαδικού Σωματείου χρηματοπιστωτικού
Μαρία Βιντιαδη, Μέλος ΔΣ Κλαδικού Σωματείου χρηματοπιστωτικού
Ηλίας Λίγγρης, μέλος ΔΣ Κλαδικού Σωματείου χρηματοπιστωτικού
Μαρία Κουραχανη, Μέλος ΔΣ Κλαδικού Σωματείου χρηματοπιστωτικού και Γραμματέας σωματείου εργαζομένων στη ” Μέλλον”
Μάρκος Δεσιπρης, Μέλος ΔΣ Σωματείου εργαζομένων στη “Μέλλον”
Μαρία Κτίστη, μέλος ΔΣ Σωματείου εργαζομένων στη “Μέλλον”
Γιώργος Μηλιώνης, δημοσιογράφος, μελος Δ.Σ. ΕΣΗΕΑ
Πάνος Ζάχαρης, σκιτσογράφος, μάλος Δ.Σ. ΠΟΕΣΥ
Θανάσης Βογιατζής, δημοσιογράφος, μέλος Γενικού Συμβουλίου ΠΟΕΣΥ
Στράτος Κουτσοβίλης, διοικητικός υπάλληλος, μέλος Δ.Σ. ΕΠΗΕΑ
Βαγγέλης Γκιλάκης, διοικητικός υπάλληλος, μέλος Δ.Σ. ΕΠΗΕΑ
Γιώργος Πρασούλας, διοικητικός υπάλληλος, μέλος Δ.Σ. ΕΠΗΕΑ
Κώστας Πολύζος, τεχνικός τηλεόρασης, μέλος Δ.Σ. ΕΤΙΤΑ
Κατερίνα Καδδα, τεχνικός τηλεόρασης, μέλος Δ.Σ. ΕΤΙΤΑ
Μάνος Βασιλάρος, διοικητικός υπάλληλος, μέλος Δ.Σ. ΠΟΕΠΤΥΜ
Γιώργος Διαμαντόπουλος, διοικητικός υπάλληλος, μέλος Δ.Σ. ΠΟΕΠΤΥΜ
Δέσποινα Τσαφίτσα, μέλος Δ.Σ ΠΑΣΥΠΑΤΕΚΑΛ ΕΡΤ
Ελένη Γερασιμίδου, ηθοποιός
Αντώνης Ξένος, ηθοποιός
Αγγελική Ξένου, ηθοποιός
Κώστας Καζάκος, ηθοποιός
Τζένη Κόλλια, ηθοποιός-θεατρολόγος
Νίκος Διαμαντής, σκηνοθέτης
Έρη Ρίτσου, λογοτέχνιδα
Αλέξανδρος Παπακωνσταντίνου, ζωγράφος
Γιώργος Κιμούλης, ηθοποιός,
Γιάννης Στάνκογλου, ηθοποιός
Διονύσης Τσακνής, συνθέτης, στιχουργός
Νατάσσα Μποφίλιου, ερμηνεύτρια
Νίκος Μποφίλιος, ερμηνευτής
Πάνος Μπούσαλης, τραγουδοποιός
Κώστας Παρίσσης, μουσικός
Πέρης Μιχαηλίδης, ηθοποιός
Μανώλης Ανδρουλιδάκης, συνθέτης
Δημήτρης Λέντζος, στιχουργός
Γιώργος Κεντρωτής, καθηγητής Θεωρίας και Πράξης της Μετάφρασης, Ιόνιο Πανεπιστήμιο
Άγης Πετάλας, δικηγόρος – λογοτέχνης
Βασίλης Γισδάκης, ερμηνευτής
Μιχάλης Τρανουδάκης, συνθέτης
Σταυρούλα Μανωλοπούλου, ερμηνεύτρια
Τάσος Γκρους, συνθέτης
Άννα Λάζου, επίκουρη καθηγήτρια Φιλοσοφίας, ΕΚΠΑ
Εύα Μελά, εικαστικός, Πρόεδρος ΕΕΤΕ
Μπάμπης Δαραδήμος, εικαστικός, Πρόεδρος ΟΣΔΕΕΤΕ
Γιώργος Βαρελάς, εικαστικός, εκπρόσωπος του ΕΕΤΕ στο ΔΣ του ΕΜΣΤ
Βασίλης Παρασκευόπουλος, Πρόεδρος Πανελλήνιου Μουσικού Συλλόγου
Κώστας Σταυρόπουλος, Γραμματέας Πανελλήνιου Μουσικού Συλλόγου
ΈντριΝέζα , Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων στο Θέαμα Ακρόαμα
Κώστας Σταματόπουλος, σκηνοθέτης μέλος ΔΣ Εταιρίας Ελλήνων Σκηνοθετών
Λεωνίδας Βαρδαρός, ηθοποιός, σκηνοθέτης, μέλος ΔΣ Εταιρίας Ελλήνων Σκηνοθετών
Κώστας Βάκκας, σκηνοθέτης
Λίλα Καφαντάρη, ηθοποιός
Σταύρος Τσακίρης, σκηνοθέτης
Ηλιάνα Μαυρομάτη, ηθοποιός
Βασίλης Ζουμπουρλής, Διευθυντής Ερευνών Εθνικό Ίδρυμα Ερευνών Πρόεδρος Συλλόγου Προσωπικού
Χρονοπούλου Ευαγγελία, Επίκουρος Καθηγήτρια Τμήμα Βιοτεχνολογίας Γεωπονικό Πανεπιστήμιο Αθηνών
Νίκος Παπαλεξίου, Επίκουρος Καθηγητής, Πανεπιστήμιο Αιγαίου – Μέλος Εκτελεστικής Γραμματείας Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Συλλόγων Διδακτικού & Ερευνητικού Προσωπικού
Μιχάλης Βραχόπουλος, Καθηγητής, Εθνικό Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών
Γιάννης Κουτσούμπης, Αναπληρωτής Καθηγητής, Εθνικό Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών
Αφροδίτη Κτενά, Καθηγήτρια, Εθνικό Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών
Χάρης Λαμπρόπουλος, Καθηγητής, Εθνικό Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών
Χρήστος Μανασής, Καθηγητής, Εθνικό Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών
Χαράλαμπος Τσίτουρας, Καθηγητής, Εθνικό Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών
Μαρία Παραλίκα, Συνταξιούχος Καθηγήτρια Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής
Ευάγγελος Β Χριστοφόρου, Καθηγητής Εθνικού Μετσόβειου Πολυτέχνειου, ΔΣ Συλλόγου Διδασκόντων Εθνικού Μετσοβειο Πολυτεχνείου- Διευθυντής, Εργαστήριο Ηλεκτρονικών Αισθητηρίων
Ενέα Μέλε, Υποψήφιος Διδάκτορας, Εθνικό Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών
Τατιάνα Δαματοπούλου Υποψήφιος Διδάκτορας Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο
Τιτίκα Δημητρούλια, Καθηγήτρια Αριστοτέλειου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης, Κριτικός Λογοτεχνίας
Ιωάννης Ράμπιας, Καθηγητής Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής
Γιώργος Τριμπέρης, Ομότιμος Καθηγητής Εθνικό Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών
Σπύρος Τζόκας, Πανεπιστημιακός-συγγραφέας
Δημήτρης Κοιλάκος, Διδάσκων Πανεπιστημίου Δυτικής Αττικής
Παναγιώτης Κατηφές – Πρόεδρος ΑΣΓΜΕ (Ανώτατη Συνομοσπονδία Γονέων Μαθητών Ελλάδας)
Δημήτρης Λάμπρου – Αντιπρόεδρος ΑΣΓΜΕ
Θανάσης Κοκόνας Αντιπρόεδρος ΑΣΓΜΕ, Πρόεδρος Ομοσπονδίας Γονέων Κεντρικής Μακεδονίας
Κατερίνα Παπαλυμπέρη, Οργανωτική Γραμματέας ΑΣΓΜΕ
Βαγγέλης Φιλέρης, Ταμίας ΑΣΓΜΕ
Στέλλα Βαλαβάνη, μέλος ΔΣ ΑΣΓΜΕ, Πρόεδρος Ομοσπονδίας Γονέων Αττικής
Τζένη Μπιτσάκη, μέλος ΔΣ ΑΣΓΜΕ, Πρόεδρος Ομοσπονδίας Γονέων Κρήτης
Στέλιος Μπούσουλας – μέλος ΔΣ ΑΣΓΜΕ
Νίκος Καλιακάτσος – μέλος ΔΣ ΑΣΓΜΕ
Εύα Βλισίδου, Πρόεδρος Ομοσπονδίας Γονέων Ανατολικής Μακεδονίας Θράκης
Άσπα Μανδηλαρά, τ. Αντιπρόεδρος ΟΓΕ, χήρα Μανδηλαρά Νικηφόρου
Βίκυ Αράπη, πρώην βουλευτής, ΔΣ ΟΓΕ
Ανθή Γουρουντή, μουσικός
Νίκος Διαμαντής, σκηνοθέτης, πρώην διευθυντής Δημοτικού Θεάτρου Πειραιά
Μαρία Φυλανταράκη, Γραμματέας ΟΓΕ
Χριστίνα Σκαλούμπακα, Πρόεδρος ΟΓΕ
Μικαέλα Δανά, ηθοποιός
Μάκης Παπαδημητρίου, ηθοποιός
Φίλιππος Σοφιανός, ηθοποιός
Γεωργία Παλαιολόγου, γιατρός
Μιχάλης Γκαρτζόπουλος, εκπαιδευτικός μουσικός
Δημήτρης Μαραγκούλας, Μουσικοκριτικός
Αγάθη Κωστήρη, εκπαιδευτικός μουσικός
Κάλλια Παπαθεοδώρου, εικαστικός
Παντελής Τάτσης, Πρόεδρος Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Συντ/χωνΠ.Ο.Σ.ΟΑΕΕ
Θανάσης Καλαμπαλίκης, Πρόεδρος Ομοσπονδίας Βιοτεχνικών Σωματείων Αττικής
Δημήτρης Φλώκος, Προέδρος πανελλήνιας Ομοσπονδίας Βιοτεχνικών Σωματείων Κατεργασίας Ξύλου
Σάββας Κυριακίδης, Πρόεδρος Ομοσπονδίας Βιοτεχνών Υποδηματοποιών Ελλάδος
Πασχάλης Τσαρούχας, ηθοποιός
Νίκος Αγγελίδης, δημοσιογράφος
Ιοκάστη Αλειφεροπούλου, δημοσιογράφος
Αντώνης Αναστασόπουλος, δημοσιογράφος
Κάτια Αντωνιάδη, δημοσιογράφος
Αντώνης Γκιόκας, δημοσιογράφος
Βάσω Δελημήτρου, δημοσιογράφος
Σεμίνα Διγενή, δημοσιογράφος
Δημήτρης Καπετανόπουλος, δημοσιογράφος
Γιάννης Καραλής, δημοσιογράφος
Κώστας Κετσιετζής, δημοσιογράφος
Αγλαΐα Κυρίτς, δημοσιογράφος
Χρήστος Κωστόπουλος, δημοσιογράφος
Μιχάλης Λεάνης, δημοσιογράφος
Δημήτρης Μανιάτης, δημοσιογράφος
Στέλιος Μπαμιατζής, δημοσιογράφος
Δέσποινα Μπαρδάκου, δημοσιογράφος
Ξένια Μπάρκα , δημοσιογράφος
Παναγιώτα Μπίτσικα, δημοσιογράφος
Σωτήρης Μπολάκης, δημοσιογράφος
Γιάννης Μύττης,δημοσιογράφος
Νόρα Ράλλη, δημοσιογράφος
Αντώνης Ρηγόπουλος, δημοσιογράφος
Κατερίνα Ροββά, δημοσιογράφος
Χρύσα Ρουμελιώτη, δημοσιογράφος
Γιώργος Σκίντσας, δημοσιογράφος
Βασίλης Σκουρής, δημοσιογράφος
Κώστας Τσίλης, δημοσιογράφος
Κυριάκος Ρόκκος, γλύπτης Ομότιμος Καθηγητής ΤΕΙ
Ντίνα Κώτσιου, χαράκτρια, Αναπληρώτρια Καθηγήτρια Χαρακτικής στην Ανώτατη Σχολή Καλών Τεχνών
Μάρθα Κορίτσογλου, ζωγράφος, μέλος του ΔΣ του ΕΕΤΕ
Αριστείδης Πατσόγου, γλύπτης, Έφορος Γλυπτικής, Ταμίας του ΔΣ του ΕΕΤΕ
Βασίλης Χαλικιάς, Αγιογράφος, Αντιπρόεδρος του ΔΣ του ΕΕΤΕ
Αλεξάνδρα Πατσόγλου, εικαστικός
Ανδρουτσάκης Στάθης, ζωγράφος, Έφορος Ζωγραφικής, μέλος του ΔΣ του ΕΕΤΕ
Αντώνης Μυρωδιάς, γλύπτης
Ρόθος Κώστας, γλύπτης, ομότιμος καθηγητής ΤΕΙ
Χρήστος Ηλ. Κολοβός, αρχιμουσικός
Βιολέτα Ίκαρη, ερμηνεύτρια
Κλεοπάτρα Χοροζιδη, Πρόεδρος συλλόγου εργαζομένων ΟΤΑ Ν. Θεσσαλονίκης
Λάζαρος Μιχαηλίδης, Αντιπρόεδρος συλλόγου εργαζομένων Δήμου Θεσσαλονίκης
Γιάννης Καλλιφατιδης, Μέλος ΔΣ συλλόγου εργαζομένων Δήμου Καλαμαριάς
Γιώργος Τσαγγαρης, Γραμματέας συλλόγου εργαζομένων ΟΤΑ Ν. Θεσσαλονίκης
Βίκυ Καζαντζιδου, εργαζόμενη στον δήμο Ευόσμου μέλος ΔΣ συλλόγου εργαζομένων ΟΤΑ Ν. Θεσσαλονίκης
Σουλτάνα Παπαδοπούλου, εργαζόμενη στο δήμο Πυλαίας Χορτιάτη, μέλος ΔΣ σύλλογου εργαζομένων ΟΤΑ Ν. Θεσσαλονίκης
Ελλάδα Κελεσίδου, εργαζόμενη στο δήμο Θεσσαλονίκης
Στέλιος Χονδρουδης, εργαζόμενος στο δήμο Θέρμης, αντιπρόεδρος του συλλόγου εργαζομένων ΟΤΑ Ν. Θεσσαλονίκης
Βασίλης Μπαρτζας, εργαζόμενος στο δήμο Θερμαϊκού, μέλος ΔΣ συλλόγου εργαζομένων ΟΤΑ Ν. Θεσσαλονίκης
Ρούλα Δελημπανιδου, εργαζόμενη στο δήμο Δέλτα, μέλος του ΔΣ του συλλόγου εργαζομένων ΟΤΑ Ν. Θεσσαλονίκης
Τάσος Βασιλακάκης, εργαζόμενος στο δήμο Κιλκίς, μέλος του ΔΣ του συλλόγου εργαζομένων ΟΤΑ Ν. Κιλκίς
Θοδωρής Αθανασιάδης, εργαζόμενος δήμου Κιλκίς, μέλος ΔΣ του συλλόγου εργαζομένων ΟΤΑ Ν. Κιλκίς
Μαργαρίτα Ιγγλέση, εργαζόμενη στο δήμο Πυλαίας Χορτιάτη, μέλος ΔΣ συλλόγου εργαζομένων ΟΤΑ Ν. Θεσσαλονίκης
Δέσποινα Tοσουνίδου, Γιατρός, Ακτινοδιαγνώστρια, Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων Ασκληπιείο Βούλας, μέλος Ε.Γ. ΟΕΝΓΕ
Παναγιώτης Παπανικολάου, διευθυντής νευροχειρουργικής του Γενικού Κρατικού Νοσοκομείου Νίκαιας, Γραμματέας ΟΕΝΓΕ
Σοφία Παππά, Γιατρός, Παθολογοανατόμος Γ.Κ.Ν. Γεννηματάς μέλος Ε.Γ. της Ο.Ε.Ν.Γ.Ε.
Ράνια Mπέτση, Γιατρός, Ενδοκρινολόγος Μέλος Δ.Σ. Ένωσης Νοσοκομειακών Γιατρών Ηρακλείου
Αλέκος Βανακάρας, Καθηγητής Παν. Πατρών, Μέλος Εκτελεστικής Γραμματείας Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Συλλόγων Διδακτικού & Ερευνητικού Προσωπικού
Λευτέρης Μαμάτας, Επίκουρος ΚαθητητήςΠΑΜΑΚ, Μέλος Διοικούσας Επιτροπής Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Συλλόγων Διδακτικού & Ερευνητικού Προσωπικού
Μιχάλης Μιχαήλ, ανθυποπυραγόςε.α.
Γιάννης Ντουνιάδακης, υποναύαρχος ε.α. Π.Ν.
Γιώργος Παλιούρας, υποστράτηγος ΕΛ.ΑΣ. ε.α.
Γιάννης Αγγέλου, συνταγματάρχης ε.α.
Τριαντάφυλλος Φωτιάδης, αντιπλοίαρχος ε.α. Π.Ν.
Νίκος Καρπής, αντιπλοίαρχος ε.α. Λ.Σ.
Αδάμ Εύα, δικηγόρος
Αλαμάνου Αλεξάνδρα, δικηγόρος
Αντανασιώτης Αντώνης, μέλος του ΔΣ του Δικηγορικού Συλλόγου Αθήνας, συνήγορος πολιτικής αγωγής των κομμουνιστικών και συνδικαλιστών του ΠΑΜΕ στην δίκη της Χρυσής Αυγής
Αρβανίτης Αλέξανδρος, δικηγόρος
Αρχιμανδρίτης Βασίλης, δικηγόρος
Βενέρη Λυδία, δικηγόρος
Βερίγου Μαρία, δικηγόρος
Βηλαράς Γιώργος, δικηγόρος
Βίτσας Κώστας, δικηγόρος
Βρέζα Χρυσάνθη, δικηγόρος
Βρεττός Άγγελος, συνήγορος πολιτικής αγωγής των κομμουνιστικών και συνδικαλιστών του ΠΑΜΕ στην δίκη της Χρυσής Αυγής
Γαλιατσάτος Κώστας, δικαστικός επιμελητής
Γεράκη Κατερίνα, δικηγόρος
Γεράκης Ηλίας, δικηγόρος
Γερογιάννης Κώστας, δικηγόρος
Γεωργίου Θωμάς, δικηγόρος
Γιακουμέλου Δήμητρα, δικηγόρος
Δάλλας Παναγιώτης, συμβολαιογράφος
Δημητρέλλος Κώστας, δικηγόρος
Διονυσόπουλος Βασίλης, πρόεδρος του Σωματείου Μισθωτών Δικηγόρων Αττικής
Εμμανουηλίδης Θοδωρής, δικηγόρος
Ζαφειρίου Ελένη, συνταξιούχος δικηγόρος
Ζαχάκος Ηλίας, μέλος του ΔΣ της Ομοσπονδίας Δικαστικών Επιμελητών Ελλάδας
Ζήσης Κώστας, δικαστικός επιμελητής
Ζήσης Νίκος, δικαστικός επιμελητής
Ηλιοπούλου Σοφία, δικηγόρος
Θεοδωρόπουλος Θεόδωρος, συνήγορος πολιτικής αγωγής των κομμουνιστικών και συνδικαλιστών του ΠΑΜΕ στην δίκη της Χρυσής Αυγής
Καραγιαννίδου – Μιχαηλίδου Μαρία, δικηγόρος
Καρυδάς Κυριάκος, μέλος του ΔΣ του Δικηγορικού Συλλόγου Πειραιά
Κατρή Εύα, δικηγόρος
Κιούλος Χρήστος, δικηγόρος
Κίτσου Σταυρούλα, δικηγόρος
Κονταξόγλου Κώστας, δικηγόρος
Κοντέας Αντρέας, δικηγόρος
Κοντογιάννης Γιάννης, δικηγόρος
Κοντοές Χρήστος, δικηγόρος
Κόντος Αποστόλης, δικηγόρος
Κουλουρούδης Γιάννης, δικηγόρος
Κουλουρούδης Παναγιώτης, δικηγόρος
Κουλουρούδης Στρατής, δικηγόρος
Κουνουγιέρη Γιώτα, δικηγόρος
Κρεμαστάς Χρήστος, δικηγόρος
Κωνσταντέλλου Βασιλική, δικηγόρος
Κωνσταντινίδης Νίκος, δικηγόρος
Λυκίδης Κώστας, δικηγόρος
Μακρή Μαρία, δικηγόρος
Μαλαγάρη Σταυρούλα, συμβολαιογράφος
Μαλαγάρης Μάνος, συνήγορος πολιτικής αγωγής των κομμουνιστικών και συνδικαλιστών του ΠΑΜΕ στην δίκη της Χρυσής Αυγής
Μάλλιου Ελένη, δικηγόρος
Μαμματάς Ζαχαρίας, δικηγόρος
Μανουδάκης Γιώργος, δικηγόρος
Μαργαριτίνη Ειρήνη, δικηγόρος
Μαρκατσέλλη Χαρά, δικηγόρος
Μαρούλη Χαρά, δικηγόρος
Μαστρογεωργοπούλου Μαρία, δικηγόρος
Μίληση Ευφροσύνη, δικηγόρος
Μιχαηλίδης Χρήστος, δικηγόρος
Μιχαλοπούλου Σοφία, δικηγόρος
Μίχας Αλέξανδρος, δικηγόρος
Μούσης Τρύφωνας, δικηγόρος
Μπίρδας Λάμπρος, δικηγόρος
Νάκης Γιάννης, δικηγόρος
Ξαγοράρης Γιώργος, δικαστικός επιμελητής
Παδημητρίου Δημήτρης, δικηγόρος
Παναγόπουλος Συμεών, δικηγόρος
Παπαδημητρίου Γιώργος, δικηγόρος
Παπανικολάου Παναγιώτης, δικηγόρος
Προυσανίδης Ανέστης, δικηγόρος
Προυσανίδης Ιορδάνης, δικηγόρος
Σαπουντζάκης Τάκης, συνήγορος πολιτικής αγωγής των κομμουνιστικών και συνδικαλιστών του ΠΑΜΕ στην δίκη της Χρυσής Αυγής
ΣκαλούμπακαΟλίνα, δικηγόρος
Σκούρας Χρήστος, δικηγόρος
Στρατής Χάρης, συνήγορος πολιτικής αγωγής των κομμουνιστικών και συνδικαλιστών του ΠΑΜΕ στην δίκη της Χρυσής Αυγής
Τερζίδης Βασίλης, δικηγόρος
Τσάκωνα Ζωή, δικηγόρος
Τσαλαβούτα Τριανταφυλλιά, δικηγόρος
Τσαμούρη Στέφη, μέλος του ΔΣ του Συλλόγου Δικαστικών Επιμελητών Αθήνας
Τσαουρδάς Αντρέας, δικηγόρος
Τσερκέζογλου Κατερίνα, δικηγόρος
Τσιαδήμας Γιάννης, δικηγόρος
Τσιφτσής Άγγελος, δικηγόρος
Τσότρα Ιωάννα – Μαρία, δικηγόρος
Φλέσσα Νικολέττα, δικηγόρος
Φραντζεσκάκης Μανώλης, δικηγόρος
Χαρανάς Κώστας, δικηγόρος
Χαραυγής Παυσανίας, δικηγόρος
Γκομώλη Αγαθή, ψυχολόγος
Δημήτρης Ζιαζιάς, Πρόεδρος Ένωσης Νοσοκομειακών Γιατρών Αχαΐας
Ένωση Γιατρών ΕΣΥ Νομού Ηρακλείου (ΕΓΕΣΥΝΗ)
Κωστάκης Γεώργιος, Διευθυντής ΕΣΥ-Χειρουργός, πρόεδρος ΕΓΕΣΥΝΗ
Δημήτρης Παχατουρτίδης, Διευθυντής Νευροχειρουργικής Πανεπιστημιακού Νοσοκομείου Ιωαννίνων
Κωνσταντίνος Λειβαδάς, Διευθυντής Ουρολόγος Σισμανόγλειου
Κατρινάκης Γεώργιος, Διευθυντής ΕΣΥ-Αιματολόγος, μέλος ΔΣ ΕΓΕΣΥΝΗ
Κοκκινάκη Μαρία, Διευθύντρια ΕΣΥ Ακτινοδιαγνωστικής, γραμματέας ΕΓΕΣΥΝΗ
Μπέτση Γρηγορία, Επιμελήτρια Β ΕΣΥ-Ενδοκρινολόγος, αντιπρόεδρος ΕΓΕΣΥΝΗ
Γιώργος Ανδριώτης, Γραμματέας Συνδικάτου Ξ/Υ και Εργαζομένων Επισιτισμού – Τουρισμού Κέρκυρας
Ρεγγίνα Αντωνέλλου, Πρόεδρος του Συλλόγου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Ν. Κορινθίας.
Σταύρος Αρεστης, μέλος ΔΣ ΣΕΤΗΠ.
Βασίλης Βάσσιος, Πρόεδρος του Συνδικάτου Γάλα – Τρόφιμα – Ποτά Αρτας – Πρέβεζας και μέλος της Διοίκησης του Εργατικού Κέντρου Αρτας.
Γεράσιμος Βερροιώτης, Πρόεδρος Συνδικάτου Οικοδόμων Λευκάδας – Βόνιτσας.
Αποστόλης Γαρμπής, Πρόεδρος Επιχειρησιακού Σωματείου ΦΑΓΕ.
Ρουμπίνη Γεωργιοπούλου, Μέλος ΔΣ Σωματείου Κομμωτών Κέρκυρας.
Μάνθος Γισδάκης, Πρόεδρος του Σωματείου Βιβλιοχαρτοπωλών Κέρκυρας.
Αγγελική Γιώτη, Πρόεδρος του Σωματείου Λογιστών και βοηθών λογιστών Αρτας.
Ντίνα Γκογκάκη, Πρόεδρος Συλλόγου Εμποροϋπαλλήλων Αθήνας.
Νίκος Γκότσης, Πρόεδρος σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Ηλείας – δημοτικός σύμβουλος Ανδρίτσαινας Κρεστένων.
Κωνσταντίνος Δαφνομίλης, μέλος ΔΣ ΣΕΤΗΠ.
Κατερίνα Δημάκη, πρόεδρος Συνδικάτου Μετάλλου Εύβοιας.
Δημήτρης Δήμας, Πρόεδρος Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Αγρινίου.
Κατερίνα Δρακονταειδή, ιδιωτική υπάλληλος.
Γεώργιος Εμμανουηλίδης, Πρόεδρος ΔΣ Σωματείου Διανομέων – Ντελίβερι Ν. Χανίων.
Ευάγγελος Μπακας, Μέλος της Διοίκησης του Εργατικού Κέντρου Καλαμάτας, Εργαζόμενος στην Καπνοβιομηχανία «Καρέλια».
Δημήτρης Ζώντος, μέλος ΔΣ Συνδικάτου Μετάλλου Εύβοιας.
Γιώργος Ηλιόπουλος, Πρόεδρος Συνδικάτου Οικοδόμων. Νίκος Θεοφύλακτος, Πρόεδρος Συνδέσμου Εργατοτεχνιτών Οικοδόμων Κέρκυρας.
Νίκος Θεοφύλακτος, Πρόεδρος Συνδέσμου Εργατοτεχνιτών Οικοδόμων Κέρκυρας.
Σπύρος Κανταρέλης, Πρόεδρος Κερκυραϊκού Συνδέσμου Ιδιωτικών Υπαλλήλων.
Σπυρίδων Καουρης, Αντιπρόεδρος Οικοδόμων Ν. Πρέβεζας.
Χαράλαμπος Καρακίτσος, Μέλος του ΔΣ Σωματείου Μηχανικών Αυτοκινήτων Ν. Χανίων και μέλος του ΔΣ ΟΕΒΕΝΧ.
Ειρήνη Καραμήτρου, μέλος ΔΣ ΣΕΤΗΠ.
Γιάννης Καρανικόλας, Πρόεδρος Συνδικάτου Κλωστοϋφαντουργίας – Ιματισμού – Δέρματος Ν. Αττικής.
Κωνσταντίνα Κατσαβαρου, Μέλος Ι/Υ Ν. Πρέβεζας.
Νατάσσα Κίλιμπα, Αναπ. γραμματέας Συνδικάτου Μετάλλου Εύβοιας.
Θανάσης Κολιζέρας, πρόεδρος Συνδικάτου Γάλακτος – Τροφίμων – Ποτών Αργολίδας και μέλος της Διοίκησης της Ομοσπονδίας Γάλακτος – Τροφίμων – Ποτών.
Ευγενία Κολυβα, Πρόεδρος Συνδέσμου Συνεταιριστικών Υπαλλήλων Λευκάδας.
Χρήστος Κοντάρας, μέλος ΕΕ ΔΣ Συνδικάτου Μετάλλου Εύβοιας.
ΝώνταςΚοντοπριας, Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων στα Ξενοδοχεία, Εστιατόρια & Συναφή Επαγγέλματα Λευκάδας – Βόνιτσας.
Στράτος Κουρτζανίδης, πρόεδρος ΣΕΤΗΠ. Ειρήνη Κυριαζή,Γραμματέας Ι/Υ Ν. Πρέβεζας.
Παναγιώτης Κυρτσιάς, Πρόεδρος του Σωματείου Εργατ/λων Πτηνοτροφικού Συνεταιρισμού Αρτας και γενικός γραμματέας του Εργατικού Κέντρου Αρτας.
Παναγιώτης Κώτσης, Μέλος της διοίκησης του Εργατικού Κέντρου Αρτας.
Διονύσης Κωφός, Ταμίας ΣΕΤΗΠ.
Γιάννης Λασθιωτάκης, Γραμματέας Συνδέσμου Εργατοτεχνιτών Οικοδόμων Κέρκυρας.
Βασιλική Λεμονή Σκαρπαλετζου, Αναπλ. γεν. γραμματέας ΣΕΤΗΠ.
Λεωνίδας Λεοντάρης, Πρόεδρος του Σωματείου Εργαζομένων στην Αρχαιολογία Αρτας.
Στάθης Λουκάκης, Πρόεδρος του Συνδικάτου Οικοδόμων Ρεθύμνου και μέλος του ΔΣ του Εργατικού Κέντρου Ρεθύμνου.
Δημήτρης Λύκας,Πρόεδρος του Σωματείου Εμποροϋπαλλήλων Αρτας και μέλος της Διοίκησης του Εργατικού Κέντρου Αρτας.
Αθανάσιος Μαντούσης,Πρόεδρος Σωματείου Οδηγών Ν. Πρέβεζας.
Χάρης Μάστορας, Μέλος ΔΣ του Συλλόγου Επαγγελματιών Λογιστών Κέρκυρας.
Χρήστος Ματαράγκας,Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων στην Ενέργεια Νομών Αττικής – Βοιωτίας – Ευβοίας – Κορινθίας.
Αθηνά Μαυροκέφαλου, Ταμίας Ι/Υ Ν. Πρέβεζας.
Παναγιώτης Μιχαηλίδης, Πρόεδρος Επιχειρησιακού Σωματείου «Μπέρινγκερ».
Διονύσιος Μπαλαδήμας, Πρόεδρος Οικοδόμων Ν. Πρέβεζας,
Μιχάλης Μπέλλας, γραμματέας ΣΕΤΗΠ. Λίζα Μπόντη, Γραμματέας Κερκυραϊκού Συνδέσμου Ιδιωτικών Υπαλλήλων.
Γιώργος Ντοκομές, Μέλος της διοίκησης του Εργατικού Κέντρου Αρτας.
Γιώργος Ντουντούμης, Πρόεδρος Ενωσης Οικοδόμων Αιτωλοακαρνανίας.
Δημήτριος Ντούσης, Μέλος της διοίκησης του Εργατικού Κέντρου Αρτας.
Νίκος Ξουράφης,Πρόεδρος Εργατικού Κέντρου Πειραιά.
Πελαγία Ουζούνη,Αντιπρόεδρος ΣΕΤΗΠ.
Βασίλης Παπαγεωργίου, Αντιπρόεδρος του Συλλόγου Επαγγελματιών Λογιστών Κέρκυρας.
Γιώργος Παπαδιώτης, Πρόεδρος του Σωματείου Επαγγελματιών Οδηγών Αρτας. Βασίλης Παρασκευόπουλος, Πρόεδρος Πανελλήνιου Μουσικού Συλλόγου.
Αλέκος Περράκης, Πρόεδρος Συνδικάτου Εργατοϋπαλλήλων Τηλεπικοινωνιών και Πληροφορικής νομού Αττικής. Γιάννης Πιέρρης, Μέλος ΔΣ του Συλλόγου Επαγγελματιών Λογιστών Κέρκυρας. Σωτήρης Πουλικόγιαννης, Πρόεδρος Συνδικάτου Μετάλλου Αττικής. Γεώργιος Πουμπης, Πρόεδρος Ι/Υ Ν. Πρέβεζας.
Σπύρος Ραρής, Πρόεδρος του Σωματείου Φορτηγών ΔΧ Κέρκυρας. Ιωάννης Σιωζης, Αντιπρόεδρος Ι/Υ Ν. Πρέβεζας.
Λαμπρίνα Σκορίλα, Πρόεδρος του Σωματείου Επισιτισμού Αρτας και μέλος της Διοίκησης του Εργατικού Κέντρου Αρτας.
Παναγιώτης Σπηλιώτης, Πρόεδρος του Σωματείου Εργαζομένων «Μουρίκη ΑΕ» και μέλος της Διοίκησης του Εργατικού Κέντρου Κορίνθου.
Στάθης Σταθουλόπουλος, Πρόεδρος Συνδικάτου Φαρμάκου, Καλλυντικού και συναφών επαγγελμάτων Ν. Αττικής – Πειραιά και Νήσων.
Γιώργος Στεφανάκης, Πρόεδρος Συνδικάτου Εργατοϋπαλλήλων Επισιτισμού – Τουρισμού – Ξενοδοχείων Αττικής.
Θεόφιλος Στεφανίδης, μέλος ΔΣ ΣΕΤΗΠ.
Γιάννης Σχοινάς, Πρόεδρος Κλαδικού Συνδικάτου Γάλακτος, Τροφίμων, Ποτών Αττικής και Πρόεδρος Επιχειρησιακού Σωματείου «Tasty».
Νίκος Τζώρτζης,Πρόεδρος Συνδέσμου Ιδιωτικών Υπαλλήλων ΑΕ και Γραφείων Αθήνας.
Πέτρος Τσαπραλής, πρώην Πρόεδρος του Εργατικού Κέντρου Καλαμάτας. Κωνσταντίνος Τσιατούρας, Ιδιωτικός υπάλληλος.
Κώστας Τσιάφης, Πρόεδρος του Σωματείου Βοηθών Φαρμακείων και Φαρμακοϋπαλλήλων Αρτας.
Λαμπρινή Τσιμπλοκούκου, Μέλος της διοίκησης του Εργατικού Κέντρου Αρτας.
Θανάσης Φωτόπουλος,Πρόεδρος Κλαδικού Συνδικάτου Τύπου και Χάρτου Αττικής.
Παναγιώτης Χαϊνάς, Πρόεδρος Επιχειρησιακού Σωματείου «ΕΒΓΑ».
Μανώλης Χαλεπης, Πρόεδρος Συλλόγου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Λευκάδας – Βόνιτσας.
Ιάκωβος Χαραλάμπους,ιδιωτικός υπάλληλος.
Βαγγέλης Χήρας, Πρόεδρος Συνδικάτου Οικοδόμων Αρτας, Α’ Αντιπρόεδρος του Εργατικού Κέντρου Αρτας.
ΒάνταΑγάκου, Μέλος ΔΣ Συλλόγου Υπαλλήλων Περιφέρειας Αττικής. Αθανάσιος Αθανασόπουλος, Πρόεδρος Συλλόγου Υπαλλήλων Περιφερειακής Ενότητας Μεσσηνίας.
Παναγιώτα Αλεξοπούλου, Εργαζόμενη στη ΔΕΥΑ Καλαμάτας.
Γιάννης Ανδρεαδέλλης, Μέλος ΔΣ Ομοσπονδίας Συλλόγων Υπαλλήλων Αιρετών Περιφερειών Ελλάδας (ΟΣΥΑΠΕ) και μέλος ΔΣ Συλλόγου Υπαλλήλων Περιφέρειας Αττικής.
Μαρία Αραβαντινού, Δημοτικός υπάλληλος.
Γιώργος Βασιλειάδης, Προϊστάμενος στον ΕΦΚΑ (ΟΑΕΕ), επικεφαλής του ψηφοδελτίου «ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» για τις εκλογές του Υπηρεσιακού Συμβουλίου.
Νότα Βασιλοπούλου, Πρόεδρος Πανελλήνιου Συλλόγου Εργαζομένων ΟΓΑ (ΟΠΕΚΑ – ΕΦΚΑ Αγροτών).
Μαργαρίτα Γεωργιάδου, Γενική γραμματέας ΔΣ ΟΣΕΑΔΕ (Ομοσπονδία Συλλόγων Εργαζομένων Αποκεντρωμένων Διοικήσεων Ελλάδας).
Ολγα Γιαννακιτσίδου, Γραμματέας Συλλόγου Υπαλλήλων Περιφερειακής Ενότητας Αχαΐας.
Πολυξένη Γκιούρη, Διοικητικός υπάλληλος ΕΛΤΑ. Βαγγέλης Γκουδινάκης, Επόπτης Δημόσιας Υγείας Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας, μέλος ΔΕ ΤοΤ Θεσσαλονίκης Συλλόγου Εργαζομένων Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας.
Σωτήρης Δοξακίδης, Μέλος ΓΣ Ομοσπονδίας Συλλόγων Υπαλλήλων Αιρετών Περιφερειών Ελλάδας (ΟΣΥΑΠΕ) και μέλος ΔΣ Συλλόγου Υπαλλήλων Περιφέρειας Αττικής.
Αλέξης Δρόσος, Ταμίας Ομοσπονδίας Συλλόγων Εργαζομένων Αποκεντρωμένων Διοικήσεων Ελλάδας (ΟΣΕΑΔΕ) και Πρόεδρος Συλλόγου Εργαζομένων Αποκεντρωμένης Διοίκησης Αττικής.
ΑλκηςΖαβερδινός, Μέλος ΔΣ Ομοσπονδίας Συλλόγων Υπαλλήλων Αιρετών Περιφερειών Ελλάδας (ΟΣΥΑΠΕ) και μέλος ΔΣ Συλλόγου Υπαλλήλων Περιφέρειας Αττικής.
Θανάσης Ζαφειρόπουλος, Νοσηλευτής Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας, μέλος ΔΣ Συλλόγου Εργαζομένων Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας.
Τάσος Ζερβός, Πρόεδρος ΣΥΑΤ (Σύλλογος Υπαλλήλων Ασφαλιστικών Ταμείων) και μέλος ΔΣ Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Προσωπικού Οργανισμών Κοινωνικής Πολιτικής (ΠΟΠΟΚΠ).
Γρηγόρης Ζουλούμης, ΔΣ Συλλόγου Εργαζομένων Αποκεντρωμένης Διοίκησης, ΜΘ/περιοχή Κ-Μ, Αιρετό μέλος στο ΥΣ (υπαλλήλων ΙΔΑΧ) της ΑΔΜΘ.
Ηλίας Ζουμπούλης, Πρόεδρος του Συλλόγου Εφοριακών Δ. Μακεδονίας.
Μαρία Ζουρμπάκη, Πρόεδρος Συλλόγου Υπαλλήλων Περιφερειακής Ενότητας Ρεθύμνου.
Γιώργος Ηλιόπουλος, Μέλος ΔΣ Συλλόγου Υπαλλήλων Περιφέρειας Αττικής.
Θεόδωρος Μακρυνιώτης, Μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων ΔΕΥΑ Μεσσηνίας.
Αποστόλης Θέρμος, Πρόεδρος Συνδικάτου Εργαζομένων ΟΤΑ Ν. Λευκάδας.
Παύλος Ιακωβίδης, Γεωλόγος Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας.
Γαβριήλ Ιωαννίδης, Πρόεδρος Ομοσπονδίας Συλλόγων Εργαζομένων Αποκεντρωμένων Διοικήσεων Ελλάδας (ΟΣΕΑΔΕ) και μέλος ΔΣ Συλλόγου Εργαζομένων Αποκεντρωμένης Διοίκησης Αττικής.
Βαγγέλης Καζάκος, Γραμματέας Συλλόγου Υπαλλήλων Περιφέρειας Αττικής.
Ανδρέας Καλαϊτζάκης, Μέλος ΔΣ Συλλόγου Υπαλλήλων Περιφερειακής Ενότητας Ρεθύμνου.
Φοίβος Καπερώνης,μέλος ΔΣ Ενωσης Ελεγκτών Εναέριας Κυκλοφορίας Ελλάδας (ΕΕΕΚΕ).
Χρόνης Καραγεωργίου, Συνδικαλιστής – πρώην μέλος ΔΣ Συλλόγου Υπαλλήλων Περιφερειακής Ενότητας Εβρου.
Μάριος Καραθανάσης,ΔΣΟΣΕΑΔΕ (Ομοσπονδία Εργαζομένων Αποκεντρωμένης Διοίκησης Ελλάδας), Πρόεδρος ΔΣ Συλλόγου Εργαζομένων ΑΔ.
Γιώτα Κίτσου,Γραμματέας Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Προσωπικού Οργανισμών Κοινωνικής Πολιτικής (ΠΟΠΟΚΠ).
Γιάννης Κόκιος, Γραμματέας Συλλόγου Εργαζομένων Αποκεντρωμένης Διοίκησης Αττικής.
Σωτηρία Κοκοβιάδου, Ταμίας Συλλόγου Υπαλλήλων Περιφέρειας Αττικής.
Θωμάς Κονάκης, Ταμίας ΔΣ ΟΤΑ Ν. Πρέβεζας.
Κυριάκος Κοντούδης, Μέλος ΓΣ Ομοσπονδίας Συλλόγων Υπαλλήλων Αιρετών Περιφερειών Ελλάδας (ΟΣΥΑΠΕ) και μέλος ΔΣ Συλλόγου Υπαλλήλων Περιφέρειας Αττικής.
Σωτηρία Κορκίδου, μέλος ΔΣ Συλλόγου Υπαλλήλων Περιφέρειας Αττικής.
Αντώνης Κουρούκλης, Πρόεδρος Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Προσωπικού Οργανισμών Κοινωνικής Πολιτικής (ΠΟΠΟΚΠ).
Παναγιώτης Κουφαλάκος, Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων στις ΔΕΥΑ Μεσσηνίας, μέλος Διοίκησης ΕΚ Καλαμάτας.
Γεώργιος Κρεμεζης, Αντιπρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων στις ΔΕΥΑ Μεσσηνίας.
Σπύρος Κωνσταντάς, Πρόεδρος Συνδικάτου Εργαζομένων α’ και β΄ βαθμού Αυτοδιοίκησης Περιφέρειας Αττικής (ΟΤΑ).
Πέτρος Λελοβίτης, Μέλος ΓΣ ΠΟΕ-ΟΤΑ, μέλος ΔΣ ΟΤΑ Ν. Πρέβεζας.
Στέργιος Λιάμπας, Πρόεδρος του ΝΤ Γρεβενών της ΑΔΕΔΥ.
Παναγιώτης Λυμπέρης, Γραμματέας Συλλόγου Υπαλλήλων Περιφερειακής Ενότητας Μεσσηνίας.
Βασιλική Μαμαλούδη, Μέλος ΔΣ Ομοσπονδίας Συλλόγων Υπηρεσίας Πολιτικής Αεροπορίας (ΟΣΥΠΑ).
Γεώργιος Μησιρλης, Πρόεδρος ΔΣ ΟΤΑ Ν. Πρέβεζας, Πρόεδρος ΝΤ ΑΔΕΔΥ Ν. Πρέβεζας.
Παυλίνα Μιχαλοπούλου, Κτηνίατρος Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας.
Γεώργιος Μπαϊκος, Εργαζόμενος στη ΔΕΥΑ Καλαμάτας.
Γιώργος Μπακογιώργος, Γραμματέας Συλλόγου Υπαλλήλων Περιφερειακής Ενότητας Ευρυτανίας. ΑνναΜπάμπα, Γεωλόγος Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας.
Παναγιώτης Νικολόπουλος, Εργαζομενος στη ΔΕΥΑ Καλαμάτας.
Παναγιώτης Ντόντος, Μέλος ΓΣ Ομοσπονδίας Συλλόγων Υπαλλήλων Αιρετών Περιφερειών Ελλάδας (ΟΣΥΑΠΕ) και μέλος ΔΣ Συλλόγου Υπαλλήλων Περιφέρειας Αττικής.
Γεώργιος Ντουντούμης, Μέλος ΓΣ Ομοσπονδίας Συλλόγων Υπαλλήλων Αιρετών Περιφερειών Ελλάδας (ΟΣΥΑΠΕ) και μέλος ΔΣ Συλλόγου Υπαλλήλων Περιφερειακής Ενότητας Αχαΐας.
Αλέκος Ουγγρίνος, Γεωπόνος Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας, μέλος ΔΕ ΤοΤ Πέλλας Συλλόγου Εργαζομένων Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας.
Αριάδνη Παγανέλη, Μέλος ΓΣ Ομοσπονδίας Συλλόγων Υπαλλήλων Αιρετών Περιφερειών Ελλάδας (ΟΣΥΑΠΕ) και μέλος ΔΣ Συλλόγου Υπαλλήλων Περιφέρειας Αττικής.
Δημήτριος Παγωνίδης, Ταμίας Ομοσπονδίας Συλλόγων Υπαλλήλων Αιρετών Περιφερειών Ελλάδας (ΟΣΥΑΠΕ) και μέλος ΔΣ Συλλόγου Υπαλλήλων Περιφερειακής Ενότητας Εβρου.
Βίρνα Πανοπούλου, Μέλος ΔΣ Συλλόγου Υπαλλήλων Ασφαλιστικών Ταμείων.
Γιάννης Παπαδιάς, ΔΣ ΟΣΕΑΔΕ (Ομοσπονδία Συλλόγων Εργαζομένων Αποκεντρωμένης Διοίκησης Ελλάδας), ΔΣ Συλλόγου Εργαζομένων ΑΔΜ Ηπείρου – Δυτ. Μακεδονίας.
Αντώνης Παπαδόπουλος, Γιατρός Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας.
Κωνσταντίνος Πατσης, Μέλος ΔΣ ΟΤΑ Ν. Πρέβεζας.
Χρήστος Παυλίδης, Επόπτης Δημόσιας Υγείας Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας. Αικατερίνη Παχη, Εργαζόμενη στη ΔΕΥΑ Καλαμάτας.
Αγγελος Περιβολάρης, Πολιτικός Μηχανικός, υπάλληλος ΠΕ Φλώρινας.
Δημήτρης Πεσλής, ΔΣ Συλλόγου Εργαζομένων ΑΔΜ Ηπείρου – Δυτ. Μακεδονίας.
Αντώνης Ραλλάτος, ΔΣΟΣΕΑΔΕ (Ομοσπονδία Συλλόγων Εργαζομένων Αποκεντρωμένης Διοίκησης Ελλάδας), ΔΣ Πανελλήνιας Ενωσης Δασολόγων Δημ. Υπαλλήλων (ΠΕΔΔΥ).
Αλίκη Ρουμελιώτου, Ταμίας Συλλόγου Εργαζομένων Αποκεντρωμένης Διοίκησης Αττικής.
Κάκια Σαραντοπούλου, Μέλος ΔΣ Συλλόγου Υπαλλήλων Περιφέρειας Αττικής και Πρόεδρος Επιτροπής Υγείας και Ασφάλειας.
Σοφία Πουρναρα, Εργαζόμενη στη ΔΕΥΑ Καλαμάτας.
Κώστας Σταμάτης, Διοικητικός Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας, μέλος ΓΣ Ομοσπονδίας Συλλόγων Υπαλλήλων Αιρετών Περιφερειών Ελλάδας (ΟΣΥΑΠΕ).
Νατάσα Σταμκοπούλου, Κτηνίατρος Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας, μέλος ΔΣ Συλ. Εργαζομένων ΠΚΜ, μέλος ΔΣ Ομοσπονδίας Συλλόγων Υπαλλήλων Αιρετών Περιφερειών Ελλάδας (ΟΣΥΑΠΕ), μέλος ΔΕ Παραρτήματος ΠΕΚΔΥ.
Ειρήνη Στεβή, Μέλος ΔΣ Συλλόγου Υπαλλήλων Περιφέρειας Αττικής.
Σταυρούλα Στραβακου, Γραμματέας Σωματείου Εργαζομένων ΔΕΥΑ Μεσσηνιας.
Χρήστος Τζανες, Μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων ΔΕΥΑΜεσσηνιας.
Εύα Τζιφάκη, Μέλος ΔΣ Συλλόγου Υπαλλήλων Περιφερειακής Ενότητας Ρεθύμνου.
Λευτέρης Τηγανούριας, ΔΣ Συλλόγου Εργαζομένων ΑΔΜΘ/περιοχή Θράκης. Παναγιώτης Τηλικίδης, Εργάτης Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας.
Αθανάσιος Τριαντος, Εργαζόμενος στη ΔΕΥΑ Καλαμάτας.
Μαρία Τσαμούρη, Γραμματέας Συλλόγου Υπαλλήλων Ασφαλιστικών Ταμείων.
Ολγα Τσεχελίδου, Γεωπόνος ΠΚΜ, μέλος ΔΕ ΤοΤ Ημαθίας Συλλόγου Εργαζομένων Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας.
Γεώργιος Τσιγγανος, Ταμίας Σωματείου Εργαζομένων στις ΔΕΥΑ Μεσσηνίας.
Κατερίνα Τσιλοφίτη, (Υπάλληλος ΕΦΚΑ) μέλος ΔΣ Πανελλήνιου Συλλόγου Εργαζομένων ΟΓΑ.
Σοφία Τσιορβά, ΔΕ Η/Υ Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας.
Γιώργος Τσονίδης, ΤΕ Γεωπόνος Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας.
Αλεξάνδρα Φραγγελάκη,Γραμματέας Συλλόγου Υπαλλήλων Περιφερειακής Ενότητας Ρεθύμνου.
Γεωργία Χαιρετάκη, Αντιπρόεδρος Συλλόγου Υπαλλήλων Περιφερειακής Ενότητας Ρεθύμνου.
Γεώργιος Χαμουκαρίδης,Συνδικαλιστής, πρώην μέλος ΔΣ Συλλόγου Υπαλλήλων Περιφερειακής Ενότητας Εβρου.
Μαρία Χουλιαρέα, Μέλος ΤΔ Παραρτήματος Ανατολικής Αττικής Συλλόγου Υπαλλήλων Περιφέρειας Αττικής.
Φωτεινή Χρυσοχοϊδου, Μέλος ΔΣ Συλλόγου Υπαλλήλων Περιφερειακής Ενότητας Εβρου.
Γιώργος Ψαράς, Κτηνίατρος Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας, μέλος ΔΣ ΤοΤ Θεσσαλονίκης Συλ. Εργαζομένων ΠΚΜ, μέλος ΔΣ Πανελλήνιας Ενωσης Κτηνιάτρων Δημοσίων Υπαλλήλων (ΠΕΚΔΥ).
Φωτεινή Αγγκου, μέλος ΔΣ «Ιπποκράτειου» ΓΝΘ.
Μαίρη Αγρογιάννη, Επικουρική Παθολόγος ΤΕΠ COVID-19 Νοσοκομείου Νικαιας, Μέλος ΔΣ ΕΙΝΑΠ, Μέλος ΔΣ Συλλόγου Εργαζομένων Κρατικού Νοσοκομείου Νίκαιας, Μέλος ΔΣ Ιατρικού Συλλόγου Πειραιά.
Αθανάσιος Αθανασιάδης, Αντιπρόεδρος Ένωσης Νοσοκομειακών Γιατρών Καρδίτσας, Παθολόγος Ογκολόγος, Διευθυντής Παθολογικής Ογκολογικής Κλινικής ΓΝ Λάρισας.
Αννα Αθανασιάδου, Πρόεδρος Σωματείου Προσωπικού κλινικής «Γαληνος», γραμματέας Συλλόγου Προσωπικού Ιδιωτικών Κλινικών και Ιδιωτικών Εργαστηρίων Β. Ελλάδας και μέλος ΔΣ ΟΣΝΙΕ.
Κώστας Αθανασίου, Πρόεδρος Ενωσης Γιατρών Νοσοκομείου και ΚΥ Ν. Καρδίτσας Διευθυντής Τμήματος Αιμοδοσίας Νοσοκομείου Καρδίτσας.
Μαρίνα Ακριτίδου, μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων «Θεαγένειου» Αντικαρκινικού Νοσοκομείου.
Γιώτα Αλατζά, μέλος ΔΣ «Ιπποκράτειου» ΓΝΘ. Θοδωρής Αλονιστιώτης, Ειδικός Παθολόγος, μέλος Γενικού Συμβουλίου ΟΕΝΓΕ.
Κωνσταντίνα Ανδρούτσου,μέλος ΔΣ Εργαζομένων Γενικού Νοσοκομείου Χαλκίδας.
Μάνος Αντωνάκης, Επιμελητής Β’ Πνευμονολόγος, Πρόεδρος Ενωσης Νοσοκομειακών Γιατρών Κέρκυρας.
Μπάμπης Αποστολίδης,Παιδίατρος, Διευθυντής ΕΣΥ, Πρόεδρος Ενωσης Νοσοκομειακών Ιατρών Πέλλας – ΕΝΙΠ.
Μάκης Αραβανης, Επιμελητής Α’ Παθολογίας ΓΝΑρκαδιας, μέλος ΓΣΟΕΝΓΕ.
Αθανάσιος Βασιλόπουλος, Παιδίατρος – Εντατικολόγος, Πρώην διευθυντής στη Μονάδα Εντατικής Θεραπείας Παιδιού του Νοσοκομείου «Αγλαΐα Κυριακού», Συνταξιούχος γιατρός του ΕΣΥ, Καλαμάτα.
Χρήστος Βεργίνης,Πρόεδρος Συλλόγου Εργαζομένων Νοσοκομείου Λευκάδας.
Κώστας Βόμβας, Μέλος ΔΣ Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Συλλόγων Εθελοντών Αιμοδοτών (ΠΟΣΕΑ).
Αλέκος Βουνάσης, γιατρός – μέλος του ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων Νοσοκομείου Σπάρτης.
Γιώργος Βράτζιας,μέλος ΔΣ ΟΣΘ.
Εκτορας Γάζος, Επιμελητής Β’ Γυναικολόγος, Γραμματέας Ένωσης Γιατρών Καρδίτσας.
Γιάννης Γαλανόπουλος, Επικουρικός Γιατρός Ορθοπεδικής, μέλος Εκτελεστικής Γραμματείας ΟΕΝΓΕ, μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων Νοσοκομείου «Θριάσιο».
Ελένη Γατσα, Ταμίας ΕΙΝΚΥΝΤ, Επιμελήτρια Α’ Αιματολογίας ΓΝ Τρικάλων.
Άγγελος Γιαλαμάς, Μαιευτήρας Γυναικολόγος, Καλαμάτα.
Αννυ Γιαμουρίδου, μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων «Θεαγενειου».
Ιωάννης Γκαμπράνης, Παθολόγος Διευθυντής ΕΣΥ Υπεύθυνος Κλινικής COVID-19 Γενικού Νοσοκομείου Λάρισας.
Αθηνά Γραμματικοπούλου, Γραμματέας ΔΣ του Σωματείου Εργαζομένων «Θεαγένειου». Χρήστος Δάβουλος, Επικουρικός Παθολόγος Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο Πάτρας, Μέλος ΔΣ ΕΙΝΑΠ.
Κατερίνα Δάγκου, μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων νοσοκομείου «Αγ. Δημήτριος».
Γιώργος Δάτσης, μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων Νοσοκομείου «Αγ. Δημήτριος».
Γεωργία Δουμάνη-Κορκα, Αγροτική Γιατρός Γραμματέας Ενωσης Νοσοκομειακών Γιατρών Αρκαδίας.
Γεώργιος Ζελελίδης, Διευθυντής Ακτινολόγος, Πρόεδρος Ενωσης Νοσοκομειακών Γιατρών Θήβας.
Γιάννης Ιωαννίδης, μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων ΨΝΘ.
Παναγιώτης Ιωαννίδης, Αγροτικός Γιατρός Πρόεδρος Ενωσης Νοσοκομειακών Γιατρών Αρκαδίας.
Χρήστος Καραχρήστος, Ειδικευόμενος Πνευμονολογίας ΓΝΘ «Γ. Παπανικολάου», γραμματέας ΔΣ ΕΝΙΘ.
Κωνσταντίνος Καρκαλετσης, Ειδικευόμενος Ψυχιατρικής ΨΝΘ, Μέλος του ΔΣ ΕΝΙΘ.
Κωνσταντία Κατσάνου, Αντιπρόεδρος ΕΙΚΥΝ. Τρικάλων – Επιμελητής Α’ Γενικής Οικογ. Ιατρικής ΚΥ Πύλης, Μετακινούμενη στο ΤΕΠΓΝ Τρικάλων.
Αθανάσιος Κίτσος, Νεφρολόγος ΕΑ ΠΓΝΙ, εργαζόμενος και στη ΜΕΛ-4 κορονοϊού – μέλος του ΔΣ της ΕΙΝΗ.
Κωνσταντίνος Κυρλας, Επιμελητής Καρδιολόγος Α ΓΝ Πρέβεζας, Μέλος Γενικού Συμβουλίου ΟΕΝΓΕ, μέλος του ΔΣ. Κωνσταντίνος Κύρλας, Καρδιολόγος επιμ Α’ Γενικός σύμβουλος ΟΕΝΓΕ.
Σωτηρία Κωλέτση,γραμματέας του Συλλόγου Εργαζομένων Νοσοκομείου Πρέβεζας, Νοσηλεύτρια,
ΕλληΛαμπρίδου, μέλος Επιτροπής Υγιεινής και Ασφάλειας Εργαζομένων Νοσοκομείου ΑΧΕΠΑ.
Χρύσα Μαλιου,Μέλος ΔΣ Συλλόγου Ειδικευμένων Ιατρών του Νοσοκομείου Καλαμάτας.
Φώντας Μανιάς, Ιατρός, μέλος του ΔΣ του Ιατρικού Συλλόγου Χανίων.
Γιώργος Μητσιάκος, Αναπληρωτής καθηγητής Νεογνολογίας ΑΠΘ, μέλος ΔΣ ΙΣΘ και Συλλόγου Μελών ΔΕΠ Ιατρικής ΑΠΘ.
Ελένη Μπακιρλή, μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων ΑΧΕΠΑ και μέλος Γενικού Συμβουλίου ΠΟΕΔΗΝ-ΑΔΕΔΥ.
Ελένη Μπέλλου, Γεν. γραμματέας ΕΙΝΚΥΝΤ – Επιμελήτρια Β’ Νευρολογίας ΓΝ Τρικάλων.
Νίκος Νταφούλης, Πρόεδρος Ενωσης Νοσοκομείου και Κέντρων Υγείας Λάρισας, Αναισθησιολόγος Εντατικολόγος, Επιμελητής Α’ Τμήμα Επειγόντων Περιστατικών Λάρισας, Αποσπασμένος στη ΜΕΘ COVID-19.
Βασίλης Ουραήλογλου,διευθυντής ΜΕΘ Πολυγύρου.
Ιωάννης Παντουλάρης, Επιμελητής Α’ ψυχίατρος ΨΝΘ, μέλος του ΔΣ ΕΝΙΘ, μέλος Γενικού Συμβουλίου ΟΕΝΓΕ.
Θανάσης Παπαγεωργίου, Αγροτικός Γιατρός, Μέλος ΔΣ. Γεωργία Παπαδαμου, Πρόεδρος Γιατρών ΕΣΥ και Ειδικευόμενων Πανεπιστημιακού Νοσοκομείου Λάρισας, Διευθύντρια Τμήματος Επειγόντων Περιστατικών Πανεπιστημιακού Νοσοκομείου Λάρισας.
Αγγελική Παπαδάτου, Καρδιολόγος στο Κέντρο Υγείας Ανω Λιοσίων.
Ευάγγελος Παπαμιχάλης, Επιμελητής Α’ Νευρολόγος Πρόεδρος Ενωσης Νοσοκομειακών Ιατρών Ν. Σερρών, μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων Νοσοκομείου Σερρών, μέλος ΔΣ Ιατρικού Συλλόγου Σερρών.
Χαράλαμπος Παππάς, Διευθυντής Νεφρολόγος Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο Ιωαννίνων, γραμματέας Ενωσης Νοσοκομειακών Γιατρών Ηπείρου.
Νίκος Παρδάλης, πρόεδρος Συλλόγου Προσωπικού Ιδιωτικών Κλινικών και Ιδιωτικών Εργαστηρίων Β. Ελλάδας.
Κώστας Παυλίδης, Καρδιολόγος στο Κέντρο Υγείας Κοζάνης.
Ευαγγελία Ποτόλια, Ειδικευόμενη Νεφρολογίας ΓΝ Καβάλας, Μέλος ΔΣ Ιατρικού Συλλόγου Καβάλας, Μέλος ΔΣ ΕΓΕΣΥΚ.
Αφροδίτη Ρέτζιου, Επιμελήτρια Α’ Ψυχιατρικής ΓΝ Ελευσίνας «Θριάσιο», Πρόεδρος ΟΕΝΓΕ, μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων Νοσοκομείου «Θριάσιο».
Σοφία Ρούμκου, μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων νοσοκομείου «Παπαγεωργιου».
Αργύρης Σανίδας, Ειδικευόμενος Γενικής Ιατρικής, Γραμματέας Ενωσης Πέλλας.
Γιώργος Σιδέρης, Ειδικευόμενος Ιατρός ΩΡΛ – Χειρουργικής Κεφαλής – Τραχήλου, Γραμματέας Σωματείου Νοσοκομείου «Αττικόν», Μέλος ΔΣ ΕΙΝΑΠ, Μέλος Γενικού Συμβουλίου ΟΕΝΓΕ.
Ηλίας Σιώρας, Διευθυντής Καρδιολογίας ΕΣΥ, Γραμματέας Ενωσης Νοσοκομειακών Γιατρών Αθήνας – Πειραιά.
Χρήστος Σκόρδας,Πρόεδρος του Συλλόγου Εθελοντών Αιμοδοτών «Σταγόνα Ελπίδας».
Δήμητρα Σταματέλου, Ειδικευόμενη Παθολογίας ΓΚ Νίκαιας, Μέλος ΕΓ ΟΕΝΓΕ.
ΣυμέλαΤεμερτζίδου, μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων νοσοκομείου «Παπανικολαου».
Γρανέττα Ταινία, μέλος ΔΣ Ιατρικού Συλλόγου Εύβοιας.
Βάιος Τάσιος, ΠροεδροςΕΙΝΚΥΝΤ, εκπρόσωπος στην ΟΕΝΓΕ – Επιμελητής Β’ Γενικής Οικογενειακής Ιατρικής – ΚΥ Καλαμπάκας – Συντονιστής Εκπαίδευσης Γενικής Οικογενιακής Ιατρικής ΓΝ Τρικάλων, Μετακινούμενος στο ΤΕΠΓΝ Τρικάλων.
Θανάσης Τασιούδης, μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων νοσοκομείου «Παπαγεωργίου».
Μαρία Τζίμα, Πρόεδρος του Συλλόγου Εργαζομένων Νοσοκομείου Πρέβεζας, Νοσηλεύτρια.
Παναγιώτης Τζουβάρας, Αντιπρόεδρος ΔΣ Εργαζομένων Γενικού Νοσοκομείου Χαλκίδας.
Χριστίνα Τσιαμαντα, Αναπλ. γεν. γραμματεαςΕΙΚΥΝΤ – Ειδικευόμενη Γενικής Οικογ. Ιατρικής ΓΝ Τρικάλων.
Δημήτρης Τσιμιλιώτης, μέλος ΔΣ ΙΣ Εύβοιας.
Σταύρος Τσιριγώτης, νοσηλευτής – γραμματέας του Σωματείου Εργαζομένων Νοσοκομείου Μολάων.
Γεώργιος Τσουκαλάς, Διευθυντής Παθολογίας, Υπεύθυνος Συντονισμού, Πρόεδρος Ενωσης Νοσοκομειακών Γιατρών Λέρου.
Παναγιώτης Φαββατας, Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων στο «Ασυλο Ανιάτων» Καλαμάτας.
Γιώργος Ρούσης, Ομότιμος Καθηγητής Παντείου
Σταύρος Χαλβατζής, μέλος Γενικού Συμβουλίου ΕΔΟΘ.
Πέτρος Χαλκιάς,πρόεδρος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων Γενικής Κλινικής και μέλος ΔΣ Συλλόγου Προσωπικού Ιδιωτικών Κλινικών και Ιδιωτικών Εργαστηρίων Β. Ελλάδας
Λάζαρος Θερμογιάννης, μαθηματικός, τέως Δήμαρχος Μεταμόρφωσης
Μίλτος Βασιλείου, καθηγητής Ιατρικής Πανεπιστημίου Ιωαννίνων
Τίνα Ζορμπαλά, πανεπιστημιακός, Πρόεδρος Συλλόγου ΔΕΠ Πανεπιστημίου Αιγαίου
Μάνος Ράπτης, Δικηγόρος
Κατερίνα, Μάτσα, ψυχίατρος, πρώην επιστημονική υπεύθυνη του Τμήματος Απεξάρτησης 18 ΑΝΩ του Ψυχιατρικού Νοσοκομείου
Γιώργος Αλεξάτος, συγγραφέας – ιστορικός
Αικατερίνη Γκούβα, συνταξιούχος δημόσιος υπάλληλος
Δημήτρης Γκούβας, συνταξιούχος δημόσιος υπάλληλος
Γιάννης Γκούβας, κοινωνιολόγος
Κατερίνα Κωνσταντίνου, δικηγόρος
Χρήστος Σουρουλής, εκπαιδευτικός, αιρετός ΠΥΣΔΕ Ρεθύμνου
Βαγγέλης Καλιμάντζαλης προγραμματιστής
Μιχάλης Πετράκης, συνταξιούχος
Έλενα Παυλίδου, διακοσμήτρια
Ηλίας Γιαννίρης, επκ. καθηγητής Πολυτεχνείου Κρήτης
Πετρίδης Δημήτρης, πρόεδρος ΔΣ Σωματείου ΟΤΑ Α΄βαθμού Ευρυτανίας
Κώστας Μαστροκώστας, μέλος ΔΣ ΕΛΜΕ Ευρυτανίας
Παύλος Παπανικολάου, πρόεδρος ΔΣ Συλλόγου Μουσικών Ευρυτανίας
Ελένη Αθανασιάδου, επικουρικός υπάλληλος ΘΧΠ
Βασίλης Παπαροϊδάμης, πρόεδρος ΔΣ Σωματείου Συνταξιούχων ΙΚΑ Ευρυτανίας
Δημήτρης Γκορόγιας, γραμματέας ΔΣ Σωματείου Συνταξιούχων ΙΚΑ Ευρυτανίας, δημοτικός σύμβουλος Καρπενησίου
Χρήστος Τσιλίκας, μέλος ΔΣ Σωματείου Συνταξιούχων ΙΚΑ Ευρυτανίας
Πόπη Γιαννιώτη, δικηγόρος
Κωνσταντίνος Πάζιος, δικηγόρος
Γιάννης Γιαννούλης, πρόεδρος ΔΣ Αγροτοκτηνοτροφικού Συλλόγου Αγράφων
Γιώργος Μπακογιώργος, γραμματέας Συλλόγου Εργαζομένων ΠΕ Ευρυτανίας
Δρ Φώτης Γιαγκιόζης
Μερμίγκης Στέλιος, Δημοτικός Σύμβουλος Αγρινίου
Κώστας Σιέττος, Αναπληρωτής Καθηγητής, Τμήμα Μαθηματικών και Εφαρμογών, Πανεπιστήμιο Νάπολης, Ιταλία
Παναγιώτης Ρεπούσης από το Ληξούρι Κεφαλονιάς
Περικλής Καπετανόπουλος, δημοσιογράφος
Αντώνης Τσιαπαλής, Μουσικός
Δημήτρης Καρκαβέλος
Δημήτρης Αργυρούλης, Διδάκτωρ Πολιτικής Επιστήμης Πανεπιστημίου Σέφιλντ
Δημήτρης Γ. Πλειώνης, πρώην Πρόεδρος Εθνικής Αρχής Συντονισμού Πτήσεων (ΕΑΣΠ)
πρώην δημοτικός σύμβουλος Δήμου Παπάγου Χολαργού
Αλέξανδρος Τιτκώβ, κωμικός
Απόλλωνας Γαρπόζης, κωμικός
Γιάννης Ανδρουλιδάκης, δημοσιογράφος, μέλος του Μεικτού Συμβούλιου της ΕΣΗΕΑ
Απόλλωνας Λιακόπουλος, δημοσιογράφος, μέλος του Μεικτού Συμβούλιου της ΕΣΗΕΑ
Δημοσθένης Χριστόπουλος, δημοσιογράφος, μέλος του Μεικτού Συμβουλίου της ΕΣΗΕΑ
Ηρώ Διώτη, πρώην βουλευτής
Νίνα Λεωπούλου, ασκούμενη δικηγόρος
Δημήτρης Ζερδεβάς-Μπρικόρης, προγραμματιστής, μέλος του ΣΕΤΗΠ
Γεράσιμος Μπότσης, προγραμματιστής, μέλος του ΣΕΤΗΠ
Άρης Ζαφειρόπουλος, μέλος του ΣΕΤΗΠ
Οδυσσέας Κανέλλος φοιτητής Ιονίου Πανεπιστημίου τμήματος τεχνών ήχου και εικόνας
Μιχάλης Καραγιάννης, Οικονομολόγος (απόφοιτος ΑΣΟΕΕ) και εργαζόμενος στην ιδιωτική δευτεροβάθμια εκπαίδευση
Νίκος Κουραχάνης, Διδάσκων στο Πάντειο Πανεπιστήμιο
Φωτεινή Βάκη, Επίκουρη Καθηγήτρια Φιλοσοφίας στο Ιόνιο Πανεπιστήμιο, πρώην Βουλευτής Κέρκυρας
Αντώνης Γαζάκης, Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Θεσσαλονίκης
Περικλής Ζήκας, Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Χολαργού-Παπάγου
Δημήτρης Παπαζαχαρίας, Συναντηση για μια Αντικαπιταλιστική Διεθνιστική Αριστερά
Παναγιώτης Αντωνίου, ασκούμενος δικηγόρος, μέλος καμπάνιας ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΘΩΟΙ
Ράπτης Αλέξανδρος, Πρόεδρος ΕΣΜΦΥΔ Πολ. Επ. ΑΠΘ
Τσίκολης Γιάννης, Γεν. Γραμματέας ΕΣΜΦΥΔ Πολ. Επ. ΑΠΘ
Τσούτσης Κωνσταντίνος, μέλος ΔΣ ΕΣΜΦΥΔ Πολ. Επ. ΑΠΘ
Δημήτρης Αδαμόπουλος, Συνάντηση για μια Αντικαπιταλιστική Διεθνιστική Αριστερά
Κατερίνα Σκαργιώτη, ιστορικός, Συνάντηση για μια Αντικαπιταλιστική Διεθνιστική Αριστερά
Ευστάθιος Μάλτης, Μηχανικός Η/Υ & Πληροφορικής συμμετέχει με το σχήμα ΑΡΑΓΕΣ στο ΤΕΕ
Αλέξανδρος Ευσταθιάδης, υποψήφιος διδάκτωρ ΠΘ, Τμήμα Αρχιτεκτονικής
Κωνσταντίνος Λύτρας, μέλος Δ.Σ σωματείου Μηχανοσηδηρουργών και Αλουμινοκατασκευαστών Τρικάλων
Αρχιμανδρίτης Δημήτρης, Θεατρικός Παραγωγός
Βασιλική Σταματέλου, οδοντίατρος, Άργος
Νίκος Τζάκης, Χημικός
Δρ Αλέξανδρος Κατσαραγάκης, επιμελητής αναισθησιολόγος, Mediterranean Hospital of Cyprus
Βασίλης Ζώτος πρόεδρος ΔΕ Παμπελοποννησιακού Σταδίου
Δημήτρης Κατσορίδας, Αντιπρόεδρος του Δ.Σ. του Σωματείου Εργαζομένων ΙΝΕ-ΓΣΕΕ
Βαγγέλης Σκούφας, Λογιστής, Μέλος της ΛΟΑΤΚΙ+ κοινότητας και του Συντονιστικού ΟΜ ΣΥΡΙΖΑ ΠΣ Εξαρχείων
Παπανίκας Δημήτρης, Καθηγητής Παν/μίου Πατρών, Πρ. Δήμαρχος Αχαρνών, Γραμματέας ΠΑΚ Γερμανίας
Μάνθος Παπαδόπουλος
Νίκος Κακκαβάς, πρόεδρος Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Γεωτεχνικών Δημοσίων Υπαλλήλων
Κώστας Γιανάκος, πρόεδρος Πανελλήνιας ‘Ένωσης Αποστράτων Πυροσβεστών
Τριανταφυλλιά Κωστοπούλου, Ψυχολόγος
Αλεξόπουλος Δημήτρης. Πρόεδρος Κλαδικού Σωματείου Προσωπικού Ιδιωτικών κλινικών Αθήνας
Βασιλόπουλος Θάνος, αναπληρωτής οργανωτικός γραμματέας ΓΣΕΕ
Παπακωνσταντίνου Γιώργος, αναπλ. γραμματέας Εργατικού Κέντρου Θεσσαλονίκης
Πιτσαλιδης Βαγγέλης, μέλος ΔΣ Εργατικού Κέντρου Θεσσαλονίκης
Σαρηγιαννιδης Γιάννης, μέλος ΔΣ Εργατικού Κέντρου Θεσσαλονίκης
Μουμτζιδης Δημήτρης, μέλος ΔΣ Εργατικού Κέντρου Κομοτηνής
Πατσατζή Ρυια, μέλος ΔΣ Εργατικού Κέντρου Κομοτηνής
Δενδρινός Βασίλης, μέλος ΔΣ ΟΜΕ-ΟΤΕ
Κοντογιωργος Μάκης μέλος ΔΣ ΟΜΕ-ΟΤΕ
Μυλωνάς Γιώργος, Πρόεδρος Εργατικού Κέντρου Αθήνας
Τσομπάνογλου Λευτέρης αναπλ. ΓΓ Εργατικού Κέντρου Αθήνας
Γκιουλακης Ηλίας, μέλος ΔΣ Εργατικού Κέντρου Αθήνας
Πραβητιανός Παναγιώτης, μέλος ΔΣ Εργατικού Κέντρου Αθήνας
Πετρόπουλος Δημήτρης, ταμίας ΟΣΜΕ
Ζησάκης Κώστας, μέλος ΔΣ ΟΣΜΕ
Γρηγοριάδης Θέμης πρόεδρος Ομοσπονδίας Ιδιωτικών Υπαλλήλων
Στάβαρης Γιώργος, ταμίας Ομοσπονδίας Ιδιωτικών Υπαλλήλων
Ψειράκης Βαγγέλης, μέλος ΕΕ Ομοσπονδίας Ιδιωτικών Υπαλλήλων
Κουντουράκης Κώστας, μέλος ΔΣ Ομοσπονδίας Ιδιωτικών Υπαλλήλων
Δεληνικολςσ Νίκος, μέλος ΔΣ Ομοσπονδίας Ιδιωτικών Υπαλλήλων
Ζαχαρια Μαρία, Γ.Γ. Εργατικού Κέντρου Πειραιά
Δερματης Μηνάς, α αντιπρόεδρος Εργατικού Κέντρου Πειραιά
Τσακωνας Νίκος, μέλος ΔΣ Εργατικού Κέντρου Πειραιά
Παναγοπουλου Γιώτα, αντιπρόεδρος Εργατικού Κέντρου Πάτρας
Κανέλης Γιώργος αναπλ. ΓΓ Εργατικού Κέντρου Καλαμάτας
Παπαδημητροπουλος Σάκης, πρόεδρος Εργατικού Κέντρου Μεσολογγίου
Αντωνόπουλος Σπύρος ΓΓ Εργατικού Κέντρου Μεσολογγίου
Καράγιαννης Νίκος μέλος ΔΣ Εργατικού Κέντρου Πειραιά
Ντοτσικας Φώτης, μέλος ΕΓ ΟΤΟΕ
Γοιλιας Ισίδωρος, μέλος ΕΓ ΟΤΟΕ
Μπεμπενης Μανώλης, μέλος Διοίκησης ΓΣΕΕ
Αθανασακης Γιάννης, μέλος Γενικού Συμβουλίου ΟΤΟΕ
Λαζαροπουλου Γιώτα, μέλος Γενικού Συμβουλίου ΟΤΟΕ
Γουγουλης Γιώργος μέλος Γενικού Συμβουλίου ΟΤΟΕ
Δαβαλας Ανδρέας, μέλος Γενικού Συμβουλίου ΟΤΟΕ
Σκλαβαινας Ανδρέας, μέλος ΔΣ συλλόγου εργαζομένων πρώην Ταχ. ταμιευτηρίου
Καραμουτσος Χρηστος, μέλος ΔΣ ΣΥΕΤΕ
Μιντζια Ντινα, μέλος ΔΣ ΤΥΠΕΤ
Ζαφείρης Σοφοκλής μέλος ΔΣ ΤΥΠΕΤ
Νανος Γιάννης, μέλος ΔΣ Συλλόγου Εργαζομένων Τράπεζας Ελλάδος
Κωνσταντίνος Πελετίδης, γιατρός καρδιολόγος, Δήμαρχος Πατρέων
Τογιοπούλου Τασία, Αντιδήμαρχος Πατρέων
Βίβιαν-Ακριβή Σαμούρη, Αντιδήμαρχος Πατρέων
Παναγιώτης Πετρόπουλος, Αντιδήμαρχος Πατρέων
Ευάγγελος Κατσακούλης, Αντιδήμαρχος Πατρέων
Μαριάννα Τσίχλη, περιφερειακή σύμβουλος Αττικής, επικεφαλής της παράταξης Ανυπότακτη Αττική
Νίκος Παππάς, καλαθοσφαιριστής
Παναγιώτης Μελλάς, Πρόεδρος Δημοτικού Συμβουλίου Πάτρας
Γιώργος Καββαθάς, Προέδρος ΓΣΕΒΕΕ
Δημήτρης Στρατούλης, πρώην βουλευτής
Κώστας ΄Ησυχος, πρώην βουλευτής
Νάντια Βαλαβάνη, πρώην βουλευτής
Στάθης Λεουντσάκος, πρώην βουλευτής
Θανάσης Πετράκος, πρώην βουλευτής
Νίκος Χουντής, πρώην ευρωβουλευτής
Τσίπρας Αλέξης, Πρόεδρος ΣΥΡΙΖΑ-Προοδευτική Συμμαχία, βουλευτής
Αβραμάκης Ελευθέριος, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Αγαθοπούλου Ειρήνη, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Αθανασίου Αθανάσιος (Νάσος) βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ,
Αλεξιάδης Τρύφωνας, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Αμανατίδης Ιωάννης, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Αναγνωστοπούλου Αθανασία (Σία), βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Αποστόλου Ευάγγελος,βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Αραχωβίτης Σταύρος. βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Αυγέρη Θεοδώρα (Δώρα), βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Αυλωνίτης Αλέξανδρος – Χρήστος, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Αχτσιόγλου Ευτυχία (Έφη), βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Βαγενά Άννα, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Βαρδάκης Σωκράτης,βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Βαρεμένος Γεώργιος, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Βασιλικός Βασίλης. βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Βερναρδάκης Χριστόφορος, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Βέττα Καλλιόπη, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Βίτσας Δημήτριος, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Βούτσης Νικόλαος, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Γεροβασίλη Όλγα, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Γιαννούλης Χρήστος, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Γκαρά Αναστασία (Νατάσα), βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Γκιόλας Ιωάννης, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Δραγασάκης Ιωάννης, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Δρίτσας Θεόδωρος,βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Ελευθεριάδου Σουλτάνα, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Ζαχαριάδης Κώστας, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Ζεϊμπέκ Χουσεΐν, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Ζουράρις Κωνσταντίνος, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Ηγουμενίδης Νικόλαος, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Θραψανιώτης Εμμανουήλ, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Καλαματιανός Διονύσιος – Χαράλαμπος, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Καρασαρλίδου Ευφροσύνη (Φρόσω), βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Κασιμάτη Ειρήνη (Νίνα), βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Κατρούγκαλος Γεώργιος, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Κάτσης Μάριος, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Καφαντάρη Χαρούλα (Χαρά), βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Κόκκαλης Βασίλειος, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Λάππας Σπυρίδων, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Μάλαμα Κυριακή, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Μαμουλάκης Χαράλαμπος (Χάρης), βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Μάρκου Κωνσταντίνος, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Μεϊκόπουλος Αλέξανδρος, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Μιχαηλίδης Ανδρέας, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Μουζάλας Ιωάννης, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Μπαλάφας Ιωάννης, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Μπάρκας Κωνσταντίνος, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Μπουρνούς Ιωάννης, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Μωραΐτης Αθανάσιος (Θάνος), βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Νοτοπούλου Κατερίνα, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Ξανθόπουλος Θεόφιλος, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Ξανθός Ανδρέας, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Ξενογιαννακοπούλου Μαριλίζα, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Παπαδόπουλος Αθανάσιος (Σάκης), βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Παπαηλιού Γεώργιος, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Παπανάτσιου Αικατερίνη, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Παπαχριστόπουλος Αθανάσιος, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Παππάς Νικόλαος, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Πέρκα Θεοπίστη (Πέτη), βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Πολάκης Παύλος, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Πούλου Παναγιού (Γιώτα), βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Ραγκούσης Ιωάννης, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Σαντορινιός Νεκτάριος, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Σαρακιώτης Ιωάννης, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Σκουρλέτης Παναγιώτης (Πάνος), βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Σκουρολιάκος Παναγιώτης, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Σκούφα Ελισσάβετ (Μπέττυ), βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Σπίρτζης Χρήστος, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Συρμαλένιος Νικόλαος, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Τελιγιορίδου Ολυμπία, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Τζάκρη Θεοδώρα, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Τζανακόπουλος Δημήτριος, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Τζούφη Μερόπη, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Τριανταφυλλίδης Αλέξανδρος, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Τσακαλώτος Ευκλείδης, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Τσίπρας Γεώργιος, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Φάμελλος Σωκράτης, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Φίλης Νικόλαος, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Φλαμπουράρης Αλέξανδρος, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Φωτίου Θεανώ, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Χαρίτου Δημήτριος (Τάκης), βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Χαρίτσης Αλέξανδρος (Αλέξης), βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Χατζηγιαννάκης Μιλτιάδης, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Χρηστίδου Ραλλία, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
Ψυχογιός Γεώργιος, βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ
ΔημήτρηςΚουτσούμπας, ΓΓτηςΚΕτουΚΚΕ, ΠρόεδροςτηςΚοινοβουλευτικήςΟμάδας τουΚΚΕ, Βουλευτής Β’ Αθήνας
Αλέκα Παπαρήγα, μέλοςτηςΚΕτουΚΚΕ, Βουλευτής Επικρατείας
Θανάσης Παφίλης, μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ, Γενικός Γραμματέας του Παγκόσμιου Συμβουλίου Ειρήνης, βουλευτής Βόρειου Τομέα Αθηνών
Λιάνα Κανέλλη, Δημοσιογράφος, βουλευτής Α’ Αθηνών
Χρήστος Κατσώτης, μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ, μέλος της Εκτελεστικής Γραμματείας του ΠΑΜΕ, βουλευτής Νότιου Τομέα Αθηνών
Διαμάντω Μανωλάκου, μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ, βουλευτής Β’ Πειραιώς
Γιάννης Γκιόκας, μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ, υπεύθυνος του Γραφείου Τύπου της ΚΕ του ΚΚΕ, βουλευτής Α’ Ανατολικής Αττικής
Νίκος Καραθανασόπουλος, μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ, βουλευτής Αχαΐας
Γιώργος Λαμπρούλης, βουλευτής Λάρισας
Γιώργος Μαρίνος, μέλος ΠΓ της ΚΕ του ΚΚΕ, βουλευτής Ευβοίας
Μανώλης Συντυχάκης, Κοινωνιολόγος, Πρόεδρος Ένωσης Γονέων Μαθητών Δήμου Ηρακλείου, μέλος ΔΣ ΑΣΓΜΕ, Δημοτικός Σύμβουλος Ηρακλείου, βουλευτής Ηρακλείου
Γιάννης Δελής, εκπαιδευτικός, Δημοτικός Σύμβουλος Θεσσαλονίκης, μέλος του Γενικού Συμβουλίου της ΑΔΕΔΥ, βουλευτής Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Λεωνίδας Στολτίδης, μέλος ΕΓ του ΠΑΜΕ, βουλευτής Β’ Θεσσαλονίκης
Νίκος Παπαναστάσης, βουλευτής Αιτωλοακαρνανίας
Μαρία Κομνηνάκα, βουλευτής Λέσβου
Κωνσταντίνος Παπαδάκης, ευρωβουλευτής ΚΚΕ
Λευτέρης Νικολάου Αλαβάνος, ευρωβουλευτής ΚΚΕ
ΓιάνηςΒαρουφάκης, Γραμματέας ΜΕΡΑ25, βουλευτής
Αγγελική Αδαμοπούλου, βουλευτής ΜΕΡΑ 25
Κωνσταντίνα Αδάμου , βουλευτής ΜΕΡΑ 25
Μαρία Απατζίδη, βουλευτής ΜΕΡΑ 25
Κρίτων – Ηλίας Αρσένης, βουλευτής ΜΕΡΑ 25
Κλέων Γρηγοριάδης, βουλευτής ΜΕΡΑ 25
Γεώργιος Λογιάδης, βουλευτής ΜΕΡΑ 25
Φωτεινή Μπακαδήμα,βουλευτής ΜΕΡΑ 25
Σοφία Σακοράφα, βουλευτής ΜΕΡΑ 25
Δούρου Ρένα, Επικεφαλής Περιφερειακής Παράταξης Αττικής ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ
Αγγέλης Σπύρος, Περιφερειακός Σύμβουλος Αττικής ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ
Αθανασίου Μάριος, Περιφερειακός Σύμβουλος Αττικής ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ
Αλεβιζόπουλος Γιώργος, Περιφερειακός Σύμβουλος Αττικής ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ
Αυλωνίτου Χρυσάνθη, Περιφερειακή Σύμβουλος Αττικής ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ
Βαρέλη – Στεφανίδη Ζωή, Περιφερειακή Σύμβουλος Αττικής ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ
Βασιλοπούλου Ελένη, Περιφερειακή Σύμβουλος Αττικής ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ
Βερελή Βάσω, Περιφερειακή Σύμβουλος Αττικής ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ
Βίτσας Κώστας, Περιφερειακός Σύμβουλος Αττικής ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ
Θεοχάρη Καίτη, Περιφερειακή Σύμβουλος Αττικής ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ
Καραμάνος Χρίστος, Περιφερειακός Σύμβουλος Αττικής ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ
Κατρανίδου Νατάσα, Περιφερειακή Σύμβουλος Αττικής ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ
Κοροβέσης Στέλιος, Περιφερειακός Σύμβουλος Αττικής ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ
Λάσκαρη – Κρασοπούλου Βασιλική, Περιφερειακή Σύμβουλος Αττικής ΔΥΝΑΜΗ
ΖΩΗΣ
Λογοθέτη Κατερίνα, Περιφερειακή Σύμβουλος Αττικής ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ
Μπαλάφας Γιώργος, Περιφερειακός Σύμβουλος Αττικής ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ
Παππά Παναγιώτα, Περιφερειακή Σύμβουλος Αττικής ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ
Σχινάς Θεόδωρος, Αντιπρόεδρος Περιφερειακού Συμβουλίου Αττικής ΔΥΝΑΜΗ
Χατζηπέρος Παναγιώτης, Περιφερειακός Σύμβουλος Αττικής ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ,
Κουτσής Ηλίας, εκπαιδευτικός οικονομολόγος, ΓΕΛ & ΕΠΑΛ Παραμυθιάς, μέλος του ΔΣ της ΕΛΜΕ Θεσπρωτίας, Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Σουλίου
Χρήστου Δημήτρης – Ηλίας, Πολιτικός Μηχανικός, Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Σουλίου
Χριστοφίδης Δημήτρης, Δάσκαλος, Πρόεδρος ΣΕΠΕ Θεσπρωτίας, αιρετός στο ΠΥΣΠΕ Θεσπρωτίας
Βασιλειάδης Γιώργος, Μαθηματικός, Πρόεδρος ΕΛΜΕ Θεσπρωτίας, Δημοτικός Σύμβουλος Ηγουμενίτσας
Τσάπες Πέτρος, εκπαιδευτικός, οργανωτικός γραμματέας ΕΛΜΕ Θεσπρωτίας, αιρετός στο ΠΥΣΔΕ Θεσπρωτίας και στο ΑΠΥΣΔΕ Ηπείρου
Μπρέστας Θεόδωρος, εκπαιδευτικός φυσικής αγωγής, ΓΕΛ Παραμυθιάς, πρώην μέλος του ΔΣ της ΕΛΜΕ Θεσπρωτίας
Μαρέτα Αικατερίνη, φιλόλογος, ΓΕΛ Παραμυθιάς, μέλος του Συνδέσμου Φιλολόγων Θεσπρωτίας
Σπύρου Σωτήρης, εκπαιδευτικός πληροφορικής και φυσικός, ΓΕΛ Παραμυθιάς
Πέλλα Λασηθιωτάκη, δημοσιογράφος, Ηράκλειο Κρήτης
Δημήτρης Καλλέργης, Λέκτορας, Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής
Νίκος Γεωργαντώνης, Εκπαιδευτικός
Τάσος Σταυρόπουλος πρόεδρος Πανελλήνιας Ένωσης Συνταξιούχων Εκπαιδευτικών
ΔΣ της Ένωσης Συλλόγων Γονέων Μαθητών του Δήμου Πετρουπόλεως
Αχιλλέας Μωραΐτης, Τραγουδοποιός – Ερμηνευτής
Μαριαλένα Μεταλληνού, Γεωπόνος
Δρ Γαβριήλ Μανωλάτος, Πανεπιστημιακός Καθηγητής Διεθνούς Οικονομίας και Ανάπτυξης, Αθήνα
Περτέσης Αντώνης, Ελ. Επαγγελματίας, Όρμος Κορθίου, Άνδρος
Πέτρος Λάμψας, Καθηγητής Πανεπιστημίου, Λαμία
Σουλίδης Αθανάσιος, συνταξιούχος, Κοζάνη
Ελένη Δεληγιάννη, Δικηγόρος, Αθήνα
Άρτεμις Χρηστάκη, Διερμηνέας-Μεταφράστρια, Αθήνα
Χαρίδημος Κλειδής, Ελεύθερος Επαγγελματίας, Γέρακας Αττικής
Κώστας Ντάσκας, Χημικός Μηχανικός, Νέα Μάκρη
Σπύρος Δερβενιώτης, Σκιτσογράφος, Αθήνα
Σταύρος Αθανασακόπουλος, Μηχανικός, Μεσσήνη
Αντώνης Σταυριανός, Δάσκαλος , Γαλάτσι
Χριστίνα Σκαπετούλια, Εκπαιδευτικός, Αγρίνιο
Γεώργιος Παπακωνσταντίνου, Φοιτητής, Περιστέρι
Άγγελος Κοκκορόγιαννης, Ιδιωτικός Υπάλληλος, Περιστέρι Αττικής
Γεώργιος Καπετάνος, Χημικός Μηχανικός, Αθήνα
Λίνα Πετρίτη , Ελ. Επαγγελματίας, Δήμος Διονύσου
Ευαγγελία Μουστάκα,Οικονομολόγος, Ωραιόκαστρο Θεσσαλονίκη
Σάββας Κουνουβέλης, Δημ.Υπάλληλος, Ιωάννινα
Δημήτρης Μαθιουδάκης, Χημικός Μηχανικός, Αγία Παρασκευή
Tόνια Παντελαίου, Εκπαιδευτικός, Πάρος
Νικόλαος Τριανταφύλλου, άνεργος, Περιστέρι
Δημήτριος Ζαχαρίας, Φοιτητής, Θεσσαλονίκη
Κωνσταντίνος Βιέννας, Φοιτητής Νομικής, Καισαριανή
Κωνσταντίνος Νάνος – Λογιστής – Καβάλα
Νίκος Μπόγδος, Πληροφορικός, Αθήνα
Γιάννης Καλπούζος Υπαλλήλος ΔΕΔΔΗΕ, Δροσιά Αττικής
Ηλίας Μάκης, Οδοντίατρος, Ιωάννινα
Ναταλία Προβατά, εκπαιδευτικός, Θεσσαλονίκη
Γιώργος Νικόλα, Μεταλλειολόγος – Μεταλλουργός μηχανικός, Αθήνα
Αθανάσιος Μιχαήλ Ραμαδανίδης, Γλωσσολόγος/Μουσικός, Θεσσαλονίκη
Μαρία Καρακίτσου, Ηθοποιός, Αθήνα
Νίκος Καναρέλης, Εικαστικός, Αθήνα
Άγγελος Κουταγιαρ, Ξενοδοχουπαλληλος, Κερκυρα
Δημήτρης Γκομόζιας, Επιστ. Σύμβουλος ΕυρωπαΪκών & Διεθνών Προγραμμάτων, Βούλα Αττικής
Νικόλαος Σαρρής, Ελεύθερος Επαγγελματίας, Κυψέλη
Παναγιωτοπούλου Ευτυχία, διοικητικός υπάλληλος, Αθήνα
Καριν Μπαρακα, καθηγήτρια ξένων γλωσσών, Ρόδος
Μυλωνάς Σταύρος, τυπογράφος, Χανιά
Γιώργος Αυγέρης, Σύρος, εκπαιδευτικός
Χριστοδούλου Γεώργιος, Εναλλακτικές Θεραπείες και Γιόγκα, Βουκουρέστι Ρουμανίας
Ελένη Ασδερακη, συνταξιούχος ΟΤΕ, ροδος
Δημήτρης Μωραΐτης, Μηχανικός Λογισμικού, Αθήνα
Γεώργιος Τσουκαλάς, Μηχανικός Νάνοηλεκτρονικής – Παιδαγωγός – Αττική
Μάριος Βλάχος, εκπαιδευτικός, Καβάλα
Χαριτάκης Κωνσταντίνος, Εκπαιδευτικός, Αλεξανδρούπολη
Γαρυφάλλου Λάζαρος, Δημόσιος υπάλληλος, Ανθούσα Παλλήνης Αττική
Παναγιώτης Κοτρώνης, Σέρρες, συνταξιούχος εφοριακός
Βασιλική Μπατακη, Συνταξιούχος Οικονομολόγος, Νεάπολη Νίκαιας.
Κονδύλης Γιώργος, Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικών, Ολυμπιακό Χωριό (Αχαρνές)
Γιάννης Κοτρώνης, Ηλεκτρολόγος Μηχανικός & Η/Υ, Νέα Σμύρνη
Δήμητρα Χαϊνα, εκπαιδευτικός, Καβάλα
Κουτίνος Σωτήρης, Ιατρός, Δήμος Ζωγράφου
Αλέξης Σμυρλής, Οικονομολόγος, Αθήνα
Αριστογειτων Γεωργοπουλος, αγρότης , Χαλκιδική
Μπαρακας Αθανάσιος, ελεύθερος επαγγελματίας, Ρόδος
Δήμητρα Αναγνωστοπούλου
Σαράντος Θεοδωροπουλος, Δικηγόρος , Μέλος ΚΕ ΜΕΡΑ25
Σύνθια Μίκκελσεν, Ιδιωτική Υπάλληλος, Νέα Σμύρνη
Άννα Μίκκελσεν, Συνταξιούχος, Νέα Σμύρνη
Ευαγγελία Αμπάζη, Δικηγόρος Αθηνών
Βεκκος Αντώνιος Λογιστής Καλαμάτα
Στέλιος Μανταμαδιώτης ,Μουσικός, Νίκαια
Ανδρέας Βενιός, Εκπαιδευτικός, Θεσσαλονίκη
Χουλιάρας Κωνσταντίνος Χημικός – Εκπαιδευτικός
Βακολίδης Νίκος, Ορθοδοντικός, Ιωάννινα
Τραγάδη Βασιλική, Άνεργη, Π.Φαληρο
Ρήγας Δημήτρης Εκπαιδευτικός Λευκάδα
Ειρήνη Κατωπόδη, Επιστημονικός Συνεργάτης Δ.Π.Θ. Ξάνθη
Ξένια Συμεωνίδου, υπ. διδακτόρισσα ΔΠΘ
Ηλίας Λαρχανιδης , δημ. υπάλληλος, Θεσσαλονίκη
Αλέξανδρος Χριστοδούλου, Ιδιωτικός υπάλληλος, Χαλκίδα
Χρήστος Σάββας, Ελ. Επαγγελματίας, Ηλιούπολη
Στορκ Αλέξανδρος, Φοιτητής, Ιωάννινα
Ελισσάβετ Καραμιχαήλ, Συντονίστρια Προγράμματος Εκπαίδευσης, Αιγάλεω, Αττική
Νικόλαος Αργύρης, δημόσιος υπάλληλος, Αθήνα
Μαλλης-Κανδρινακος Νικόλαος , φοιτητής, Αιγάλεω
Τσιατσης Χρήστος, εμποροϋπάλληλος και φοιτητής, Πειραιάς
Μιχαήλ Φοινικιάδης, Γυμναστής, Λάρισα
Σκαλιστης Διομήδης, Αντιπρόεδρος ΕΕΤΕ-ΟΤΕ, Ομάδα Βάσης Συνδικαλιστικού – ΜέΡΑ25
Γεώργιος Αναγνωστόπουλος, Φοιτητής, Αθήνα
Ηλίας Κοδέλλας, Υπάλληλος ΔΕΥΑ , Ρόδος
Γκόκας Γιώργος, Ιδ. Υπάλληλος, Αθήνα
Καραχάλιος Ανδρέας, Συνταξιούχος, Παλαιό Φάληρο
Πέττας Νικόλαος, Γεωπόνος, Πάτρα
Ελένη Βουβουλούδα, Υπάλληλος ΑΔΜΗΕ, Αθήνα
Γκιόκας Γεράσιμος Αλέξανδρος, Σπουδαστής ΑΕΝ Σχολή Πλοιάρχων, Κέρκυρα
Δημήτρης Λάμπρου , Πλοίαρχος Α΄ Ε.Ν , Κοιλάδα Κρανιδίου Αργολίδα
Παΐσση Ελένη, Ιδιωτική υπάλληλος, Παλαιό Φάληρο
Γιάννης Σκορδάς, Αρχιτέκτονας, Αθήνα
Σαλβάνος Ευάγγελος, Ηθοποιός, Ηλιούπολη Αττικής
Παναγιωτόπουλος Χρήστος, Ιδιωτικός υπάλληλος, Παλαιό Φάληρο
Σοφία Στρατου, ιατρός, Ιωάννινα
Μήτσιου Ειρήνη, Υπάλληλος, Θεσσαλονίκη
Θεοδώρα Κολοκοτρώνη, Καθηγήτρια ξένων γλωσσών, Καλαμάτα
Θανάσης Καραγεώργος, Έμπορος, Αγία Παρασκευή
Φρατζής Γεώργιος, Νέο Ηράκλειο, Λογιστής
Ξένος Δημήτριος, Φοιτητής
Κωνσταντίνος Μπιτσακάκης , Χημικός – Φαρμακευτικός Αντιπρόσωπος , Θεσσαλονίκη
Σαφουαν Ανανι, Αρχιτέκτων Μηχανικός, Ιτέα Φωκίδος
Κατέρης Ευάγγελος, δημόσιος υπάλληλος, Καλλιθέα
Δέσποινα Παθιάκη, Χημικός, Θεσσαλονίκη
Πάνος Χριστοφίδης
Ευστάθιος Μαγκαφας, ελεύθερος επαγγελματίας, Νάουσα Πάρος
Ανδρέας Τσωνόπουλος, φοιτητής, Χολαργός
Γεωργίου Γιώργος συνταξιούχος αγ.στεφανος
Νικόλαος Τσακαρδάνος, Φοιτητής, Αγρίνιο
Νίκος Κολοκοτρώνης, Επιχειρηματίας, Στοκχόλμη
Δονάτος Γκοτζαμάνης, Ηλεκτρολόγος Μηχανικός, Λαμία
Ευθύμιος Αγγελόπουλος, άνεργος, Πάτρα
Διαμαντόπουλος Παναγιώτης, Σύμβουλος Επιχειρήσεων, Πάτρα
Νίκος Καλαβρυτινός Οικονομολόγος Καισαριανή
Ευάγγελος Καλύβας, Δημόσιος υπάλληλος, Ζεφύρι Δυτικής Αττικής
Χρήστος Αλβανος, Ηλεκτρονικός, ΕΥΟΣΜΟΣ
Ζαφειρία Κακαλέτρη, Οδοντίατρος, Σπάρτη Λακωνίας
Γιάννης Μπαϊρακτάρης, Σύμβουλος Επιχειρήσεων, Άγιος Δημήτριος
Γεώργιος Ρουμελιωτης, υπάλληλος ΥΠΑΑΤ, Αλεξανδρούπολη
Δημήτρης Καρακώστας, Υποψήφιος Διδάκτορας, Πανεπιστήμιο Εδιμβούργου
Κωνσταντίνος Γκαριπης, μουσικός, Θεσσαλονίκη
Ανδρέας Σεργάκης, Τοπογράφος Μηχανικός
Θεοδωροπούλου θεοδώρα, δημόσιος υπάλληλος, Γλυφάδα
Κώστας Πουλής, Εκπαιδευτικός – Μουσικός, Καλαμαριά Θεσσαλονίκης
Παναγιωτόπουλος Κων/νος, Παραγωγή θεάτρου-κιν/φου, Αθήνα
Αγγελική Κουρνούτου, Εκπαιδευτικός, Άγιος Δημήτριος
Ορέστης Γκλαβάς, ιδ. υπάλληλος, Πάτρα
Ανδρέας Στεργάκης, τοπογράφος μηχανικός, Αθήνα
Λιάτσας Πασχάλης, Οδηγός, Μόναχο
Χάρης Τσακίρης, Αυτοαπασχολούμενος, Πληροφορική, Πεύκα Θεσσαλονίκη
Αλέξανδρος Κλημόπουλος, Ηθοποιός/Μηχανικός Ηλ. Υπολογιστών, Αθήνα
Νικόλαος Αθανασόπουλος, Αεροναυπηγός Μηχανικός, Πάτρα
Σοφία Μεσσάρη, Ψυχολόγος, Πέρνη, Δήμος Νέστου Καβάλας
Θεόδωρος Ρουμάνης, ιδιωτικός υπάλληλος, Πειραιάς
Αποστόλης Τριαντόπουλος, Καθηγητής Φυσικής, Πανόραμα Ροδοδάφνης Αιγίου
Παναγιώτης Στενός, άνεργος, Μοσχάτο
Αλέξανδρος Γαλατιανός Ιστορικός Θεσσαλονίκη
Ευστάθιος Αλέξανδρος Σαραντινόπουλος, Φοιτητής ΕΜΠ, Αργυρούπολη
Οδυσσέας Τζανετής, Νομικός-Ερευνητής, Χαϊδελβέργη Γερμανίας
Θεοφίλης Γεώργιος, άνεργος, Νεμέα
Φοίβος Ηλίας Αναστασιάδης
Αγγελίνα Κοντίνη, Ξενοδοχουπάλληλος , Κέρκυρα
Γιάννης Χαχόπουλος συνταξιούχος Θεσσαλονίκη
Χάρης Παπακώστας, φιλόλογος, Αιγάλεω
Τσακίρης Νικος, Καθηγητης, Κως
Χαράλαμπος Ψυχας, ιατρός Περιστέρι Αττικής
Μαρίνα Ραπτακη φιλόλογος Ν. Σμύρνη
Κωστόπουλος Δημήτρης Λογιστής Ρέθυμνο
Καλλίνικος Νικολακόπουλος – Οικονομολόγος- Αναλυτής Πληροφοριακών Συστημάτων
Αναστασία Μισούνοφ, Αρθρογράφος, Θεσσαλονίκη
Δημήτριος Ράπτης, Ασφαλιστικός Πράκτορας, Αθήνα, Κυψέλη
Λάμπρος Σιδεράς, αναπληρωτής δάσκαλος
Ελεανα Αχταριδη, φοιτήτρια
Νεκτάριος Γεωργουλάς, Άγιος Δημήτριος
Δημήτριος Πεππες, γεωπόνος βιοτεχνολόγος, Ηλιούπολη
Ελένη Καρακωνσταντινου, υπάλληλος, Καλλιθέα
Ηλιόπουλος Δ. Ηλίας, Ορθοπαιδικός Χειρουργός, Πάτρα
Κωνσταντινίδης Ευθύμης Ιδιωτικός υπάλληλος Αχαρνές
Σκιαδοπούλου Αφροδίτη Ελεύθερος επαγγελματίας Ζωγράφου
Συριγος Ευάγγελος, Ελεύθερος επαγγελματίας, Πειραιάς
Μαριαννα Λουιζου
Ορφανίδης Βασίλειος, οικονομολόγος μισθωτός Βέροια
Γκιουλαμέτης Περικλής, ιδιωτικός υπάλληλος, Θεσσαλονίκη
Αλέξανδρος Γαλατιανός, Ιστορικός Θεσσαλονίκη
Γιάννης Καραγιαννης, ελεύθερος επαγγελματίας
Γιαννακακης Ζαχαρίας-Έμπορος-Πειραιάς
Βασίλης Ραυτογιάννης, Αυτοαπασχολούμενος, Αθήναι
Νικόλαος Λεκατσάς-Λούκας, Ηλεκτρονικός Μηχανικός (συνταξιούχος), Πάτρα
Στέφανος Παπαπολυμέρου, Δημοσιογράφος, Αθήνα
Μακρής Κωνσταντίνος, Εκπαιδευτικός
Έφη Εκμεκτζόγλου έμπορος Αθήνα
Παπαδόπουλος Κωνσταντίνος εκπαιδευτικός Ιεράπετρα Λασιθίου
Νικόλαος Παππάς, Μαθηματικός, Αθήνα
Jochen Schult, Συνταξιούχος Καθηγητής, Αθήνα
Χρήστος Ρούσσος, Άνεργος, Ανάβυσσος
Δημήτρης Ράπτης, συνταξιούχος, Μόντρεαλ
Λουκία Ξερουτσικου, άνεργη κειμενογράφος Π.Φαληρο
Αντώνιος Χμάντι, Φοιτητής, Ζωγράφου
Βασίλειος Βασιλούδης , Οικονομολόγος, Κερατσίνι
Κωνσταντίνος Πολυχρόνου Μαθηματικός Βόλος
Αθανάσιος Κουφουδακης, φοιτητής, Αχαρναί
Ηλέκτρα Πετροπούλου, Χημικός-ιστορικός επιστημών, Αθήνα
Φραγκακης Εμμανουήλ ιδιωτικός υπάλληλος Ίλιον
Βάσω Λυκουρινου, Καθηγήτρια Βοστώνη
Απόστολος Νταφλος, οικονομολογος, πευκη
Αλέξανδρος Βούλγαρης, Εκπαιδευτικός Μηχανολόγος Μηχανικός, Αθήνα
Στέλιος Τσίλογλου, Μουσικός, Κέρκυρα
Γιάννης Ζερβός Αρχιτέκτων Μηχανικός
Δημήτρης Σκαγιάς, εκδότης, Βύρωνας
Ελένη Σπετσιώτη, Ιστορικός – Θεατρολόγος, Αθήνα
Ελένη Ματθίλδη Τούμπουρου, Ηθοποιός
Δαγγουρα Ελευθερία, μέλος ΚΕ ΜέΡΑ25 Μαγνησίας
Σάκης Π. Ζαχάρος, Οικονομολόγος-Στατιστικολόγος, μέλος Κ.Ε. ΜέΡΑ25
Κωνσταντίνος Γαρδέλης, Φοιτητής
Θεόδωρος Θεοδωρίδης, Φοιτητής
Καράμπελας Πολυχρόνης, Πολιτικός Επιστήμονας, Μέλος ΚΕ ΜέΡΑ25
Δημητρακόπουλος Αριστοτέλης, Συνθέτης, μουσικός
Σίμος Μιχάλης Βιοκαλλιεργητής Κόρινθος
Γιώργος Γρηγοριάδης Χειρουργός
Σοφία Γρηγοριάδου Παιδίατρος
Δημήτριος Πούλης-Σκαρλάτος Φοιτητής
Παναγιώτης Μπαιγκουσης Ελ. Επαγγελματίας
Δημητρακοπούλου Αμαλία Μαρία Μαθήτρια
Γιώργος Βουδικλάρης, δημοσιογράφος/σκηνοθέτης/μεταφραστής
Σπυρόπουλος Αθανάσιος
Ειρήνη Ξηροφώτου
Σμαρώ Δελή
Βασίλης Καββαδίας Κέρκυρα
Εμμανουήλ Οικονόμου, Ραδιοφωνικός Παραγωγός στον Εν Λευκω
Σκαρλάτου Ευαγγελία Μέλος ΚΕ ΜέΡΑ25, Οικονομολόγος
Άννα Ανδρεάδη Γλύπτρια
Μαραγκού Ιόβη Ιδ. Υπάλληλος
Βρεττος Γιάννης, μέλος νεολαίας ΜέΡΑ25
Χούτος Χρήστος
Κυριακή Ξένου, συνταξιούχος νομικός-εκπαιδευτικός
Ηλίας Λουλούδης, Μέλος ΠΓ ΜέΡΑ25
Παναγιώτης Τσούνης
Καρυπιδης Ευστάθιος, ιατρός πνευμονολόγος Θεσσαλονίκη
Τραγάδη Βασιλική
Παναγιωτόπουλος Χρήστος
Κωνσταντίνος Σπανουδάκης
Αλή Μπουλμπούλ, Μέλος ΠΣΕ Ροδόπης ΜέΡΑ25
Κων/νος Μπακάλης ,Ηγουμενίτσα
Λουλουδακης Αποστόλης, Μέλος της ΚΕ του ΜέΡΑ25
Χρήστος Σμυρνιώτης
Ντέπυ Βρεττού, Μέλος ΚΕ ΜέΡΑ25
Χρήστος Θανοπουλος, φοιτητής πολιτικών επιστημών
Μαραγκουδάκη Άννα
Θοδωρής Βασιλακόπουλος, Μέλος Πολιτικής Γραμματείας ΜέΡΑ 25
Χρυσα Αριάδνη Κουσελα εκπαιδευτικός Αθήνα
Γιώργος Αθανασίου Διδακτορικός Φοιτητής
Λάμπρος Παπαδής, Αρθρογράφος ,Θεσσαλονίκη
Αλέξανδρος Σεργάκης
Ρενα Παπαδοπουλου, Μέλος ΚΕ ΜέΡΑ25 Μεταφράστρια
Αλέξανδρος Δεσινιωτης
Τζαβάρας Παναγιωτης, Οικοδόμος, Πάτρα
Δημήτριος Μαρίνος,ΔΙευθυντής Ξενοδοχείου ,Σιγρίου 7,81109 Μυτιλήνη, Λέσβος
Γιάννης Σμυρλής, χημικός μηχανικός, Σαλαμίνα
Τσαρτακλεας Στέργιος , δημόσιος υπάλληλος, αγία τριάδα Μέγαρων
Ειρήνη Δαφνια, πολιτικός μηχανικός, Ξυλοκαστρο
Μαρία Δημητριάδη
Emil Borissov, Γεωπόνος, Ηράκλειο Κρήτης
Μαλεκακης Ματθαίος συμβασιούχος Χανιά
Χρήστος Φωτιάδης, χημικός μηχανικός/δ. Υπάλληλος στη ΔΕΥΑ Νέστου, Χρυσούπολη Καβάλας
Τοκης Γιάννης, Συνταξιούχος εκπαιδευτικός, Καμάρι Σαντορίνης
Καρνιαδάκη Μαρία, Καθηγήτρια, Σητεία Κρήτη
Σκαρλάτου Χριστίνα, εκπαιδευτικούς
Αφροδίτη Ρεπάνη
Μιχάλης Κριθαριδης, εκπρόσωπος Τύπου ΜέΡΑ25, νομικός
Γιώργος Ματθαίου ΔΥ Γέρακας
Πασχάλης Γεώργιος, ιδιωτικός υπάλληλος Αγία Παρασκευή Αττικής
Μιχαήλ Κασέρης, Σορώνη Ρόδου
Παναγιώτης Παπαϊωάννου, συνταξιούχος, ΒΕΡΟΙΑ
Ευαγγελία Καουρη Δικηγόρος Καλαμάτα
Αννίτα Αβαγάνη-Τριανταφυλλοπούλου, Δημοσιογράφος, Αρκαδία
Μπατσικούρα Κωνσταντίνα, Σπουδάστρια, Άλιμος
Φραντζής Αλέξανδρος
Αναγνωστοπούλου Δήμητρα , φιλόλογος, Ηράκλειο
T Billy, Βέροια
Λιάπης Δημήτρης , Αθήνα
Κουτσουράκης Ευάγγελος, Αθήνα
Κοντρής George, συνταξιούχος Μυτιλήνη
Μητραλέξης Σωτήρης , Πανεπιστημιακός, Αθήνα
Σμυρνιώτης Χρήστος, Freelancer, Ύδρα
Γρηγοριάδης Πέτρος, Γιαννιτσά
Βλαχάκη Εμμανουέλα, Έμπορος
Σκαπετούλια Χριστίνα, Καθηγήτρια Γαλλικής Φιλολογίας, Αγρίνιο
Αγγελόπουλος Γιάννης,
Ζηνέλης Κωνσταντίνος,
Ανδρουλιδάκης Άγγελος,
Γιάννης Καρούνης,
Ρεπάνη Αφροδίτη, Καθηγήτρια Πιάνου, Θεσσαλονίκη
Entman Έρικ , Brussels
Αντωνίου Σταύρος, Παλαιό Φάληρο
Γκράτσιας Μάριος, Λογιστής, Χαλάνδρι
Δεμερλιωτης Γιάννης, ιδιωτικός υπάλληλος, Καρδίτσα
Κρανάς Άλκης, ξενοδοχουπάλληλος, Μελίσσια
Μουτεβελης Γιώργος
Κοσμίδης Ιωάννης, ιατρός – πλαστικός χειρουργός, Μαρούσι
Κουτσοπουλος Θωμάς
Βεζάκης Γιώργος
Μπετζιος Σωκράτης
Αβραμικας Παναγιώτης
Λιάγκος Χρήστος
Μπεσιος Νικόλαος
Θεοδωροπουλος Σαράντος , δικηγόρος, Αθήνα
Φυλακτός Αριστοτέλης
Μπαλου Δημήτρης
Πολυδωρος Πολυχρόνης
Λαμπρινή Κουτσουδη
Πίκουλα Μαρία
Παγδάτογλου Στράτος
Φουντουκίδης Πέτρος
Τόγια Σωτηρία
Λαχρανίδης Ηλίας
Ζαγοραίου Φρόσω, ηθοποιός, Αθήνα
Αλεξοπούλου Ελένη
Μπαλάφας Γρηγόρης
Αυγεροπουλος Κωνσταντίνος,
Παπαδημητριου Αλέξανδρος,
Αντύπας Σταύρος,
Μιτρι ερμαλ,
Καταπιδης Νίκος, Βόλος
Νικόλαος Κατσούκης,
Ρουτσης Γεώργιος, Λονδίνο
Βρότσος Δημήτρης ,
Βοβας Γεώργιος,
Γεωργιάδης Θεόδωρος, Γιαννιτσά
Τζωρτζη Ελένη,
Μαυροματίδης Ηλίας, Αθήνα
Αντωνόπουλος Γιάννης,
Μεντεσίδης Βασίλειος, ιδιωτικός υπάλληλος, Καβαλα
Κατσαδωράκη Αθηνά,
Κίτσιου Φωτεινή, δημόσιος υπάλληλος, Πετρούπολη
Τοπι Ιουστίν, Ελουντα
Κωνσταντινόπουλος Παναγιώτης Χριστόφορος , φοιτητής νομικής, Αλεξάνδρεια
Χρηστάκης Ματθαίος,
Καρούσος Αριστομένης, άνεργος, σπουδαστής δ.ι.ε.κ., Μυρίνα
Γαβαλάκη Μαγδαληνή ,
Παύλου Αντώνιος, Αμβούργο
Ιμαμ Γιασιν, Πάρος
Παπαδόπουλος Ιωάννης Μωυσής,
Μπαιγκουσης Παναγιώτης, επιχειρηματίας, Πετρούπολη
Σπερελάκη Αριστέα,
Αρζογλου Γρηγόρης,
Αδάμ Ελένη,
Παπαβασιλείου Ιωάννα,
Συρμής Ιωάννης, Πειραιάς
Αχταρίδης Θωμάς, φοιτητής, Ζωγράφου
Παπουτσογλου Κατερίνα ,
Καραγιάννης Αριστείδης, άνεργος, Κόνιτσα
Ζαγάρης Αναστάσιος, φοιτητής, Κηφισιά
Μανωλούδης Παναγιώτης, λογιστής, Αθήνα
Αθάνατος Μάνος, technical project manager Ηράκλειο
Τοσκας Δημήτρης ,
Φράγκου Αθηνά
Βατικιώτης Ευάγγελος,
Μαντας Ζαφείρης , Πυλαία
Τσιμβρακιδης Γιάννης, δημοτικός υπάλληλος, Βόλος
Κατσαϊτης Γεράσιμος,
Πατιτάκης Κωνσταντίνος, φοιτητής, Αθήνα
Παπαθανάσης Αθανάσιος,
Μπισμπίκης Μηνάς,
Μαυρουδής Στρατής ,
Προυναρού Θάνος, Αθήνα
Ζώης Γιάννης, Σταυρός
Κατρανίδης Βλαδίμηρος, Σέρρες
Βασιλειου Χαρίκλεια,
Ματαραγκα Ιφιγένεια, ανακαινίσεις επίπλων, Καλυβια Θορικου
Ρίζος Χρήστος,
Λαμπαρδης Παναγιώτης,
Κρομύδας Θεοχάρης,
Τζιβάνης Σωκράτης, Αθήνα
Κλεάνθης Άγγελος , Αθήνα
Σιμότας Κώστας ,
Καγκελάρης Παναγιώτης, συνταξιούχος διπλωματικός, Ψυχικό
Ανδρέου Χρήστος,
Μάντης Κωνσταντίνος , φοιτητής, Χαϊδάρι
Κορσαβας Μύρωνας,
Δρόσου Βασιλική
Λαγόπουλος Αλέξανδρος, αρχιτέκτονάς, Ραφήνα
Αγαθος Νίκος , πλοίαρχος
Σιδερας Λάμπρος, αναπληρωτής δάσκαλος, Αθήνα
Κασανδρινός Τάσσος, Καλαμάτα
Μπουτζωνα Ντίνα,
Κανδιανος Διονύσης, Ζάκυνθος
Αλεξίου Χρήστος, Ιωάννινα
Γεωργίου Σάββας,
Bintsi Olga , Αθήνα
Γαβριηλιδης Δημήτρης,
Τερζη Γιώτα,
Καλύβας Παναγιώτης, Αθήνα
Χαλαρης Ανδρέας, δικηγόρος, Πειραιάς
Ξυκης Γεώργιος, ελεύθερος επαγγελματίας, Ζωγράφου
Μπαλτατζή Χριστίνα, Λονδίνο
Πανέτας- Φελούρης Ιάσωνας,
Μποτονάκης Μάρκος
Παναγιώτου Πάνος, διδακτορικός φοιτητής, Νέοι Επιβάτες
Κοτσωνη Αλεξάνδρα, συνταξιούχος εκπαιδευτικός, Φιλιάτες

Χατζηευθυμίου Γεώργιος, πολεοδόμος – αρχιτέκτων, Αμπελόκηποι
Πιτσιλιωνη- Αλέξιου Ελένη,
Λάνταβου έφη, educational, cultural & social care programs manager, Αθήνα
Παναγιωτίδης Νίκος,
Λυμπεράτος Γεράσιμος, καθηγητής Χαλανδρι
Τσούνης Παναγιώτης , οικονομολόγος, Πωγωνιανη
Πανταζης Κωνσταντίνος,
Καφανταρης Βασίλης,
Ζαφείρης Στέφανος,
Μαυράκης Μάνος, επισκοπή Ηρακλείου
Μπατζιου Κατερίνα, Θεσσαλονίκη
Μαχαιρας Παναγιώτης ,
Μαναζής Ιωάννης,
Παλαιολόγου Μερόπη,
Αληδρομίτης Δημήτρης, πυρογραφίες art, Ζαγορά
Γεωργοπούλου Κατερίνα ,
Δραγατάκη Μαρία, Αθήνα
Ευαγγελος Αντωνόπουλος, ναυτικός , Ηλιούπολη
Κωνσταντίνα Ποντίκα,
Τσούνη Μαρία ,
Ευαγγελοπούλου Ευσταθία,
Δέσποινα Κουτσουμπα, πρόεδρος Συλλόγου Ελλήνων Αρχαιολόγων,
Γκότσης Στάθης, μέλος ΕΕ της ΠΟΕ ΥΠΠΟ, γραμματέας Ενιαίου Συλλόγου Αττικής, Στερεάς και Νήσων
Φανή Μπούμπουλη, μέλος ΓΣ της ΠΟΕ ΥΠΠΟ
Κουτσουμπού Μαρία, ταμίας Συλλόγου Ελλήνων Αρχαιολόγων
Κουτσή Αναστασία, μέλος ΔΣ Συλλόγου Υπαλλήλων ΠΕ ΥΠΠΟ
Σκαμνέλος Σπύρος, μέλος ΓΣ ΠΟΕ ΠΠΟ
Κυπρίδου Μαριάνθη, μέλος ΔΣ Πανελλήνιας Ένωσης Συντηρητών Αρχαιοτήτων
Καρούση Αγάπη, αντιπρόεδρος Β Συνδικάτου Επισιτισμού Τουρισμού και Ξενοδοχείων Αττικής, πρόεδρος του Σωματείου Εργαζομένων στη «Σελέκτ Σέρβις Πάρτνερ Εστιατόρια Ελλάς Α.Ε» νομού Αττικής
Μονογυιός Κωνσταντίνος, αντιπρόεδρος του Σωματείου Εργαζομένων στη «Σελέκτ Σέρβις Πάρτνερ Εστιατόρια Ελλάς Α.Ε» νομού Αττικής
Λαβαντσιώτης Νικόλαος, γραμματέας Σωματείου Εργαζομένων στη «Σελέκτ Σέρβις Πάρτνερ Εστιατόρια Ελλάς Α. Ε» νομού Αττικής
Ζουρντού Άννα, ταμίας Σωματείου Εργαζομένων στη «Σελέκτ Σέρβις Πάρτνερ Εστιατόρια Ελλάς Α.Ε» νομού Αττικής
Μακρής Κώστας, αναπληρωτής γραμματέας Σωματείου Εργαζομένων στη «Σελέκτ Σέρβις Πάρτνερ Εστιατόρια Ελλάς Α.Ε» νομού Αττικής
Ρίγγας Γιώργος, μέλος του Δ. Σ του Παραρτήματος Νοτιανατολικής Αττικής του Συνδικάτου Επισιτισμού Τουρισμού Ξενοδοχείων νομού Αττικής, μέλος Δ. Σ του Σωματείου Εργαζομένων στο Grand Resort Lagonissi «Η Αλληλεγγύη»
Πάρδου Ράνια, σκηνοθέτης
Ρηγόπουλος Αντώνης (Το Σφάλμα), τραγουδοποιός
Support Art Workers
Φίλιππος Μαλτεζος ξενοδοχοϋπαλλήλος και ταμίας του σωματείου Marriott Athens
Νίκος Λάππας, κτηνίατρος
Νάντια Ρούμπου, δημοσιογράφος
Θάνος Καμήλαλης, δημοσιογράφος
Κωνσταντίνος Πουλής, δημοσιογράφος
Κωστάκης Γεώργιος, οδοντίατρος, Άργος
Σωματείο εργαζομένων στον τομέα του φυσικού αερίου –υποστηριξη ΔΕΠΑ (ΣΕΦΑ-ΔΕΠΑ)
Αθανάσιος Σιούλης, Νεφρολόγος, Διευθυντής ΕΣΥ, ταμίας ΔΣ ΕΝΙΘ
Ασμάνης Στράτος, μέλος διοικούσας επιτροπής ΠΤ Αττικής του Πανελλήνιου Συλλόγου Φυσικοθεραπευτών
Ευαγγελία Μαράτου, πρόεδρος σωματείου τουριστικών επαγγελμάτων νομού Έβρου
Αργυρώ Πετσιτη Διευθύντρια ΕΣΥ ΠΓΝΛ, Μέλος ΔΣ Συλλόγου ΙΑΤΡΩΝ ΕΣΎ ΠΓΝΛ
Βουρδέρης Νίκος – Πρόεδρος Σωματείου Χρημ/κού Ζακύνθου – μέλος Δ.Σ Εργατ/κου Κέντρου Ζακύνθου
Ζουρμπάνος Δραγανής – Μέλος Δ.Σ. Εργατ/κού Κέντρου Ζακύνθου
Μουζάκης Διονύσης – Μέλος Δ.Σ. Οδηγών ΚΤΕΛ και μέλος Δ.Σ. Ε.Κ.Ζ
Κλάδης Παναγιώτης – Πρόεδρος Συνδέσμου Οικοδόμων Ζακύνθου – μέλος Δ.Σ. Ε.Κ.Ζ.
Χούμπα Αρτάν – Πρόεδρος Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Ζακύνθου – μέλος Δ.Σ. Ε.Κ.Ζ.
Βλαχιώτη Διονυσία – Μέλος Δ.Σ. Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Ζακύνθου
Αρβανιτάκης Νίκος – Αντιπρόεδρος ΔΣ Συνδέσμου Οικοδόμων Ζακύνθου
Σαλί Τζιόκα – Γ. Γραμματέας ΔΣ Συνδέσμου Οικοδόμων Ζακύνθου
Μπελούσης Διονύσης – Μέλος Συνδέσμου Οικοδόμων Ζακύνθου
Στεριώτης Γιώργος- Μέλος Συνδέσμου Οικοδόμων Ζακύνθου
Λιάμπος Κώστας – Μέλος Δ.Σ. Συνδέσμου Οικοδόμων Ζακύνθου
Φαραός Τίμος – Μέλος Δ.Σ. Συνδέσμου Οικοδόμων Ζακύνθου
Σαρακίνης Θοδωρής – Πρόεδρος Σωματείου Ξεν-λων Ζακύνθου – μέλος ΔΣ Ε.Κ.Ζ.
Κορφιάτης Γιάννης – Υπεύθυνος ΕΕΔΥΕ Ζακύνθου
Βορρίση Διονυσία- μέλος ΔΣ φαρμακευτικού Συλλόγου Ζακύνθου
Μπελέρης Γιάννης – Αντιπρόεδρος Συλλόγου Εκπαιδευτικών Α’βάθμιας Εκπαίδευσης Ζακύνθου
Βενετσάνου Δέσποινα –Δικηγόρος
Καλογερία Μαίρη – Δικηγόρος
Καλογερίας Σπύρος – Δικηγόρος
Ρένεσης Διονύσης – Δημοτικός Σύμβουλος Λαϊκής Συσπείρωσης
Κόκλας Φώτης – Δημοτικός Σύμβουλος Λαϊκής Συσπείρωσης
Πλατυπόδης Κώστας – Δημοτικός Σύμβουλος Λαϊκής Συσπείρωσης
Καποδίστριας Κώστας – Ηθοποιός
Δεπούντη Ιωάννα – Αυτοαπασχολούμενη
Καρακώστα Βούλα – Μέλος Δ.Σ. Σωματείου Ξεν/λων Ζακύνθου- μέλος Δ.Σ. Ε.Κ.Ζ
Κεφαλληνός Διονύσης – Περιφερειακός Σύμβουλος Λαϊκής Συσπείρωσης – αν. Γραμματέας Γενικού Συμβουλίου της ΠΟΕ- ΔΥΟ
Συγούρος Διονύσης – μέλος Δ.Σ. Σωματείου Συνταξιούχων Ζακύνθου
Ιωαννίδου Σοφία – μέλος Δ.Σ. Σωματείου Συνταξιούχων Ζακύνθου
Αλιάζης Γιώργος – μέλος Δ.Σ. Σωματείου Συνταξιούχων Ζακύνθου
Στεριώτης Διονύσης – μέλος Δ.Σ. Σωματείου Συνταξιούχων Ζακύνθου
Κόμης Διονύσης – μέλος Δ.Σ. Σωματείου Συνταξιούχων Ζακύνθου
Καπνίση Αναστασία – Πρόεδρος Δ.Σ. Εργαζομένων ΔΕΥΑΖ
Γιατράς Κώστας Γραμματέας Δ.Σ. Εργαζομένων ΔΕΥΑΖ
Γράμψας Δημήτριος – Ταμίας Δ.Σ. εργαζομένων ΔΕΥΑΖ
Μπάστας Διονύσης – Περιφερειακός Σύμβουλος ΑΝΑΣΑ
Καραϊσκος Θανάσης – Περιφερειακός Σύμβουλος ΑΝΑΣΑ
Ρεπανά Σοφία- Μικροβιολόγος
Παναγούλιας Δημήτρης – Παιδίατρος
Μαρίνος Νίκος – Πρόεδρος Εργαζομένων Δήμου Ζακύνθου
Δανιάς Κώστας – μέλος Δ.Σ. Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Ζακύνθου
Παρασκευόπουλος Διονύσης –Πρόεδρος παραρτήματος Ζακύνθου Πανελληνίου Μουσικού Συλλόγου
Ζήβας Ιωάννης – Γ. Γραμματέας Δ.Σ. σωματείου Ξεν/λων Ζακύνθου
Στεριώτη Έλενα – μέλος Δ.Σ. Σωματείου Ξεν/λων Ζακύνθου
Στρούζας Τάκης – μέλος Δ.Σ. Σωματείου Ξεν/λων Ζακύνθου
Γιαννόπουλος Βασίλης – Γ. Γραμματέας παραρτήματος Ζακύνθου Πανελληνίου Μουσικού Συλλόγου
Καραμπιμπερης Θανάσης – μέλος Δ.Σ. παραρτήματος Ζακύνθου Πανελληνίου Μουσικού Συλλόγου
Ανδρεώλας Ανδρέας –μέλος Δ.Σ. Φαρμακευτικού Συλλόγου Ζακύνθου
Ρουσιάνου Γεωργία – Φαρμακοποιός
Χρύσα Μυλωνά – μέλος ΔΣ Χρημ/κού Ζακύνθου
Κλαυδιανός Τάσος -Τραπεζοϋπάλληλος
Κλάδη Μαρία – Βιβλιοπώλης
Γκιβετση Γεωργία – Δασκάλα χορού
Σπανιδης Παναγιώτης, μέλος του Συλλόγου «Εμείς που σπουδάσαμε στο Σοσιαλισμό»
Νικηφόρος Μιχάλης επικεφαλής Προοδευτικών Οικονομολόγων Ελλάδος
Μαλτέζος Μενέλαος μέλος Κεντρικής Διοίκησης Οικονομικού Επιμελητηρίου Ελλάδος
Ρεππας Γιάννης, μέλος Κεντρικής Διοίκησης Οικονομικού Επιμελητηρίου Ελλάδος
Αγάτσα Γεωργία, εκλεγμένη στη Συνέλευση των αντιπροσώπων του ΟΕΕ:
Γιώτης Σωτήρης, εκλεγμένος στη Συνέλευση των αντιπροσώπων του ΟΕΕ:
Ελ Κούρη Αιμίλιος, εκλεγμένος στη Συνέλευση των αντιπροσώπων του ΟΕΕ:
Κάβουρας Κώστας, εκλεγμένος στη Συνέλευση των αντιπροσώπων του ΟΕΕ:
Λάτση Φωτεινή, εκλεγμένη στη Συνέλευση των αντιπροσώπων του ΟΕΕ:
Μελαχροινός Παναγιώτης, εκλεγμένοι στη Συνέλευση των αντιπροσώπων του ΟΕΕς
Μπρέγιαννης Αριστοτέλης, εκλεγμένος στη Συνέλευση των αντιπροσώπων του ΟΕΕ:
Νικολόπουλος Δημήτρης, εκλεγμένος στη Συνέλευση των αντιπροσώπων του ΟΕΕ:
Ξυλούρη Αριστέα, εκλεγμένη στη Συνέλευση των αντιπροσώπων του ΟΕΕ:
Σιγούρος Ευθύμιος, εκλεγμένος στη Συνέλευση των αντιπροσώπων του ΟΕΕ:
Φωτοπούλου Διονυσία, εκλεγμένη στη Συνέλευση των αντιπροσώπων του ΟΕΕ:
Παπαϊωάννου Τάκης, μέλος της τοπικής διοίκησης του Οικονομικού Επιμελητηρίου Πελοποννήσου
Γιώργος Χατζηανδρέου, Μηχανικός Πληροφοριακών Συστημάτων
Αντώνης Γαζάκης,δημοτικός σύμβουλος Δήμου Θεσσαλονίκης
Περικλής Ζήκας, δημοτικός σύμβουλος Δήμου Χολαργού-Παπαγου
Παναγιώτης Αντωνίου,ασκούμενος δικηγόρος, μέλος καμπάνιας ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΘΩΟΙ
Δημήτρης Αδαμόπουλος,Συνάντηση για μια Αντικαπιταλιστική Διεθνιστική Αριστερά
Κατερίνα Σκαργιώτη,ιστορικός,Συνάντηση για μια Αντικαπιταλιστική Διεθνιστική Αριστερά
Τριαντάφυλλος Μεϊμάρης, Προϊστάμενος τμήματος, ΥΠΑΙΘ.
Ναταλία Κυρίλλοβα, Καθηγήτρια ρωσικής γλώσσας
Μιχάλης Κουκμομάκης, Πρόεδρος σωματείου Εργαζομένων στο ξενοδοχείο Intercontinental
Μανώλης Κασσανης, συνδικαλιστής κλάδου επιπλοποιιας και επεξεργασίας ξύλου,
μελος εκτελεστικου συμβουλιου της Γενικής Ομοσπονδίας Εργασίας του Βελγίου (ABVV-FGTB) Βρυξελλων- Φλάμανδικης Μπραμπαντ
Νότης Παπαροιδαμης
Παναγιώτης Γκίνης, μαθηματικός, μέλος ΔΣ Συλλόγου Εργαζομένων ΚΕΘΕΑ
Λεμονιά Φακαρου, ψυχολόγος, μέλος ΔΣ Συλλόγου Εργαζομένων ΚΕΘΕΑ
Ελπίδα Παπαδοπούλου, Διαιτολόγος, Ε.Α.Ν. ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΕΤΑΞΑ, Μέλος του ΔΣ του σωματείου εργαζομένων του νοσοκομείου
Αυδίκου Ελένη, ταμίας του συλλόγου εργαζομένων νοσοκομείου Πρέβεζας. Νοσηλεύτρια
Σωματείο ξενοδοχοϋπάλληλων & συναφών επαγγελμάτων Ικάριας & Φούρνων
Συνδικάτο οικοδόμων & συναφών επαγγελμάτων Ικαρία & Φούρνων
Σύλλογος εκπαιδευτικών πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης Ικαρίας & Φούρνων
Σωματείο συνταξιούχων μισθωτών Ικαρίας & φούρνων
Ένωση τεχνικών ΔΕΗ Σάμου – Ικαρίας
Σύλλογος αυτοαπασχολουμένων – βιοτεχνών – εμπόρων επαγγελματιών Ικαρίας
Ένωση δημοκρατικών γυναικών Ικαρία, μέλος ΟΓΕ
Σωματείο εργαζομένων δήμων Ικαρίας & Φούρνων
Μπούργος Γιώργος – Πρόεδρος Σωματείου Εμποροϋπαλλήλων και Λοιπών Ιδιωτικών Υπαλλήλων Νομού Θεσπρωτίας και Αντιπρόεδρος του Εργατικού Κέντρου Νομού Θεσπρωτίας
Δημητρίου Γιάννης – Πρόεδρος Συνδικάτου Οικοδόμων και Συναφών Επαγγελμάτων Νομού Θεσπρωτίας και Γραμματέας του Εργατικού Κέντρου Νομού Θεσπρωτίας
Παπαγιαννης Θοδωρής – Μέλος Διοίκησης Συνδικάτου Ιχθυοκαλλιεργειών Τροφίμων Ποτών Νομού Θεσπρωτίας
Σιταϊ Φίλιππας – Μέλος της Διοίκησης Συνδικάτου Οικοδόμων και Συναφών Επαγγελμάτων Νομού Θεσπρωτίας
Κορμαλη Αναστασία – Γραμματέας Σωματείου Εμποροϋπαλλήλων και Λοιπών Ιδιωτικών Υπαλλήλων Νομού Θεσπρωτίας και Ταμίας του Εργατικού Κέντρου Νομού Θεσπρωτίας
Ντάση Ελισάβετ – Μέλος της Διοίκησης του Σωματείου Εμποροϋπαλλήλων και Λοιπών Ιδιωτικών Υπαλλήλων Νομού Θεσπρωτίας
Γεωργίου Χρυσηίδα – Μέλος της Διοίκησης του Σωματείου Εμποροϋπαλλήλων και Λοιπών Ιδιωτικών Υπαλλήλων Νομού Θεσπρωτίας και μέλος της Διοίκησης του Εργατικού Κέντρου Νομού Θεσπρωτίας
Τζακου Σταματίνα – Αντιπρόεδρος Σωματείου Εμποροϋπαλλήλων και Λοιπών Ιδιωτικών Υπαλλήλων Νομού Θεσπρωτίας και μέλος της Διοίκησης του Εργατικού Κέντρου Νομού Θεσπρωτίας
Ευθυμίου Σπυριδούλα – Μέλος της Διοίκησης του Σωματείου Εμποροϋπαλλήλων και Λοιπών Ιδιωτικών Υπαλλήλων Νομού Θεσπρωτίας
Δήμας Θεόδωρος – Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Ηγουμενίτσας(Λαϊκή Συσπείρωση)
Ρέγκας Λαέρτης – Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Φιλιατών (Λαϊκή Συσπείρωση)
Κουτσης Ηλίας – Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Σουλίου (Λαϊκή Συσπείρωση)
Τσαπες Πέτρος οργ. γραμ. ΔΣ ΕΛΜΕ Θεσπρωτίας
Ηλίας – Δημήτρης Χρήστου πολ. μηχανικός δημοτικός σύμβουλος δήμου Σουλίου με τη Λαϊκή Συσπείρωση
Χριστοφίδης Δημήτρης πρόεδρος ΣΕΠΕ Θεσπρωτίας
Κοκορη Δέσποινα αντιπρόεδρος ΣΕΠΕ Θεσπρωτίας
Υφαντής Σπύρος πρόεδρος ΟΤΑ Θεσπρωτίας
Μαλαγκαρας Στέργιος αντιπρόεδρος ΟΤΑ Θεσπρωτίας
Σταύρος Βακερούδης και είμαι Επίκουρος Καθηγητής στο Τμήμα Στατιστικής και Αναλογιστικών-Χρηματοοικονομικών Μαθηματικών του Πανεπιστημίου Αιγαίου
Στέλιος Φαρμακίδης, Πρόεδρος ΤΔ ΠΕΤ-ΟΤΕ Δωδεκανήσου
Αλεξάνδρα Κορωναίου, Κοσμήτορας Σχολής Κοινωνικών Επιστημών, Πάντειο Πανεπιστήμιο
Ανδρέας Σοφιανοπουλος πρόεδρος Φαρμακευτικού Συλλόγου Αχαΐας / μέλος ΔΣ του Πανελλήνιου Φαμρακευτικου Συλλόγου
Μαρία Βουτυρακη, Φαρμακοποιός
Άρης Οικονόμου, Γραμματέας της Ελληνικής Κοινότητας Βρυξελλών
Σωτηρία Διβινη, ξενοδοχοϋπάλληλος
Σύλλογος «Εμείς που σπουδάσαμε στο σοσιαλισμό»
Μπουζιάνου Λιλή- Πρόεδρος Εμπορικού Συλλόγου Ζακύνθου
Μυλωνάς Σπύρος – Γραμματέας Εμπορικού Συλλόγου Ζακύνθου
Μουζάκης Σπήλιος – μέλος Δ.Σ. Φαρμακευτικού Συλλόγου Ζακύνθου
Δεμέτη Κατερίνα- Ιστορικός- Αρχαιολόγος
Χιώνης Τάκης -Αυτοαπασχολούμενος
Πλαρινός Σπύρος –Λογιστής
Καλάνδρια Κωνσταντίνα -Γραμματέας Δ.Σ. Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Ζακύνθου
Γούργουρας Κώστας – μέλος Δ.Σ. Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Ζακύνθου
Συνδικάτο Εργατοϋπαλληλων Επισιτισμού – Τουρισμού – Ξενοδοχείων και Συναφων Επαγγελμάτων Επαρχίας Θήρας Νομού Κυκλάδων
Γιώτα Παναγοπούλου, μέλος ΔΣ Συλλόγου Εργαζομένων ΚΕΘΕΑ
Μανιατακου Μαρία, Παθολόγος Επιμ. Α- Τμημα covid ΓΝ. Παμμακάριστος
Δημήτρης Κολοκαθης, πρόεδρος Συλλόγου Εργαζομένων ΚΕΘΕΑ
Δημήτρης Γκερλές, αντιοπρόεδρος του ΔΣ της ΠΟΥΕΝ
Σουμάκης Κωνσταντίνος Διευθυντής Γυναικολόγος Θριάσιο Νοσοκομείο
Καραβίδας Αντρέας μέλος Κεντρικού Διοικητικού Συμβουλίου Πανελλήνιου Συλλόγου Φυσικοθεραπευτών
Αυτοσμίδης Αντρέας μέλος Κεντρικού Διοικητικού Συμβουλίου Πανελλήνιου Συλλόγου Φυσικοθεραπευτών
Σιάντου Όλγα, μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου του συλλόγου εργαζομένων «Η Πρόοδος» του νοσοκομείου Παίδων Αγία Σοφία
Κεραμιδα Παρθενία, μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου του συλλόγου εργαζομένων «Η Πρόοδος» του νοσοκομείου Παίδων Αγία Σοφία
Δίπλας Νικόλαος, μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου του συλλόγου εργαζομένων «Η Πρόοδος» του νοσοκομείου Παίδων Αγία Σοφία
Χαραλαμπόπουλος Δημήτρης μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου του συλλόγου εργαζομένων «Η Πρόοδος» του νοσοκομείου Παίδων Αγία Σοφία
Δάφνη Κατσίμπα, Πρόεδρος ΔΣ ΕΝΙΘ, Διευθύντρια ΕΣΥ
Χρήστος Καραχρήστος, Γ. Γραμματέας ΔΣ ΕΝΙΘ, ειδικευόμενος πνευμονολόγος
Ιωάννης Παντουλάρης, μέλος Γ.Σ. ΟΕΝΓΕ, μέλος ΔΣ ΕΝΙΘ, ψυχίατρος ΕΣΥ
Κωνσταντίνος Καρκαλέτσης, μέλος ΔΣ ΕΝΙΘ, ειδικευόμενος ψυχίατρος
Χαρατσής Χρήστος, Αναπληρωτής Γραμματέας Ε.Ν.Ι.Θ, ειδικευόμενος Αναισθησιολογίας Α.Ν.Θ. «Θεαγένειο»
Παρθενα Καμουριδου, μέλος ΔΣ ΕΝΙΘ, παιδιατρος ιατρος ΕΣΥ
Λουκάς Δαγδηλέλης, μέλος ΔΣ ΕΝΙΘ, Ακτινολόγος Διευθυντής ΕΣΥ
Ντασιος Αντώνης, φυσιοθεραπευτής ΠΓΝΠ μέλος ΔΣ σωματείου εργαζομένων ΠΓΝΠ
Σουλελες Παναγιώτης, νοσηλευτής ΤΡ ΠΓΝΠ μέλος ΔΣ σωματείου εργαζομένων ΠΓΝΠ
Βελισαρης Δημήτρης παθολόγος – εντατικολόγος αναπληρωτής καθηγητής ιατρικής πανεπιστήμιου Πάτρας
Filio Magenta, φωτογράφος
Τσιτσιμπίκος Κώστας, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Βύρωνα-Ζωγράφου
Αναγνώστου Γιάννης, Πρόεδρος Συνδικάτου Οικοδόμων Αθήνας
Αλεξανδράκης Παύλος, Γεν. Γραμματέας Συνδικάτου Οικοδόμων Αθήνας
Ζιώγας Κώστας, μέλος Διοίκησης Συνδικάτου Οικοδόμων Αθήνας
Τούκας Κώστας, μέλος Διοίκησης Συνδικάτου Οικοδόμων Αθήνας
Γάκιας Παναγιώτης, μέλος Διοίκησης Συνδικάτου Οικοδόμων Αθήνας
Τασιούλας Τάσος, μέλος Διοίκησης Συνδικάτου Οικοδόμων Αθήνας
Νταής Δημήτρης, μέλος Διοίκησης Συνδικάτου Οικοδόμων Αθήνας
Κατσαντώνης Βασίλης, μέλος Διοίκησης Συνδικάτου Οικοδόμων Αθήνας
Γιαννέζος Χρήστος, μέλος Διοίκησης Συνδικάτου Οικοδόμων Αθήνας
Αλεξίου Θανάσης, μέλος Διοίκησης Συνδικάτου Οικοδόμων Αθήνας
Γιαννακόπουλος Γιώργος, μέλος Διοίκησης Συνδικάτου Οικοδόμων Αθήνας
Γολεγός Παναγιώτης, μέλος Διοίκησης Συνδικάτου Οικοδόμων Αθήνας
Κάννος Γιώργος, μέλος Διοίκησης Συνδικάτου Οικοδόμων Αθήνας
Κοσμόπουλος Ηλίας, μέλος Διοίκησης Συνδικάτου Οικοδόμων Αθήνας
Λάμπρος Βασίλης, μέλος Διοίκησης Συνδικάτου Οικοδόμων Αθήνας
Λαυρέντζος Κώστας, μέλος Διοίκησης Συνδικάτου Οικοδόμων Αθήνας
Ματζώρος Χρήστος, μέλος Διοίκησης Συνδικάτου Οικοδόμων Αθήνας
Ντέντε Σοκόλ, μέλος Διοίκησης Συνδικάτου Οικοδόμων Αθήνας
Σούκος Στέργιος, μέλος Διοίκησης Συνδικάτου Οικοδόμων Αθήνας
Χαντζιάρας Κώστας, μέλος Διοίκησης Συνδικάτου Οικοδόμων Αθήνας
Χουσεΐν Ασφάκ, μέλος Διοίκησης Συνδικάτου Οικοδόμων Αθήνας
Πουλαδάκης Μανώλης, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Β/Α
Καλογεράς Δημήτρης, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Β/Α
Γαϊτανίδης Χρήστος, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Β/Α
Τριανταφύλλου Γιάννης, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Β/Α
Ζάχος Σωτήρης, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Αιγάλεω
Γιαννακόπουλος Αντρέας, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Αιγάλεω
Παπαδόγουλας Χρήστος, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Αιγάλεω
Ραψομανίκης Νίκος, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Αιγάλεω
Γιακουμής Αντώνης, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Βύρωνα-Ζωγράφου
Λιναρδάκης Σπύρος, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Βύρωνα-Ζωγράφου
Ράμα Τζεβαΐρ, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Βύρωνα-Ζωγράφου
Παπαδημητρίου Σοκόλ, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Κέντρου
Γωνιανάκης Γιώργος, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Κέντρου
Χρηστόφιλος Δημήτρης, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Κέντρου
Πάσχος Γιώργος, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Κέντρου
Παπαδημητρίου Παναγιώτης, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Ν/Α
Σαββάτης Μανώλης, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Ν/Α
Γαβριλόπουλος Χρήστος, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Ν/Α
Μίζιος Δημήτρης, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Ν/Α
Μπούρδος Νάσος, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Ν/Α
Τζιόγκας Αλέξανδρος, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Ν/Α
Χυδεριώτης Αρτέμης, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Ν/Α
Τσιακίλος Χρήστος, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Ιλίου
Τσάμης Παναγιώτης, Πρόεδρος Παραρτήματος Οικοδόμων Καλλιθέας
Αναστόπουλος Γιάννης, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Καλλιθέας
Εγγλέζος Ζαχαρίας, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Καλλιθέας
Πριάγγελος Βασίλης, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Καλλιθέας
Κατής Παναγιώτης, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Μενιδίου
Βιδάλης Μανώλης, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Μενιδίου
Πάντος Βασίλης, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Μενιδίου
Γκαβός Γεράσιμος, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Μενιδίου
Κουρέλης Αλέξανδρος, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Μενιδίου
Κυδωνόπουλος Χρήστος, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Μενιδίου
Ναβροζίδης Παναγιώτης, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Μενιδίου
Φυτσιλής Γιάννης, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Μενιδίου
Μαρουσάκης Νίκος, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Ν. Ιωνίας
Σαραντόπουλος Θοδωρής, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Ν. Ιωνίας
Γεωργουδάκης Χρήστος, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Ν. Ιωνίας
Βελλής Δημήτρης, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Ν. Ιωνίας
Κασσάρας Γρηγόρης, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Ν. Ιωνίας
Αναγνώστου Πάρις, Πρόεδρος Παραρτήματος Οικοδόμων Περιστερίου
Κουτσοθανάσης Βασίλης, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Περιστερίου
Τσιφλίκας Κώστας, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Περιστερίου
Κατσάπης Νίκος, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Περιστερίου
Δούβλης Οδυσσέας, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Περιστερίου
Σαρρής Παναγιώτης, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Περιστερίου
Τσιριγώτης Θοδωρής, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Περιστερίου
Δημητρουλέας Γιώργος, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Πειραιά
Καλλιγιαννίδης Νίκος, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Πειραιά
Βοργιαζίδης Κυριάκος, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Πειραιά
Κοκοράκης Ηρακλής, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Πειραιά
Καραμπίλας Τάσος, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Οικοδόμων Πειραιά
Γκιόρος Αντρέας, Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων στα εργοτάξια του ΜΕΤΡΟ
Καραμπέρης Θανάσης, Πρόεδρος συνδικάτου ηλεκτρολόγων Ν. Αττικής
Τιρτιράκης Γιώργος, Γ. Γραμματέας συνδικάτου ηλεκτρολόγων Ν. Αττικής
Κρεμμύδας Ηρακλής, μέλος ΔΣ συνδικάτου ηλεκτρολόγων Ν. Αττικής
Μωραΐτης Θεολόγος, μέλος ΔΣ συνδικάτου ηλεκτρολόγων Ν. Αττικής
Σμπόρος Γιάννης, μέλος ΔΣ συνδικάτου ηλεκτρολόγων Ν. Αττικής
Μπουσάι Άλμπερτ, μέλος ΔΣ συνδικάτου ηλεκτρολόγων Ν. Αττικής
Παπαϊωάννου Βασίλης, μέλος ΔΣ συνδικάτου ηλεκτρολόγων Ν. Αττικής
Νικολιδάκης Γιάννης, μέλος ΔΣ συνδικάτου ηλεκτρολόγων Ν. Αττικής
Γκίκας Νίκος, μέλος ΔΣ συνδικάτου ηλεκτρολόγων Ν. Αττικής
Τσαλκούτης Κώστας, Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων στην ΚΟΝΕ
Κυριαζής Σπύρος, Μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων στην ΚΟΝΕ
Μπότσης Μιχάλης, Μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων στην ΚΟΝΕ
Γκάμπα Μπεσιάν, Ηλεκτρολόγος
Γουβής Παναγιώτης, Ηλεκτρολόγος στην εταιρεία ΠΑΠΠΑΣ
Τσουρουνάκης Μιχάλης, Ηλεκτρολόγος στην εταιρεία ΓΑΪΤΑΝΟΣ
ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ – μέλος ΔΣ Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών, μέλος Αντιπροσωπείας Τεχνικού Επιμελητηρίου Ελλάδας (ΤΕΕ)
ΜΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – μέλος ΔΣ Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΚΗΣ – μέλος Αντιπροσωπείας Τεχνικού Επιμελητηρίου Ελλάδας (ΤΕΕ)
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΥΗ – μέλος Αντιπροσωπείας Τεχνικού Επιμελητηρίου Ελλάδας (ΤΕΕ)
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – μέλος Αντιπροσωπείας Τεχνικού Επιμελητηρίου Ελλάδας (ΤΕΕ)
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ – μέλος Αντιπροσωπείας Τεχνικού Επιμελητηρίου Ελλάδας (ΤΕΕ)
ΚΑΛΑΜΠΟΓΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – μέλος Αντιπροσωπείας Τεχνικού Επιμελητηρίου Ελλάδας (ΤΕΕ)
ΚΟΥΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – μέλος Διοικούσας Επιτροπής Τεχνικού Επιμελητηρίου Ελλάδας (ΤΕΕ), μέλος ΔΣ ΕΜΔΥΔΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ – μέλος ΔΣ ΕΜΔΥΔΑΣ
ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ – μέλος ΔΣ Συλλόγου Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών
ΒΑΛΣΑΜΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – μέλος ΔΣ Συλλόγου Πολιτικών Μηχανικών
ΚΑΤΕΒΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – μέλος ΔΣ Συλλόγου Χημικών Μηχανικών
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΞΑΝΘΗ – μέλος Αντιπροσωπείας Τεχνικού Επιμελητηρίου Ελλάδας (ΤΕΕ), μέλος ΔΣ Συλλόγου Μηχανολόγων Μηχανικών, μέλος προεδρείου της ΟΓΕ
ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ – μέλος Περιφερειακού Συμβουλίου Αττικής, μέλος Αντιπροσωπείας ΣΑΔΑΣ ΠΕΑ (Σύλλογος Αρχιτεκτόνων)
ΤΖΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΑ – μέλος Αντιπροσωπείας ΣΑΔΑΣ ΠΕΑ (Σύλλογος Αρχιτεκτόνων), μέλος ΔΣ ΣΑΔΑΣ Τμήμα Αττικής
ΤΣΙΑΜΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ – μέλος Αντιπροσωπείας ΣΑΔΑΣ ΠΕΑ (Σύλλογος Αρχιτεκτόνων)
ΤΣΟΛΗ-ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΝΕΦΕΛΗ – μέλος Αντιπροσωπείας ΣΑΔΑΣ ΠΕΑ (Σύλλογος Αρχιτεκτόνων)
ΒΕΡΤΖΩΝΗΣ ΜΑΝΟΣ – μέλος Αντιπροσωπείας ΣΑΔΑΣ ΠΕΑ (Σύλλογος Αρχιτεκτόνων), μέλος ΔΣ ΣΑΔΑΣ Τμήμα Αττικής
ΜΑΝΙΤΣΙΔΟΥ ΛΥΔΙΑ – μέλος Αντιπροσωπείας ΣΑΔΑΣ ΠΕΑ (Σύλλογος Αρχιτεκτόνων)
ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΣ Κ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – Κοσμήτορας ΔΣ της ΕΣΤΑΜΕΔΕ, μέλος της Αντιπροσωπείας του ΣΑΔΑΣ-ΠΕΑ, μέλος Πειθαρχικού Συμβουλίου Αθήνας του ΤΕΕ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΗ – πρόεδρος ΔΣ Ομάδας Τεχνικών της ΟΓΕ
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΒΙΒΗ – μέλος ΔΣ Ομάδας Τεχνικών της ΟΓΕ
ΝΤΑΛΟΥΚΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ – μέλος ΔΣ Ομάδας Τεχνικών της ΟΓΕ
ΠΛΑ-ΚΑΡΥΔΗ ΔΑΝΑΗ, μέλος Αντιπροσωπείας Τεχνικού Επιμελητηρίου Ελλάδας (ΤΕΕ), μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων στο Ερευνητικό Κέντρο Αθηνών
ΜΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, μέλος Αντιπροσωπείας Τεχνικού Επιμελητηρίου Ελλάδας (ΤΕΕ), αντιπρόεδρος του Κλαδικού Συνδικάτου Ενέργειας ΣΕΕΝ-ΑΒΕΚ
Κραουνάκης Γιώργος, Γραμματέας Πανελλήνιου Σωματείου Χειριστών Γεωτρυπανιστών Μηχανημάτων Τεχνικών Έργων
Κραουνάκης Μιχάλης, Μέλος ΔΣ Πανελλήνιου Σωματείου Χειριστών Γεωτρυπανιστών Μηχανημάτων Τεχνικών Έργων
Μαρμαράς Λάμπρος, Πρόεδρος Συνδικάτου Εργατοτεχνιτών Κατεργασίας Ξύλου Ν. Αττικής
Μπεκιάρης Νίκος, Γραμματέας Συνδικάτου Εργατοτεχνιτών Κατεργασίας Ξύλου Ν. Αττικής
Τσατσούλης Βασίλης, Μέλος ΔΣ Συνδικάτου Εργατοτεχνιτών Κατεργασίας Ξύλου Ν. Αττικής και Ομοσπονδίας Οικοδόμων Ελλάδας
Μαγγίνας Τάσος, Μέλος ΔΣ Συνδικάτου Εργατοτεχνιτών Κατεργασίας Ξύλου Ν. Αττικής
Καραγιώργος Νίκος, Μέλος ΔΣ Συνδικάτου Εργατοτεχνιτών Κατεργασίας Ξύλου Ν. Αττικής
Στεργιώτης Γεράσιμος, Μέλος ΔΣ Συνδικάτου Εργατοτεχνιτών Κατεργασίας Ξύλου Ν. Αττικής
Σπυρόνικος Λευτέρης, Μέλος ΔΣ Συνδικάτου Εργατοτεχνιτών Κατεργασίας Ξύλου Ν. Αττικής
Μιχόπουλος Ηλίας, Μέλος ΔΣ Συνδικάτου Εργατοτεχνιτών Κατεργασίας Ξύλου Ν. Αττικής
Καΐλής Νικόλας, μέλος ΔΣ Εργατικού Κέντρου Κυκλάδων & δημοτικός σύμβουλος Δήμου Σύρου Ερμούπολης
Χαριθέα Πισκοπιανού, Δικηγόρος Σύρου
Ζιώγας Κων/νος, μέλος ΔΣ Εργατικού Κέντρου Κυκλάδων, Πρόεδρος Περιφερειακού Τμήματος Κυκλάδων ΠΕΤ-ΟΤΕ
Χρυσαφίδης Παύλος, Δικαστικός Επιμελητής Εφετείου Αιγαίου
Συμεωνίδου Έφη, Πρόεδρος Σωματείου Ι/Υ Κυκλάδων
Κώστας Σολωμός, Πρόεδρος Δ.Σ. ΣΕΚΑΠΕ
Ράνια Σούρα, Γενική γραμματέας Δ.Σ. ΣΕΚΑΠΕ
Βασίλης Ασβεστόπουλος, Φωτορεπόρτερ – Γ.Γ. Ένωση Φωτορεπόρτερ Ελλάδος
Φιλιώ Παπαμιχαήλ, πρόεδρος εργαζομένων στα ταχυδρομεία και στις ταχυμεταφορές στην Αττική
Λεμοντζόγλου Τρύφωνας Μεταδιδακτορικός Ερευνητής ΣΕΜΦΕ ΕΜΠ
Διονύσης Βιτουλαδιτης, Κέρκυρα, αυτοαπασχολουμενος.
Πολίτη Αναστασία, επιστημονικός συνεργάτης, σκηνοθέτης – ηθοποιός ( Καλλιτεχνική Ομάδα Ήριννα)
Βασιλακόπουλος Γιώργος Μέλος ΔΣ Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού Πανεπιστημίου Πατρών
Βατουσιάδη Αναστασία Μέλος ΔΣ Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού Γεωπονικού Πανεπιστημίου Αθηνών
Γιανναρέλης Άρης Ταμίας Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού Γεωπονικού Πανεπιστημίου Αθηνών
Γιοβανάκης Γιάννης Πρόεδρος Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού Διεθνούς Πανεπιστημίου Ελλάδας
Γρηγοριάδης Νίκος, Πρόεδρος Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού ΑΠΘ
Διακογεωργίου Νίκος Μέλος Κεντρικού Συμβουλίου ΟΔΠΤΕ / Μέλος ΔΣ Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού ΕΜΠ
Ζερβουδάκης Κυριάκος Πρόεδρος Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού Πανεπιστημίου Αιγαίου
Ηλιάδης Μιχαήλ, Ταμίας Σωματείου Εργαζομένων Πανεπιστημίου Μακεδονίας
Κακούρης Βασίλης Μέλος ΔΣ Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού ΕΜΠ
Καράμπαλη Ελένη Ταμίας Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού Πανεπιστημίου Πατρών
Κίσσα Βαρβάρα, Μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων Πανεπιστημίου Μακεδονίας
Κότσιφα Ρόζα Μέλος ΔΣ Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού ΕΚΠΑ
Κουρμούλης Γιάννης Μέλος Κεντρικού Συμβουλίου ΟΔΠΤΕ / Μέλος ΔΣ Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού ΑΠΘ
Μαριεττάκης Δημήτρης Πρόεδρος Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού Πανεπιστημίου Θεσσαλίας
Μυρίδου Μαρία, Γενική Γραμματέας Σωματείου Εργαζομένων Πανεπιστημίου Μακεδονίας
Ρίζου Ντορέττα Πρόεδρος Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού Πανεπιστημίου Ιωαννίνων
Σαλιάγκας Αντώνης Αντιπρόεδρος Συλλόγου ΕΤΕΠ ΕΜΠ
Τραχανάς Γιάννης Ταμίας Συλλόγου ΕΤΕΠ ΕΜΠ
Τσαλακανίδου Κική Γραμματέας Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού ΑΠΘ
Τσαμπάζη Θεοφανεία, Γενική Γραμματέας Σωματείου ΕΤΕΠ Πανεπιστημίου Μακεδονίας
Τσάπαρη Ολυμπία Μέλος Κεντρικού Συμβουλίου ΟΔΠΤΕ
Τσιάκαλος Χάρης Μέλος ΔΣ Συλλόγου ΕΔΙΠ ΕΜΠ
Τσιλίρη Ευσταθία Μέλος Κεντρικού Συμβουλίου ΟΔΠΤΕ / Πρόεδρος ΔΣ Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού Πανεπιστημίου Πατρών
Τσουκάτου Ελεάννα Πρόεδρος Συλλόγου ΕΤΕΠ ΕΜΠ
Χασάπης Ιωάννης, Οργανωτικός Γραμματέας Σωματείου Εργαζομένων Πανεπιστημίου Μακεδονίας
Χατζητριανταφύλλου Απόστολος, Ταμίας Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού ΑΠΘ
Χρονοπούλου Νίκη Πρόεδρος ΟΔΠΤΕ / Πρόεδρος Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού Γεωπονικού Πανεπιστημίου Αθηνών
Χρυσοβέργη Γιώτα Αντιοπρόεδρος Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού Γεωπονικού Πανεπιστημίου Αθηνών
Ψάλτου Αντωνία Οργανωτικός Γραμματέας ΟΔΠΤΕ / Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων Πανεπιστημίου Μακεδονίας
Παναγιωτόπουλος Χρήστος, Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων Δήμου Βύρωνα
Μπικα Πελαγία, Γραμματέας Σωματείου Εργαζομένων Δήμου Βύρωνα
Ασαλουμιδης Κώστας, Σ.Ε.ΕΝ “ΕΡΓΑΤΙΚΗ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ” Συνδικάτο Εργαζομένων στην Ενέργεια
Παντελης Βαϊνας, Πρόεδρος Συλλόγου Εκπαιδευτικών Αιγάλεω
Δημήτρης Γαρδικλης Γ. Γ. Σωματείο Εργαζομένων Γ. Ν. ΑΣΚΛΗΠΙΕΊΟ ΒΟΎΛΑΣ
Αναστασία Κούκουνα, ιστορικός, Πανεπιστήμιο Λωζάννης
Κώστας Κουτσαυλής, δημοσιογράφος
Ραπτη Γιασεμή, Εικαστικός
Αναστασία Ξαπλαντερη
Ιωάννα Βλαχούτσικου
Δαναη Κισκηρα Μπαρτσωκα – Δημοσιογράφος
Μαρσέλντ Γιάννο, Πρόεδρος Ένωσης Ιδιωτικών Υπαλλήλων Λέσβου, Μέλος Διοίκησης Παλλεσβιακού Εργατοϋπλληλικού Κέντρου
Τσαγκαρέλλης Νίκος, Γραμματέας Ένωσης Ιδιωτικών Υπαλλήλων Λέσβου, Μέλος Διοίκησης Παλλεσβιακού Εργατοϋπλληλικού Κέντρου
Μαλαμάς Εμμανουήλ, Αντιπρόεδρος Ένωσης Ιδιωτικών Υπαλλήλων Λέσβου
Πρωτόγηρος Δούκας, Έφορος Ένωσης Ιδιωτικών Υπαλλήλων Λέσβου
Σπινέλλης Παναγιώτης, Ταμίας Ένωσης Ιδιωτικών Υπαλλήλων Λέσβου
Νιαβή Δήμητρα, Μέλος ΔΣ Ένωσης Ιδιωτικών Υπαλλήλων Λέσβου
Βασιλειάδης Αναστάσιος μέλος Αντιπροσωπείας ΤΕΕ
Χουδαλάκη Κατερίνα μέλος ΔΣ Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών
Μπίλιας Γιάννης μέλος ΔΕ του Πανελλήνιου Κτηνιατρικού Συλλόγου
Σκέμπρη Τζένη, πρόεδρος Ομάδας Γυναικών Βόρειας Κέρκυρας της ΟΓΕ, μέλος ΔΣ του σωματείου συνταξιούχων ΙΚΑ Κέρκυρας, ταμίας ΔΣ του παραρτήματος Κέρκυρας του ΕΣΥΝ,
Κοσκινάς Γιάννης, πρόεδρος Τοπικού Συμβουλίου Αγίου Παντελεήμονα Κέρκυρας,
Πουλιάση Σπυριδούλα, μέλος Τοπικού Συμβουλίου Αγίου Παντελεήμονα Κέρκυρας
Πουλιάσης Βασίλης, μέλος Τοπικού Συμβουλίου Αγίου Παντελεήμονα Κέρκυρας
Ηλίας Άγγελος, μέλος Τοπικού Συμβουλίου Κασσιώπης Κέρκυρας
Μαυρωνάς Σωτήρης, μέλος Τοπικού Συμβουλίου Κασσιώπης Κέρκυρας
Κροκίδη Ρένα, αγρότισσα
Σαλβάνου Βάσω, συνταξιούχος
Μακρίνα Βιόλα Κώστη, Μεταδιδάκτορας στο Τμήμα Πληροφορικής, ΑΠΘ
Γεώργιος Πάλλας, Διδάσκων στο Τμήμα Πληροφορικής, ΑΠΘ
Κραουνακης Γιώργος, γεν. γραμματέας πανελλήνιου σωματείου χειριστών, γεωτρυπανιστων -μηχανημάτων – τεχνικών έργων
Φόρτη Κωνσταντίνα, δημοσιογράφος
Πετράκου Εριφύλη, δημοσιογράφος
Μεζίνης Λευτέρης, δημοσιογράφος
Ζύμαρη Αθηνά, δημοσιογράφος
Ευσταθίου Γιάννης, δημοσιογράφος
Τσίλης Κώστας, δημοσιογράφος
Ζαγγανάς Γιάννης , δημοσιογράφος
Μαθιουδάκης Μανώλης , πρ. Πρόεδρος ΕΣΗΕΑ
Νιέρρη Βάσω, δημοσιογράφος
Λυμπεροπούλου Ελπινίκη, δημοσιογράφος
Μανταλόβας Χρήστος, δημοσιογράφος
Ασημακοπούλου Γιούλη, δημοσιογράφος
Ράμμος Πάνος, δημοσιογράφος
Ζαχαρόπουλος Γιάννης, δημοσιογράφος
Σούλη Ρουμπίνη, δημοσιογράφος
Καραγιάννης Γιώργος, δημοσιογράφος
Ρουμελιώτη Χρύσα, δημοσιογράφος
Αγγελίδης Νίκος, δημοσιογράφος
Μπογιόπουλος Νίκος, δημοσιογράφος
Γκόντζος Κώστας, δημοσιογράφος
Λαπαναΐτης Θοδωρής, δημοσιογράφος
Προκόπη Διονυσία, δημοσιογράφος
Τζήμτσος Βασίλης, δημοσιογράφος
Σακαρέλος Ανδρέας, δημοσιογράφος
Μουσγάς Γιώργος , δημοσιογράφος
Κακαβάνης Ηρακλής, δημοσιογράφος
Σαμαράς Χρήστος, δημοσιογράφος
Σκίντζας Γιώργος, δημοσιογράφος
Άλκης Παπαδήμας μαθηματικός, πρ. Αντιδήμαρχος Καισαριανής
Ελένη Αξυπολυτιδου, εκπαιδευτικός
Νίκος Ανδριοπουλος μέλος ΠΟΕ ΟΤΑ και μέλος ΔΣ Συμβουλίου Σωματείου Εργαζομένων ΔΗΜΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Ζωή – Αναστασία Παπαδοπούλου, ηθοποιός
Γιάννης Δαλέζιος, Αναπληρωτής Καθηγητής, Ιατρική Σχολή, Πανεπιστήμιο Κρήτης
Παπαδόπουλος Nίκος, ποδοσφαιριστής Super League
Mπρατσος Nασος, δημοσιογράφος
Πομασκι Γιώργος, Ομοσπονδιακός προπονητής στίβου
Αντιγόνη Βλάχου, άνεργη
Άννυ Ευαγγέλου-Χριστοφιδάκη, Δημοσιογράφος, Μέλος ΕΣΗΕΑ
Αφροδίτη Γαρδίκη, συνταξιούχος ΟΑΕΔ
Πρεκετέ Αγγελική Αρχιτέκτονας Μηχανικός – Χωροτάκτης
Πλακεντάς Παναγιώτης – Δήμαρχος Εορδαίας
Κοκκινίδης Στάθης – Επικεφαλής της παράταξης «Με το βλέμμα στο μέλλον» στο Δήμο Εορδαίας, εκπαιδευτικός
Καραβασίλης Γιάννης – Επικεφαλής της παράταξης «Μπροστά για την Εορδαία» στο Δήμο Εορδαίας, συνταξιούχος ΔΕΗ, πρώην μέλος της ΓΣΕΕ.
Σεβαστιάδης Τάσος – Πρόεδρος του Λαογραφικού Μουσείου Αγίου Γεωργίου Γρεβενών
Ανδρεάδης Δημήτρης – αξιωματικός ε.α. – Στρατιωτικός γιατρός – οφθαλμίατρος
Ριμπάς Γιώργος – μέλος του ΔΣ του Φοιτητικού Συλλόγου ΗΜΜΥ Πολυτεχνείου Δυτικής Μακεδονίας
Γαστεράτος Νίκος – μέλος του ΔΣ του Φοιτητικού Συλλόγου ΗΜΜΥ Πολυτεχνείου Δυτικής Μακεδονίας
Βρέκας Δημήτρης – Παιδίατρος Γ.Ν. Κοζάνης
Τσιρίκας Δημήτρης – Δικηγόρος, Γρεβενά
Γιώργος Βούλγαρης. Αντιπρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων στο Θέαμα Ακρόαμα
Λένη Γεωργία
Κόκκινος Βασίλης, Γραμματέας Σωματείου ΕΝΕΔΕΠ στη COSCO
Λαφιάς Θοδωρής, μέλος ΔΣ Σωματείου ΕΝΕΔΕΠ στη COSCO
Λινάρδος Δημήτρης, μέλος ΔΣ Σωματείου ΕΝΕΔΕΠ στη COSCO
Μινατζής Τάσος, συνδικαλιστής στον ΟΛΠ
Μπεκρής Μάρκος, Πρόεδρος σωματείου ΕΝΕΔΕΠ στη COSCO
Μπουρνάς Δημήτρης, Συνδικαλιστής
Παγώνης Δημήτρης, μέλος ΔΣ στο Σωματείο Χειριστών-Τεχνικών ΟΛΠ
Σαρμάνης Σταμάτης, μέλος ΔΣ Σωματείου ΕΝΕΔΕΠ στη COSCO
Φυτιλάκος Στέλιος, μέλος ΔΣ Σωματείου ΕΝΕΔΕΠ στη COSCO
Άγγελος Μαρινάκης, ιδιωτικός υπάλληλος & μουσικός
Αμάντα Κεϊβάνη, ιδιωτικός υπάλληλος
Γιάννης Μωραϊτης, ιδιωτικός υπάλληλος
Έλενα Στεφανίδου, μέλος ΔΣ Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων και Εμποροϋπαλλήλων Δυτικής Αττικής
Πικριδάς Μιχάλης, συνδικαλιστής στον ΟΛΠ
Tζόνι Νταμπάζι, μέλος ΔΣ Σύλλογος Εμποροϋπαλλήλων Αθήνας, Γενικός Γραμματέας Κοινότητας Ουγκάντα στην Ελλάδα
Θέμης Πάνου, ηθοποιός
Χρήστος Θηβαίος, τραγουδοποιός
Κώστας Θωμαϊδης, ερμηνευτής
Παντελής Θαλασσινός, τραγουδοποιός
Παντελής Κυραμαργιός, τραγουδοποιός
Δημήτρης Καταλειφός, ηθοποιός
Βασίλης Βασιλάτος, μουσικός
Πολυξένη Καράκογλου, ερμηνεύτρια
Θύμιος Παπαδόπουλος, μουσικός
Κώστας Τριανταφυλλίδης, ερμηνευτής
Γρηγόρης Βασίλας, μουσικός
Βασίλης Βαφέας, σκηνοθέτης
Σίσσυ Χατζηστεφάνου Βαφέα, εκπαιδευτικός, συγγραφέας
Αλέξανδρος Ρουβάς, μουσικός Συμφωνικής Ορχήστρας Δήμου Αθηναίων
Μαρίνα Κολοβού, μουσικός Ορχήστρας Λυρικής Σκηνής
Στέφανος Νάσος, σολίστ πιάνου
Δημήτρης Μαργαρίτης, μουσικός Συμφωνικής Ορχήστρας Δήμου Αθηναίων
Κωνσταντίνος Καραβασίλης, συνθέτης
Μάρθα Σωτηρίου, λυρική ερμηνεύτρια
Βασίλης Παπακωνσταντίνου, τραγουδοποιός
Μίλτος Πασχαλίδης, τραγουδοποιός
Χριστόφορος Ζαραλίκος, ηθοποιός stand up comedy
Κώστας Αλυσανδράκης, Καθηγητής Αστροφυσικής, Πανεπίστημιο Ιωαννίνων
Γεωργία Λαδογιάννη καθηγήτρια, Καθηγήτρια της Νέας Ελληνικής Λογοτεχνίας, Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων
Νίκος Χριστοφοράκης, εικαστικός
Χρήστος Σκυλάκος, κριτικός κινηματογράφου, μέλος της Πανελλήνιας Ένωσης Κριτικών Κινηματογράφου και της Διεθνούς Ομοσπονδίας Κριτικής Ταινιών Κινηματογράφου
Μαρία Αντωνοπούλου, ερμηνεύτρια
Έλλη Φιλίππου, μουσικός
Ηλίας Κολοβος, συνταξιούχος μουσικός Ορχήστρας Λυρικής Σκηνής
Μάρω Μαύτα-Κολοβού, συνταξιούχος καθηγήτρια Ωδείου Αθηνών
Κώστας Κεχαγιόγλου, Πρόεδρος Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Θεάματος Ακροάματος
Σπύρος Μπιμπίλας, Πρόεδρος Σωματείου Ελλήνων Ηθοποιών
Κώστας Σκόνδρας, Πρόεδρος Ένωσης Τραγουδιστών Ελλάδος
Μανώλης Παπανικόλας, σκηνοθέτης
Μαριάνθη Σοντάκη, ηθοποιός
Μαρίνα Κανδρούδη, εκπαιδευτικός
Ξεκαλάκη Σταυρούλα, εκλεγμένη στο ΔΣ του ΦΣ του Γεωπονικού Πανεπιστημίου Αθηνών με το ψηφοδέλτιο της Πανσπουδαστικής ΚΣ
Γιώργος Καραντώνης-Πρόεδρος Πολιτιστικού Συλλόγου Νέων Νεοχωρίου
Μαριανέλλα Κλώκα, Διεθνές Πρακτορείο Ειδήσεων PRESSENZA.
Εβίτα Παρασκευοπούλου, Διεθνές Πρακτορείο Ειδήσεων PRESSENZA.
Ειρήνη Κοκκορού, κοινωνική λειτουργός
Κούκης Κωνσταντίνος, μέλος του ΔΣ του ΦΣ Γεωπονικού
Μαριάνθη Σοντάκη, ηθοποιός
Χατζηνικόλας Δημήτρης, Δημοσιογράφος μέλος της ΕΣΗΕΑ, Αρχισυντάκτης Documento
Αντώνης Διαμαντίδης, Κοινωνικός Ψυχολόγος
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΚΑΤΙΦΕΝΕΙΑ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ, Μέλος του συλλόγου “ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΣΠΟΥΔΑΣΑΜΕ ΣΤΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΜΟ”
Μπουντούρογλου Νίκος, Ιατρός
Καλατζίδη Βικτώρια, Ιατρός
Καραβασίλη Χρυσή, Ιατρός
Τερτίπη Αθανασία, Ιατρός
Μήρτσου Νικολέττα, Ιατρός
Τσανταρλιώτη Όλγα, Ιατρός
Σουρδάκος Νικήτας, Ιατρός,
Μπούκουρα Ευαγγελία, Νοσηλεύτρια
Πολύζου Ευδοκία, Νοσηλεύτρια
Παπαδοπούλου Ελπίδα, Διαιτολόγος
Λαμπροπούλου Πολυξένη, Ιατρός
Ευθυμιάδου Γκαλίνα, Ιατρός
Φώτης Μακρυπούλιας, Πρόεδρος ΔΣ Πανελληνίου Συλλόγου Χημικών Βιομηχανίας & Επιχειρήσεων
Δρ. Δημήτρης Σαρρής, Επίκουρος Καθηγητής Πανεπιστημίου Αιγαίου
Βασίλης Φελούκας, πρόεδρος του Σωματείου Εργατοϋπαλλήλων μετάλλου Πάτρας
Ανεστόπουλος Γιώργος,
Ανδρέας Μασαχός, πρόεδρος του σωματείου εργαζομένων στην HELLAS CAN-CROWN Πάτρας
Μαρία Χολέβα, Μεταδιδακτορική ερευνήτρια αρχαιολογίας, Πανεπιστήμιο Αθηνών
Διαλιάτσης Παναγιώτης, Αγρονομος Τοπογραφος Μηχανικος ΕΜΠ, μέλος του Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών
Αναστάσιος Ζιγγιριδής Γραμματέας του ΦΣ ΣΕΥΠ του ΠΆΔΑ εκλεγμένος με την ΠΚΣ
Κώστας Τζίχας
Δημοτικός σύμβουλος δήμου Ανατολικής Σάμου – Λαϊκή Συσπείρωση
Καβρουλάκη Ιωάννα, τραγουδίστρια
ΣΑΜΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ / ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ, Μέλος του συλλόγου “ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΣΠΟΥΔΑΣΑΜΕ ΣΤΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΜΟ”
Νικόλας Καΐλης, μέλος του ΔΣ του Εργατικού Κέντρου Κυκλάδων & Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Σύρου-Ερμούπολης
ΜΠΟΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΠΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΤΕΠ ΣΙΣΜΑΝΟΓΛΕΙΟ ΑΘΗΝΑΣ
Μίλτος Κρημίτσας, Επαγγελματίας, Λουτράκι Κορινθίας
Μαυροειδακου Καλλιόπη, Δημοτική σύμβουλος” ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟ”
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΩΝ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΩΝ «Η ΕΝΟΤΗΤΑ»
Γιάννης Δούκας, Πρώην Υποδιοικητής του ΙΚΑ – ΕΤΑΜ
ΜΗΣΙΡΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, Πρόεδρος Δ.Σ. ΟΤΑ Ν. Πρέβεζας, Πρόεδρος Ν.Τ. ΑΔΕΔΥ Ν. Πρέβεζας
ΛΕΛΟΒΙΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ, Μέλος Γ.Σ. ΠΟΕ-ΟΤΑ, Μέλος Δ.Σ. ΟΤΑ Ν. Πρέβεζας
ΠΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, Μέλος Δ.Σ. ΟΤΑ Ν. Πρέβεζας
ΚΟΝΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ, Ταμίας Δ.Σ. ΟΤΑ Ν. Πρέβεζας
ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ, Γραμματέας Δ.Σ. ΕΛΜΕ Ν. Πρέβεζας
ΔΕΣΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ , Μέλος Δ.Σ. ΕΛΜΕ Ν. Πρέβεζας
ΠΟΥΜΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, Πρόεδρος Ι/Υ Ν. Πρέβεζας
ΣΙΩΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, Αντιπρόεδρος Ι/Υ Ν. Πρέβεζας
ΚΥΡΙΑΖΗ ΕΙΡΗΝΗ, Γραμματέας Ι/Υ Ν. Πρέβεζας
ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ ΑΘΗΝΑ, Ταμίας Ι/Υ Ν. Πρέβεζας
ΚΑΤΣΑΒΑΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, Μέλος Ι/Υ Ν. Πρέβεζας
ΜΠΑΛΑΔΗΜΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ, Πρόεδρος Οικοδόμων Ν. Πρέβεζας
ΚΑΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ, Αντιπρόεδρος Οικοδόμων Ν. Πρέβεζας
ΜΑΝΤΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, Πρόεδρος Σωματείου Οδηγών Ν. Πρέβεζας
Τζίμα Μαρία, Πρόεδρος του συλλόγου εργαζομένων νοσοκομείου Πρέβεζας. Νοσηλεύτρια
Κύρλας Κωνσταντίνος. Καρδιολόγος επιμ Α. Γενικός σύμβουλος ΟΕΝΓΕ. Εκλεγμένος με Λα.Συ δήμου Πρέβεζας
Κωλετση Σωτηρία, γραμματέας του συλλόγου εργαζομένων νοσοκομείου Πρέβεζας. Νοσηλεύτρια
Αμάραντος Σταύρος, Φαρμακοποιός Επικεφαλής Λα.Συ Δήμου Πρέβεζας. Πρόεδρος φαρμακευτικού συλλόγου Πρεβεζας- Λευκάδας
Παπαδημητρίου ειρήνη, ΩΡΛ. Εκλεγμένη με την Λα.Συ δήμου Πρέβεζας
Κυριαζής Χρύσανθος, Δημοτικός σύμβουλος Δήμου Πρέβεζας. Συνδικαλιστής. Υπάλληλος στην περιφέρεια Ηπείρου
Σαρρή Ελισάβετ Αρχιτέκτονας, Εκλεγμένη με τη Λαϊκή συσπείρωση Πρέβεζας
Βλάχος Σταύρος, Εκλεγμένος με την λαϊκή συσπείρωση Πρέβεζας
ΥΦΑΝΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΟΤΑ Ν ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ
ΜΑΛΑΓΚΑΡΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΟΤΑ Ν ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΝΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΟΤΑ Ν ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΚΕΡΟΣ ΚΩΝ ΝΟΣ, υπαλλήλος ΚΕΠ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
ΑΝΔΡΕΟΥ ΛΕΥΤΡΗΣ, ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΟΤΑ Ν ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΤΥΝΟΓΙΑΝΝΗ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΣΑΜΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΟΥ ΔΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑΜΟΥ
Σιαμπαλιώτης Βασίλης, μέλος του ΔΣ του ΦΣ Παντείου
Λεκκού Αιμιλία, μέλος του ΔΣ του ΦΣ Παντείου
Χαρά Λαδά, μέλος του ΔΣ του ΦΣ Παντείου
Νίνα Γεωργα, μέλος του ΔΣ του ΦΣ Παντείου
Κεραμιδάς Τάσος, αναπληρωματικό μέλος του ΔΣ του ΦΣ Παντείου
Αλεξάκης Κώστας, αναπληρωματικό μέλος του ΔΣ του ΦΣ Παντείου
Συνοδινού Μαρία, αναπληρωματικό μέλος του ΔΣ του ΦΣ Παντείου
Μίνωας Χαρωνίτης, αναπληρωματικό μέλος του ΔΣ του ΦΣ Παντείου
Ματίνα Σκλαβενίτη μέλος Δ.Σ ΟΓΕ Αλίμου
Θεόδωρος Καρράς καθηγητής Παραδοσιακού Οργάνου Ταμπουρά Μουσικό Σχολείο Ιλίου – μουσικός – μέλος ΑΣΕ του ΠΑΜΕ εκπαιδευτικών ΓΕΛΜΕ Δ.Αθήνας Χριστίνα Ριζοπούλου, Δημοσιογράφος ΒΑΒΑΝΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ Ιδιωτικός υπάλληλος Νικολουδάκη Βασιλική, μέλος συνδικάτου εστίασης και εργαζόμενη στην εστίαση Τσίπας Θεόδωρος, Μέλος ΔΣ Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Μηχανικών Τεχνολογικής Εκπαίδευσης Δημοσίων Υπαλλήλων (ΠΟΜΗΤΕΔΥ) και Γενικός Γραμματέας Συλλόγου Υπαλλήλων Περιφερειακής Ενότητας Ηλείας Μαλλιου Χρυσα, μέλος ΔΣ του συλλόγου ειδικευμένων ιατρών του Νοσοκομείου Καλαματας Μουλας Παναγιώτης, Γραμματέας του ΕΚ Καλαματας Κώστας Τόκας, Πρόεδρος Ιδρύματος “ΜΑΡΙΟΣ ΤΟΚΑΣ”, Ηλεκτρολόγος Μηχανικός ΕΜΠ, υπ. διδάκτωρ ΕΜΠ Κατερίνα Τ. Λίτινα Μαργαρίτης Χρήστος – τεχνικός κτεο Αραβαντινός Δημήτρης καθηγητής ΑΠΘ/Τμ. Πολιτικών Μηχανικών Σταμάτης Κώστας καθηγητής ΑΠΘ/Τμ. Νομικής Καμτσίδου Ιφιγένεια Αναπλ. καθηγήτρια ΑΠΘ/ Τμ. Νομικής Τσουκαλά Κυριακή καθηγήτρια ΑΠΘ/Τμ. Αρχιτεκτονικής Κατής Νίκος ομ. καθηγητής ΑΠΘ/Τμ. Γεωπονίας Συννεφάκης Γιώργος τ. καθηγητής ΑΠΘ/Τμ. Αρχιτεκτονικής Γιαγκουνίδης Μιχάλης Υποψ. διδάκτορας ΑΠΘ/Τμ. Κινηματογράφου Φραγκιδης Γιαννης, Πρόεδρος ΠΟΕΕΠ Νιβορλης Γιαννης, Πρόεδρος Ένωσης Εργατοϋπαλλήλων εμφιαλωμενων ποτών β. Ελλάδος Καλιγας Αθανασιος, Πρόεδρος σωματείου εργαζομένων επιχείρηση Τσανταλη Μερκενιδης Αριστοτελης, Πρόεδρος Συνδικάτου οδηγών Πωλητών και Βοηθών β. Ελλάδος Οικονόμου Ηλιας, Πρόεδρος σωματείου εργαζομένων επιχείρηση Σουρωτη Παπαντωνοπουλου Αγγελικη, Πρόεδρος σωματείου εργαζομένων επιχείρησης Καλλιμανης Λαθήρας Παύλος, αρχαιολόγος, εργαζόμενος στην έρευνα, μέλος του ΣΕΚΑ ΠΡΑΝΤΣΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ, μέλος ΔΣ Συλλόγου εργαζόμενων ΚΘΒΕ Πάσης φύσεως προσωπικού Κρίτων Λόλης, Ζυρίχη Τομαρά Γεωργία Συνταξιούχος εκπαιδευτικός Ανδρέας Ηλίας, Γεωπόνος Βαγγέλης Βογιατζής, Αρθρογράφος, επιμελητής κειμένων, Πολιτικός Επιστήμονας Μπεμπένης Μανώλης, Πρόεδρος Συλλόγου Εργαζομένων στις Υπηρεσίες της Τράπεζας Πειραιώς Βλατή Γεωργία, Ιδιωτική υπάλληλος κατοικος Θεσσαλονίκης Βλαχοδήμου Κατερίνα δημοσιογράφος Κακαβάνης Ηρακλής δημοσιογράφος Κόκκινος Σάββας δημοσιογράφος Κυρίτση Ελευθερία δημοσιογράφος Μπόλκας Χάρης δημοσιογράφος Προβολισιάνος Άγγελος δημοσιογράφος Σιδέρης Σωτήρης δημοσιογράφος Σταύρακας Βασίλης δημοσιογράφος Χατζηκωνσταντίνου Μιχάλης δημοσιογράφος Πανταζιδης Νεοφυτος Σοφία Κολαΐτη, Πολιτικός Μηχανικός, μέλος Δ.Σ. Νομαρχιακής Επιτροπής ΤΕΕ Κεφαλονιάς και Ιθάκης Χατζημάνου Βασίλης, μέλος ΣΩΠ Ορυχείου Κύριο Πεδίου (Σωματειακό Παράρτημα Σπάρτακου) Ζάμκος Γιάννης, Φοιτητής- εικαστικός Κανάβας Αντώνης, συνταξιούχος ΔΕΗ Βαρτζώκας Γιώργος μέλος ΔΣ Συνδικάτου Οικοδόμων και Συναφών Επαγγελμάτων Ν. Κοζάνης Γκούμας Γιώργος , πρόεδρος σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Ν. Κοζάνης Τζιδημόπουλος Νίκος, ταμίας ΔΣ σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Ν. Κοζάνης Δημαράκη Δώρα, μέλος ΔΣ Εργατικού Κέντρου Κοζάνης, Γραμματέας ΔΣ σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Ν. Κοζάνης Σιδέρης Γιάννης, αρτοποιός, αντιπρόεδρος πολιτιστικού συλλόγου Αγ. Δημητρίου Κοζάνης “Τα παρταλόπλα” Καραγκιώζης Κακουλίδης, Ορκωτός Λογιστής Ελεγκτής MSc BSc Γιώργος Παλούκης, μέλος της προσωρινής διοίκησης του επιχειρησιακού σωματείου στη Unify/Atos Αντώνιος Μαλούσης φοιτητής πανεπιστημίου Πατρών τμήματος Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας, Μουσικός Ηλίας Χονδρογιάννης, Λέκτορας UCL Νταλακογεώργος Αντώνης Πρόεδρος Πανελλήνιας Ένωσης Ναυτών Εμπορικού Ναυτικού (ΠΕΝΕΝ) και μέλος Δ.Σ Εργατικού Κέντρου Πειραιά Μωϋσόγλου Νατάσα,μουσικός Μπαντουράκης Γιωργος μαθηματικός, συμβασιούχος Αρχαιοφυλακας Μελινα Π Λιάκου, Συνταξιούχος ΑΤΕ-Πειραιώς Σαμουρκασίδου Κική, Πρόεδρος του Σωματείου Εργαζομένων Δήμου Νεάπολης-Συκεών Κομπλιτσης Δημήτριος δημοτικός σύμβουλος Δήμου Ξηρομέρου Γατσιου Ματίνα μέλος του συλλόγου γυναικών Καλλιθέας (ΟΓΕ) Γεράσιμος Λυμπεράτος συνταξιούχος, λογοτέχνης, πρώην στέλεχος της ΕΛΛΗΝ.ΟΡΘ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΥΔΝΕΥ, υπεύθυνος ιστοσελίδας «ΒΡΥΣΟΥΛΕΣ ΓΝΩΣΗΣ’ Γιώργος Καφές Νίκος Μποζατζής, Επίκουρος Καθηγητής Κοινωνικής Ψυχολογίας, Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων Μισίου Διονυσία-Καλ. τ. Επίκ. Καθηγήτρια ΑΠΘ/Τμήμα Ιστορίας Αρχαιολογίας Στυλιανού Άρης Αναπλ. Καθηγητής ΑΠΘ/Τμ. Πολιτικών Επιστημών Κυπάρος Αντώνιος Αναπλ. Καθηγητής ΑΠΘ/ΤΕΦΑΑ Σερρών Αγγελόπουλος Γιώργος Επίκ. Καθηγητής ΑΠΘ/Τμήμα Ιστορίας – Αρχαιολογίας Σπαθής Παναγιώτης Καθηγητής ΑΠΘ/Τμ. Χημείας Τσίτσιου Χρυσάνθη Επίκ. Καθηγήτρια Α.Π.Θ. Πλέρος Νίκος Αναπλ. Καθηγητής ΑΠΘ/ Τμ. Πληροφορικής Βασίλης Αράπογλου, Αναπληρωτής Καθηγητής, Τμήμα Κοινωνιολογίας, Πανεπιστήμιο Κρήτης Ναβροζίδου Χριστίνα, Ηλεκτρολόγος Μηχανικός, Μεταπτυχιακή φοιτήτρια στη Διαχείριση Τεχνικών Έργων ΕΑΠ ΑΥΓΟΥΣΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ, δικηγόρος Θεσσαλονίκης ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ, δικηγόρος Θεσσαλονίκης ΛΑΜΠΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, δικηγόρος Θεσσαλονίκης, υποψήφιος διδάκτορας Ποινικού Δικαίου ΑΠΘ ΣΟΥΜΠΕΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ, δικηγόρος Θεσσαλονίκης ΣΟΥΡΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ, δικηγόρος Θεσσαλονίκης ΤΑΦΑΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, δικηγόρος Σιάτιστα Κοζάνης Φανή Γουργούρη γραμματέας ΟΜΥΛΕ και πρόεδρος του σωματείου διοικητικών υπαλλήλων ΟΛΘ. Μαρία Χρυσάφη γραμματέας του σωματείου διοικητικών υπαλλήλων ΟΛΘ. Κοσμάς Νικολαϊδης πρόεδρος σωματείου συνταξιούχων ΙΚΑ Κιλκίς. Καρολίνα Παϊσίου, Μέλος ΔΣ ΣΜΤΜ ΜΠΑΝΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ, αρτοζαχαροπλάστης, αναπληρωματικό μέλος του ΔΣ της Ένωσης Αρτοζαχαροπλαστών Ελλάδας ΠΡΑΝΤΣΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ – Μελος ΔΣ εργαζομενων πασης φυσεως ΚΘΒΕ Ψαρράς Πασχάλης. αγρότης ταμίας ΑΣ.Θεσσαλονίκης Αντωνία Ψάλτου, Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων Πανεπιστημίου Μακεδονίας Μυρίδου Μαρία, Γενική Γραμματέας Σωματείου Εργαζομένων Πανεπιστημίου Μακεδονίας Χασάπης Ιωάννης, Οργανωτικός Γραμματέας Σωματείου Εργαζομένων Πανεπιστημίου Μακεδονίας Ηλιάδης Μιχαήλ, Ταμίας Σωματείου Εργαζομένων Πανεπιστημίου Μακεδονίας Κίσσα Βαρβάρα, Μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων Πανεπιστημίου Μακεδονίας Τσαμπάζη Θεοφανεία, Γενική Γραμματέας Σωματείου ΕΤΕΠ Πανεπιστημίου Μακεδονίας Γιοβανάκης Ιωάννης, Πρόεδρος Συλλόγου Εργαζομένων Διεθνούς Πανεπιστημίου Ελλάδας Τσαλακανίδου Κυριακή, Γενική Γραμματέας Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού ΑΠΘ Χατζητριανταφύλλου Απόστολος, Ταμίας Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού ΑΠΘ Κουρμούλης Ιωάννης, Μέλος ΔΣ Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού ΑΠΘ Κατσούρος Γιώργος Πρόεδρος Συλλόγου Υπαλλήλων του Υπουργείων Μακεδονίας Θράκης Κοσμάς Σπύρος, Α’ αντιπρόεδρος Συλλόγου Υπαλλήλων του Υπουργείων Μακεδονίας Θράκης Γαλαζούλα Παναγιώτα, Ταμίας Συλλόγου Υπαλλήλων του Υπουργείων Μακεδονίας Θράκης Σκούφας Απόστολος Πρόεδρος του Συλλόγου Εργαζομένων Υπουργείου Γεωργίας Μακεδονίας Θράκης – Πρόεδρος του Ελληνοκουβανικού Συνδέσμου Φιλίας & Αλληλεγγύης Θεσσαλονίκης – Γ. Γραμματέας της Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Συλλόγων Εργαζομένων Υπουργείου Γεωργίας (ΠΟΣΕΥΓ) – Αντιπρόεδρος της Επιτροπής για την Διεθνή Ύφεση και Ειρήνη Θεσσαλονίκης (ΕΔΥΕΘ) Καρανικολάου Κατερίνα Γενική Γραμματέας του Συλλόγου Εργαζομένων Υπουργείου Γεωργίας Μακεδονίας Θράκης – Μέλος Δ.Σ. της Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Συλλόγων Εργαζομένων Υπουργείου Γεωργίας (ΠΟΣΕΥΓ) Βασιλειάδης Αλέξανδρος, Αντιπρόεδρος του Συλλόγου Εργαζομένων Υπουργείου Γεωργίας Μακεδονίας Θράκης Μήλης Χρυσόστομος Οργανωτικός Γραμματέας του Συλλόγου Εργαζομένων Υπουργείου Γεωργίας Μακεδονίας Θράκης Αλεξίου Μελίνα, Ταμίας του Συλλόγου Εργαζομένων Υπουργείου Γεωργίας Μακεδονίας Θράκης Μιχάλακ Βασιλική Μέλος του Δ.Σ. του Συλλόγου Εργαζομένων Υπουργείου Γεωργίας Μακεδονίας Θράκης Σιδηροπούλου Αναστασία, Μέλος του Δ.Σ. του Συλλόγου Εργαζομένων Υπουργείου Γεωργίας Μακεδονίας Θράκης- Μέλος Δ.Σ. Πανελλήνιας Ένωσης Κτηνιάτρων Δημοσίων Υπαλλήλων (ΠΕΚΔΥ) Σκούφας Σπύρος, Μέλος του Δ.Σ. του Συλλόγου Εργαζομένων Υπουργείου Γεωργίας Μακεδονίας Θράκης Τσικώτη Χριστίνα Μέλος του Δ.Σ. του Συλλόγου Εργαζομένων Υπουργείου Γεωργίας Μακεδονίας Θράκης – Μέλος Πενταμελούς Επιστημονικής Επιτροπής ΓΕΩΤΕΕ Στεφάνου Νίκος, Μέλος Γεν. Συμβουλίου Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Εργαζομένων Δημόσιων Οικονομικών Υπηρεσιών (ΠΟΕ-ΔΟΥ) Κατσαρού Ιωάννα , Γ. Γραμματέας συλλόγου Δικαστικών Υπαλλήλων Θεσσαλονίκης Γκιόκα Σοφία Μέλος ΔΣ συλλόγου Δικαστικών Υπαλλήλων Θεσσαλονίκης Χριστάνης Χρήστος, Μέλος Γεν. Συμβουλίου της Ομοσπονδίας Τελωνειακών Υπαλλήλων Ελλάδας Γαλατιανός Στυλιανός Μέλος του ΔΣ Συλλόγου εργαζομένων ΙΚΑ ν. Θεσσαλονίκης και Κεντρικής Μακεδονίας, Μέλος του ΓΣ της Ένωσης Δημοσιοϋπαλληλικών Οργανώσεων Θεσσαλονίκης Φιλιππόπουλος Τάσος, Πρόεδρος συλλόγου εργαζομένων Regency Casino Παρλάκογλου Μαρία, Αντιπρόεδρος συλλόγου εργαζομένων Regency Casino Νούσης Δημήτρης, Γενικός Γραμματέας συλλόγου εργαζομένων Regency Casino Νάκας Σταύρος, Εκτελεστικός Γραμματέας συλλόγου εργαζομένων Regency Casino Τσιαούσης Κυριάκος, Πρόεδρος Συνδικάτου Εργατοϋπαλλήλων Τουριστικών και ΕΠισιτιστικών Επιχειρήσεων (ΣΕΤΕΠΕ) Μπρανίκας Γιώργος, Αντιπρόεδρος Συνδικάτου Εργατοϋπαλλήλων Τουριστικών και Τατσούδη Βερίνη, Γενική Γραμματέας Συνδικάτου Εργατοϋπαλλήλων Τουριστικών και Μανουσαρίδης Γιάννης, Ταμίας Συνδικάτου Εργατοϋπαλλήλων Τουριστικών και Κουκούλας Κώστας, μέλος ΔΣ Συνδικάτου Εργατοϋπαλλήλων Τουριστικών και Βλάχος Θοδωρής, μέλος ΔΣ Συνδικάτου Εργατοϋπαλλήλων Τουριστικών και ΕΠισιτιστικών Επιχειρήσεων (ΣΕΤΕΠΕ) Καλαντζή Ευαγγελία, μέλος ΔΣ Συνδικάτου Εργατοϋπαλλήλων Τουριστικών και Ναθαναηλίδης Γιάννης, μέλος ΔΣ Συνδικάτου Εργατοϋπαλλήλων Τουριστικών και Μαριάννα Παπαδοπούλου, μέλος ΔΣ Σωματείου Ξενοδοχοϋπαλλήλων Νομών Θεσσαλονίκης – Χαλκιδικής Σοφία Στολτίδου, μέλος ΔΣ Σωματείου Ξενοδοχοϋπαλλήλων Νομών Θεσσαλονίκης – Χαλκιδικής Νεκταρία Παπαδούλη, Πρόεδρος Ένωσης Λογιστών Θεσσαλονίκης Αρσένης Τσιριγώτης, Αντιπρόεδρος Α Ένωσης Λογιστών Θεσσαλονίκης Ιωάννα Παπαδοπούλου, Αντιπρόεδρος Β Ένωσης Λογιστών Θεσσαλονίκης Λήδα Καλαμποκίνη Κόκκαλη, Γραμματέας Ένωσης Λογιστών Θεσσαλονίκης Αναστασία Κερογλίδου, Ταμίας Ένωσης Λογιστών Θεσσαλονίκης Αναστασία Πικοιλίδου, μέλος ΔΣ Ένωσης Λογιστών Θεσσαλονίκης Θάνος Παναγιωτίδης, μέλος ΔΣ Ένωσης Λογιστών Θεσσαλονίκης Βαγγέλης Μουστρούφας, μέλος ΔΣ Ένωσης Λογιστών Θεσσαλονίκης Αλέξης Γουσόπουλος, μέλος ΔΣ Ένωσης Λογιστών Θεσσαλονίκης Σοφία Κρουσόβαλη, μέλος ΔΣ Ένωσης Λογιστών Θεσσαλονίκης Mουστακίδου Νόπη, Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων στις Επιχειρήσεις Καρυπίδης Τουλκιαρίδου Χριστίνα, μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων στις Επιχειρήσεις Καρυπίδης Στάθης Γλιάτης, μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων στις Επιχειρήσεις Καρυπίδης Γαϊτανίδου Ελευθερία, Πρόεδρος Σωματείου Καθαριστριών και Φυλάκων σε εργολαβικές εταιρείες Κεντρικής Μακεδονίας Παπαβασιλείου Βάσω, Γενική Γραμματέας Σωματείου Καθαριστριών και Φυλάκων σε εργολαβικές εταιρείες Κεντρικής Μακεδονίας Φανή Τζούμα, Πρόεδρος Σωματείου Σχολικών Καθαριστριών Κεντρικής Μακεδονίας Γιάννης Παπαδόπουλος, Αντιπρόεδρος Σωματείου Σχολικών Καθαριστριών Κεντρικής Μακεδονίας Σημάδης Πέτρος, Πρόεδρος Ένωσης Εμποροϋπαλλήλων Ν. Θεσσαλονίκης Δημήτρης Μπελόπουλος, Γενικός Γραμματέας Ένωσης Εμποροϋπαλλήλων Ν. Θεσσαλονίκης Καραγεώργη Αγγελική, μέλος ΔΣ Ένωσης Εμποροϋπαλλήλων Ν. Θεσσαλονίκης Τσιναρίδης Βασίλης, μέλος ΔΣ Ένωσης Εμποροϋπαλλήλων Ν. Θεσσαλονίκης Σιβρίδης Άγγελος, μέλος ΔΣ Ένωσης Εμποροϋπαλλήλων Ν. Θεσσαλονίκης Λυριτζής Δημήτρης, Πρόεδρος του Συνδικάτου Οικοδόμων Χαλκιδικής Ιωαννίδης Γιάννης, μέλος Διοικητικού Συμβουλίου ΕΛΜΕ Χαλκιδικής ΛΑΚΗΝΑΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΉΜΟΥ ΝΑΟΥΣΑΣ ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΛΕΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΟΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΉΜΟΥ ΝΑΟΥΣΑΣ. ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΌΤΗΤΑΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΔΉΜΟΥ ΝΑΟΥΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΊΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΉ ΣΟΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΌΤΗΤΑΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΔΉΜΟΥ ΝΑΟΥΣΑΣ Τσιτσιρούδη Ελένη, τοπική σύμβουλος Μενεμένης Ρίσκος Γιώργος, τοπικός σύμβουλος Κυμίνων Ξενίδου Μαρία, δημοτική σύμβουλος με τη Λαϊκή Συσπείρωση Δήμου Κορδελιού Ευόσμου Αγγελική Χριστιανού, μέλος Δημοτικού Συμβουλίου Δήμου Πολύγυρου Παντελής Λάζαρος, μέλος Δημοτικού Συμβουλίου Δήμου Σιθωνίας Χατζή Ειρήνη, πρόεδρος Συλλόγου Γυναικών Κιλκίς. Νατάσα Αβραμίδου , εργαζόμενη στο δήμο Κορδελιού Εύοσμου Μαρία Αβραμίδου,άνεργη, Βάνα Βαρσάμη, άνεργη, Γιάννης Στέφος, μουσικός της Κρατικής ορχήστρας Θεσσαλονίκης Γιάννης Πασσας, αυτοαπασχολούμενος Λευτέρης Ποζουκίδης, εργαζόμενος σε βιοτεχνία επίπλων Θεοδωρίδης Γιάννης, πρόεδρος Ένωσης Γονέων δήμου Αμπελοκήπων Μενεμένης Ρούτσας Αλέξανδρος, πρόεδρος Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων Ενιαίου Ειδικού Γυμνασίου-Λυκείου Κατερίνης Παπαδοπούλου Χαρίκλεια, μέλος του ΔΣ του Γενικού Νοσοκομείου Κατερίνης Νάστος Αθανάσιος, γραμματέας του Σωματείου Συνταξιούχων Λιτοχώρου Ανανιάδης Σταύρος, πρόεδρος της Ακαδημίας Βατανιακού 1978 Τσουπέης Νικόλαος, Δημοτικός Σύμβουλος στο Δήμο Κατερίνης Γιαγκόπουλος Αθανάσιος, Δημοτικός Σύμβουλος στο Δήμο Πύδνας-Κολινδρού Δημητρίου Μιχάλης, πρόεδρος του Αγροτικού-Κτηνοτροφικού Συλλόγου «ΔΗΜΗΤΡΑ» Τηλέγραφου Αναστασία, πρόεδρος Συλλόγου Γυναικών Λιτοχώρου (μέλος ΟΓΕ) Κουρίτα Αικατερίνη, Δημοτική Σύμβουλος στο Δήμο Δίου-Ολύμπου Ζαχαρόπουλος Αχιλλέας, Γαστρεντερολόγος, μέλος του Ιατρικού Συλλόγου Πιερίας Ευαγγελόπουλος Δημήτρης, αντιπρόεδρος του Συνδικάτου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Ν. Πιερίας «Η ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ» & μέλος του ΔΣ της Ένωσης Γονέων και Κηδεμόνων Δ.Ε Δήμου Κατερίνης Βαλτασάρη Αναστασία, γραμματέας του Συνδικάτου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Ν. Πιερίας «Η ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ» Παπαδόπουλος Παύλος, ταμίας του Συνδικάτου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Ν. Πιερίας «Η ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ» Κάλφας Τριαντάφυλλος, μέλος του ΔΣ του Συνδικάτου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Ν. Πιερίας «Η ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ» Κλιγκόπουλος Αστέριος, γραμματέας του Σωματείου Συνταξιούχων ΙΚΑ Ν. Πιερίας Κηπόπουλος Ιωάννης, μέλος της Επιτροπής Ειρήνης Πιερίας & μέλος του ΔΣ του Σωματείου Συνταξιούχων ΙΚΑ Ν. Πιερίας Πουρσανίδης Χρήστος, μέλος του ΔΣ του Σωματείου Συνταξιούχων ΙΚΑ Ν. Πιερίας Τσακαλάκης Ανέστης, γραμματέας του Αγροτικού-Κτηνοτροφικού Συλλόγου «ΔΗΜΗΤΡΑ» Πανταζή Δέσποινα, πρόεδρος του ΔΣ του πολιτιστικού συλλόγου Ν. Αγαθούπολης Τσιλιγκερίδης Παύλος, κοινωνικός σύμβουλος Καταχά Πιερίας Σαβηνίδης Ιωάννης, κοινωνικός σύμβουλος Καταχά Πιερίας Σκούφας Ιωάννης, Περιφερειακός Σύμβουλος Κ.Μακεδονίας Ευαγγελόπουλος Ιωάννης, πρόεδρος του Σωματείου Συνταξιούχων ΙΚΑ Ν. Πιερίας Ορφανίδης Χρήστος, πρόεδρος Συλλόγου Παναγία Σουμελά Νικολάου Στέλλα, πρόεδρος του Συνδικάτου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Ν. Πιερίας «ΗΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ» Διονυσίδης Σίμος, πρόεδρος του Σωματείου Οικοδόμων Κατερίνης Ντιμπέλος Ξενοφών, πρόεδρος του Σωματείου Συνταξιούχων Λιτοχώρου Μάτσκε Ούβε Καθηγητής ΠΑΜΑΚ/Τμ. ΜΕΤ Αλεξίου Βασίλης Αναπλ. καθηγητής ΑΠΘ/Π.Τ.Δ.Ε. Κρεστενίτης Γιάννης τ. καθηγητής ΑΠΘ/ Τμ. Πολιτικών Μηχανικών Ορφανός Άκης κοινωνιολόγος Καβάλα Μαρία Επίκ. καθηγήτρια ΑΠΘ/Τμ. Πολιτικών Επιστημών Οικονόμου Στεφανία Μεταπτυχιακή Φοιτήτρια ΑΠΘ/ΟΠΕ Ανδρεόβιτς Επαμεινώνδας Μεταπτυχιακός Φοιτητής ΑΠΘ/ΟΠΕ Πατσώνα Μάγδα Υποψήφια Διδάκτωρ Πολιτικών Επιστημών ΑΠΘ Τσιολάκη Σταυρούλα Υποψήφια Διδάκτωρ Πολιτικών Επιστημών ΑΠΘ Λουκάς Άγγελος Υποψήφιος Διδάκτωρ Φιλολογίας ΑΠΘ Αδραμερινάς Μάριος Mεταπτυχιάκος φοιτητής Οδοντιατρικής ΑΠΘ Σκαπέρας Σωτήρης Μεταδιδ. Ερευνητης Εφ. Πληροφορικής ΠΑΜΑΚ Καστρίδης Άρης Διδάκτορας Α.Π.Θ./Δασολογίας και Φ.Π. Σταυρακούδης Δημήτρης Ερευνητής Α.Π.Θ. Μακρής Χρήστος Μεταδιδ. Ερευνητής Τμ. Πολ. Μηχ. ΑΠΘ Κοντός Γιάννης Μεταδιδ. Ερευνητής/Διδάσκων Τμ. Πολ. Μηχ. ΑΠΘ Ναγκούλης Νικόλαος Υπ. Διδ. Τμ. Πολ. Μηχ. ΑΠΘ Ανδρουλιδάκης Γιάννης Μεταδιδ. Ερευνητής Τμ. Πολ. Μηχ. ΑΠΘ Μπαλτίκας Βασίλειος Υπ. Διδ, Ερ. συνεργάτης Τμ. Πολ. Μηχ. ΑΠΘ Σαρρής Κώστας Ερευνητής Ελεύθερο Πανεπιστ. Βερολίνου Τσολάκη Ελευθερία Βιολόγος ΕΛΙΕΚ Λιβιεράτου Ελένη Υπ. Διδάκτωρ Α.Π.Θ./Π.Τ.Δ.Ε. Κουτσοπούλου Ελένη Υπ. Διδάκτωρ Πανεπιστήμιο Βέρνης ΠΑΜΑΚ. Αποστολίδου Χριστίνα Υποψ. Διδάκτωρ Γεωλογικό ΑΠΘ Ράβναλης Μιχάλης Υποψ. Διδάκτωρ Βιολογικό ΑΠΘ Βακάλης Γρηγόρης Μεταπτυχιακός Βιολογικό ΑΠΘ Αραβανή Φωτεινή Υποψ. Διδάκτωρ Γεωλογικό ΑΠΘ Παρασκευόπουλοσ-Τσιακίρης Φώτιος Μεταπτυχιακός Γεωλογικό ΑΠΘ Τσαιρίδου Ελένη Μεταπτυχιακός Γεωλογικό ΑΠΘ Μαντζιου-Τραγάκη Δανάη Μεταπτυχιακός Παλαιοντολογίας-Γεωβιολογίας Γερονικάκη Αθηνά Ομότιμη Καθηγήτρια Φαρμακευτικής Τσακλίδης Γεώργιος Καθηγητής Μαθηματικό Κυπαρισσά Ζωή Μεταπτυχιακός Χημικό Κυπριανίδης Γιάννης Συνταξιούχος Καθηγητής Φυσικό Κοκοτίνη Μαριάννα Υποψ. Διδάκτωρ Παλαιοντολογία Παυλούδης Θεόδωρος Μεταδιδακτορ Φυσικό Παυλούδη Χριστίνα Μεταδιδακτορ Ελληνικό κέντρο θαλάσσιων ερευνών Φέκας Ηλίας Μεταδιδακτορ Φυσικό Μπάλλα Ευαγγελία Μεταπτυχιακός Χημικό Τσιάκαλου Μαίρη Μεταπτυχιακός Χημικό Μηχανικών ΠΛΤΧΝ ΑΠΘ Μπικιάρης Νίκος Μεταπτυχιακός Χημικό Νακίου Ειρήνη Υποψ. Διδάκτωρ Χημικό Σαρρή Ελπίδα Μεταπτυχιακός Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ Χρυσάφης Γιάννης Μεταπτυχιακός Φυσικό Κωνσταντίνος Πατσιαντάς του Μαργαρίτη, συμβολαιογράφος Μαρία Χασανάκου του Δικαίου, δικηγόρος Μάρκος Ονταμπασιδης πρόεδρος του Σωματείου Εργατών Επεξεργασίας Μετάλλου Ν. Σερρών. Γιώργος Φιλιούσης, πρόεδρος Σωματείου Συνταξιούχων ΙΚΑ Ν. Σερρών. Μαρία Τσίγκα, γραμματέας συνδέσμου πολιτικών συνταξιούχων (δημοσίου) Ν. θεσσαλονίκης Μιράντα Παπαγεωργίου, μέλος Διοικητικού Συμβουλίου συνδέσμου πολιτικών συνταξιούχων (δημοσίου) Ν. θεσσαλονίκης Σμαρώ Ζαχαριάδου, πρόεδρος συλλόγου συνταξιούχων ΟΤΑ Ν. Θεσσαλονίκης Φραγκίσκος Ρηγόπουλος Αντιπρόεδρος Σωματείου Μισθωτών τεχνικών Μακεδονίας Άρης Πάλλας Μέλος ΔΣ Σωματείου μισθωτών τεχνικών Μακεδονίας ΜΑΡΙΑ ΜΠΟΣΚΟΥ : Πρόεδρος συλλόγου εργαζομένων Δήμου Νάουσας ΤΣΙΤΣΗΣ ΣΑΚΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΡΓΑΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤΑΜΕΝΟΥ ΕΦΗ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΗΜΑΘΙΑΣ- ΠΕΛΛΑΣ ΔΙΑΚΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΓΑΛΑΚΤΟΣ , ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΠΟΤΩΝ ΗΜΑΘΙΑΣ -ΠΕΛΛΑΣ ΜΙΣΣΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΦΟΡΤΟΕΚΦΟΡΤΩΤΩΝ ΝΑΟΥΣΑΣ ΤΟΥΠΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΩΝ ΙΚΑ ΝΑΟΥΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΩΝ ΙΚΑ ΒΕΡΟΙΑΣ ΤΣΙΟΥΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΝΑΟΥΣΑΣ «ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ» ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΞΥΛΟΥΡΓΩΝ ΝΑΟΥΣΑΣ ΡΟΔΟΒΙΤΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΑΡΑΡΤΜΗΜΑΤΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΟΓΕ ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΚΟΥΛΑ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΑΡΑΡΤΜΗΜΑΤΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ ΟΓΕ ΚΕΛΕΣΜΗΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΜΠΟΥΤΑΡΗ ΝΑΟΥΣΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗ ΝΗΜΑΤΟΥΡΓΙΑ «ΒΑΡΒΑΡΕΣΟΣ» Αετόπουλος Γιώργος τραγουδιστής, μουσικός Αιβάζογλου Ιορδάνης ηθοποιός Ανδρέου Μαίρη ηθοποιός Γκούβας Κώστας πρόεδρος παραρτήματος ΠΜΣ ΒΕ Καραμανλή Αφροδίτη εικαστικός Κιρίνας Στέργιος δάσκαλος χορού Μαναβοπούλου Ιωάννα, δασκάλα χορού Μαρμαρίδης Σεραφείμ, μουσικός, οργανοποιός Μήτσικα Ιωάννα χορεύτρια, χορογράφος Μπαλλάς Σωτήρης τραγουδιστής, μουσικός Νεραντζάκης Νίκος μουσικός Πάλλα Κωνσταντίνα τραγουδίστρια, μουσικός Σαραφιανός Σπύρος ηθοποιός Σειμένης Βασίλης ηθοποιός Σταυρίδης Θάνος μουσικός Στράτος Σπύρος μουσικός, εκπαιδευτικός ειδικής αγωγής Ταλέας Νίκος μουσικός Τατσιούλη Ανθή τραγουδίστρια Τσιτσούλης Απόστολος σκηνοθέτης Μασουρίδου Νικόλ γυναικολόγος, χειρούργος Μασουρίδου Σεβαστή γυναικολόγος, χειρούργος Φανης Καρκατζουνης, δημοτικος συμβουλος Θερμης Ιωαννα Τριανταφυλλιδου, δημοτικη συμβουλος Θερμης Απόστολος Πράτανος, δημοτικός σύμβουλος Θέρμης Έλενα Ελευθεριάδου, πρόεδρος Συλλόγου Γυναικών Καλαμαριάς. Παπαγεωργίου Παναγιωτα, πρόεδρος Συλλόγου Γυναικών Χορτιάτη Κωνσταντίνα Νιάρου, Ηλεκτρολόγος Μηχανικός Τ.Ε, Ελβετία Βαγγέλης Κώστας, Μηχανολόγος Μηχανικός, Ελβετία Κούνδουρα Ελενη, ψυχολόγος Καρπενήση Αθανασία ασφαλιστικός υπάλληλος Σίσκου Αννα φιλόλογος Ιωαννίδου Κατερίνα θεραπεύτρια μασάζ Θεοδωρίδου Ευαγγελία, ιδ. Υπάλληλος Τσιαμούρα Βικτωρία διδακτορική φοιτήτρια Θεοδωρίδου Ευαγγελία, ελευθερος επαγγελματίας Τικτοπούλου Ντάνα συντ/χος Κουτσοδόντη Γλυκερία, ιδ. Υπάλληλος Σταύρος Ρεμουνδος Οδηγός ΟΣΥ ΑΕ. Αποστολάκης Μανώλης Αντιπρόεδρος ΟΔΠΤΕ / Αντιπρόεδρος Συλλόγου Διοικητικού Προαωπικού Πανπειστημίου Πατρών Βαρσαμακίδης Χρήστος Μέλος Κεντρικού Συμβουλίου ΟΔΠΤΕ / Πρόεδρος Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης Δελημήτρος Κώστας Γρμματέας Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού Γεωπονικού Πανεπιστημίου Αθηνών Στέφανος Κότο, Πρόεδρος του Συλλόγου Φοιτητών Ιατρικής του ΑΠΘ Μαρία Μαρκάκη, Πρόεδρος του Συλλόγου Φοιτητών ΤΕΦΑΑ του ΑΠΘ Γιώργος Ξυνής Πρόεδρος του Συλλόγου Φοιτητών Ηλεκτρολόγων – Μηχανολόγων Μηχανικών του ΑΠΘ Τάσος Παπαδόπουλος, Γραμματέας στο ΔΣ του Συλλόγου Φοιτητών Νομικής του ΑΠΘ Άννα – Μαρία Ηλιού Πρόεδρος του Συλλόγου Φοιτητών Δημοσιογραφίας & ΜΜΕ του ΑΠΘ Γιάννης Μπάμπος Πρόεδρος του Συλλόγου Φοιτητών Φυσικού του ΑΠΘ Ιωάννα Λάρδα, Πρόεδρος του Συλλόγου Φοιτητών Αγγλικού του ΑΠΘ Αγγελική Λάρδα Πρόεδρος του Συλλόγου Οικότροφων Φοιτητών Θεσσαλονίκης Γεωργία Λαγού Γραμματέας στο ΔΣ του Συλλόγου Φοιτητών Πολιτικών Επιστημών του ΑΠΘ Γιώργος Μάμηδας Πρόεδρος του Συλλόγου Φοιτητών Φαρμακευτικής ΑΠΘ Αντώνης Γιαννακίδης Πρόεδρος του Συλλόγου Φοιτητών Κτηνιατρικής του ΑΠΘ Κωνσταντίνος Χρυσάφης, Γραμματέας στο ΔΣ του Συλλόγου Φοιτητών Μαθηματικού του ΑΠΘ Νάσια Παλάντζα Πρόεδρος του Συλλόγου Φοιτητών Ψυχολογικού του ΑΠΘ Βασιλική Αραπίτσα Πρόεδρος του Συλλόγου Φοιτητών Παιδαγωγικού του ΑΠΘ Κατερίνα Μυλωνά Γραμματέας του Συλλόγου Φοιτητών Ψυχολογικού του ΑΠΘ Χριστόδουλος Μπριασούλης Γραμματέας του Συλλόγου Φοιτητών Ιστορικού – Αρχαιολογικού του ΑΠΘ Βασιλική Αχπαρίδου Αντιπρόεδρος του Συλλόγου Φοιτητών Αγγλικού του ΑΠΘ Θοδωρής Βλάχος Μέλος στο ΔΣ του ΣΕΤΕΠΕ Θεσσαλονίκης Άγγελος Τσιβρίδης Μέλος στο ΔΣ της Ένωσης Εμποροϋπαλλήλων Θεσσαλονίκης Αναστασία Ποικιλίδου, Μέλος στο ΔΣ της Ένωσης Λογιστών Θεσσαλονίκης Μιχάλης Θαλασσινός Καθηγητής Φυσικής Αγωγής – Μέλος της Εκτελεστικής Επιτροπής Συνδέσμου Προπονητών Ποδοσφαιριστών Θεσσαλονίκης Χρυσόστομος Γιαννιτσόπουλος, Παίκτης Χάντμπολ ( Αρύων Πτολεμαΐδας ) Αρχοντία Παπαγεωργίου, Μέλος στο ΔΣ εικαστικού της Σχολής Καλών Τεχνών του ΑΠΘ Στέλλα Ιακωβίδου, Μέλος του ΔΣ του Εργατικού Κέντρου Νάουσας – γραμματέας του συνδικάτου Γάλακτος – Τροφίμων – Ποτών Ημαθίας – Πέλλας Γιώργος Μπέικος, Παγκόσμιος Πρωταθλητής ΤΑE KWON DO ITF, 2016, κατηγορίας 75 kg Αναστάσιος Γκορτσόπουλος, 3ος Παγκόσμιος Πρωταθλητής ΤΑΕ ΚWON DO ITF, 2016, κατηγορίας 57kg Βλαδίμηρος Βασιλειάδης, Μέλος στο ΔΣ του σωματείου Βιομηχανικού Επισιτισμού Κ. Μακεδονίας Παναγιώτης Χαριτίδης, Αντιπρόεδρος ΣΥΣΔΙΕΚ Θεσσαλονίκης Γαβριήλ Γαβριηλίδης, Φυσικός Τσιλιγκιρίδης Γιώργος Καθηγητής ΑΠΘ/Μηχανολόγων Μηχανικών Φουσέκης Παναγιώτης Καθηγητής ΑΠΘ/Οικονομικών Επιστημών Αυγήτα Λουίζα Επίκ. καθηγήτρια ΑΠΘ/Εικαστικών & Εφ. Τεχνών Ραπτάκης Δημήτρης Καθηγητής ΑΠΘ/Τμ. Πολιτικών Μηχανικών Μαμάτας Λευτέρης Επίκ. καθηγητής ΠΑΜΑΚ/Εφαρμ. Πληροφορικής Σακελλαρίου Ηλίας Επίκ. καθηγητής ΠΑΜΑΚ/Εφαρμ. Πληροφορικής Βεντούρης Αντώνης Επίκ. Καθηγητής ΑΠΘ/Τμ. Ιταλικής Γλ.& Φιλ. Κονδύλης Ηλίας Αναπλ. Καθηγητής ΑΠΘ/Τμ. Ιατρικής Σερέτης Στέργιος Μεταδιδάκτορας ΑΠΘ/Τμ. Ιατρικής Μητσιάκος Γιώργος Αναπλ. Καθηγητής ΑΠΘ/Τμ. Ιατρικής Μπένος Αλέξης Ομοτ. Καθηγητής ΑΠΘ/Τμ. Ιατρικής Μαργαρίτης Γιώργος Καθηγητής ΑΠΘ/Τμ. Πολιτικών Επιστημών Βασιλική Λάζουμ ΕΔΙΠ ΑΠΘ/Τμ. Πολιτικών Επιστημών Τσαρτσιανίδου Μαρία Υποψ. Διδάκτωρ ΑΠΘ/Τμ. Πολιτικών Επιστημών Βενάκης Κωνσταντίνος ΜΠΦ ΑΠΘ/Τμ. Πολιτικών Επιστημών Φωτογλίδης Χρήστος ΜΠΦ ΑΠΘ/Τμ. Πολιτικών Επιστημών Σκαλιδάκης Γιάννης ΕΔΙΠ Παν.Κρήτης/Πολιτικής Επιστήμης Κόφφα Δόμνα ΕΚΚΕ/μεταδιδακτορική ερευνήτρια Γρόλλιος Γιώργος Καθηγητής ΑΠΘ/Π.Τ.Δ.Ε. Μαρβάκης Αθανάσιος Καθηγητής ΑΠΘ/Π.Τ.Δ.Ε. Δελησταύρου Αντωνία Επίκ. Καθηγήτρια ΔΙ.ΠΑ.Ε. Αγγελής Ελευθέριος Καθηγητής ΑΠΘ/Τμ. Πληροφορικής Σαραφιανός Άρης Επικ. Καθηγητής Παν. Ιωαννίνων Δημάκης Χρήστος Επικ. Καθηγητής ΑΠΘ/Ηλ/γων Μηχ. & Μηχ.Υπολογ. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΛΗ, Λέκτορας της Σχολής Χημικών Μηχανικών του ΑΠΘ. ΝΟΜΙΚΟΙ ΑΒΡΑΝΑ ΣΟΦΙΑ, δικηγόρος Θεσσαλονίκης ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ, δικηγόρος Θεσσαλονίκης ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, δικηγόρος Βόλου ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΝΘΗ, δικηγόρος Θεσσαλονίκης ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΑΒΡΑΑΜ, δικηγόρος Θεσσαλονίκης ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ, δικηγόρος Θεσσαλονίκης ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ, Δικηγόρος Θεσσαλονίκης, ΜΔΕ Σύγχρονες Ιατρικές Πράξεις: Δικαιϊκή Ρύθμιση και Βιοηθική Διάσταση ΑΠΘ ΔΡΟΥΓΚΑ ΕΛΕΝΗ, δικηγόρος Θεσσαλονίκης, ΜΔΕ Αστικού, Εργατικού Δικαίου και Πολιτικής Δικονομίας ΑΠΘ, ΜΠΣ Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών ΖΑΝΤΡΙΜΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, δικηγόρος Θεσσαλονίκης ΖΑΡΡΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΕΝΙΑ, Δικηγόρος Θεσσαλονίκης ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ – ΚΑΛΛΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, δικηγόρος Θεσσαλονίκης ΚΑΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ, δικηγόρος Σκύδρας ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ, δικηγόρος Θεσσαλονίκης ΚΑΡΑΠΙΤΣΑ ΣΤΑΝΑ, δικηγόρος Θεσσαλονίκης ΚΑΡΕΤΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, Δικηγόρος Θεσσαλονίκης ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ ΓΙΩΤΑ, δικηγόρος Θεσσαλονίκης ΚΟΤΣΟΓΙΑΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, Ασκούμενος δικηγόρος Θεσσαλονίκης ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ, δικηγόρος Θεσσαλονίκης, δημοτικός σύμβουλος με τη «Λαϊκή Συσπείρωση» στο Δήμο Θεσσαλονίκης ΚΩΣΤΙΚΑ ΕΛΕΝΗ, δικηγόρος Θεσσαλονίκης ΛΙΑΖΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, δικηγόρος Θεσσαλονίκης ΛΙΑΡΑΤΣΙΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ, δικηγόρος Θεσσαλονίκης ΛΥΚΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ, Ασκούμενος Δικηγόρος Θεσσαλονίκης ΜΑΚΡΥΓΙΩΡΓΟΥ – ΚΑΚΟΥΛΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, δικηγόρος Θεσσαλονίκης ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ, ασκούμενη δικηγόρος Θεσσαλονίκης, ΜΠΣ Αναβαθμισμένες διεθνείς και ευρωπαϊκές σπουδές με ειδίκευση στο δίκαιο ανθρωπίνων δικαιωμάτων και Ανθρωπιστικού δικαίου ΜΕΛΑΝΕΦΙΔΟΥ ΣΟΝΙΑ, δικηγόρος Θεσσαλονίκης ΜΕΛΛΙΟΥ ΕΛΛΗ, Δικηγόρος Θεσσαλονίκης, MA in Art, Law & Economy (Δι.Πα.Ε.) ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΣΙΛΙΑ, δικηγόρος Θεσσαλονίκης ΜΗΝΑΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, δικηγόρος Θεσσαλονίκης ΜΗΤΤΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ, δικηγόρος Θεσσαλονίκης, Υποψήφιος Διδάκτωρ Νομικής, μέλος ΔΣ ΔΣΘ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ, δικηγόρος Θεσσαλονίκης ΜΟΣΧΟΥ ΜΑΡΙΑ, συνταξιούχος δικηγόρος Θεσσαλονίκης ΜΟΥΡΑΤΗ ΞΑΝΘΙΠΠΗ, δικηγόρος Θεσσαλονίκης ΝΙΚΗΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ, δικηγόρος Θεσσαλονίκης ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, Δικηγόρος Θεσσαλονίκης, ΜΔΕ Ποινικών και Εγκληματολογικών Επιστημών ΑΠΘ, Υπ. Διδάκτωρ Νομικής Σχολής ΑΠΘ ΟΚΛΑΛΙΩΤΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ, δικηγόρος Θεσσαλονίκης ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ, δικηγόρος Θεσπρωτίας ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ, δικηγόρος Θεσσαλονίκης ΠΑΠΑΧΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ, δικηγόρος Θεσσαλονίκης ΠΑΡΑΦΕΛΑΣ ΑΚΗΣ, Δικηγόρος Θεσσαλονίκης, ΜΔΕ Ποινικών και Εγκληματολογικών Επιστημών ΑΠΘ ΡΑΔΙΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ, δικηγόρος Θεσσαλονίκης ΣΚΛΕΠΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ, Ασκούμενος Δικηγόρος Θεσσαλονίκης ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ, δικηγόρος Θεσσαλονίκης ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, δικηγόρος Θεσσαλονίκης ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ, δικηγόρος Θεσσαλονίκης, ΜΔΕ Ποινικών και Εγκληματολογικών Επιστημών ΑΠΘ ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ, συνταξιούχος δικηγόρος, μέλος ΔΣ Συλλόγου Συνταξιούχων Δικηγόρων Εφετείου Θεσσαλονίκης ΤΡΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ, δικηγόρος Θεσσαλονίκης ΤΣΙΝΤΙΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, δικηγόρος Θεσσαλονίκης ΤΣΙΩΝΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ, δικηγόρος Θεσσαλονίκης ΤΣΟΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ, συμβολαιογράφος Θεσσαλονίκης ΦΙΛΑΝΘΗ ΠΑΡΑΘΥΡΑ, δικηγόρος Θεσσαλονίκης ΦΟΥΤΟΥΛΗ ΓΙΩΤΑ, Ασκούμενη Δικηγόρος Θεσσαλονίκης ΦΟΥΤΟΥΛΗ ΜΠΕΤΥ, Δικηγόρος Θεσσαλονίκης, ΜΔΕ Ιατρικού Δικαίου και Βιοηθικής ΑΠΘ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ, δικηγόρος Θεσσαλονίκης ΧΑΤΖΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ, συμβολαιογράφος Θεσσαλονίκης ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ, δικηγόρος Θεσσαλονίκης ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, δικηγόρος Βόλου ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ, δικηγόρος Θεσσαλονίκης ΧΑΨΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, δικηγόρος Θεσσαλονίκης Τσουκαλάς Θωμάς, χειρουργός μαστού – ειδικός μαστολόγος, δημοτικός σύμβουλος Δήμου Νάουσας. Καράμανλης Γεώργιος, διευθυντής γυναικολογικής μαιευτικής νοσοκομείου Άμφισσας. Μουρατίδης Χρυσόστομος, διευθυντής- οφθαλμίατρος, ΓΝΣ Γιαννιτσών. Γκανάτσιος Κωνσταντίνος, ορθοπεδικός. Αλατζά Γιωτα μέλος ΔΣ Ιπποκράτειου Θεσσαλονίκης Αβραμίδου Έλσα γιατρός Βιοπαθολογος Θεαγενειο Μέλλος Ελευθέριος, ψυχίατρος Αιγινητειο νοσοκομείο. Αποστολίδης Μπαμπης, πρόεδρος Ένωσης Νοσοκομειακών γιατρών Πέλλας Σανίδας Αργύρης, γραμματέας Ένωσης Νοσοκομειακών γιατρών Πέλλας. Ακριτίδου Μαρίνα, μελ.του ΔΣ του σωμ.τ.εργαζομ.του Θεαγενειου Βρατζιας Γιώργος , μέλος του ΔΣ του Οδοντιατρικού Συλλόγου Θεσσαλονίκης Γιαμουριδου Άννυ, μέλος του ΔΣ του σωματείου εργαζόμεων του Θεαγενειου Γραμματικόπουλου Αθηνά γραμματέας του σωματείου εργαζόμενων Του Θεαγενειου Δαγκου Κατερίνα, μελός του ΔΣ του σωματείου εργαζόμενων Αγιος Δημήτριος Δατσης Γιώργος, μελ.του ΔΣ του σωματείου εργαζόμενων Αγιος Δημήτριος. Θεοδωρίδου Μαρία, οδοντίατρος. Μπραχος Δημήτρης, φαρμακοποιός. Παρδάλης Νίκος πρόεδρος του Συλλόγου προσοπικού Ιδιωτικων κλινικών ΒΕ Πατελακη Γιάννα οδοντίατρος. Ρουμκου Σοφία, μέλος ΔΣ του σωματειόυ εργαζόμενων του Παπαγεωργίου. Τασιουδης Θανάσης μελος ΔΣ του σωματειόυ εργαζόμενων του Παπαγεωργίου. Τρουλιαλης Μιχάλης οδοντίατρος. Χαλκιάς Πέτρος πρόεδρος του ΔΣ του σωματείου εργαζόμενων της Γενικής Κλινικής. Δίμηζα Φιλιώ, εκπρόσωπος του Φαρμακευτικού Συλλόγου Σερρών στον Πανελλήνιο Φαρμακευτικό Σύλλογο (ΠΦΣ) Κουρτζανίδης Στράτος, Πρόεδρος Σ.Ε.ΤΗ.Π Θεσσαλονίκης. Δημήτρης Χατζηματθαίου, μέλος ΔΣ ΣΥΕΤΕ ( Σύλλογος Υπαλλήλων Εθνικής Τράπεζας). Κατσάνος Δημητρης, αναπληρωτής γραμματέας στο ΔΣ του σωματείου Συνταξιούχων ΟΑΕΕ Ν. Σερρων. ΓΟΔΕΒΕΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, Μέλος του Δ.Σ. Συλλόγου Εργαζομένων Εγνατίας Οδού. Χαλβατζής Σταύρος Μελος του Γεν συμβουλίου της ΕΔΟΘ. Στεφανίδης Κοσμάς, Αγρότης, Γραμματέας ΑΣ Ανατολικής Θεσσαλονίκης. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Μέλος του Δ.Σ. του Συλλόγου Συνταξιούχων ΟΤΑ Θεσσαλονίκης Κώστας Φούντας, Πρόεδρος Συλλόγου Εργαζομένων Δήμου Θεσσαλονίκης (ΣΕΔΘ). Λάζαρος Μιχαηλίδης, Αντιπρόεδρος Συλλόγου Εργαζομένων Δήμου Θεσσαλονίκης (ΣΕΔΘ). Φώτης Μαραντζίδης, Μέλος Δ.Σ. Συλλόγου Εργαζομένων Δήμου Θεσσαλονίκης (ΣΕΔΘ). Καραλής Αναστάσιος, Μέλος του ΔΣ του Σωματείου Εκπαιδευτών Υποψηφίων Οδηγών Πέλλας. ΚΑΡΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ταμίας Συλλόγου Συνταξιούχων πρ. ΔΕΚΟ ΤΡΑΠΕΖΩΝ νομού ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ, Μέλος του Δ.Σ. Συλλόγου Εργαζομένων Εγνατίας Οδού ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ μέλος ΔΣ γεωπονικού Συλλόγου Μακεδονίας Θράκης/ΔΣ ΠΟΣΓ (πανελλήνια ομοσπονδια συλλόγων γεωπόνων) ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, Μέλος του Δ.Σ. Συλλόγου Εργαζομένων Εγνατίας Οδού ΤΣΑΓΚΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ, Μέλος του Δ.Σ. Συλλόγου Εργαζομένων Εγνατίας Οδού ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΕΠΙΣΙΤΙΣΜΟΥ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ/ ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΕΛΗΝΙΑΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΓΑΛΑΚΤΟΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΠΟΤΩΝ Τοσιούδης Νίκος, πρόεδρος Συνδικάτου Εργατοτεχνιτών και Υπαλλήλων Χημικής Βιομηχανίας Βόρειας Ελλάδας Παραμόνου Νίκος, πρόεδρος κλαδικού σωματείου ενεργειας κεντρικής Μακεδονίας ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΙΟΥ, Μέλος ΔΣ ΠΟΕΜ (Πανελλήνια Ομοσπονδία Εργατοϋπαλλήλων Μετάλλου) και του ΕΚΘ ΚΟΛΟΓΚΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, Πρόεδρος Συνδικάτου Εργαζομένων Μετάλλου και Ναυπηγοεπισκευής Κεντρικής Μακεδονίας Ταμβάκης Ιωάννης, Πρόεδρος σωματείου εργαζομένων γραφικών τεχνών, τύπου και χάρτου κεντρικής Μακεδονίας Τσιτινης Δημήτρης, Πρόεδρος του Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών Μακεδονίας & Μελος ΔΣ Ομοσπονδίας ενώσεων γονέων & κηδεμόνων περιφέρειας κεντρικής Μακεδονίας Τζανετής Νικόλαος Πρόεδρος συνδικάτου εργατοϋπαλλήλων μεταλλείων και λατομείων Βορείου Ελλάδος και μέλος του ΔΣ της Ομοσπονδίας μεταλλωρύχων Ελλάδος Ντάντος Δημήτρης, Αντιπρόεδρος συνδικάτου εργατοϋπαλλήλων μεταλλείων και λατομείων Βορείου Ελλάδος Σαρρής Πάρης Πρόεδρος κλαδικού σωματείου εργαζομένων φαρμάκου, καλλυντικού και συναφών επαγγελμάτων Φρίγγος Κώνσταντίνος, Πρόεδρος ένωσης ηλεκτροτεχνιτών και βοηθών ανελκυστήρων Βορείου Ελλάδος Νικόλαος Νατζμέ Πρόεδρος σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Κ. Μακεδονίας Κουτσουράς Θανάσης Πρόεδρος συνδικάτου οικοδόμων, δομικών υλικών και συναφών επαγγελμάτων Κακανάς Θανάσης Πρόεδρος σωματείου εργαζομένων κατεργασίας ξύλου νομού Θεσσαλονίκης Λια Μελισίδου Πρόεδρος σωματείου εργαζομένων κατεργασίας δέρματος, κλωστοϋφαντουργίας και ιματισμού Κεντρικής Μακεδονίας ΑΒΑΡΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, Αντιδήμαρχος επιχειρησιακού σχεδιασμού, ηλεκτρονικής διακυβέρνησης και μεταναστευτικής πολιτικής στο Δήμο Θεσσαλονίκης ΖΑΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ, δημοτικός σύμβουλος Δήμου Θεσσαλονίκης. ΒΕΛΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Νεάπολης – Συκεών, Γεν. Γραμματέας της ΕΔΥΕΘ Ολυμπία Παπαδοπούλου δημοτική Σύμβουλος Πέλλας και μέλος του Δ,Σ, του ένωσης συνταξιούχων ΙΚΑ Γιαννιτσών και Περιχώρων. Τσιτσάγκας Χαράλαμπος Δημοτικός Σύμβουλος Έδεσσας. ΆΝΤΣΙΟΥ ΆΝΝΑ, υγειονομικός στο Κ. Υ. Ροδολιβος, Δημοτική Σύμβουλος Αμφίπολης. Μαδέσης Νίκος, οικοδόμος, Δημοτικός Σύμβουλος Αμφίπολης Γιάννης Σουμελίδης, Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Σκύδρας. Αβραμίδης Νίκος, Πρόεδρος Ενωσης Συλλόγων Γονέων και Κηδεμόνων Δ’ Δημοτικής κοινότητας Δήμου Θεσσαλονίκης ΓΙΑΝΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, Ταμίας της ΕΔΥΕΘ ΓΙΑΡΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, Μέλος του Προεδρείου της ΕΔΥΕΘ ΖΩΚΑΣ ΝΙΚΟΣ, Αντιπρόεδρος της Ελληνικής Επιτροπής για τη Διεθνή Ύφεση και Ειρήνη, Πρόεδρος της ΕΔΥΕΘ, μέλος της Πανελλαδικής Αντιπροσωπείας του ΤΕΕ ΠΑΤΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ Δ.Σ. ΤΟΥ Συνδέσμου Πολιτικών Συνταξιούχων Νομού Θεσσαλονίκης ΡΑΪΖΗ ΗΛΕΚΤΡΑ, Μέλος του Προεδρείου της ΕΔΥΕΘ ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Πρόεδρος Πολιτιστικού και Αθλητικού Συλλόγου “Ολυμπιάδα Άνω Πόλης” ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ, Εκτελεστικός Γραμματέας του Παγκοσμίου Συμβουλίου Ειρήνης Αγγελόπουλος Χ. Γιώργος, Αντιπρόεδρος του Συνδικάτου Οικοδόμων Πάτρας και μέλος της διοίκησης στο εργοστασιακό σωματείο της ΤΙΤΑΝ Α.Ε, Αλυγιζάκης Μάξιμος, Επίκουρος καθηγητής Πανεπιστημίου Γενεύης Απόλλωνας Λιακόπουλος, δημοσιογράφος, μέλος του Μεικτού Συμβούλιου της ΕΣΗΕΑ Δημήτρης Αντωνογλου δημοτικος σύμβουλος Χιου Τόνια Κατερίνη, επιστημονική επιτροπή Αρχιτεκτόνων ΤΕΕ Σωτηρια Λεουτσακου Ανεργη Νταβίσκας Βασίλειος συνταξιούχος Νέλλη Κατσαμά δημοσιογράφος Σακκέτος Γιάννης – Μουσικός Μανια Σωτηροπούλου Υποψηφια Διδάκτωρ πολιτικής επιστήμης, παν/μιο Κρήτης Νικολάου Νίκος Καθηγητής ΑΠΘ/Τμ. Γεωπονίας Καρακώστας Βασίλης Καθηγητής ΑΠΘ/Τμ. Γεωλογίας Παπαδημητρίου Ελευθερία Καθηγήτρια ΑΠΘ/Τμ. Γεωλογίας Χαΐτογλου Κώστας Aν. καθηγητής ΑΠΘ/Τμ. Ιατρικής Αρχοντοπουλος Γιώργος, πρόεδρος σωματείου εργαζομένων ΕΥΑΘ ΤΣΟΥΡΑΛΑΚΗ ΑΛΕΚΟΣ Σωματείο Δασεργατών. Ντογκούση Αικατερίνη συνταξιούχος αγρότης Μακρίδης Κοσμάς αγροτης β γραμματέας ασ.αν Θεσσαλονίκης Χρήστος Αλωπούδης συνταξιούχος Μαρίκα Αλωπούδη συνταξιούχος Αντώνης Καραβασίλης αγρότης Αντιπρόεδρος ΑΣ Ανατολικής Θεσσαλονίκης Μανώλης Λασκαρίδης αγρότης Πρόεδρος ΑΣ Ανατολικής Θεσσαλονίκης Μουστάκα Μαρία μέλος Δ.Σ. ΣΤ΄ Συλλόγου Εκπ/κών Π.Ε. « ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ» Παντελίδης Ντίνος μέλος Δ.Σ. ΣΤ΄ Συλλόγου Εκπ/κών Π.Ε. « ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ» Μαγαλιού Μάτα μέλος Δ.Σ. ΣΤ΄ Συλλόγου Εκπ/κών Π.Ε. « ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ» Κουλιούμπας Οδυσσέας μέλος Δ.Σ. ΣΤ΄ Συλλόγου Εκπ/κών Π.Ε. « ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ» Βαρελάς Σωτήρης, μέλος Δ.Σ. Συλλόγου Υπαίθρου Π.Ε. Ν. Θεσσαλονίκης Τριώντζιου Ευαγγελία, μέλος Δ.Σ. Συλλόγου Υπαίθρου Π.Ε. Ν. Θεσσαλονίκης Καπακτσής Αλέξανδρος, ταμίας Δ.Σ. Συλλόγου Υπαίθρου Π.Ε. Ν. Θεσσαλονίκης Παπαδόπουλος Αριστείδης (Μίμης), μέλος Δ.Σ. Γ’ Συλλόγου Π.Ε. «ΠΛΑΤΩΝ» Ν. Γκαγκούδη Σοφία, μέλος Δ.Σ. Δ’ Συλλόγου Π.Ε. Ν. Θεσσαλονίκης Κούτσιανου Στεργιανή, μέλος Δ.Σ. Δ’ Συλλόγου Π.Ε. Ν. Θεσσαλονίκης Ιμβριώτη Φωτεινή, μέλος Δ.Σ. Ε’ Συλλόγου Π.Ε. Ν. Θεσσαλονίκης Σαλονικιός Δημήτρης, μέλος Δ.Σ. Η’ Συλλόγου Π.Ε. Ν. Θεσσαλονίκης Μπεΐκογλου Δήμητρα, μέλος Δ.Σ. Συλλόγου Χαλκιδικής Π.Ε. Ρέβας Βασίλης πρόεδρος Συνδέσμου Συνταξιούχων ΙΚΑ Μείζονος Θεσσαλονίκης “Η ΕΝΟΤΗΤΑ” Κουτουνίδης Γιώργος Πρόεδρος Σωματείου Συνταξιούχων ΟΑΕΕ Θεσσαλονίκης Σαφούρης Απόστολος Πρόεδρος Παραρτήματος Θεσσαλονίκης του Πανελληνίου Συλλόγου πρώην ΔΕΚΟ-ΤΡΑΠΕΖΩΝ. Μάγγος Δημήτρης Πρόεδρος Σωματειακού Παραρτήματος Θεσσαλονίκης ΠΑΣΑΣ-ΔΕΗ Σμαρώ Ζαχαριάδου Πρόεδρος Συλλόγου Συνταξιούχων ΟΤΑ Νομού Θεσσαλονίκης ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΚΗΝΟΘΕΤΗΣ ΠΡΑΝΤΣΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ μέλος ΔΣ ΚΘΒΕ Παπαζώης Χρήστος εργαζόμενος στο Νηρέα ιχθυοκαλλιέργειες στον Αστακό Αιτωλοακαρνανία Γιώργος Κυπραίος, Συνταξιούχος Σταύρος Ντουλαβέρης – Μουσικός Μαρία Αντωνοπούλου, ερμηνεύτρια Έλλη Φιλίππου, μουσικός Ηλίας Κολοβος, συνταξιούχος μουσικός Ορχήστρας Λυρικής Σκηνής Μάρω Μαύτα-Κολοβού, συνταξιούχος καθηγήτρια Ωδείου Αθηνών Κώστας Κεχαγιόγλου, Πρόεδρος Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Θεάματος Ακροάματος Σπύρος Μπιμπίλας, Πρόεδρος Σωματείου Ελλήνων Ηθοποιών Κώστας Σκόνδρας, Πρόεδρος Ένωσης Τραγουδιστών Ελλάδος Μανώλης Παπανικόλας, σκηνοθέτης Μίρκα Γιαννούλη, Δημοσιογράφος Ελισαβετ Γκαραγκάνη-Δελατόλα, μέλος ΔΣ Συλλόγου Γυναικών Ηρακλείου Αττικής (ΟΓΕ), μέλος του συλλόγου Εμείς που σπούδασα με στον Σοσιαλισμό Κομπλιτσης Δημήτριος δημοτικός σύμβουλος Δήμου Ξηρομέρου Νίκος Λοχοβιτης: πρόεδρος σωματείου ΕΔΟΠ ΔΕΗ ΠΥΡΓΟΥ Νίκος Ορφανός: Γενικός Γραμματέας Εργατικού Κέντρου Πύργου Παπαδόπουλος Ιορδάνης – Α’ Αντιπρόεδρος Ομοσπονδίας Βιοτεχνών Υδραυλικών Ελλάδας, Σύνδεσμος Υδραυλικών Νομού Κοζάνης Αποστολίδης Ανδρέας – Πρόεδρος Συλλόγου Υπαλλήλων Δήμων Νομού Καστοριάς Καλφακάκου Ρία – καθηγήτρια του Τμήματος Πολιτικών Μηχανικών του ΑΠΘ, δημοτική σύμβουλος στο Δήμο Θεσσαλονίκης Νίκος Καρανδρεας. Ομότιμος καθηγητής ιατρικής ΕΚΠΑ και Πρόεδρος του Ελληνοκουβανικου Συνδέσμου Φιλίας και Αλληλεγγύης ΑΓΟΡΑΣΤΗ ΙΩΑΝΝΑ Δ ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΑΡΙΔΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Δ ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΓΕΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ Δ ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΕΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ Γ ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΑΠΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΤΑΜΙΑΣ ΚΑΠΛΑΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΉ Γ. ΓΡΑΜΜΑΤΈΑΣ ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Β ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΛΑΓΙΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΜΕΛΟΣ ΛΑΘΗΡΑ ΙΩΑΝΝΑ Γ ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΤΑΜΙΑΣ ΜΑΔΕΜΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΕΛΟΣ ΜΑΣΤΡΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Δ ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΧΑΛΥΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΕΛΟΣ ΜΠΟΥΡΛΕΤΣΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΜΥΛΩΝΑ ΜΟΡΦΟΥΛΑ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Β ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΕΛΟΣ ΞΕΝΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Α ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΕΛΟΣ ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ Α ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΕΛΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΖΗΝΟΒΙΑ Β ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΕΛΟΣ ΠΟΛΙΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Β ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Ε ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΕΛΟΣ ΣΤΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΜΕΛΟΣ ΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΜΕΛΟΣ ΤΖΗΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΜΕΛΟΣ ΤΡΑΓΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΑ Α ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΣΙΜΟΥΡΑ ΝΙΚΗ ΠΙΕΡΙΑ ΜΕΛΟΣ ΔΑΛΙΣΚΑ ΕΛΕΝΗ ΣΕΠΕ ΣΕΡΡΩΝ “ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ” ΜΕΛΟΣ ΚΟΥΡΙΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΕΠΕ ΠΙΕΡΙΑΣ ΜΕΛΟΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΕΦΙΕ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΜΑΝΔΑΝΑΣ ΖΗΣΗΣ ΣΕΦΙΕ ΤΑΜΙΑΣ ΤΡΙΛΥΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΕΦΙΕ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΦΙΕ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΓΙΩΛΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΕΦΙΕ ΜΕΛΟΣ ΧΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΣΕΦΙΕ ΜΕΛΟΣ ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΕΦΙΕ ΜΕΛΟΣ Σοφοκλής Καραγιάννης ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ & ΕΜΠΟΡΟΥΠΑΛΛΗΛΩΝ Ν.ΔΡΑΜΑΣ Μιχάλης Γιαννόπουλος, Γεν, Γραμματέας Συνδικάτου Εργατοϋπαλλήλων Επισιτισμού -Τουρισμού & Ξενοδοχείων Ν. Αχαΐας Μόσχος Σωρήριος, Αντιπρόεδρος Συνδικάτου Εργατοϋπαλλήλων Επισιτισμού -Τουρισμού & Ξενοδοχείων Ν. Αχαϊας Τσιρίκου Βασιλική, Αναπλ. Γεν. Γραμματέας Συνδικάτου Εργατοϋπαλλήλων Επισιτισμού -Τουρισμού & Ξενοδοχείων Ν. Αχαϊας Σταματοπούλου Μαρία, Ταμίας Συνδικάτου Εργατοϋπαλλήλων Επισιτισμού -Τουρισμού & Ξενοδοχείων Ν. Αχαΐας Σκουρδουμπή Δήμητρα, Μέλος ΔΣ Συνδικάτου Εργατοϋπαλλήλων Επισιτισμού -Τουρισμού & Ξενοδοχείων Ν. Αχαϊας Γεωργακόπουλος Γεώργιος, Μέλος ΔΣ Συνδικάτου Εργατοϋπαλλήλων Επισιτισμού -Τουρισμού & Ξενοδοχείων Ν. Αχαϊας ΖΕΠΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΔ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ – ΑΝΑΠΛ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΔΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΟΣΕΑΔΕ ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΝΙΚΟΣ – ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΔ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΩΤΑ – Γ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΔΥΤ.ΕΛΛΑΔΑΣ-ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ ΠΑΠΑΘΕΟΧΑΡΗΣ ΒΑΙΟΣ- ΔΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΔΥΤ.ΕΛΛΑΔΑΣ-ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ- ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΔ ΑΝΑΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΘΡΑΚΗΣ – ΔΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΕΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ ΟΣΕΑΔΕ ΚΟΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΟΣΕΑΔΕ- ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΣΥΛΛ. ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΜΑΤΑΜΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ – ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΟΣΕΑΔΕ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΕΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ ΜΑΥΡΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ- ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΔ ΗΠΕΙΡΟΥ- ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ- ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΕΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ ΟΣΕΑΔΕ ΦΑΣΚΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΟΣΕΑΔΕ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΕΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΟΣΕΑΔΕ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΕΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ – ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΟΣΕΑΔΕ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΕΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ Γιάννης Κωνστάντης, πρόεδρος εργαζομένων συνδικάτου στο μετρό Στοκχόλμης, Σουηδία Stefano Buonocore ΔΣ ΣΕΤΑΠ Τριμη Γεωργια, ΣΕΤΑΠ Γιάννης Παπαδόπουλος, ηθοποιός Ρόιδου Παναγιώτα, πρόεδρος ΔΣ Ένωσης Ιδιωτικών Υπαλλήλων και Εμποροϋπαλλήλων Ξάνθης Αλμπανίδης Στέργιος, πρόεδρος ΔΣ Συλλόγου Φοιτητών Πολυτεχνείου Ξάνθης Πριοβόλου Μαριαλένα, πρόεδρος ΔΣ Συλλόγου Οικότροφων Φοιτητών Ξάνθης Σάρρος Χρήστος- Αλέξανδρος, πρόεδρος του ΔΣ του Συλλόγου Μεταπτυχιακών και Υποψήφιων Διδακτόρων Πολυτεχνείου Ξάνθης Πανίδου Αγγελική, δικηγόρος Αμανατίδης Παναγιώτης, μέλος ΔΣ ΕΚ Κομοτηνής Γκλαβάνης Αναστάσιος, πρόεδρος ΔΣ Σωματείου Συνταξιούχων ΙΚΑ Ν. Ροδόπης Ευαγγελόπουλος Βαγγέλης, πρόεδρος ΔΣ της ΕΝΙΔΥΚ Ταξοπούλου Κατερίνα, πρόεδρος Συλλόγου Γονέων κ Κηδεμόνων 12ου Νηπιαγωγείου Κομοτηνής Τεπερίδης Πέτρος, μέλος ΔΣ Δικηγορικού Συλλόγου Ροδόπης Κωνσταντινίδου Ελένη, πρόεδρος Συλλόγου Γυναικών Ροδόπης Λεβέντης Ιωάννης, αντιπρόεδρος ΔΣ του Συλλόγου Εργαζομένων στις ΔΟΥ του νομού Ροδόπης και Οργανωτικός Γραμματέας της ΕΓ του ΝΤ ΑΔΕΔΥ Ροδόπης, δημοτικός σύμβουλος Κομοτηνής. Σπορίκης Παναγιώτης, δημοτικός σύμβουλος Ιάσμου Μούχτσης Πέτρος, πρόεδρος Συλλόγου Γονέων κ Κηδεμόνων 2ου Νηπιαγωγείου Κομοτηνής Κιτμερίδης Πέτρος, μέλος ΔΣ Σωματείου Καφεποτοπωλών Κομοτηνής Κανάκης Ιωάννης, Μουσικός Γιαγκίδης Ιωάννης, Πρόεδρος Σωματείου Εμποροϋπαλλήλων και Ιδιωτικών Υπαλλήλων Ν. Καβάλας Καραμπατζάκης Αναγνώστης, Πρόεδρος Σωματείου Οικοδόμων και Συναφών Επαγγελμάτων Καβάλας Αναγνωστοπούλου Κατερίνα, Πρόεδρος Συνδικάτου Εργατοϋπαλλήλων Επισιτισμού Τουρισμού και Συναφών Επαγγελμάτων Π.Ε. Καβάλας – Θάσου Ταχματζίδης Πέτρος, Πρόεδρος Σωματείου Συνταξιούχων ΙΚΑ «Η ενσωμάτωση» Δεληγιάννη Γεωργία, Δικηγόρος Καραγεώργη Αναστασία, Πρόεδρος συλλόγου γυναικών Καβάλας Ποτόλιας Χρήστος, Πρόεδρος Επιτροπής Ειρήνης Ν. Καβάλας, Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Καβάλας Πηλίτση Χάρις, Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Νέστου Διαμαντόπουλος Μιχάλης, Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Παγγαίου Εφέντη Σαλή, Πρόεδρος Συλλόγου Εστιαζομένων Φοιτητών ΔΙ.ΠΑ.Ε. Καβάλας Βελισσάρης Παναγιώτης, Πολιτικός Μηχανικός, Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Καβάλας Γκιρλεκτσής Δημήτρης, Δικηγόρος Μπαχάρης Ηλίας, Δικηγόρος Ποτόλιας Κώστας, επίκουρος καθηγητής ΔΙΠΑΕ Καβάλας Συμεωνίδης Θεόδωρος, περιφερειακός σύμβουλος ΑΜΘ Λουβουλούδης Αλέκος, πρόεδρος Σωματείου Συνταξιούχων Ναυτικών Ν.Καβάλας Χρυσάφης Νίκος, πρόεδρος Αγροτοκτηνοτροφικού Συλλόγου Θάσου- Δημοτικός Συμβουλος Λαμπρινίδης Λάμπρος, πρόεδρος Πολιτιστικού Συλλόγου Λιμεναρίων «Το Κάστρο» Δημοτικός Σύμβουλος Θάσου. Μήτρου Γιώργος, δημοτικός σύμβουλος Δράμας Στεφανίδης Γιάννης, περιφεριακός σύμβουλος ΑΜΘ Παπαδόπουλος Γιάννης, πρόεδρος συλλόγου εργαζομένων Γ. Νοσοκομείου Δράμας Ιωαννίδης Γιάννης, πρόεδρος Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων & Εμποροϋπαλλήλων Ν.Δράμας Κοσμίδου Ουρανία, Πρόεδρος Συλλόγου Γυναικών Δράμας Δημήτρης Γιαννούδης, πρόεδρος Σωματείου Εμποροϋπαλλήλων – Ιδιωτικών Υπαλλήλων Αλεξανδρούπολης – Φερών -Σουφλίου “Η ΕΝΟΤΗΤΑ” Αναστάσης Γεωργιάδης, πρόεδρος της Ένωσης Οικοδόμων και Συναφών Επαγγελμάτων Αλεξανδρούπολης και Περιφέρειας Φανή Τρέλλη, πρόεδρος του Σωματείου Συνταξιούχων ΙΚΑ Ν. Έβρου Κλειώ Κορομπόκη, πρόεδρος του Σωματείου Ιδιωτικών Εκπαιδευτικών Λειτουργών Θράκης Βάνα Δινδίνη, δικηγόρος Ευαγγελία Μαράτου, πρόεδρος του Σωματείου Τουριστικών Επαγγελμάτων Ν. Έβρου Τρέλλης Χρήστος, περιφερειακός σύμβουλος ΑΜΘ Δευτεραίος Σάββας, δημοτικός σύμβουλος Αλεξανδρούπολης Δραμανίδου Νίκη, δημοτική σύμβουλος Αλεξανδρούπολης ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ/Β’ Αντιπρόεδρος Δ.Σ. (ΣΕΟΔ) ΣΚΟΥΡΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ/Εφορος Δ.Σ. (ΣΕΟΔ) ΡΕΜΟΥΝΔΟΥ ΜΑΡΙΑ/Ταμίας Δ.Σ. Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Εργαζομένων Ειδικής Αγωγής ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ – πρόεδρος Π.Ε.Μ.Ε.Ν. ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ – πρόεδρος “ΣΤΕΦΕΝΣΩΝ” ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – πρόεδρος Π.Ε.ΜΑΓ.Ε.Ν. ΒΡΑΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – πρόεδρος ΠΕΣ/ΝΑΤ ΜΑΓΓΑΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – Α’ Γραμματέας Π.Ε.Μ.Ε.Ν. ΤΟΚΑΡΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ – μέλος ΔΣ Π.Ε.Μ.Ε.Ν. ΛΙΝΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ – μέλος ΔΣ Π.Ε.Μ.Ε.Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – μέλος ΔΣ Π.Ε.Μ.Ε.Ν. ΓΕΡΑΝΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – ταμίας Π.Ε.Μ.Ε.Ν. ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ – μέλος ΔΣ Π.Ε.Μ.Ε.Ν. ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ – μέλος ΔΣ Π.Ε.Μ.Ε.Ν. ΘΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – μέλος ΔΣ Π.Ε.Μ.Ε.Ν. ΣΚΑΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ – πρόεδρος Π.Ε.Π.Ρ.Ν ΤΣΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – γραμματέας ΠΕΣ/ΝΑΤ ΛΑΓΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – ταμίας ΠΕΣ/ΝΑΤ ΖΑΦΕΙΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – αντιπρόεδρος ΠΕΣ/ΝΑΤ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΤΕΕ ΑΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΩ, ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΓΝ & ΚΥ ΑΡΤΑΣ, ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΟΥ ΝΤ ΑΡΤΑΣ ΑΔΕΔΥ, ΜΕΛΟΣ ΓΣ ΑΔΕΔΥ, ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΕ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΟΣΥΑΠΕ ΒΑΓΕΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΠΟΠΟΚΠ, ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ πρ ΟΑΕΕ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΕ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΞΕΝΟΔΟΧΟΫΠΑΛΛΗΛΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΟΥ ΜΕΤΑ ΓΑΛΑΝΗ ΣΟΦΙΑ, ΜΕΛΟΣ ΕΛΜΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΓΑΡΜΠΗΣ ΜΑΡΚΟΣ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΠΕ06, ΕΛΜΕ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ, ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ πρ ΓΕΝΙΚΗΣ – ΠΕΙΡΑΙΩΣ, ΜΕΛΟΣ ΓΣ ΟΤΟΕ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΕ, ΣΥΝΕΔΡΟΣ ΕΚΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΠΟΓΕΔΥ, ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ ΕΕΔΑ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΖΑΛΟΣ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΕΠΕ «Η ΑΘΗΝΑ» ΓΡΙΜΜΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΟ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΠΕΤ-ΟΤΕ ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΛΑΪΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΖΑΡΝΑΒΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ, ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΛΙΜΕΝΑ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΖΗΒΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ, ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ ΕΑΕ ΖΙΑΖΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΝΩΣΗΣ ΙΑΤΡΩΝ ΝΟΜΟΥ ΑΧΑΪΑΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ, ΜΕΛΟΣ ΕΛΜΕ ΝΟΤΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΝΙΚΟΣ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ, ΣΕΠΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ, ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ ΜΕΤΑ, ΚΑΡΑΝΑΣΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ, ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ, ΤΑΚΤΙΚΟ ΑΙΡΕΤΟ ΜΕΛΣΟ ΠΥΣΔΕ ΦΩΚΙΔΑΣ, ΤΑΜΙΑΣ ΕΛΜΕ ΦΩΚΙΔΑΣ ΚΑΤΣΟΥΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΓΣ ΠΟΕ-ΟΤΑ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΑ, ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΕΜΔΥΔΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΥΣΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ, ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΓΣ ΑΔΕΔΥ, ΜΠΙΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ, ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΜΠΟΣΙΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ, ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΥΠ ΕΡΓΑΣΙΑΣ, ΜΕΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΙΚΟΤΗΤΑΣ ΑΝΤΙ-ΛΟΓΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΟΥ ΜΕΤΑ ΜΠΟΥΚΗ ΕΛΕΝΗ, ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ, ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΟΥΣΑΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΤΕΕ ΝΙΚΑ ΧΑΡΑ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΛΜΕ ΕΥΒΟΙΑΣ, ΜΕΛΟΣ ΝΤ ΕΥΒΟΙΑΣ ΑΔΕΔΥ, ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ ΑΙΡΕΤΟ ΜΕΛΟΣ ΑΠΥΣΔΕ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΟΡΤΑΤΖΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΔΗΜΟΥ Ν ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΛΙΜΟΥ, ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΟ ΕΜΔΥΔΑΣ ΣΙΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΔΣ Α ΕΛΜΕ ΑΧΑΪΑΣ ΣΚΑΡΤΣΙΛΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ, ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΣΕΠΕ «Η ΑΘΗΝΑ» ΣΟΥΡΟΥΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΠΕ ΑΧΑΪΑΣ, ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΠΟ ΕΜΔΥΔΑΣ, ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΤΙΤΟΣ, ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΥΠ ΕΡΓΑΣΙΑΣ, ΜΕΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΙΚΟΤΗΤΑΣ ΑΝΤΙ-ΛΟΓΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΚΗΣ, ΑΙΡΕΤΟΣ ΠΥΣΔΕ ΑΝ ΑΤΤΙΚΗΣ, ΜΕΛΟΣ ΓΣ ΑΔΕΔΥ ΤΖΑΝΙΝΗ ΣΤΕΛΛΑ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΕΔΑΠ) ΤΣΙΑΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΟΙΕΦΣΕΚ ΤΣΟΧΑΤΖΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ, ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΝΩΣΗΣ ΙΑΤΡΩΝ ΝΟΜΟΥ ΑΧΑΪΑΣ ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ, ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΛΜΕ ΚΑΒΑΛΑΣ ΧΑΡΙΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΓΣ ΑΔΕΔΥ, ΧΑΤΖΗΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΧΟΥΔΑΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΣΘΩΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΧΡΗΣΤΟΥ ΓΙΩΡΓΗΣ, ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ, ΑΡΧΙΣΥΝΤΑΚΤΗΣ ERGASIANET GR ΛΙΠΚΟΒΙΤΣ ΜΑΙΡΗ, ΕΚΠΑΔΕΥΤΙΚΟΣ ΠΕ 70 ΑΓΙΑΣΣΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Ταμίας Σωματείου ΦΑΜΑΡ ΑΓΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΟΥΣΑΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΤΕΕ ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Πρόεδρος ΓΕΝΟΠ/ΔΕΗ ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Μέλος Προεδρείου ΣΥΕΤΕ- Μέλος Γ.Σ. ΟΤΟΕ ΑΚΟΥΛΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Μέλος ΔΣ ΟΣΥΠΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Μέλος ΔΣ ΕΥΔΑΠ ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Πρόεδρος ΕΕΤΕ-ΟΤΕ ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Προέδρος Ένωσης Τεχνικών Ιδιωτικής Τηλεόρασης Αττικής ΑΜΠΕΛΟΥΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Μέλος ΔΣ ΠΟΣ ΑΜΠΛΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Πρόεδρος Ομοσπονδίας Συνδικάτων Μεταφορών (ΟΣΜΕ) -Πρόεδρος Πανελληνίου Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού Λεωφορείων και μέλος ΔΣ ΓΣΕΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων Ναυπηγείου Σκαραμαγκά “ΤΡΙΑΙΝΑ” ΑΝΔΡΕΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α’ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΕΕ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Μέλος Δ.Σ. του συλλόγου εργαζομένων του Δήμου Ζωγράφου ΑΝΔΡΙΤΣΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Αντιπρόεδρος Συλλόγου Δανειζομένου Προσωπικού Τραπεζικού Τομέα (ΣΥ.ΔΑ.Π.Τ.Τ.) ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Αντιπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Πειραιά ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΓΕΝ. ΓΡΑΜ ΕΡΓΑΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΜΕΣΟΛΟΓΓΊΟΥ ΑΧΕΙΜΑΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ Γραμματέας Συλλόγου Εργαζομένων Icap Outsourcing Solutions ΒΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Μέλος ΔΣ ΠΕΠ-ΟΤΕ ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Αναπληρωτής γραμματέας συλλόγου εργαζομένων του Δήμου Ζωγράφου ΒΑΜΒΟΥΡΕΛΛΗΣ ΘΕΟΦΡΑΣΤΟΣ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΕ ΒΑΜΒΟΥΡΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΕ ΒΑΡΣΑΜΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Μέλος ΔΣ ΠΟΙΕ-ΦΣΕΚ & Αν.Γραμ. Σωματείου ΦΑΜΑΡ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Αν. Δ.Σ. ΣΥΕΤΕ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Γενικός Γραμματέας ΟΔΠΤΕ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ Αναπληρωτής Οργανωτικός Γραμματέας ΓΣΕΕ ΒΑΤΑΛΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΕ ΒΕΡΓΕΡΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΕ ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΕ ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΑ ΛΙΠΑΣΜΑΤΑ ΚΑΒΑΛΑΣ ΒΡΕΝΤΖΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΦΟΡΟΣ ΕΤΕ/ΔΕΗ ΒΡΟΥΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Μέλος Δ.Σ. του συλλόγου εργαζομένων του Δήμου Ζωγράφου ΓΕΝΙΔΟΥΝΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Πρόεδρος Πανελλήνιας Ένωσης Προσωπικού Έλξης ΓΙΑΜΠΟΥΡΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΕΡΓΑΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΑΘΗΝΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Μέλος Δ.Σ. του συλλόγου εργαζομένων του Δήμου Ζωγράφου ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΗΣ Αν. Γεν.Γραμματέας ΠΕΣΟΣΕ ΓΚΙΟΥΛΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΕΡΓΑΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΑΘΗΝΑΣ ΓΟΙΛΙΑΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ Εκτελεστική Γραμματεία ΟΤΟΕ ΓΟΥΓΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Γενικό Συμβούλιο ΟΤΟΕ ΓΟΥΛΑΣ ΑΛΕΚΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΙΕΛ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΘΕΜΗΣ Πρόεδρος ΟΙΥΕ ΓΡΙΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γεν.Γραμματέας ΠΕΣΟΣΕ ΓΡΙΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Αντιπρόεδρος Γενικού Συμβουλίου ΑΔΕΔΥ Πρόεδρος Νομαρχιακού Τμήματος Ιωαννίνων της ΑΔΕΔΥ ΓΩΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Οργανωτικός Γραμματέας Εργατικού Κέντρου Πειραιά ΔΑΒΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Γενικό Συμβούλιο ΟΤΟΕ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ πρόεδρος συλλογου υπαλληλων ΑΣΕΠ & ως αντιπρόεδρος Ομοσπονδίας Εργαζομένων Ανεξάρτητων Αρχών ΔΕΛΗΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ Μέλος ΔΣ ΠΟΣ ΔΕΛΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΣ Μέλος ΔΣ ΟΙΥΕ ΔΕΛΝΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Γ.Σ. ΠΟΕ ΥΠΠΟ ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Μέλος Δ.Σ. Ο.Μ.Ε.-Ο.Τ.Ε. ΔΕΡΜΑΤΗΣ ΜΗΝΑΣ Α Αντιπρόεδρος ΕΚ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Πρόεδρος Επιτροπής Υγιεινής Ασφαλείας Εργαζομένων ΦΑΜΑΡ Αλίμου ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γενική Γραμματέας Δ. Σ. Εκπαιδευτικών Αγ. Βαρβάρας Κορυδαλλού ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Πρόεδρος Συνδέσμου Προσωπικού Αστικών και Υπεραστικών Συγκινωνιών Μεσσηνίας ΔΙΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Πρόερδρος συλλόγου Δικαστικών Υπαλλήλων ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Πρόεδρος σωματείου εργαζομένων ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΣ, Αναπληρωτής Γραμματέας ΟΕΚΕ (ομοσπονδία Καπνού) και Μέλος ΔΣ του Ε.Κ.Ελευσίνας Δυτικής Αττικής ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Ταμίας του συλλόγου εργαζομένων του Δήμου Ζωγράφου ΖΑΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Πρόεδρος Πανελλήνιας Ένωσης Προσωπικού ΤΡΑΙΝΟΣΕ ΖΑΪΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Αντιπρόεδρος του Σωματείου Εργαζομένων ΨΝΑ – ΔΑΦΝΙ ΖΑΡΑΙΔΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Μέλος ΔΣ ΠΕΠΕ ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΤΥΠΕΤ ΖΑΧΑΡΙΑ ΜΑΡΙΑ Γενική Γραμματέας Εργατικού Κέντρου Πειραιά ΖΗΣΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΟΣΜΕ ΖΗΣΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Μέλος Εκτελεστικής Επιτροπής ΑΔΕΔΥ ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΟΥ ΘΕΑΝΩ Πρόεδρος Εργατικού Κέντρου ΠΕ Πέλλας ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Μέλος του ΔΣ του Κοινωνικού Πολύκεντρου της ΑΔΕΔΥ ΙΑΤΡΟΥ ΔΩΡΑ ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΣΥΕΤΕ ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Πρώην αντιπρόεδρος ΓΣ ΑΔΕΔΥ ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΕ ΚΑΖΑΚΟΣ ΔΑΝΙΗΛ Μέλος ΔΣ ΠΕΠΕ ΚΑΛΑΒΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Μέλος ΔΣ Ομοσπονδίας Τύπου Χάρτου ΚΑΛΦΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Πρόεδρος ΠΟΣΠΕΡΤ ΚΑΝΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Ε.Κ.ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Μέλος ΙΠΕΜ ΔΟΕ ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Γραμματέας Συλλόγου Δανειζομένου Προσωπικού Τραπεζικού Τομέα (ΣΥ.ΔΑ.Π.Τ.Τ.) ΚΑΠΟΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Πρόεδρος Συλλόγου Εκπαιδευτικών Π. Ε. Σαλαμίνας ΚΑΠΡΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Μέλος Δ.Σ. του συλλόγου εργαζομένων του Δήμου Ζωγράφου ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ Μέλος ΔΣ Εργατικό Κέντρο Πειραιά ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΟΠΑΜ ΚΑΡΑΜΕΡΗΣ ΤΑΚΗΣ Μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων ΛΑΡΚΟ ΚΑΡΑΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Πρόεδρος Σωματείου Τεχνικών & Υπαλλήλων Ο.ΣΥ (Πρώην ΗΛΠΑΠ) ΚΑΡΑΜΟΥΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Μέλος Δ.Σ. ΣΥΕΤΕ ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Γ.Σ. ΠΟΕ ΥΠΠΟ ΚΑΡΕΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Μέλος Εκτελεστικής Γραμματείας Νομαρχιακού Τμήματος Άρτας ΑΔΕΔΥ ΚΑΤΕΜΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Πρόεδρος Εργατικού Κέντρου Κορίνθου ΚΑΤΡΑΝΙΔΟΥ ΝΑΤΑΣΑ Γραμματέας Οικονομικού ΠΟΙΕΦΣΕΚ, Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων ESTEE LAUDER ΚΑΤΣΙΜΙΓΑ ΝΑΝΤΙΑ Ταμίας Συλλόγου Δανειζομένου Προσωπικού Τραπεζικού Τομέα (ΣΥ.ΔΑ.Π.Τ.Τ.) ΚΑΦΑΝΤΆΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΜΕΛΟΣ ΓΣ ΟΣΥΑΠΕ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ Προέδρος Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Θεάματος Ακροάματος ΚΙΟΣΕΛΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Αντιπρόεδρος ΠΕΣΟΣΕ ΚΛΑΜΠΑΤΣΕΑ ΕΙΡΗΝΗ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΕ ΚΛΕΙΔΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Ταμίας Πανελλήνιας Ένωσης Προσωπικού Έλξης ΚΟΛΛΥΒΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Αντιπρόεδρος ΕΤΕΡ ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΚΗΣ ΔΣ ΟΜΕ ΟΤΕ ΚΟΡΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ Μέλος Εκτελεστικής Επιτροπής ΑΔΕΔΥ ΚΟΡΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΟΜΕ ΕΥΔΑΠ ΚΟΣΜΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Μέλος Επιτροπής Υγιεινής Ασφαλείας Εργαζομένων ΦΑΜΑΡ Θήβας ΚΟΥΛΟΥΒΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ταμίας ΠΕΠ-ΤΡΑΙΝΟΣΕ ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Μέλος ΔΣ ΟΙΥΕ ΚΟΥΡΕΝΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μέλος ΔΣ ΟΣΥΠΕ ΚΟΥΡΟΥΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΟΙΕΛΕ ΚΟΥΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Πρόεδρος Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων και ΕΜΠΟΡΟΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΥ ΡΟΥΛΑ Αν.Δ.Σ. ΣΥΕΤΕ ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Μέλος ΔΣ ΠΕΠ-ΟΤΕ ΚΡΕΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Μέλος ΔΣ ΟΣΝΙΕ ΚΡΟΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Γραμματέας Τύπου και Δημοσίων Σχέσων Πανελλήνιου Σωματείου Εργαζομένων στα ΕΛΠΕ ΚΡΥΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΕ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Μέλος ΔΣ Πανελληνίου Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού Λεωφορείων ΚΥΡΑΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Πρόεδρος Εργαζομένων στα Αστικά και Υπεραστικά ΚΤΕΛ Κρήτης ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΣ ΠΟΣΕ ΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ταμίας ΠΕΣΟΣΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ Μέλος της Ε.Ε της ΠΟΕΔΗΝ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ Μέλος ΔΣ Πανελλαδικού Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών ΚΩΤΟΥΛΑ ΓΙΩΤΑ Μέλος ΔΣ Συλλόγου Δανειζομένου Προσωπικού Τραπεζικού Τομέα (ΣΥ.ΔΑ.Π.Τ.Τ.) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΤΑΣΣΟΣ Αντιπρόεδρος ΠΟΙΕ- ΦΣΕΚ, ΓΓ ΣΙΕΒΕ ΛΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΩΤΑ Γενικό Συμβούλιο ΟΤΟΕ, Πρόεδρος Συλλόγου Εργαζομένων στην Εθνική Τράπεζα προερχόμενων από την πρώην Εθνοdata ΛΑΜΠΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Γεν. Γραμματέας ΠΟΙΕ-ΦΣΕΚ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΡΟΥΣΣΕΤΟΣ Πρόεδρος Σωματείου Υπαλλήλων Αυτοκινήτων Σαλαμίνας Αίγινας ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Αντιπρόεδρος ΠΕΠ-ΤΡΑΙΝΟΣΕ ΛΕΚΚΑ ΣΟΥΛΑ Ταμίας Σωματείου ΠΑΣΕΧΗΒΦΣΕΚ ΛΕΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Αντιπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Πειραιά ΛΙΝΑΡΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Πρόεδρος Ένωσης Προσωπικού Αυτοκινήτων Λακωνίας Η ΠΡΟΟΔΟΣ ΛΙΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Εκπρόσωπος εργαζομένων Ναυπηγείων Σκαραμαγκά Η ΤΡΙΑΝΑ, στην ΠΟΕΜ ΛΙΩΝΗΣ ΔΕΔΕΣ Μέλος Εκτελεστικής Επιτροπή ΑΔΕΔΥ ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Μέλος ΔΣ ΠΕΠ-ΤΡΑΙΝΟΣΕ ΛΥΜΠΕΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Μέλος Εκτελεστικής Επιτροπής ΑΔΕΔΥ ΜΑΚΝΕΑ ΚΡΙΣΤΙΝΑ-ΗΛΕΚΤΡΑ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΕ ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Πρόεδρος Ομοασπονδίας Εργαζομένων ΟΑΕΔ ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Μέλος Εκτελεστικής Επιτροπής ΑΔΕΔΥ ΜΑΚΡΟΔΗΜΗΤΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ Μέλος ΔΣ Σωματείου ΦΑΜΑΡ ΜΑΚΡΥΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑΣ ΕΝΩΣΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΤΕ/ΔΕΗ ΜΑΥΡΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Μέλος ΔΣ της ΟΣΕΑΔΕ – Μέλος Εκτελεστικής Γραμματείας Νομαρχιακού Τμήματος Ιωαννίνων της ΑΔΕΔΥ ΜΑΥΡΟΓΕΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Υπεύθυνος δημοσών σχέσεων συλλόγου Δικαστικών Υπαλλήλων ΜΕΣΗΜΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Πρόεδρος Σωματείου Σταθμαρχοελεγκτών και Εργαζομένων Υπεραστικού ΚΤΕΛ Κέρκυρας ΜΙΝΤΖΙΑ ΝΤΙΝΑ Μέλος Δ.Σ. ΤΥΠΕΤ ΜΙΧΑΛΑΤΟΣ ΘΩΜΑΣ ΓΕΝΟΠ/ΔΕΗ ΜΟΥΜΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων στη Diaxon Κομοτηνής ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Πρόεδρος Εργατικό Κέντρο Εύβοιας ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γραμματέας Νομαρχιακού Τμήματος Πρέβεζας ΑΔΕΔΥ ΜΠΑΖΙΑΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Αντιπρόεδρος ομοσπονδίας ΟΑΕΔ ΜΠΑΛΑΚΕΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Β’ Αντιπρόεδρος ΟΣΜΕ και Πρόεδρος Συνδικάτου Εργαζομένων Μεταφορών Περ. Ηπείρου και Ν. Κέρκυρας ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Αντιπρόεδρος ΔΣ Σωματείου ΦΑΜΑΡ ΜΠΑΛΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Μέλος Εκτελεστικής Επιτροπής ΑΔΕΔΥ ΜΠΑΡΙΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Μέλος ΔΣ Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Σιδηροδρομικών (ΠΟΣ) ΜΠΑΣΙΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Μέλος Ε.Ε. ΓΣΕΕ ΜΠΑΦΑΤΑΚΗ ΑΛΕΚΑ Αντιπρόεδρος Ένωσης Ιατρών Νοσοκομείων Ηπείρου” ΜΠΕΛΙΑ ΣΤΕΛΛΑ Πρόεδρος συλλόγου εκπαιδευτικών αγ. Βαρβάρας-Κορυδαλλού ΜΠΕΝΤΕΚΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Πρόεδρος Εργατικού Κέντρου Ξάνθης ΜΠΕΜΠΕΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Μέλος Διοίκησης ΓΣΕΕ ΜΠΕΣΜΕΡΤΗΣ ΛΑΥΡΕΝΤΗΣ Μέλος ΔΣ ΟΔΥΕ, επιτροπή πιστποιήσης ΑΔΕΔΥ ΜΠΙΜΠΙΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ Προέδρος Σωματείου Ελλήνων Ηθοποιών ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Αντιπρόεδρος Εργαζομένων στη Χημική Βιομηχανία – ΠΑΣΕΧΗΒΦΣΕΚ ΜΠΟΛΟΦΗ ΑΝΝΑ ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΟΑΕΔ ΜΠΟΤΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΤΑΖΟΕ ΜΠΟΥΖΙΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΕ ΜΠΟΥΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α’ Αντιπρόεδρος Συνδικάτου Εργαζόμενων στα Αστικά – Υπεραστικά ΚΤΕΛ ΚΡΗΤΗΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Γεν. Γραμματέας Σωματείου Υπαλλήλων Αυτοκινήτων Σαλαμίνας Αίγινας ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Πρόεδρος Πανελλήνιας Ένωσης Σταθμαρχών ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ Εργατικού Κέντρου Αθήνας ΜΩΡΑΚΕΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΕ ΜΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Εκπρόσωπος εργαζομένων στο Δ.Σ ΕΛΤΑ ΝΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Δ.Σ. Συλλόγου εργαζομένων Τράπεζας Ελλάδος ΝΑΣΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Πρόεδρος Συνδικάτου Εργαζομένων στις Οδικές Μεταφορές Δυτικής Μακεδονίας ΝΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Μέλος Εκτελεστικής Γραμματείας Νομαρχιακού Τμήματος Ιωαννίνων της ΑΔΕΔΥ ΝΟΥΧΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Πρόεδρος ΠΟΙΕ-ΦΣΕΚ ΝΤΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Μέλος Εκτελεστικής Γραμματείας Νομαρχιακού Τμήματος Πρέβεζας της ΑΔΕΔΥ ΝΤΟΤΣΙΚΑΣ ΦΩΤΗΣ Εκτελεστική Γραμματεία ΟΤΟΕ ΝΤΡΙΒΑΛΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ Μέλος Εκτελεστικής Επιτροπής ΑΔΕΔΥ ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΕ ΞΥΔΟΥΣ ΝΕΛΛΗ Αν. Γεν.Γραμματέας ΠΕΠ-ΤΡΑΙΝΟΣΕ ΟΥΣΤΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Αν. Γεν.Γραμματέας ΠΕΠΕ ΠΑΛΑΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΣ ΟΔΠΤΕ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΩΤΑ Αντιπ. ΕΚ ΠΑΤΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΕ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Μέλος Ε.Ε της ΠΟΕΔΗΝ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Μέλος ΓΣ ΑΔΕΔΥ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΚΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ Ε.Κ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ Πρόεδρος Εταιρείας Ελλήνων Σκηνοθετών ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων στα Λεωφορεία των ΚΤΕΛ Ν.Μαγνησίας “Ο ΑΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ” ΠΑΠΑΘΕΟΧΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Αντιπρόεδρος ΠΟΙΕΦΣΕΚ, Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων ΦΑΜΑΡ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Μέλος ΔΣ Εργατοϋπαλληλικού Κέντρου Θεσσαλονίκης,Γενικός Γραμματέας Πανελλήνιου Σωματείου Εργαζομένων στα ΕΛΠΕ ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΕΦΗ Αντιπρόεδρος ΟΣΥΑΠΕ, Πρόεδρος εργαζομένων περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Αντιπρόεδρος ΠΕΤ-ΟΤΕ ΠΑΠΑΝΙΚΗΤΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΚΗΝΟΘΕΤΩΝ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΙΤΑ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΕ ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Πρόεδρος Παν. Σωματείου ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΧΗΜ. ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ ΠΑΠΑΤΣΕΧΙΛΗΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΟΑΕΔ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Μέλος ΔΣ ΠΕΠΕ ΠΑΡΓΑΝΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΚΗΝΟΘΕΤΩΝ ΚΑΙ Δ. ΠΑΡΑΓΩΓΩΝ ΕΡΤ ΠΑΤΣΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Β ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΕΤΕ ΔΕΗ ΠΑΤΣΑΤΖΗ ΡΙΑ Πρόεδρος του Σωματείου Εμπορίου και Υπηρεσιών Ροδόπης ΠΑΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων Υπεραστικού ΚΤΕΛ Ν.Ιωαννίνων ΠΕΘΕΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΕΤΕ/ΔΕΗ ΠΕΡΓΑΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Μέλος ΔΣ Συλλόγου Δανειζομένου Προσωπικού Τραπεζικού Τομέα (ΣΥ.ΔΑ.Π.Τ.Τ.) ΠΕΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ Ταμείας συλλόγου Δικαστικών Υπαλλήλων ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ταμίας ΟΣΜΕ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Μέλλος Ε.Ε. ΑΔΕΔΥ ΠΙΤΣΑΛΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Μέλος Δ.Σ. Εργατικού Κέντρου Θεσσαλονίκης ΠΟΡΓΙΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γεν.Γραμματέας ΠΕΠΕ ΠΡΑΒΗΤΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΕΡΓΑΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΑΘΗΝΑΣ ΠΡΑΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Γενικός Γραμματέας Πανελληνίου Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού Λεωφορείων ΠΡΟΒΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ Μέλος ΔΣ ΠΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗ ΣΩΤΗΡΙΑ Τεχνολόγος Ιατρικών Εργαστηρίων, Αντιπρόεδρος του συλλόγου εργαζομένων του Γενικού Κρατικού Νοσοκομείου Νίκαιας. ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α’ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΕ ΡΑΝΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Αντιπρόεδρος Συλλόγου ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕ & ΤΕ ΕΥΔΑΠ ΡΑΝΤΙΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΕΥΔΑΠ, Οργανωτικός Γραμματέας ΟΜ.Ε ΕΥΔΑΠ, Μέλος Εκ. Επιτροπής ΟΜ.Ε ΕΥΔΑΠ ΡΟΓΔΑΚΗ ΑΝΝΑ Αντιπρόεδρος κοινωνικού πολύκεντρου ΑΔΕΔΥ ΡΟΥΠΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Αιρετός Πυσπε Αν. Αττικής ΡΟΥΣΣΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ Ταμίας Πανελληνίου Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού Λεωφορείων ΣΑΛΕΜΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Πρόεδρος Ένωσης Υπαλληλικού Προσωπικού Αυτοκινήτων Ν.Εύβοιας ΣΑΜΟΪΛΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ Γεν.Γραμματέας Εργατικού Κέντρου Κορίνθου ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Μέλος ΔΣ Σωματείο Εργαζομένων Ελληνικά Αμυντικά Συστήματα Υμμητού ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Μέλος Δ.Σ. Εργατικού Κέντρου Θεσσαλονίκης ΣΗΨΑ ΜΑΡΙΑ Ταμίας Συλλόγου Εργαζομένων Icap Outsourcing Solutions ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΕ ΣΙΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Γ΄ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΣΕΕΠ ΣΚΕΠΕΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Μέλος Δ.Σ ΕΤΙΤΑ ΣΚΛΑΒΑΙΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Δ.Σ. ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΠΡΩΗΝ ΤΑΧ. ΤΑΜΙΕΥΤΗΡΙΟΥ ΣΚΟΔΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Προέδρος Ένωσης Τραγουδιστών Ελλάδος ΣΠΕΤΣΙΕΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Προέδρος Σωματείου Εργαζομένων Εθνικού Θεάτρου ΣΤΑΒΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ταμίας ΟΙΥΕ ΣΤΑΪΚΟΥ ΣΕΒΗ Μέλος ΓΑΣ ΠΑΣΕ – ΟΤΕ ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Αντιπρόεδρος Σωματείου Σιδηροδρομικών Πελοποννήσου ΣΤΑΦΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Μέλος ΔΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ ΑΣΤΙΚΗΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (ΣΕΟΑΣΘ) ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Μέλος Δ. Σ. Αγίου Νικολάου ΣΥΓΚΕΝΙΩΤΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Γ. Γραμ. Ένωσης Λυρικών Πρωταγωνιστών Ελλάδος ΣΦΑΚΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Μέλος Διοίκησης ΠΟΕΜ ΤΖΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΝ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΟΣΥΑΠΕ ΤΖΙΩΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΠΤΗΣΕΩΝ ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΑΜΙΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΠΤΗΣΕΩΝ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΠΤΗΣΕΩΝ ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γενικός Γραμματέας Ομοσπονδίας Υπαλλήλων ΟΑΕΔ ΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΕ ΤΟΥΡΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ Γ.Γραμματέας Ομοσπονδίας Συνδικάτων Μεταφορών Ελλάδας (ΟΣΜΕ) ΤΡΑΚΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Πρόεδρος ομοσπονδίας εργαζομένων καπνοβιομηχανιών Ελλάδας (ΟΕΚΕ) και Αντιπρόεδρος σωματείου εργαζομένων Παπαστράτος ΤΡΑΧΑΝΑΤΖΗΣ ΣΤΑΘΗΣ Αναπληρωτής Πρόεδρος ΠΟΙΕΦΣΕΚ (Πανελλήνια Ομοσπονδία Ιατρικών Επισκεπτών – Φαρμακουπαλληλων. ) ΤΣΑΒΑΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Γ.Σ.ΠΟΕ ΥΠΠΟ ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΝΙΚΟΣ Μέλος ΔΣ ΕΡΓΑΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ ΤΣΙΑΚΑΣ ΗΛΙΑΣ Μέλος Δ.Σ. ΤΥΠΕΤ ΤΣΙΓΑΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΑΜΙΑΣ ΕΤΕ/ΔΕΗ ΤΣΙΠΡΑ ΖΑΝΝΕΤ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΕ ΤΣΙΠΡΑ ΕΛΕΝΗ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΕ ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΕΡΓΑΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΑΘΗΝΑΣ ΤΣΟΥΜΕΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ Μέλος ΕΕ ΠΟΕ_ΟΤΑ ΦΛΕΓΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γεν.Γραμματέας ΕΝΩΣΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Μέλος ΔΣ της Ομοσπονδίας Υπαλλήλων Λιμανιών Ελλάδας (ΟΜΥΛΕ) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Μέλος ΕΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΓΣΕΕ ΧΑΛΒΑΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Μέλος ΔΣ Σωματείου ΦΑΜΑΡ ΧΑΛΚΙΑ ΒΙΚΥ Μέλος του Συλλόγου Εργαζομένων του Δήμου Βριλησσίων ΧΑΡΧΑΛΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ ΜΕΛΟΣ ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΟΕ ΥΠΠΟ ΧΑΡΩΝΙΤΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων THE MART ΧΑΣΑΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Μέλος ΔΣ Εργατικό Κέντρο Ορεστιάδας ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΣ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΕ ΧΑΤΖΗΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Πρόεδρος ΠΕΗ-ΟΣΕ, Μέλος ΔΣ Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Σιδηροδρομικών (ΠΟΣ) ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΟΥ ΘΟΔΩΡΗΣ ΚΣ ΟΔΠΤΕ ΧΗΡΑ ΜΑΡΙΑ Αντιπρόεδρος Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Ενέργειας ΧΟΥΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ Μέλος Κεντρικής Αντιπροσωπείας ΤΕΕ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Ε.Κ.ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Πρόεδρος Συλλόγου Δανειζομένου Προσωπικού Τραπεζικού Τομέα (ΣΥ.ΔΑ.Π.Τ.Τ.) ΨΑΘΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Αντιπρόεδρος ΠΟΙΕΦ-ΣΕΚ ΨΕΙΡΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Μέλος ΕΕ ΟΙΥΕ ΚΑΡΕΛΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ /ΤΥΠΟΥ ΠΟΣΠΕΡΤ ΚΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΠΟΣΠΕΡΤ / Γ.Γ ΠΑΣΥΜΗΤΕ ΘΕΩΔΟΡΙΔΟΥ ΚΑΤΙΝΑ Α’ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΟΣΠΕΡΤ / ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΣΥΠΕΡΤ ΛΙΑΠΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΡΑΜ. ΟΡΓ/ΚΟΥ ΠΟΣΠΕΡΤ / ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΑΣΥΠΑΤΕΚΑΛ ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΡΑΜ. ΟΙΚΟΝ. ΠΟΣΠΕΡΤ / ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΚΗΝΟΘΕΤΩΝ ΚΑΙ Δ. ΠΑΡΑΓΩΓΩΝ ΕΡΤ ΣΥΜΒΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΓΡΑΜ. Δ. ΣΧΕΣΕΩΝ ΠΟΣΠΕΡΤ / Γ.Γ ΠΣΥΠΕΡΤ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΠΟΣΠΕΡΤ ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Β’ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΟΣΠΕΡΤ / ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΤΕΡ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΛΟΣ Δ.Σ ΠΟΣΠΕΡΤ ΒΑΛΑΔΑΚΗ ΒΑΓΙΑ ΤΑΜΕΙΑΣ ΠΣΥΠΕΡΤ ΡΟΥΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΑΣΥΠΑΤΕΚΑΛ ΕΡΤ ΜΠΕΛΕΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Γ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΠΑΣΥΠΑΤΕΚΑΛ ΕΡΤ ΓΟΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΣΥΠΑΤΕΚΑΛ ΕΡΤ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΣΥΠΑΤΕΚΑΛ ΕΡΤ ΚΟΥΡΟΥΝΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΣΥΜΗΤΕ ΕΡΤ ΝΤΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΛΟΣ ΠΑΣΥΜΗΤΕ ΕΡΤ ΒΑΜΒΑΡΕΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΕΛΟΣ ΠΟΣΠΕΡΤ ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΛΟΣ ΠΑΣΥΜΗΤΕ ΕΡΤ ΓΙΓΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΕΛΟΣ ΠΑΣΥΜΗΤΕ ΕΡΤ ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΣΥΜΗΤΕ ΕΡΤ ΣΥΓΛΕΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΛΟΣ Δ.Σ ΠΑΣΥΜΗΤΕ ΕΡΤ ΚΟΛΥΒΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΤΕΡ ΣΚΕΠΕΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΛΟΣ Δ.Σ ΕΤΙΤΑ ΔΕΜΟΙΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΕΛΟΣ Δ.Σ ΠΑΣΥΠΑΤΕΚΑΛ ΕΡΤ ΓΕΩΡΓΕΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΕΤΕΡ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΕΛΟΣ Δ.Σ ΕΤΕΡ ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΣΥΜΗΤΕ ΕΡΤ ΜΕΣΣΙΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΣΥΠΕΡΤ ΚΟΥΝΟΥΠΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΟΣΠΕΡΤ ΚΑΠΑΤΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΕΛΟΣ Δ.Σ ΠΣΥΠΕΡΤ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΣΥΠΕΡΤ ΓΟΥΣΑΚΩΦ ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΕΛΟΣ Δ.Σ ΠΣΥΠΕΡΤ ΓΕΡΑΜΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΠΣΥΠΕΡΤ ΚΑΡΠΟΥΖΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΚΗΝΟΘΕΤΩΝ ΚΑΙ Δ. ΠΑΡΑΓΩΓΩΝ ΕΡΤ ΣΚΑΛΙΔΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΣΥΠΕΡΤ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΣΥΠΑΤΕΚΑΛ ΕΡΤ ΠΑΡΓΑΝΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΚΗΝΟΘΕΤΩΝ ΚΑΙ Δ. ΠΑΡΑΓΩΓΩΝ ΕΡΤ ΠΛΑΒΟΥΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΣΥΠΕΡΤ ΣΤΡΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΣΥΠΑΤΕΚΑΛ ΕΡΤ ΓΑΓΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΣΥΠΑΤΕΚΑΛ ΕΡΤ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΣΥΜΗΤΕ ΕΡΤ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΘΑ ΠΣΥΠΕΡΤ ΛΕΥΚΙΜΙΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΣΥΠΑΤΕΚΑΛ ΕΡΤ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΩ ΠΣΥΠΕΡΤ ΣΑΚΕΛΑΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΡΑΜ.ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΣΚΗΝΟΘΕΤΩΝ ΚΑΙ Δ. ΠΑΡΑΓΩΓΩΝ ΕΡΤ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΣΥΠΕΡΤ ΕΡΤ ΦΙΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΣΥΜΗΤΕ ΕΡΤ ΚΑΣΕΛΟΥΡΗΣ ΘΩΜΑΣ ΠΑΣΥΜΗΤΕ ΕΡΤ ΣΤΑΦΥΛΟΠΑΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΑΣΥΜΗΤΕ ΕΡΤ ΚΟΚΟΩΝΗΣ ΧΡΥΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΑΣΥΜΗΤΕ ΕΡΤ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΠΑΣΥΜΗΤΕ ΕΡΤ ΓΙΑΛΟΥΡΗ ΖΗΝΟΒΙΑ Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων AirFrance KLM, Alitalia ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ Αντιπρόεδρος Συλλόγου Προσωπικού Εναέριων Μεταφορών ΚΟΥΤΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Πρόεδρος Εργαζομένων HILTON Αθηνών ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Ταμίας ΠΣΕΦΑ ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ Πρόεδρος Συλλόγου Εργαζομένων Ελληνικών Αμυντικών Συστημάτων (Διοικητικών) ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ, Ηθοποιός ΧΑΤΖΗΣΟΦΙΑ ΑΝΝΑ Συγγραφέας – ηθοποιός ΠΡΟΓΚΙΔΗ ΑΥΓΗ Χορογράφος-καθηγήτρια χορού, Πρόεδρος Σωματείου Καθηγητών Χορού ΧΑΤΖΗΣΙΜΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Λυρικός τραγουδιστής ΜΠΟΥΓΕΛΕΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Εκπαιδευτικός-συγγραφέας ΑΘΑΝΙΤΗ ΟΛΓΑ Ηθοποιός – συγγραφέας ΜΑΡΚΟΥΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Πρόεδρος Πανελλήνιου Σωματείου Τουριστικών Συνοδών ΜΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Καθηγητής ΑΠΘ, πρώην πρύτανης ΑΠΘ ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΗΝΑ Καθηγήτρια Παντείου ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Δάσκαλος ΕΑ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ Συνταξιούχος Πανεπιστημιακός ΑΠΘ ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΛΕΝΗ Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΛΙΛΙΑΝ Μέλος ΕΕ ΠΟΣΔΕΠ ΑΝΤΩΣΑΚΗ ΟΛΓΑ Μέλος Συλλόγου Εργαζομένων Νοσοκομείου Ρεθύμνου ΑΞΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Μέλος Συλλόγου Εργαζομένων Δήμου Περιστερίου Αττικής ΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΡΑΝΙΑ ΑΥΓΙΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Καθηγήτρια Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας ΒΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Επίκουρη Καθηγήτρια Ιόνιου Πανεπιστημίου ΒΑΛΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Ταμίας Σωματείου Εργαζομένων Θεαγένειου Νοσοκομείου ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΒΑΣΩ Μέλος ΓΣ ΠΟΕΔΗΝ ΒΕΝΤΟΥΡΑ ΛΙΝΑ Καθηγήτρια Παντείου ΒΕΝΤΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Καθηγητής Πανεπιστημίου Δυτικής Αττικής ΒΙΔΑΛΗ ΣΟΦΙΑ Καθηγήτρια Παντείου ΒΡΑΧΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Καθηγητής Πανεπιστημίου Θεσσαλίας ΓΑΒΡΟΓΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ Ομότιμος καθηγητής Πανεπιστημίου Αθηνών ΓΕΩΡΓΑΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Πρόεδρος Εργαζομένων Δήμου Παπάγου Χολαργού ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΗΛΙΑΣ Αναπληρωτής Καθηγητής Πανεπιστημίου Κρήτης ΓΕΩΡΓΑΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΓ ΚΕΜΕΤΕ ΟΛΜΕ ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Αντιπρύτανης Πανεπιστημίου Ιωαννίνων ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Μέλος Γραμματείας ΑΣΚ ΟΤΑ Δήμου Ηλιούπολης ΓΙΑΝΝΑΚΕΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Μέλος ΔΣ ΟΕΝΓΕ ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΕΡΡΟΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΕΔΟΣ ΠΕΣΑ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Μαθηματικός – Γραμματέας της ΕΛΜΕ Ηλείας ΓΚΑΤΖΗΣ ΤΑΣΟΣ ΜΕΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ ΓΚΟΡΑΝΗΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΕΠΙΚ. ΚΑΘ ΕΚΠΑ ΓΚΟΥΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΓΟΥΡΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΛΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ ΑΣΚ-ΟΤΑ ΔΗΜΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΔΕΔΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΙΣΤΟΡΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ, ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Αναπληρωτής Καθηγητής Παντείου Πανεπιστημίου ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ερευνητής ΕΙΕ ΔΗΜΌΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΉΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΠΟΤΚΕ/ΥΕΘΑ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΓΝΠ ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟ ΖΑΓΟΥΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Ομότιμος Καθηγητής Πανεπιστημίου Πατρών ΖΕΡΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΙΑΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Αναπληρώτρια Καθηγήτρια Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης, Γραμματέας Συλλόγου ΕΣΔΕΠ- ΑΠΘ ΙΓΓΛΕΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΡΟΕΔΡΟΣ Β ΕΛΜΕ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΖΆΚΗΣ ΧΑΡΆΛΑΜΠΟΣ ΜΈΛΟΣ Δ.Σ. ΣΥΛΛΌΓΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΈΝΩΝ ΙΚΑ ΑΝ. ΜΑΚ.& ΘΡΆΚΗΣ ΚΑΘΟΥΛΗ ΒΑΣΩ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΛΛΙΘΡΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ Καθηγητής Πολυτεχνείου Κρήτης ΚΑΛΟΓΡΙΑ ΤΑΣΟΥΛΑ ΤΑΜΙΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΔΗΜΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΚΑΠΡΑΝΑΣ ΖΗΣΗΣ Ειδικός Γραμματέας του ΔΣ της Διδασκαλικής Ομοσπονδίας Ελλάδας-ΔΟΕ ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΕΚΠΑ ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗ ΜΑΡΙΑ Καθηγήτρια Παντείου Πανεπιστημίου ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΚΕ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΚΑΤΣΑΡΔΗ ΒΑΝΕΣΣΑ ΕΠΙΚ. ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ, ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΔΕΠ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΕΣΔΕΠ ΚΕΧΡΟΛΟΓΟΥ ΚΟΡΙΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΚΙΚΕΜΕΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝ. ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ, ΠΑΔΑ ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μέλος Δ.Σ. Σωματείου Εργαζομένων Α.Ν.Θ. Θεαγένενειο ΚΟΡΜΕΤΖΑ ΣΟΦΙΑ ΜΕΛΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ ΑΣΚ-ΟΤΑ, ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΣΥΝΕΔΡΙΟΥ ΠΟΕ-ΟΤΑ ΚΟΡΩΝΑΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Καθηγήτρια Παντείου ΠανεπιστημίουΑΛ ΚΟΥΒΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΑΜΙΑΣ Δ.Σ. Α – Γ ΕΛΜΕ Β ΑΘΗΝΑΣ ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Δικηγόρος ΚΟΥΜΑΣΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ Διδάσκων ΕΚΠΑ-ΕΑΠ ΚΟΥΝΤΟΥΡΟΥΔΑ ΜΑΡΙΑ ΜΕΛΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ ΑΣΚ-ΟΤΑ ΔΗΜΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Μέλος Συλλόγου Εργαζομένων Δήμου Ρόδου ΚΥΤΕΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. Β ΕΛΜΕ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΕΛΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ ΑΣΚ-ΟΤΑ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ ΛΑΔΑ ΣΑΣΑ ΟΜΟΤΙΜΗ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΑΠΘ ΛΑΜΠΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΕΛΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ ΑΣΚ-ΟΤΑ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΛΟΗΣ Καθηγητης Πανεπιστημίου Μακεδονίας ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Επίκουρη καθηγήτρια, ΕΚΠΑ ΜΑΓΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ ΤΟΥ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΑΔΕΔΥ ΝΟΜΟΥ ΡΟΔΟΠΗΣ ΜΑΚΑΤΟΥΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ Μέλος Ν.Τ. ΑΔΕΔΥ Ηρακλείου ΜΑΝΔΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Μέλος Δ.Σ. Σωματείου Εργαζομένων Α.Ν.Θ. Θεαγένενειο ΜΑΝΟΥΣΟΓΙΩΡΓΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΟΛΜΕ ΜΑΝΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Καθηγητής Πολυτεχνείου Κρήτης ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΊΑ Μέλος ΔΣ του Συλλόγου Εργαζομένων πρώην Ψυχιατρικού Νοσοκομείου Τρίπολης ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΣΥ ΜΕΓΑΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Συνταξιούχος εκπαιδευτικός Καλαμάτα ΜΕΡΤΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΛΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ ΑΣΚ-ΟΤΑ, ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΜΗΔΥΑΝ ΜΙΧΕΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΒΘΜΙΑΣ ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Πρόεδρος Δ.Σ. Σωματείου Εργαζομένων Α.Ν.Θ. Θεαγένειο ΜΟΥΡΙΚΗ ΛΟΤΗ Γ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Δ.Σ. Β ΕΛΜΕ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γραμματέας Νομαρχιακού Τμήματος Πρέβεζας ΑΔΕΔΥ ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Αναπληρωτής Καθηγητής ΑΠΘ, Τμήμα Δημοσιογραφίας & ΜΜΕ ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΕΔΙΠ, Αντιπρόεδρος ΣΕΔΙΠ ΑΠΘ ΜΠΑΦΑΤΑΚΗ ΑΛΕΚΑ Αντιπρόεδρος Ένωσης Ιατρών Νοσοκομείων Ηπείρου» ΜΠΕΚΙΟΣ ΝΙΚΟΣ ΜΕΛΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ ΑΣΚ-ΟΤΑ, ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΣΥΝΕΔΡΙΟΥ ΠΟΕ-ΟΤΑ ΜΠΕΛΚΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΣΥ ΜΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ Καθηγητης Πανεπιστημίου Θεσσαλίας ΝΑΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΜΕΛΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ ΑΣΚ-ΟΤΑ ΔΗΜΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΡΗΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΤΟΤΣΙΟΣ Σ ΝΤΑΛΕ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΜΕΛΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ ΑΣΚ-ΟΤΑ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ ΠΑΠΑΔΕΛΗ ΧΡΥΣΗ Οδοντίατρος, Πανεπιστημιακός ΑΠΘ – Μέλος Διοικούσας Επιτροπής ΠΟΣΕΕΔΙΠ, Μέλος ΔΣ ΣΕΔΙΠ ΑΠΘ ΠΑΠΑΔΙΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΔΙΠΑΕ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΜΕΛΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ ΑΣΚ-ΟΤΑ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΔΗΜΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΔΗΜΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΕΛΟΣ ΓΣ ΕΔΟΘ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Καθηγήτρια Πάντειο Πανεπιστήμιο ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ Καθηγήτρια Πολυτεχνείου Κρήτης ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Διδάσκων ΠΑΔΑ ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΛΗΔΑ Αν. Καθηγήτρια, Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων ΠΟΛΥΜΙΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΟΥΡΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΠΡΟΒΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΚΕΜΕΤΕ της ΟΛΜΕ ΡΑΠΠΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ ΣΕΔΑ ΡΕΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΚΗΝΟΘΕΤΗΣ – ΑΝΑΠΗΡΟΣ ΑΚΤΙΒΙΣΤΗΣ ΡΕΠΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ Χ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΑΠΘ ΡΟΥΠΑΣ. ΓΙΑΝΝΗΣ Αιρετός Πυσπε Αν. Αττικής ΡΟΥΣΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΓΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΑΓΩΝΑΣ ΦΩΤΗΣ ΜΕΛΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ ΑΣΚ-ΟΤΑ, ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ ΣΕΔΑ ΣΑΡΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΧΙΟΥ ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Καθηγητής Πολυτεχνείου Κρήτης ΣΕΛΕΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Πρόεδρος ΣΙΕΛΒΕ ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΑΠΛ. ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ – ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΝΟΜΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΣΙΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων Παπανικολάου Θεσσαλονίκης ΣΤΑΜΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Ομ. Καθηγητής ΑΠΘ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΔΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΔΗΜΟΥ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ, ΜΕΛΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ ΑΣΚ-ΟΤΑ ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ επ.καθ. ΕΜΠ ΤΕΛΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΔΩΡΑ Επίκουρη Καθηγήτρια, ΠΑΔΑ ΤΖΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΝ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΟΣΥΑΠΕ ΤΖΑΝΕΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Γ.Σ. ΠΟΕ-ΟΤΑ, ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ, ΜΕΛΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ ΑΣΚ-ΟΤΑ ΤΖΕΛΕΠΗ ΕΛΕΝΑ Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας ΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ « ΤΡΑΧΑΝΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΠΙΚ. ΚΑΘ Πανεπιστημίου Θεσσαλίας ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Πρώην Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων Γ.Ν Λαμίας ΤΣΑΓΚΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Δ.Σ. Α – Γ ΕΛΜΕ Β ΑΘΗΝΑΣ ΤΣΑΜΠΡΑ ΜΑΡΙΑ Αναπλ.Καθηγητρια Πανεπιστημίου Πατρών ΤΣΙΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΛΟΣ Γ.Σ. ΠΕΥΦΑ ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ, ΔΙΕΘΝΕΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ΦΟΥΡΤΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΦΩΤΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ πρ. ΑΝΑΠΛ. ΥΠΟΥΡΓΟΣ ΕΡΕΥΝΑΣ ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑΣ, ομ. ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ ΧΑΪΛΑΤΖΙΔΟΥ ΓΝΩΣΟΥΛΑ αναπληρώτρια αιρετός ΠΥΣΠΕ Πιερίας ΧΑΝΤΖΑΡΟΥΛΑ ΠΟΘΗΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ ΧΑΡΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ μέλος ΓΣ ΠΟΕΔΗΝ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΜΑΧΗ Διευθύντρια Ερευνών ΕΚΚΕ ΧΑΤΖΗΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ ΣΕΔΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ιστορικός, ΑΣΚΙ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΠΟΕ ΟΤΑ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΚΙΤΑΚΟΣ ΜΕΛΟΣ ΓΕΝΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΠΟΕ ΟΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ Α & ΒΒΑΘΜΟΥ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΠΡΟ/ΔΡΟΣ ΣΩΜ. ΕΡΓ. ΔΗΜΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΣΥΛΛ. ΕΡΓ. ΔΗΜΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΡΥΜΠΟΣ ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΣΥΛΛ. ΕΡΓ. ΔΗΜΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΚΑΡΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΣΥΛΛ. ΕΡΓ. ΔΗΜΟΥ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΛΕΚΑ ΤΡΙΒΕΛΑ ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΣΥΛΛ. ΕΡΓ. ΔΗΜΟΥ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΩΜ. ΕΡΓ. ΔΗΜΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΣΥΛΛ. ΕΡΓ. ΔΗΜΟΥ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΟΝΑΣ. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΣΥΛΛ. ΕΡΓ. ΔΗΜΟΥ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΟΝΑΣ. ΟΡΤΑΤΖΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΣΥΛΛ. ΕΡΓ. ΔΗΜΟΥ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΟΝΑΣ ΘΩΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΣΥΛΛ. ΕΡΓ. ΔΗΜΟΥ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΟΝΑΣ ΒΑΒΑΝΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΣΥΛΛ. ΕΡΓ. ΔΗΜΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΛΑΖΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΣΩΜ. ΕΡΓ. ΔΗΜΟΥ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΤΕΛΕΝΤΗΣ ΠΡ/ΔΡΟΣ ΣΥΛΛ. ΕΡΓ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΑΛΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΣΥΛΛ. ΕΡΓ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΤΣΕΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΙΩΤΑ ΓΡΑΜ/ΤΕΑΣ ΣΥΛΛ. ΕΡΓ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΤΑΜΙΑΣ ΣΥΛΛ. ΕΡΓ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ ΛΕΜΟΝΙΑ ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΕΡΓ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΦΙΦΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΕΡΓ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Θύμιος Καλαμούκης, Δημοσιογράφος Νίκος Κολοκοτρώνης, Συνταξιούχος Τράπεζας Πειραιώς Γιώργος Μανιάτης, Ομότιμος Καθηγητής ΕΚΠΑ Κώστας Μπαρδάκης, πρ. μέλος ΔΣ και της αντιπροσωπείας του ΣΑΔΑΣ-Πανελλήνιας Ένωσης Αρχιτεκτόνων Μαρία Φραγκιαδάκη, τέως μέλος Διοίκησης ΓΣΕΕ Μιχαήλ Σάββας, συγγραφέας Δημήτρης Καλτσώνης, Καθηγητής, Πάντειο Πανεπιστήμιο Στάθης Χατζόπουλος, Δικηγόρος Κίμων Ρηγόπουλος, ηθοποιός, συγγραφέας Γεώργιος Κατσικάσος, πρώην καθηγητής Πανεπιστημίου Πατρών και διευθυντής του ΙΓΜΕ Αηδονης Χρήστος ΔΣ Intracom Telecom ΜΗΛΙΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΠΕΤ-ΟΤΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΦΩΛΙΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ. ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ Γ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΠΕΤ-ΟΤΕ.. Δημοπούλου Στέλλα Αν. Γραμματέας ΔΣ ΠΑΣΕ wind Βασιλάκης Γιώργος αντιπρόεδρος ΔΣ ΠΑΣΕ wind Μπακλαβάς Βαγγέλης μέλος ΔΣ ΠΑΣΕ wind ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Μελος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων FORTHNET - NETMED Απόλλωνας Λιακόπουλος, δημοσιογράφος, μέλος του Μεικτού Συμβούλιου της ΕΣΗΕΑ Κανάκης Ιωάννης, Μουσικός Λουκάς Άγγελος Υποψήφιος Διδάκτωρ Φιλολογίας ΑΠΘ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΩΤΑ - Γ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΔΥΤ.ΕΛΛΑΔΑΣ-ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ Τραχανάς Γιάννης Ταμίας Συλλόγου ΕΤΕΠ ΕΜΠ Τσουκάτου Ελεάννα Πρόεδρος Συλλόγου ΕΤΕΠ ΕΜΠ Ψάλτου Αντωνία Οργανωτικός Γραμματέας ΟΔΠΤΕ / Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων Πανεπιστημίου Μακεδονίας Αλέξανδρος Ρουβάς, μουσικός Συμφωνικής Ορχήστρας Δήμου Αθηναίων Βασίλης Βαφέας, σκηνοθέτης Βασίλης Παπακωνσταντίνου, τραγουδοποιός Γεωργία Λαδογιάννη καθηγήτρια, Καθηγήτρια της Νέας Ελληνικής Λογοτεχνίας, Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΕ, ΣΥΝΕΔΡΟΣ ΕΚΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΠΟΓΕΔΥ, ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ ΕΕΔΑ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΖΑΛΟΣ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΕΠΕ «Η ΑΘΗΝΑ» Γρηγόρης Βασίλας, μουσικός ΓΡΙΜΜΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΟ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟ Δημήτρης Μαργαρίτης, μουσικός Συμφωνικής Ορχήστρας Δήμου Αθηναίων ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΠΕΤ-ΟΤΕ ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝΑΓΛΑΪΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΖΑΡΝΑΒΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ, ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΛΙΜΕΝΑ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΖΗΒΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ, ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ ΕΑΕ ΖΙΑΖΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΝΩΣΗΣ ΙΑΤΡΩΝ ΝΟΜΟΥ ΑΧΑΪΑΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ, ΜΕΛΟΣ ΕΛΜΕ ΝΟΤΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΝΙΚΟΣ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ, ΣΕΠΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ, ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ ΜΕΤΑ, ΚΑΡΑΝΑΣΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ, ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ, ΤΑΚΤΙΚΟ ΑΙΡΕΤΟ ΜΕΛΣΟ ΠΥΣΔΕ ΦΩΚΙΔΑΣ, ΤΑΜΙΑΣ ΕΛΜΕ ΦΩΚΙΔΑΣ ΚΑΤΣΟΥΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΓΣ ΠΟΕ-ΟΤΑ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΑ, ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΕΜΔΥΔΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΥΣΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ, ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΓΣ ΑΔΕΔΥ, Κωνσταντίνος Καραβασίλης, συνθέτης Κώστας Αλυσανδράκης, Καθηγητής Αστροφυσικής, Πανεπίστημιο Ιωαννίνων Κώστας Τριανταφυλλίδης, ερμηνευτής Μανώλης Παπανικόλας, σκηνοθέτης Μάρθα Σωτηρίου, λυρική ερμηνεύτρια Μαρίνα Κολοβού, μουσικός Ορχήστρας Λυρικής Σκηνής Μίλτος Πασχαλίδης, τραγουδοποιός ΜΠΙΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ, ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΜΠΟΣΙΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ, ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΥΠ ΕΡΓΑΣΙΑΣ, ΜΕΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΙΚΟΤΗΤΑΣ ΑΝΤΙ-ΛΟΓΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΟΥ ΜΕΤΑ ΜΠΟΥΚΗ ΕΛΕΝΗ, ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ, ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΟΥΣΑΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΤΕΕ ΝΙΚΑ ΧΑΡΑ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΛΜΕ ΕΥΒΟΙΑΣ, ΜΕΛΟΣ ΝΤ ΕΥΒΟΙΑΣ ΑΔΕΔΥ, ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ ΑΙΡΕΤΟ ΜΕΛΟΣ ΑΠΥΣΔΕ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ Νίκος Χριστοφοράκης, εικαστικός ΟΡΤΑΤΖΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΔΗΜΟΥ Ν ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΛΙΜΟΥ, ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΟΕΜΔΥΔΑΣ Ρίζου Ντορέττα Πρόεδρος Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού Πανεπιστημίου Ιωαννίνων ΣΙΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΔΣ Α ΕΛΜΕ ΑΧΑΪΑΣ ΣίσσυΧατζηστεφάνου Βαφέα, εκπαιδευτικός, συγγραφέας ΣΚΑΡΤΣΙΛΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ, ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΣΕΠΕ «Η ΑΘΗΝΑ» ΣΟΥΡΟΥΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΠΕΑΧΑΪΑΣ, ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΠΟΕΜΔΥΔΑΣ, ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΤΙΤΟΣ, ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΥΠ ΕΡΓΑΣΙΑΣ, ΜΕΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΙΚΟΤΗΤΑΣ ΑΝΤΙ-ΛΟΓΟΣ Στέφανος Νάσος, σολίστ πιάνου ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΚΗΣ, ΑΙΡΕΤΟΣ ΠΥΣΔΕ ΑΝ ΑΤΤΙΚΗΣ, ΜΕΛΟΣ ΓΣ ΑΔΕΔΥ ΤΖΑΝΙΝΗ ΣΤΕΛΛΑ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΕΔΑΠ) ΤΣΙΑΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΟΙΕΦΣΕΚ ΤΣΟΧΑΤΖΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ, ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΝΩΣΗΣ ΙΑΤΡΩΝ ΝΟΜΟΥ ΑΧΑΪΑΣ ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ, ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΛΜΕ ΚΑΒΑΛΑΣ ΧΑΡΙΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΓΣ ΑΔΕΔΥ, ΧΑΤΖΗΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΧΟΥΔΑΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΣΘΩΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ Χρήστος Σκυλάκος, κριτικός κινηματογράφου, μέλος της Πανελλήνιας Ένωσης Κριτικών Κινηματογράφου και της Διεθνούς Ομοσπονδίας Κριτικής Ταινιών Κινηματογράφου ΧΡΗΣΤΟΥ ΓΙΩΡΓΗΣ, ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ, ΑΡΧΙΣΥΝΤΑΚΤΗΣ ERGASIANETGR Χριστόφορος Ζαραλίκος, ηθοποιός standupcomedy ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΞΕΝΟΔΟΧΟΫΠΑΛΛΗΛΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΟΥ ΜΕΤΑ ΓΑΛΑΝΗ ΣΟΦΙΑ, ΜΕΛΟΣ ΕΛΜΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΓΑΡΜΠΗΣ ΜΑΡΚΟΣ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΠΕ06, ΕΛΜΕ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ, ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ πρ ΓΕΝΙΚΗΣ – ΠΕΙΡΑΙΩΣ, ΜΕΛΟΣ ΓΣ ΟΤΟΕ Ηλιάδης Μιχαήλ, ΤαμίαςΣωματείου Εργαζομένων Πανεπιστημίου Μακεδονίας Κίσσα Βαρβάρα, Μέλος ΔΣΣωματείου Εργαζομένων Πανεπιστημίου Μακεδονίας Μυρίδου Μαρία, Γενική ΓραμματέαςΣωματείου Εργαζομένων Πανεπιστημίου Μακεδονίας ΤσαμπάζηΘεοφανεία, Γενική ΓραμματέαςΣωματείου ΕΤΕΠ Πανεπιστημίου Μακεδονίας Χασάπης Ιωάννης, Οργανωτικός ΓραμματέαςΣωματείου Εργαζομένων Πανεπιστημίου Μακεδονίας Χατζητριανταφύλλου Απόστολος, ΤαμίαςΣυλλόγου Διοικητικού Προσωπικού ΑΠΘ FilioMagenta, φωτογράφος MουστακίδουΝόπη, Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων στις Επιχειρήσεις Καρυπίδης MπρατσοςNασος, δημοσιογράφος StefanoBuonocore ΔΣ ΣΕΤΑΠ SupportArtWorkers SupportArtWorkers TζόνιΝταμπάζι, μέλος ΔΣ Σύλλογος Εμποροϋπαλλήλων Αθήνας, Γενικός Γραμματέας Κοινότητας Ουγκάντα στην Ελλάδα Αβραμίδης Νίκος, Πρόεδρος Ενωσης Συλλόγων Γονέων και Κηδεμόνων Δ' Δημοτικής κοινότητας Δήμου Θεσσαλονίκης Αβραμίδου Έλσα γιατρός ΒιοπαθολογοςΘεαγενειο Αγγελής Ελευθέριος Καθηγητής Ελευθέριος Καθηγητής Αγγελίδης Νίκος, δημοσιογράφος ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΤΑΜΙΑΣ ΣΥΛΛ. ΕΡΓ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Αγγελική Λάρδα Πρόεδρος του Συλλόγου Οικότροφων Φοιτητών Θεσσαλονίκης Πρόεδρος του Συλλόγου Οικότροφων Φοιτητών Θεσσαλονίκης Αγγελική Χριστιανού, μέλος Δημοτικού Συμβουλίου Δήμου Πολύγυρου Αγγελόπουλος Γιώργος Επίκ. Καθηγητής ΑΠΘ/Τμήμα Ιστορίας – Αρχαιολογίας Επίκ. ΚαθηγητήςΑΠΘ/Τμήμα Ιστορίας - Αρχαιολογίας Αγγελόπουλος Χ. Γιώργος, Αντιπρόεδρος του Συνδικάτου Οικοδόμων Πάτρας και μέλος της διοίκησης στο εργοστασιακό σωματείο της ΤΙΤΑΝΑ.Ε, Άγγελος Τσιβρίδης Μέλος στο ΔΣ της Ένωσης Εμποροϋπαλλήλων Θεσσαλονίκης ΑΓΙΑΣΣΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Ταμίας Σωματείου ΦΑΜΑΡ ΑΓΟΡΑΣΤΗ ΙΩΑΝΝΑ Δ ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΓΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΟΥΣΑΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΤΕΕ ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Πρόεδρος ΓΕΝΟΠ/ΔΕΗ ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Αδραμερινάς Μάριος Mεταπτυχιάκος φοιτητής Οδοντιατρικής ΑΠΘ Αετόπουλος Γιώργος τραγουδιστής, μουσικός ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Μέλος Προεδρείου ΣΥΕΤΕ- Μέλος Γ.Σ. ΟΤΟΕ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΩΝ ΙΚΑ ΒΕΡΟΙΑΣ Αθανάσιος Σιούλης, Νεφρολόγος, Διευθυντής ΕΣΥ, ταμίας ΔΣ ΕΝΙΘ Αθανάσιος Σιούλης, Νεφρολόγος, Διευθυντής ΕΣΥ, ταμίας ΔΣ ΕΝΙΘ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΗΝΑ Καθηγήτρια Παντείου Αιβάζογλου Ιορδάνης ηθοποιός ΑΚΟΥΛΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Μέλος ΔΣ ΟΣΥΠΕ Ακριτίδου Μαρίνα, μελ.του ΔΣ του σωμ.τ.εργαζομ.τουΘεαγενειου ΑΛΕΚΑ ΤΡΙΒΕΛΑ ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΣΥΛΛ. ΕΡΓ. ΔΗΜΟΥ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Αλεξάκης Κώστας, αναπληρωματικό μέλος του ΔΣ του ΦΣΠαντείου ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Μέλος ΔΣ ΕΥΔΑΠ Αλεξανδράκης Παύλος, Γεν. Γραμματέας Συνδικάτου Οικοδόμων Αθήνας ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Πρόεδρος ΕΕΤΕ-ΟΤΕ Αλεξίου Βασίλης Αναπλ. καθηγητής Αλεξίου Θανάσης, μέλος Διοίκησης Συνδικάτου Οικοδόμων Αθήνας ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Προέδρος Ένωσης Τεχνικών Ιδιωτικής Τηλεόρασης Αττικής Άλκης Παπαδήμας μαθηματικός, πρ. Αντιδήμαρχος Καισαριανής ΑμάνταΚεϊβάνη, ιδιωτικός υπάλληλος ΑΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΩ, ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΓΝ& ΚΥ ΑΡΤΑΣ, ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΟΥ ΝΤ ΑΡΤΑΣ ΑΔΕΔΥ, ΜΕΛΟΣ ΓΣ ΑΔΕΔΥ, ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΕ ΑΜΠΕΛΟΥΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Μέλος ΔΣ ΠΟΣ ΑΜΠΛΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Πρόεδρος Ομοσπονδίας Συνδικάτων Μεταφορών (ΟΣΜΕ) -Πρόεδρος Πανελληνίου Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού Λεωφορείων και μέλος ΔΣ ΓΣΕΕ Αναγνώστου Γιάννης, Πρόεδρος Συνδικάτου Οικοδόμων Αθήνας Αναγνώστου Πάρις, Πρόεδρος Παραρτήματος ΟικοδόμωνΠεριστερίου ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων Ναυπηγείου Σκαραμαγκά "ΤΡΙΑΙΝΑ" ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Δάσκαλος ΕΑ Αναστάσιος Γκορτσόπουλος, 3ος Παγκόσμιος Πρωταθλητής ΤΑΕΚWONDOITF, 2016, κατηγορίας 57kg Αναστάσιος Ζιγγιριδής Γραμματέας του ΦΣΣΕΥΠ του ΠΆΔΑ εκλεγμένος με την ΠΚΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΣΥΠΑΤΕΚΑΛ ΕΡΤ Αναστόπουλος Γιάννης, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος ΟικοδόμωνΚαλλιθέας ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ Συνταξιούχος Πανεπιστημιακός ΑΠΘ Ανδρεάδης Δημήτρης - αξιωματικός ε.α. - Στρατιωτικός γιατρός - οφθαλμίατρος Ανδρέας Μασαχός, πρόεδρος του σωματείου εργαζομένων στην HELLAS CAN-CROWN Πάτρας ΑΝΔΡΕΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α' ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΕΕ Ανδρεόβιτς Επαμεινώνδας Μεταπτυχιακός Φοιτητής ΑΠΘ/ΟΠΕ ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΛΕΝΗ Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας Ανδρέου Μαίρη ηθοποιός Ανδρεώλας Ανδρέας –μέλος Δ.Σ. Φαρμακευτικού Συλλόγου Ζακύνθου ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Μέλος Δ.Σ. του συλλόγου εργαζομένων του Δήμου Ζωγράφου ΑΝΔΡΙΤΣΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Αντιπρόεδρος Συλλόγου Δανειζομένου Προσωπικού Τραπεζικού Τομέα (ΣΥ.ΔΑ.Π.Τ.Τ.) Ανεστόπουλος Γιώργος, Άννα – Μαρία Ηλιού Πρόεδρος του Συλλόγου Φοιτητών Δημοσιογραφίας & ΜΜΕ του ΑΠΘ ΆΝΤΣΙΟΥΆΝΝΑ, υγειονομικός στο Κ. Υ. Ροδολιβος, Δημοτική Σύμβουλος Αμφίπολης. ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Αντιπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Πειραιά Αντώνης Γιαννακίδης Πρόεδρος του Συλλόγου Φοιτητών Κτηνιατρικής του ΑΠΘ Αντώνης Καραβασίλης αγρότης Αντιπρόεδρος ΑΣ Ανατολικής Θεσσαλονίκης ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΛΟΣ Δ.ΣΠΟΣΠΕΡΤ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΛΙΛΙΑΝ Μέλος ΕΕ ΠΟΣΔΕΠ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΓΕΝ. ΓΡΑΜ ΕΡΓΑΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΜΕΣΟΛΟΓΓΊΟΥ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΣΥΛΛ. ΕΡΓ. ΔΗΜΟΥ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣΧΑΛΚΙΔΟΝΑΣ. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - πρόεδρος Π.Ε.ΜΑΓ.Ε.Ν. ΑΝΤΩΣΑΚΗ ΟΛΓΑ Μέλος Συλλόγου Εργαζομένων Νοσοκομείου Ρεθύμνου ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΛΟΣ ΠΑΣΥΜΗΤΕ ΕΡΤ ΑΞΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Μέλος Συλλόγου Εργαζομένων Δήμου Περιστερίου Αττικής Αποστολάκης Μανώλης Αντιπρόεδρος ΟΔΠΤΕ / Αντιπρόεδρος Συλλόγου Διοικητικού ΠροαωπικούΠανπειστημίου Πατρών Απόστολος Πράτανος, δημοτικός σύμβουλος Θέρμης Αραβαντινός Δημήτρης καθηγητής Αργυρώ Πετσιτη Διευθύντρια ΕΣΥ ΠΓΝΛ, Μέλος ΔΣ Συλλόγου ΙΑΤΡΩΝ ΕΣΎΠΓΝΛ ΑΡΙΔΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Δ ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Ασαλουμιδης Κώστας, Σ.Ε.ΕΝ "ΕΡΓΑΤΙΚΗ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ" Συνδικάτο Εργαζομένων στην Ενέργεια Ασημακοπούλου Γιούλη, δημοσιογράφος ΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΡΑΝΙΑ ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ – μέλος Περιφερειακού Συμβουλίου Αττικής, μέλος Αντιπροσωπείας ΣΑΔΑΣΠΕΑ (Σύλλογος Αρχιτεκτόνων) Αυγήτα Λουίζα Επίκ. καθηγήτρια ΑΥΓΙΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Καθηγήτρια Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας ΑΧΕΙΜΑΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ Γραμματέας Συλλόγου Εργαζομένων IcapOutsourcingSolutions ΒΑΒΑΝΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΣΥΛΛ. ΕΡΓ. ΔΗΜΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Βαγγέλης Κώστας, Μηχανολόγος Μηχανικός, Ελβετία ΒΑΓΕΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΠΟΠΟΚΠ, ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ πρΟΑΕΕ ΒΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Επίκουρη Καθηγήτρια Ιόνιου Πανεπιστημίου ΒΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Μέλος ΔΣ ΠΕΠ-ΟΤΕ ΒΑΛΑΔΑΚΗ ΒΑΓΙΑ ΤΑΜΕΙΑΣΠΣΥΠΕΡΤ ΒΑΛΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Ταμίας Σωματείου Εργαζομένων Θεαγένειου Νοσοκομείου ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣΑναπληρωτής γραμματέας συλλόγου εργαζομένων του Δήμου Ζωγράφου ΒΑΜΒΑΡΕΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΕΛΟΣ ΠΟΣΠΕΡΤ ΒΑΜΒΟΥΡΕΛΛΗΣ ΘΕΟΦΡΑΣΤΟΣ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΕ ΒΑΜΒΟΥΡΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΕ Βάνα Βαρσάμη, άνεργη, ΒΑΡΣΑΜΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Μέλος ΔΣ ΠΟΙΕ-ΦΣΕΚ&Αν.Γραμ. Σωματείου ΦΑΜΑΡ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Αν. Δ.Σ. ΣΥΕΤΕ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Γενικός Γραμματέας ΟΔΠΤΕ Βασιλακόπουλος Γιώργος ΜέλοςΔΣ Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού Πανεπιστημίου Πατρών Βασίλης Ασβεστόπουλος, Φωτορεπόρτερ - Γ.Γ. Ένωση Φωτορεπόρτερ Ελλάδος ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΚΙΤΑΚΟΣ ΜΕΛΟΣ ΓΕΝΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΠΟΕ ΟΤΑ Βασίλης Φελούκας, πρόεδρος του Σωματείου Εργατοϋπαλλήλων μετάλλου Πάτρας Βασιλική Λάζουμ ΕΔΙΠ Βασιλική Αραπίτσα Πρόεδρος του Συλλόγου Φοιτητών Παιδαγωγικού του ΑΠΘ Βασιλική Αχπαρίδου Αντιπρόεδρος του Συλλόγου Φοιτητών Αγγλικού του ΑΠΘ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ Αναπληρωτής Οργανωτικός Γραμματέας ΓΣΕΕ ΒΑΤΑΛΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΕ Βατουσιάδη Αναστασία Μέλος ΔΣΣυλλόγου Διοικητικού Προσωπικού Γεωπονικού Πανεπιστημίου Αθηνών ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΒΑΣΩ Μέλος ΓΣΠΟΕΔΗΝ Βελισαρης Δημήτρης παθολόγος-εντατικολόγος αναπληρωτής καθηγητής ιατρικής πανεπιστήμιου Πάτρας Βελλής Δημήτρης, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος ΟικοδόμωνΝ. Ιωνίας Βενάκης Κωνσταντίνος ΜΠΦ Βενετσάνου Δέσποινα –Δικηγόρος ΒΕΝΤΟΥΡΑ ΛΙΝΑ Καθηγήτρια Παντείου ΒΕΝΤΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Καθηγητής Πανεπιστημίου Δυτικής Αττικής Βεντούρης Αντώνης Επίκ. Καθηγητής ΒΕΡΓΕΡΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΕ ΒΕΡΤΖΩΝΗΣ ΜΑΝΟΣ - μέλος Αντιπροσωπείας ΣΑΔΑΣΠΕΑ (Σύλλογος Αρχιτεκτόνων), μέλος ΔΣ ΣΑΔΑΣ Τμήμα Αττικής ΒΙΔΑΛΗ ΣΟΦΙΑ Καθηγήτρια Παντείου Βιδάλης Μανώλης, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος ΟικοδόμωνΜενιδίου ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΕ Βλαχιώτη Διονυσία - Μέλος Δ.Σ. Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Ζακύνθου ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΩ ΠΣΥΠΕΡΤ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΘΑ ΠΣΥΠΕΡΤ ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΑ ΛΙΠΑΣΜΑΤΑ ΚΑΒΑΛΑΣ Βοργιαζίδης Κυριάκος, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος ΟικοδόμωνΠειραιά Βουρδέρης Νίκος – Πρόεδρος Σωματείου Χρημ/κού Ζακύνθου - μέλος Δ.ΣΕργατ/κου Κέντρου Ζακύνθου ΒΡΑΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - πρόεδρος ΠΕΣ/ΝΑΤ ΒΡΑΧΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Καθηγητής Πανεπιστημίου Θεσσαλίας ΒΡΕΝΤΖΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΦΟΡΟΣ ΕΤΕ/ΔΕΗ ΒΡΟΥΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Μέλος Δ.Σ. του συλλόγου εργαζομένων του Δήμου Ζωγράφου Γαβριλόπουλος Χρήστος, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος ΟικοδόμωνΝ/Α ΓΑΒΡΟΓΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ Ομότιμος καθηγητής Πανεπιστημίου Αθηνών ΓΑΓΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΣΥΠΑΤΕΚΑΛ ΕΡΤ Γαϊτανίδης Χρήστος, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος ΟικοδόμωνΒ/Α Γάκιας Παναγιώτης, μέλος Διοίκησης Συνδικάτου Οικοδόμων Αθήνας Γαλατιανός Στυλιανός Μέλος του ΔΣ Συλλόγου εργαζομένων ΙΚΑ ν. Θεσσαλονίκης και Κεντρικής Μακεδονίας, Μέλος του ΓΣ της Ένωσης Δημοσιοϋπαλληλικών Οργανώσεων Θεσσαλονίκης Γατσιου Ματίνα μέλος του συλλόγου γυναικών Καλλιθέας (ΟΓΕ) ΓΕΝΙΔΟΥΝΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Πρόεδρος Πανελλήνιας Ένωσης Προσωπικού Έλξης ΓΕΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ Δ ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΕΛΟΣ ΓΕΡΑΜΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΠΣΥΠΕΡΤ ΓΕΡΑΝΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ταμίας Π.Ε.Μ.Ε.Ν. ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΤΕΛΕΝΤΗΣΠΡ/ΔΡΟΣ ΣΥΛΛ. ΕΡΓ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΣΥΛΛ. ΕΡΓ. ΔΗΜΟΥ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣΧΑΛΚΙΔΟΝΑΣ. ΓΕΩΡΓΑΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Πρόεδρος Εργαζομένων Δήμου Παπάγου Χολαργού Γεωργακόπουλος Γεώργιος, Μέλος ΔΣ Συνδικάτου Εργατοϋπαλλήλων Επισιτισμού -Τουρισμού & Ξενοδοχείων Ν. Αχαϊας ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΗΛΙΑΣ Αναπληρωτής Καθηγητής Πανεπιστημίου Κρήτης ΓΕΩΡΓΑΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΓΚΕΜΕΤΕ ΟΛΜΕ ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Αντιπρύτανης Πανεπιστημίου Ιωαννίνων ΓΕΩΡΓΕΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΕΤΕΡ Γεωργία Λαγού Γραμματέας στο ΔΣ του Συλλόγου Φοιτητών Πολιτικών Επιστημών του ΑΠΘ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΤΥΝΟΓΙΑΝΝΗ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΣΑΜΟΥΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΟΥ ΔΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΥΗ – μέλος Αντιπροσωπείας Τεχνικού Επιμελητηρίου Ελλάδας (ΤΕΕ) ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Μέλος Γραμματείας ΑΣΚ ΟΤΑ Δήμου Ηλιούπολης Γεωργίου Χρυσηίδα - Μέλος της Διοίκησης του Σωματείου Εμποροϋπαλλήλων και Λοιπών Ιδιωτικών Υπαλλήλων Νομού Θεσπρωτίας και μέλος της Διοίκησης του Εργατικού Κέντρου Νομού Θεσπρωτίας Γεωργουδάκης Χρήστος, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος ΟικοδόμωνΝ. Ιωνίας Γιαγκουνίδης Μιχάλης Υποψ. διδάκτορας ΓΙΑΛΟΥΡΗ ΖΗΝΟΒΙΑ Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων AirFranceKLM, Alitalia ΓιαμουριδουΆννυ, μέλος του ΔΣ του σωματείου εργαζόμεων του Θεαγενειου ΓΙΑΜΠΟΥΡΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΕΡΓΑΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΑΘΗΝΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΕΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Μέλος ΔΣ ΟΕΝΓΕ Γιαννακόπουλος Αντρέας, Μέλος ΔΣ ΠαραρτήματοςΟικοδόμων Αιγάλεω Γιαννακόπουλος Γιώργος, μέλος Διοίκησης Συνδικάτου Οικοδόμων Αθήνας Γιανναρέλης Άρης ΤαμίαςΣυλλόγου Διοικητικού Προσωπικού Γεωπονικού Πανεπιστημίου Αθηνών Γιαννέζος Χρήστος, μέλος Διοίκησης Συνδικάτου Οικοδόμων Αθήνας Γιάννης Πασσας, αυτοαπασχολούμενος Γιάννης Στέφος, μουσικός της Κρατικής ορχήστρας Θεσσαλονίκης ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΕΡΡΟΙΟΠΟΥΛΟΣΠΡΟΕΔΟΣΠΕΣΑ Γιάννης Μπάμπος Πρόεδρος του Συλλόγου Φοιτητών Φυσικού του ΑΠΘ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Μέλος Δ.Σ. του συλλόγου εργαζομένων του Δήμου Ζωγράφου Γιαννόπουλος Βασίλης – Γ. Γραμματέας παραρτήματος Ζακύνθου Πανελληνίου Μουσικού Συλλόγου ΓΙΓΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΕΛΟΣ ΠΑΣΥΜΗΤΕ ΕΡΤ ΓΙΩΛΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΕΦΙΕ ΜΕΛΟΣ Γιώργος Βούλγαρης. Αντιπρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων στο Θέαμα Ακρόαμα Γιώργος Μάμηδας Πρόεδρος του Συλλόγου Φοιτητών Φαρμακευτικής ΑΠΘ Γιώργος Μπέικος, Παγκόσμιος Πρωταθλητής ΤΑEKWONDOITF, 2016, κατηγορίας 75 kg Γιώργος Ξυνής Πρόεδρος του Συλλόγου Φοιτητών Ηλεκτρολόγων - Μηχανολόγων Μηχανικών του ΑΠΘ Γκαβός Γεράσιμος, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος ΟικοδόμωνΜενιδίου ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΗΣ Αν. Γεν.ΓραμματέαςΠΕΣΟΣΕ ΓκάμπαΜπεσιάν, Ηλεκτρολόγος Γκιβετση Γεωργία – Δασκάλα χορού Γκιόκα Σοφία Μέλος ΔΣ συλλόγου Δικαστικών Υπαλλήλων Θεσσαλονίκης ΓΚΙΟΥΛΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΕΡΓΑΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΑΘΗΝΑΣ Γκόντζος Κώστας, δημοσιογράφος ΓΚΟΡΑΝΗΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΕΠΙΚ. ΚΑΘΕΚΠΑ Γκούβας Κώστας πρόεδρος παραρτήματος ΠΜΣ ΒΕ ΓΟΙΛΙΑΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ Εκτελεστική Γραμματεία ΟΤΟΕ Γολεγός Παναγιώτης, μέλος Διοίκησης Συνδικάτου Οικοδόμων Αθήνας ΓΟΥΓΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Γενικό Συμβούλιο ΟΤΟΕ ΓΟΥΛΑΣ ΑΛΕΚΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΙΕΛ ΓΟΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΣΥΠΑΤΕΚΑΛ ΕΡΤ Γούργουρας Κώστας – μέλος Δ.Σ. Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Ζακύνθου ΓΟΥΣΑΚΩΦ ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΕΛΟΣ Δ.ΣΠΣΥΠΕΡΤ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΘΕΜΗΣ Πρόεδρος ΟΙΥΕ ΓΡΙΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γεν.ΓραμματέαςΠΕΣΟΣΕ ΓΡΙΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Αντιπρόεδρος Γενικού Συμβουλίου ΑΔΕΔΥ Πρόεδρος Νομαρχιακού Τμήματος Ιωαννίνων της ΑΔΕΔΥ Γρόλλιος Γιώργος Καθηγητής ΓΩΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Οργανωτικός Γραμματέας Εργατικού Κέντρου Πειραιά Γωνιανάκης Γιώργος, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος ΟικοδόμωνΚέντρου ΔΑΒΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Γενικό Συμβούλιο ΟΤΟΕ ΔΑΛΙΣΚΑ ΕΛΕΝΗ ΣΕΠΕ ΣΕΡΡΩΝ "ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ" ΜΕΛΟΣ ΔαναηΚισκηραΜπαρτσωκα– Δημοσιογράφος ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΣΥΜΗΤΕ ΕΡΤ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ πρόεδρος συλλογουυπαλληλων ΑΣΕΠ & ως αντιπρόεδρος Ομοσπονδίας Εργαζομένων Ανεξάρτητων Αρχών ΔΕΛΗΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ Μέλος ΔΣ ΠΟΣ ΔΕΛΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΣ Μέλος ΔΣ ΟΙΥΕ Δελησταύρου Αντωνία Επίκ. Καθηγήτρια ΔΕΛΝΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Γ.Σ. ΠΟΕ ΥΠΠΟ Δεμέτη Κατερίνα- Ιστορικός- Αρχαιολόγος ΔΕΜΟΙΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΕΛΟΣ Δ.ΣΠΑΣΥΠΑΤΕΚΑΛ ΕΡΤ ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Μέλος Δ.Σ. Ο.Μ.Ε.-Ο.Τ.Ε. ΔΕΡΜΑΤΗΣ ΜΗΝΑΣ Α Αντιπρόεδρος ΕΚ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΕΣΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ , Μέλος Δ.Σ. ΕΛΜΕ Ν. Πρέβεζας Δημάκης Χρήστος Επικ. Καθηγητής Δημαράκη Δώρα, μέλος ΔΣ Εργατικού Κέντρου Κοζάνης, Γραμματέας ΔΣ σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Ν. Κοζάνης ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ, ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Πρόεδρος Επιτροπής Υγιεινής Ασφαλείας Εργαζομένων ΦΑΜΑΡ Αλίμου Δημήτρης Αντωνογλουδημοτικος σύμβουλος Χιου Δημήτρης Γαρδικλης Γ. Γ. Σωματείο Εργαζομένων Γ. Ν. ΑΣΚΛΗΠΙΕΊΟΒΟΎΛΑΣ Δημήτρης Γιαννούδης, πρόεδρος Σωματείου Εμποροϋπαλλήλων - Ιδιωτικών Υπαλλήλων Αλεξανδρούπολης - Φερών -Σουφλίου "Η ΕΝΟΤΗΤΑ" ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΡΥΜΠΟΣ ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΣΥΛΛ. ΕΡΓ. ΔΗΜΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Δημήτρης Χατζηματθαίου, μέλος ΔΣ ΣΥΕΤΕ ( Σύλλογος Υπαλλήλων Εθνικής Τράπεζας). ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γενική Γραμματέας Δ. Σ. Εκπαιδευτικών Αγ. Βαρβάρας Κορυδαλλού ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΠΤΗΣΕΩΝ Δημητρουλέας Γιώργος, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος ΟικοδόμωνΠειραιά ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Πρόεδρος Συνδέσμου Προσωπικού Αστικών και Υπεραστικών Συγκινωνιών Μεσσηνίας ΔΗΜΌΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΉΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΠΟΤΚΕ/ΥΕΘΑ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΓΝΠ Δημοτικός σύμβουλος δήμου Ανατολικής Σάμου - Λαϊκή Συσπείρωση ΔΙΑΚΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΓΑΛΑΚΤΟΣ , ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΠΟΤΩΝ ΗΜΑΘΙΑΣ -ΠΕΛΛΑΣ Διαλιάτσης Παναγιώτης, ΑγρονομοςΤοπογραφοςΜηχανικος ΕΜΠ, μέλος του Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ ΛΕΜΟΝΙΑ ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΕΡΓ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Διαμαντόπουλος Μιχάλης, Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Παγγαίου ΔΙΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Πρόερδρος συλλόγου Δικαστικών Υπαλλήλων ΔίμηζαΦιλιώ, εκπρόσωπος του Φαρμακευτικού Συλλόγου Σερρών στον Πανελλήνιο Φαρμακευτικό Σύλλογο (ΠΦΣ) Δούβλης Οδυσσέας, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος ΟικοδόμωνΠεριστερίου ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Πρόεδρος σωματείου εργαζομένων ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΣ, Αναπληρωτής Γραμματέας ΟΕΚΕ (ομοσπονδία Καπνού) και Μέλος ΔΣ του Ε.Κ.Ελευσίνας Δυτικής Αττικής Εγγλέζος Ζαχαρίας, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος ΟικοδόμωνΚαλλιθέας ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΣΥΛΛ. ΕΡΓ. ΔΗΜΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΕλισαβετΓκαραγκάνη-Δελατόλα, μέλος ΔΣ Συλλόγου Γυναικών Ηρακλείου Αττικής (ΟΓΕ), μέλος του συλλόγου Εμείς που σπούδασα με στον Σοσιαλισμό ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Ταμίας του συλλόγου εργαζομένων του Δήμου Ζωγράφου ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΕΛΟΣ Δ.ΣΕΤΕΡ Ένωση τεχνικών ΔΕΗ Σάμου - Ικαρίας ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ - πρόεδρος Π.Ε.Μ.Ε.Ν. Ευθυμίου Σπυριδούλα - Μέλος της Διοίκησης του Σωματείου Εμποροϋπαλλήλων και Λοιπών Ιδιωτικών Υπαλλήλων Νομού Θεσπρωτίας ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΦΙΕ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Ευσταθίου Γιάννης, δημοσιογράφος ΕφέντηΣαλή, Πρόεδρος Συλλόγου Εστιαζομένων Φοιτητών ΔΙ.ΠΑ.Ε. Καβάλας ΖΑΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Πρόεδρος Πανελλήνιας Ένωσης Προσωπικού ΤΡΑΙΝΟΣΕ Ζαγγανάς Γιάννης , δημοσιογράφος ΖΑΪΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Αντιπρόεδρος του Σωματείου Εργαζομένων ΨΝΑ - ΔΑΦΝΙ ΖΑΡΑΙΔΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Μέλος ΔΣ ΠΕΠΕ ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΤΥΠΕΤ ΖΑΦΕΙΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - αντιπρόεδρος ΠΕΣ/ΝΑΤ ΖΑΧΑΡΙΑ ΜΑΡΙΑ Γενική Γραμματέας Εργατικού Κέντρου Πειραιά Ζαχαρόπουλος Γιάννης, δημοσιογράφος Ζάχος Σωτήρης, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος ΟικοδόμωνΑιγάλεω ΖΕΠΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΔΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ - ΑΝΑΠΛ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΔΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΟΣΕΑΔΕ ΖΕΡΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ζερβουδάκης Κυριάκος Πρόεδρος Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού Πανεπιστημίου Αιγαίου ΖΗΣΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΟΣΜΕ ΖΗΣΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Μέλος Εκτελεστικής Επιτροπής ΑΔΕΔΥ ΖΙΑΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Αναπληρώτρια Καθηγήτρια Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης, Γραμματέας Συλλόγου ΕΣΔΕΠ- ΑΠΘ Ζιώγας Κώστας, μέλος Διοίκησης Συνδικάτου Οικοδόμων Αθήνας ΖουρμπάνοςΔραγανής – Μέλος Δ.Σ. Εργατ/κού Κέντρου Ζακύνθου ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΟΥ ΘΕΑΝΩ Πρόεδρος Εργατικού Κέντρου ΠΕ Πέλλας Ζουρντού Άννα, ταμίας Σωματείου Εργαζομένων στη «Σελέκτ Σέρβις Πάρτνερ Εστιατόρια Ελλάς Α.Ε» νομού Αττικής Ζουρντού Άννα, ταμίας Σωματείου Εργαζομένων στη «Σελέκτ Σέρβις Πάρτνερ Εστιατόρια Ελλάς Α.Ε» νομού Αττικής Ζύμαρη Αθηνά, δημοσιογράφος Ζωή - Αναστασία Παπαδοπούλου, ηθοποιός Ηλιάδης Μιχαήλ, Ταμίας Σωματείου Εργαζομένων Πανεπιστημίου Μακεδονίας Ηλίας - Δημήτρης Χρήστου πολ. μηχανικός δημοτικός σύμβουλος δήμου Σουλίου με τη Λαϊκή Συσπείρωση Ηλίας Χονδρογιάννης, ΛέκτοραςUCL ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Μέλος του ΔΣ του Κοινωνικού Πολύκεντρου της ΑΔΕΔΥ Θάνος Καμήλαλης, δημοσιογράφος Θάνος Καμήλαλης, δημοσιογράφος Θεοδωρίδης Γιάννης, πρόεδρος Ένωσης Γονέων δήμου Αμπελοκήπων Μενεμένης ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ Γ ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΕΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΊΝΑΚΟΙΝΟΤΙΚΉΣΟΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΌΤΗΤΑΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΔΉΜΟΥ ΝΑΟΥΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ - μέλος ΔΣ ΕΜΔΥΔΑΣ Θεόδωρος Καρράς καθηγητής Παραδοσιακού Οργάνου Ταμπουρά Μουσικό Σχολείο Ιλίου - μουσικός - μέλος ΑΣΕ του ΠΑΜΕ εκπαιδευτικών Γ ΕΛΜΕ Δ.Αθήνας
ΘΕΩΔΟΡΙΔΟΥ ΚΑΤΙΝΑ Α’ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΟΣΠΕΡΤ / ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΣΥΠΕΡΤ
Θοδωρής Βλάχος Μέλος στο ΔΣ του ΣΕΤΕΠΕ Θεσσαλονίκης
ΘΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – μέλος ΔΣ Π.Ε.Μ.Ε.Ν.
ΘΩΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΣΥΛΛ. ΕΡΓ. ΔΗΜΟΥ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣΧΑΛΚΙΔΟΝΑΣ
ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ/Β’ Αντιπρόεδρος Δ.Σ. (ΣΕΟΔ)
ΙΑΤΡΟΥ ΔΩΡΑ ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΣΥΕΤΕ
ΙΓΓΛΕΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΡΟΕΔΡΟΣ Β ΕΛΜΕ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Πρώην αντιπρόεδρος ΓΣ ΑΔΕΔΥ
Ιωάννα Λάρδα, Πρόεδρος του Συλλόγου Φοιτητών Αγγλικού του ΑΠΘ
ΙωανναΤριανταφυλλιδου, δημοτικησυμβουλοςΘερμης
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
Ιωαννίδου Κατερίνα θεραπεύτρια μασάζ
Καβάλα Μαρία Επίκ. καθηγήτρια
ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΕ
ΚΑΖΆΚΗΣΧΑΡΆΛΑΜΠΟΣΜΈΛΟΣ Δ.Σ. ΣΥΛΛΌΓΟΥΕΡΓΑΖΟΜΈΝΩΝ ΙΚΑ ΑΝ. ΜΑΚ.&ΘΡΆΚΗΣ
ΚΑΖΑΚΟΣ ΔΑΝΙΗΛ Μέλος ΔΣ ΠΕΠΕ
Κακαβάνης Ηρακλής, δημοσιογράφος
Κακανάς Θανάσης Πρόεδρος σωματείου εργαζομένων κατεργασίας ξύλου νομού Θεσσαλονίκης
Κακούρης Βασίλης ΜέλοςΔΣ Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού ΕΜΠ
ΚΑΛΑΒΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Μέλος ΔΣ Ομοσπονδίας Τύπου Χάρτου
ΚΑΛΑΜΠΟΓΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – μέλος Αντιπροσωπείας Τεχνικού Επιμελητηρίου Ελλάδας (ΤΕΕ)
Καλάνδρια Κωνσταντίνα -Γραμματέας Δ.Σ. Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Ζακύνθου
ΚαλιγαςΑθανασιος, Πρόεδρος σωματείου εργαζομένων επιχείρηση Τσανταλη
Καλογερίας Σπύρος – Δικηγόρος
ΚΑΛΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΣΥΛΛ. ΕΡΓ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΚΑΛΦΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Πρόεδρος ΠΟΣΠΕΡΤ
ΚαλφακάκουΡία – καθηγήτρια του Τμήματος Πολιτικών Μηχανικών του ΑΠΘ, δημοτική σύμβουλος στο Δήμο Θεσσαλονίκης
Καμτσίδου Ιφιγένεια Αναπλ. καθηγήτρια
ΚΑΝΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Ε.Κ.ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Μέλος ΙΠΕΜ ΔΟΕ
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ, Ηθοποιός
Κάννος Γιώργος, μέλος Διοίκησης Συνδικάτου Οικοδόμων Αθήνας
ΚΑΠΑΤΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΕΛΟΣ Δ.ΣΠΣΥΠΕΡΤ
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Γραμματέας Συλλόγου Δανειζομένου Προσωπικού Τραπεζικού Τομέα (ΣΥ.ΔΑ.Π.Τ.Τ.)
ΚΑΠΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΤΑΜΙΑΣ
ΚΑΠΛΑΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΉ Γ. ΓΡΑΜΜΑΤΈΑΣ
Καποδίστριας Κώστας – Ηθοποιός
ΚΑΠΟΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Πρόεδρος Συλλόγου Εκπαιδευτικών Π. Ε. Σαλαμίνας
ΚΑΠΡΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Μέλος Δ.Σ. του συλλόγου εργαζομένων του Δήμου Ζωγράφου
Καραβασίλης Γιάννης – Επικεφαλής της παράταξης «Μπροστά για την Εορδαία» στο Δήμο Εορδαίας, συνταξιούχος ΔΕΗ, πρώην μέλος της ΓΣΕΕ.
Καραβίδας Αντρέας μέλος Κεντρικού Διοικητικού Συμβουλίου Πανελλήνιου Συλλόγου Φυσικοθεραπευτών
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΗ – πρόεδρος ΔΣ Ομάδας Τεχνικών της ΟΓΕ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ Μέλος ΔΣ Εργατικό Κέντρο Πειραιά
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΟΠΑΜ
Καραγιάννης Γιώργος, δημοσιογράφος
ΚαραγκιώζηςΚακουλίδης, Ορκωτός Λογιστής Ελεγκτής MScBSc
Καρακώστας Βασίλης Καθηγητής
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΟΣΕΑΔΕ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΕΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ
Καραμανλή Αφροδίτη εικαστικός
ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
ΚΑΡΑΜΕΡΗΣ ΤΑΚΗΣ Μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων ΛΑΡΚΟ
ΚΑΡΑΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Πρόεδρος Σωματείου Τεχνικών & Υπαλλήλων Ο.ΣΥ (Πρώην ΗΛΠΑΠ)
ΚΑΡΑΜΟΥΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Μέλος Δ.Σ. ΣΥΕΤΕ
Καράμπαλη Ελένη ΤαμίαςΣυλλόγου Διοικητικού Προσωπικού Πανεπιστημίου Πατρών
Καραμπέρης Θανάσης, Πρόεδροςσυνδικάτου ηλεκτρολόγων Ν. Αττικής
Καραμπίλας Τάσος, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος ΟικοδόμωνΠειραιά
Καραμπιμπερης Θανάσης – μέλος Δ.Σ. παραρτήματος Ζακύνθου Πανελληνίου Μουσικού Συλλόγου
ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΚΕ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ
Καρανικολάου Κατερίνα Γενική Γραμματέας του Συλλόγου Εργαζομένων Υπουργείου Γεωργίας Μακεδονίας Θράκης – Μέλος Δ.Σ. της Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Συλλόγων Εργαζομένων Υπουργείου Γεωργίας (ΠΟΣΕΥΓ)
ΚΑΡΑΠΙΤΣΑΣΤΑΝΑ, δικηγόρος Θεσσαλονίκης
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Γ.Σ. ΠΟΕ ΥΠΠΟ
ΚΑΡΕΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Μέλος Εκτελεστικής Γραμματείας Νομαρχιακού Τμήματος Άρτας ΑΔΕΔΥ
ΚΑΡΕΛΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ /ΤΥΠΟΥ ΠΟΣΠΕΡΤ
Καρούση Αγάπη, αντιπρόεδρος Β Συνδικάτου Επισιτισμού Τουρισμού και Ξενοδοχείων Αττικής, πρόεδρος του Σωματείου Εργαζομένων στη «Σελέκτ Σέρβις Πάρτνερ Εστιατόρια Ελλάς Α.Ε» νομού Αττικής Καρούση Αγάπη, αντιπρόεδρος Β Συνδικάτου Επισιτισμού Τουρισμού και Ξενοδοχείων Αττικής, πρόεδρος του Σωματείου Εργαζομένων στη «Σελέκτ Σέρβις Πάρτνερ Εστιατόρια Ελλάς Α.Ε» νομού Αττικής
Καρπενήση Αθανασία ασφαλιστικός υπάλληλος
ΚΑΡΠΟΥΖΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΚΗΝΟΘΕΤΩΝ ΚΑΙ Δ. ΠΑΡΑΓΩΓΩΝ ΕΡΤ
ΚΑΡΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΣΥΛΛ. ΕΡΓ. ΔΗΜΟΥ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΚΑΣΕΛΟΥΡΗΣ ΘΩΜΑΣ ΠΑΣΥΜΗΤΕ ΕΡΤ
Κασσάρας Γρηγόρης, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος ΟικοδόμωνΝ. Ιωνίας
ΚΑΤΕΜΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Πρόεδρος Εργατικού Κέντρου Κορίνθου
Κατερίνα Μυλωνά Γραμματέας του Συλλόγου Φοιτητών Ψυχολογικού του ΑΠΘ
Κατής Νίκος ομ. καθηγητής
Κατής Παναγιώτης, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος ΟικοδόμωνΜενιδίου
ΚΑΤΡΑΝΙΔΟΥ ΝΑΤΑΣΑ Γραμματέας Οικονομικού ΠΟΙΕΦΣΕΚ, Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων ESTEELAUDER
ΚΑΤΣΑΒΑΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, Μέλος Ι/Υ Ν. Πρέβεζας
Κατσαντώνης Βασίλης, μέλος Διοίκησης Συνδικάτου Οικοδόμων Αθήνας
Κατσάπης Νίκος, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος ΟικοδόμωνΠεριστερίου
ΚΑΤΣΑΡΔΗΒΑΝΕΣΣΑΕΠΙΚ. ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ, ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΔΕΠ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΕΣΔΕΠ
ΚΑΤΣΙΜΙΓΑ ΝΑΝΤΙΑ Ταμίας Συλλόγου Δανειζομένου Προσωπικού Τραπεζικού Τομέα (ΣΥ.ΔΑ.Π.Τ.Τ.)
ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΣΥΠΕΡΤ
Κατσούρος Γιώργος Πρόεδρος Συλλόγου Υπαλλήλων του Υπουργείων Μακεδονίας Θράκης
ΚΑΦΑΝΤΆΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΜΕΛΟΣ ΓΣΟΣΥΑΠΕ
ΚΕΛΕΣΜΗΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΜΠΟΥΤΑΡΗ ΝΑΟΥΣΑΣ
Κεραμιδάς Τάσος, αναπληρωματικό μέλος του ΔΣ του ΦΣΠαντείου
ΚΕΡΟΣ ΚΩΝΝΟΣ, υπαλλήλοςΚΕΠΦΙΛΙΑΤΩΝ
Κεφαλληνός Διονύσης – Περιφερειακός Σύμβουλος Λαϊκής Συσπείρωσης – αν. Γραμματέας Γενικού Συμβουλίου της ΠΟΕ- ΔΥΟ
ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ Προέδρος Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Θεάματος Ακροάματος
ΚΕΧΡΟΛΟΓΟΥΚΟΡΙΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
Κηπόπουλος Ιωάννης, μέλος της Επιτροπής Ειρήνης Πιερίας & μέλος του ΔΣ του Σωματείου Συνταξιούχων ΙΚΑ Ν. Πιερίας
ΚΙΟΣΕΛΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Αντιπρόεδρος ΠΕΣΟΣΕ
Κιρίνας Στέργιος δάσκαλος χορού
Κίσσα Βαρβάρα, Μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων Πανεπιστημίου Μακεδονίας
Κλάδη Μαρία – Βιβλιοπώλης
Κλάδης Παναγιώτης – Πρόεδρος Συνδέσμου Οικοδόμων Ζακύνθου – μέλος Δ.Σ. Ε.Κ.Ζ.
ΚΛΑΜΠΑΤΣΕΑ ΕΙΡΗΝΗ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΕ
ΚΛΕΙΔΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Ταμίας Πανελλήνιας Ένωσης Προσωπικού Έλξης
ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μέλος Δ.Σ. Σωματείου Εργαζομένων Α.Ν.Θ. Θεαγένενειο
ΚΟΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΟΣΕΑΔΕ- ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΣΥΛΛ. ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Κοκκινίδης Στάθης – Επικεφαλής της παράταξης «Με το βλέμμα στο μέλλον» στο Δήμο Εορδαίας, εκπαιδευτικός
Κόκκινος Σάββας δημοσιογράφος
Κόκλας Φώτης – Δημοτικός Σύμβουλος Λαϊκής Συσπείρωσης
Κοκοράκης Ηρακλής, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος ΟικοδόμωνΠειραιά
ΚΟΚΟΩΝΗΣΧΡΥΣΤΟΦΟΡΟΣΠΑΣΥΜΗΤΕ ΕΡΤ
ΚΟΛΛΥΒΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Αντιπρόεδρος ΕΤΕΡ
ΚΟΛΥΒΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΤΕΡ
Κόμης Διονύσης – μέλος Δ.Σ. Σωματείου Συνταξιούχων Ζακύνθου
Κομπλιτσης Δημήτριος δημοτικός σύμβουλος Δήμου Ξηρομέρου
Κονδύλης Ηλίας Αναπλ. Καθηγητής
ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΚΗΣ ΔΣ ΟΜΕ ΟΤΕ
ΚΟΡΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ Μέλος Εκτελεστικής Επιτροπής ΑΔΕΔΥ
ΚΟΡΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΟΜΕ ΕΥΔΑΠ
ΚΟΡΜΕΤΖΑ ΣΟΦΙΑ ΜΕΛΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ ΑΣΚ-ΟΤΑ, ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΣΥΝΕΔΡΙΟΥ ΠΟΕ-ΟΤΑ
ΚΟΡΩΝΑΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Καθηγήτρια ΠαντείουΠανεπιστημίουΑΛ
Κοσκινάς Γιάννης, πρόεδρος Τοπικού Συμβουλίου Αγίου Παντελεήμονα Κέρκυρας,
ΚΟΣΜΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Μέλος Επιτροπής Υγιεινής Ασφαλείας Εργαζομένων ΦΑΜΑΡ Θήβας
Κοσμόπουλος Ηλίας, μέλος Διοίκησης Συνδικάτου Οικοδόμων Αθήνας
ΚότσιφαΡόζα ΜέλοςΔΣ Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού ΕΚΠΑ
Κουλιούμπας Οδυσσέας μέλος Δ.Σ. ΣΤ΄ Συλλόγου Εκπ/κώνΠ.Ε. « ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ»
ΚΟΥΛΟΥΒΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ταμίας ΠΕΠ-ΤΡΑΙΝΟΣΕ
ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΣ Κ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – Κοσμήτορας ΔΣ της ΕΣΤΑΜΕΔΕ, μέλος της Αντιπροσωπείας του ΣΑΔΑΣ-ΠΕΑ, μέλος Πειθαρχικού Συμβουλίου Αθήνας του ΤΕΕ
ΚούνδουραΕλενη, ψυχολόγος
ΚΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΠΟΣΠΕΡΤ / Γ.ΓΠΑΣΥΜΗΤΕ
ΚΟΥΝΟΥΠΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΟΣΠΕΡΤ
ΚΟΥΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – μέλος Διοικούσας Επιτροπής Τεχνικού Επιμελητηρίου Ελλάδας (ΤΕΕ), μέλος ΔΣ ΕΜΔΥΔΑΣ
ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Μέλος ΔΣ ΟΙΥΕ
Κουρέλης Αλέξανδρος, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος ΟικοδόμωνΜενιδίου
ΚΟΥΡΕΝΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μέλος ΔΣ ΟΣΥΠΕ
ΚΟΥΡΙΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΕΠΕ ΠΙΕΡΙΑΣ ΜΕΛΟΣ
Κουρμούλης Γιάννης Μέλος Κεντρικού Συμβουλίου ΟΔΠΤΕ / Μέλος ΔΣ Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού ΑΠΘ
Κουρμούλης Ιωάννης, Μέλος ΔΣ Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού ΑΠΘ
ΚΟΥΡΟΥΝΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΣΥΜΗΤΕ ΕΡΤ
ΚΟΥΡΟΥΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΟΙΕΛΕ
ΚΟΥΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Πρόεδρος Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων και ΕΜΠΟΡΟΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Κουτουνίδης Γιώργος Πρόεδρος Σωματείου Συνταξιούχων ΟΑΕΕ Θεσσαλονίκης
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΥ ΡΟΥΛΑ Αν.Δ.Σ. ΣΥΕΤΕ
Κουτσοθανάσης Βασίλης, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος ΟικοδόμωνΠεριστερίου
ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Μέλος ΔΣ ΠΕΠ-ΟΤΕ
ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗ ΝΗΜΑΤΟΥΡΓΙΑ «ΒΑΡΒΑΡΕΣΟΣ»
Κουτσουράς Θανάσης Πρόεδρος συνδικάτου οικοδόμων, δομικών υλικών και συναφών επαγγελμάτων
Κόφφα Δόμνα ΕΚΚΕ/μεταδιδακτορική ερευνήτρια
Κρεστενίτης Γιάννης τ. καθηγητής
ΚΡΕΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Μέλος ΔΣ ΟΣΝΙΕ
ΚρίτωνΛόλης, Ζυρίχη
ΚΡΟΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Γραμματέας Τύπου και Δημοσίων Σχέσων Πανελλήνιου Σωματείου Εργαζομένων στα ΕΛΠΕ
ΚΡΥΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΕ
Κυδωνόπουλος Χρήστος, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος ΟικοδόμωνΜενιδίου
Κυπάρος Αντώνιος Αναπλ. Καθηγητής ΑΠΘ/ΤΕΦΑΑ Σερρών
ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ – μέλος ΔΣ Π.Ε.Μ.Ε.Ν.
ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Μέλος ΔΣ Πανελληνίου Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού Λεωφορείων
ΚΥΡΑΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Πρόεδρος Εργαζομένων στα Αστικά και Υπεραστικά ΚΤΕΛ Κρήτης
ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΕΠΙΣΙΤΙΣΜΟΥ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ/ ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΕΛΗΝΙΑΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΓΑΛΑΚΤΟΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΠΟΤΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Β ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΣ ΠΟΣΕ ΙΚΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ταμίας ΠΕΣΟΣΕ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ Α &ΒΒΑΘΜΟΥ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Κωνσταντίνα Νιάρου, Ηλεκτρολόγος Μηχανικός Τ.Ε, Ελβετία
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ Μέλος της Ε.Ε της ΠΟΕΔΗΝ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ, δικηγόρος Θεσσαλονίκης, δημοτικός σύμβουλος με τη «Λαϊκή Συσπείρωση» στο Δήμο Θεσσαλονίκης
Κωνσταντίνος Πουλής, δημοσιογράφος Κωνσταντίνος Πουλής, δημοσιογράφος
Κωστάκης Γεώργιος, οδοντίατρος, Άργος Κωστάκης Γεώργιος, οδοντίατρος, Άργος
Κώστας Τόκας, Πρόεδρος Ιδρύματος “ΜΑΡΙΟΣ ΤΟΚΑΣ”, Ηλεκτρολόγος Μηχανικός ΕΜΠ, υπ. διδάκτωρ ΕΜΠ
Κώστας Φούντας, Πρόεδρος Συλλόγου Εργαζομένων Δήμου Θεσσαλονίκης (ΣΕΔΘ).
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΞΥΛΟΥΡΓΩΝ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ Μέλος ΔΣ Πανελλαδικού Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών
ΚΩΤΟΥΛΑ ΓΙΩΤΑ Μέλος ΔΣ Συλλόγου Δανειζομένου Προσωπικού Τραπεζικού Τομέα (ΣΥ.ΔΑ.Π.Τ.Τ.)
Λαβαντσιώτης Νικόλαος, γραμματέας Σωματείου Εργαζομένων στη «Σελέκτ Σέρβις Πάρτνερ Εστιατόρια Ελλάς Α. Ε» νομού Αττικής Λαβαντσιώτης Νικόλαος, γραμματέας Σωματείου Εργαζομένων στη «Σελέκτ Σέρβις Πάρτνερ Εστιατόρια Ελλάς Α. Ε» νομού Αττικής
ΛΑΓΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – ταμίας ΠΕΣ/ΝΑΤ
ΛΑΓΙΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΜΕΛΟΣ
ΛΑΔΑ ΣΑΣΑ ΟΜΟΤΙΜΗ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΑΠΘ
ΛΑΖΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤ/ΔΡΟΣΣΩΜ. ΕΡΓ. ΔΗΜΟΥ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΤΑΣΣΟΣ Αντιπρόεδρος ΠΟΙΕ- ΦΣΕΚ, ΓΓΣΙΕΒΕ
ΛΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΩΤΑ Γενικό Συμβούλιο ΟΤΟΕ, Πρόεδρος Συλλόγου Εργαζομένων στην Εθνική Τράπεζα προερχόμενων από την πρώην Εθνοdata
ΛΑΘΗΡΑ ΙΩΑΝΝΑ Γ ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΛΑΜΠΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Γεν. Γραμματέας ΠΟΙΕ-ΦΣΕΚ
ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣΛΟΗΣΚαθηγητης Πανεπιστημίου Μακεδονίας
ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΡΟΥΣΣΕΤΟΣ Πρόεδρος Σωματείου Υπαλλήλων Αυτοκινήτων Σαλαμίνας Αίγινας
Λάμπρος Βασίλης, μέλος Διοίκησης Συνδικάτου Οικοδόμων Αθήνας
Λαπαναΐτης Θοδωρής, δημοσιογράφος
Λαυρέντζος Κώστας, μέλος Διοίκησης Συνδικάτου Οικοδόμων Αθήνας
ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Αντιπρόεδρος ΠΕΠ-ΤΡΑΙΝΟΣΕ
Λεβέντης Ιωάννης, αντιπρόεδρος ΔΣ του Συλλόγου Εργαζομένων στις ΔΟΥ του νομού Ροδόπης και Οργανωτικός Γραμματέας της ΕΓ του ΝΤ ΑΔΕΔΥ Ροδόπης, δημοτικός σύμβουλος Κομοτηνής.
ΛΕΚΚΑ ΣΟΥΛΑ Ταμίας Σωματείου ΠΑΣΕΧΗΒΦΣΕΚ
Λεκκού Αιμιλία, μέλος του ΔΣ του ΦΣΠαντείου
ΛΕΛΟΒΙΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ, Μέλος Γ.Σ. ΠΟΕ-ΟΤΑ, Μέλος Δ.Σ. ΟΤΑ Ν. Πρέβεζας
ΛΕΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Αντιπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Πειραιά
ΛΕΥΚΙΜΙΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΣΥΠΑΤΕΚΑΛ ΕΡΤ
Λευτέρης Ποζουκίδης, εργαζόμενος σε βιοτεχνία επίπλων
ΛιαΜελισίδου Πρόεδρος σωματείου εργαζομένων κατεργασίας δέρματος, κλωστοϋφαντουργίας και ιματισμού Κεντρικής Μακεδονίας
Λιάμπος Κώστας – Μέλος Δ.Σ. Συνδέσμου Οικοδόμων Ζακύνθου
ΛΙΑΠΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΡΑΜ. ΟΡΓ/ΚΟΥΠΟΣΠΕΡΤ / ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΑΣΥΠΑΤΕΚΑΛ
ΛΙΝΑΡΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Πρόεδρος Ένωσης Προσωπικού Αυτοκινήτων Λακωνίας Η ΠΡΟΟΔΟΣ
Λιναρδάκης Σπύρος, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος ΟικοδόμωνΒύρωνα-Ζωγράφου
ΛΙΝΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ – μέλος ΔΣ Π.Ε.Μ.Ε.Ν.
ΛΙΠΚΟΒΙΤΣ ΜΑΙΡΗ, ΕΚΠΑΔΕΥΤΙΚΟΣΠΕ 70
ΛΙΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Εκπρόσωπος εργαζομένων Ναυπηγείων Σκαραμαγκά Η ΤΡΙΑΝΑ, στην ΠΟΕΜ
ΛΙΩΝΗΣ ΔΕΔΕΣ Μέλος Εκτελεστικής Επιτροπή ΑΔΕΔΥ
ΛΟΥΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΤΑΜΙΑΣ
ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Μέλος ΔΣ ΠΕΠ-ΤΡΑΙΝΟΣΕ
ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΡΑΜ. ΟΙΚΟΝ. ΠΟΣΠΕΡΤ / ΠΡΟΕΔΡΟΣΣΚΗΝΟΘΕΤΩΝ ΚΑΙ Δ. ΠΑΡΑΓΩΓΩΝ ΕΡΤ
ΛΥΜΠΕΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Μέλος Εκτελεστικής Επιτροπής ΑΔΕΔΥ
Λυμπεροπούλου Ελπινίκη, δημοσιογράφος
Λυριτζής Δημήτρης, Πρόεδρος του Συνδικάτου Οικοδόμων Χαλκιδικής
ΜαγαλιούΜάτα μέλος Δ.Σ. ΣΤ΄ Συλλόγου Εκπ/κώνΠ.Ε. « ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ»
ΜΑΓΓΑΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – Α’ Γραμματέας Π.Ε.Μ.Ε.Ν.
ΜΑΓΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ ΤΟΥ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΑΔΕΔΥ ΝΟΜΟΥ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΜΑΔΕΜΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΕΛΟΣ
Μαθιουδάκης Μανώλης , πρ. Πρόεδρος ΕΣΗΕΑ
ΜΑΚΝΕΑ ΚΡΙΣΤΙΝΑ-ΗΛΕΚΤΡΑ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΕ
ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Πρόεδρος Ομοασπονδίας Εργαζομένων ΟΑΕΔ
Μακρής Κώστας, αναπληρωτής γραμματέας Σωματείου Εργαζομένων στη «Σελέκτ Σέρβις Πάρτνερ Εστιατόρια Ελλάς Α.Ε» νομού Αττικής Μακρής Κώστας, αναπληρωτής γραμματέας Σωματείου Εργαζομένων στη «Σελέκτ Σέρβις Πάρτνερ Εστιατόρια Ελλάς Α.Ε» νομού Αττικής
Μακρίδης Κοσμάς αγροτης β γραμματέας ασ.αν Θεσσαλονίκης
ΜΑΚΡΟΔΗΜΗΤΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ Μέλος ΔΣ Σωματείου ΦΑΜΑΡ
ΜΑΚΡΥΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑΣ ΕΝΩΣΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ
ΜΑΛΑΓΚΑΡΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΟΤΑ Ν ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΜαλλιουΧρυσα, μέλος ΔΣ του συλλόγου ειδικευμένων ιατρών του Νοσοκομείου Καλαματας
Μαμάτας Λευτέρης Επίκ. καθηγητής
ΜΑΝΔΑΝΑΣ ΖΗΣΗΣ ΣΕΦΙΕ ΤΑΜΙΑΣ
Μανιατακου Μαρία, Παθολόγος Επιμ. Α- ΤμημαcovidΓΝ. Παμμακάριστος
ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΤΕ/ΔΕΗ
ΜΑΝΙΤΣΙΔΟΥ ΛΥΔΙΑ – μέλος Αντιπροσωπείας ΣΑΔΑΣΠΕΑ (Σύλλογος Αρχιτεκτόνων)
Μανταλόβας Χρήστος, δημοσιογράφος
Μανώλης Κασσανης, συνδικαλιστής κλάδου επιπλοποιιας και επεξεργασίας ξύλου,
Μανώλης Λασκαρίδης αγρότης Πρόεδρος ΑΣ Ανατολικής Θεσσαλονίκης
Μαρβάκης Αθανάσιος Καθηγητής
Μαργαρίτης Γιώργος Καθηγητής
Μαργαρίτης Χρήστος – τεχνικός κτεο
Μαρία Αβραμίδου,άνεργη,
Μαρία Βουτυρακη, Φαρμακοποιός
ΜΑΡΙΑ ΜΠΟΣΚΟΥ : Πρόεδρος συλλόγου εργαζομένων Δήμου Νάουσας
Μαρία Τσίγκα, γραμματέας συνδέσμου πολιτικών συνταξιούχων (δημοσίου) Ν. θεσσαλονίκης
ΜαριανέλλαΚλώκα, Διεθνές Πρακτορείο Ειδήσεων PRESSENZA.
ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ – μέλος ΔΣ Π.Ε.Μ.Ε.Ν.
Μαριεττάκης Δημήτρης ΠρόεδροςΣυλλόγου Διοικητικού Προσωπικού Πανεπιστημίου Θεσσαλίας
Μαρίκα Αλωπούδη συνταξιούχος
ΜΑΡΙΝΑΚΟΥΕΥΑΓΓΕΛΊΑ Μέλος ΔΣ του Συλλόγου Εργαζομένων πρώην Ψυχιατρικού Νοσοκομείου Τρίπολης
Μαρίνος Νίκος – Πρόεδρος Εργαζομένων Δήμου Ζακύνθου
ΜΑΡΚΟΥΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Πρόεδρος Πανελλήνιου Σωματείου Τουριστικών Συνοδών
Μαρουσάκης Νίκος, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος ΟικοδόμωνΝ. Ιωνίας
Μαρσέλντ Γιάννο, Πρόεδρος Ένωσης Ιδιωτικών Υπαλλήλων Λέσβου, Μέλος Διοίκησης ΠαλλεσβιακούΕργατοϋπλληλικού Κέντρου
Μασουρίδου Νικόλ γυναικολόγος, χειρούργος
Μασουρίδου Σεβαστη γυναικολόγος, χειρούργος
ΜΑΣΤΡΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΑΤΑΜΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ – ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΟΣΕΑΔΕ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΕΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ
Ματίνα Σκλαβενίτη μέλος Δ.ΣΟΓΕ Αλίμου
Μάτσκε Ούβε Καθηγητής
ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ν Β’ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΟΣΠΕΡΤ / ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΤΕΡ
ΜΑΥΡΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ- ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΔΗΠΕΙΡΟΥ-ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ- ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΕΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ ΟΣΕΑΔΕ
ΜΑΥΡΟΓΕΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Υπεύθυνος δημοσών σχέσεων συλλόγου Δικαστικών Υπαλλήλων
Μαυροειδακου Καλλιόπη, Δημοτική σύμβουλος” ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟ”
ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΣΥ
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Δ ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΕΛΟΣ
ΜΑΥΡΟΧΑΛΥΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΕΛΟΣ
Μεζίνης Λευτέρης, δημοσιογράφος
ΜΕΛΛΙΟΥ ΕΛΛΗ, Δικηγόρος Θεσσαλονίκης, MA in Art, Law &Economy (Δι.Πα.Ε.)
μελοςεκτελεστικουσυμβουλιου της Γενικής Ομοσπονδίας Εργασίας του Βελγίου (ABVV-FGTB) Βρυξελλων- ΦλάμανδικηςΜπραμπαντ
ΜΕΝΕΓΑΚΗΣΙΛΙΑ, δικηγόρος Θεσσαλονίκης
ΜερκενιδηςΑριστοτελης, Πρόεδρος Συνδικάτου οδηγών Πωλητών και Βοηθών β. Ελλάδος
ΜΕΣΗΜΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Πρόεδρος Σωματείου Σταθμαρχοελεγκτών και Εργαζομένων Υπεραστικού ΚΤΕΛ Κέρκυρας
ΜΕΣΣΙΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΣΥΠΕΡΤ
Μήλης Χρυσόστομος Οργανωτικός Γραμματέας του Συλλόγου Εργαζομένων Υπουργείου Γεωργίας Μακεδονίας Θράκης
ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΩΜ. ΕΡΓ. ΔΗΜΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – μέλος Αντιπροσωπείας Τεχνικού Επιμελητηρίου Ελλάδας (ΤΕΕ)
Μητσιάκος Γιώργος Αναπλ. Καθηγητής
Μήτσικα Ιωάννα χορεύτρια, χορογράφος
Μίζιος Δημήτρης, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος ΟικοδόμωνΝ/Α
ΜΙΝΤΖΙΑ ΝΤΙΝΑ Μέλος Δ.Σ. ΤΥΠΕΤ
Μίνωας Χαρωνίτης, αναπληρωματικό μέλος του ΔΣ του ΦΣΠαντείου
Μιράντα Παπαγεωργίου, μέλος Διοικητικού Συμβουλίου συνδέσμου πολιτικών συνταξιούχων (δημοσίου) Ν. θεσσαλονίκης
Μισίου Διονυσία-Καλ.τ. Επίκ. Καθηγήτρια ΑΠΘ/Τμήμα Ιστορίας Αρχαιολογίας
ΜΙΣΣΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΦΟΡΤΟΕΚΦΟΡΤΩΤΩΝ ΝΑΟΥΣΑΣ
Μιχάλακ Βασιλική Μέλος του Δ.Σ. του Συλλόγου Εργαζομένων Υπουργείου Γεωργίας Μακεδονίας Θράκης
ΜΙΧΑΛΑΤΟΣ ΘΩΜΑΣ ΓΕΝΟΠ/ΔΕΗ
Μιχάλης Γιαννόπουλος, Γεν, Γραμματέας Συνδικάτου Εργατοϋπαλλήλων Επισιτισμού -Τουρισμού & Ξενοδοχείων Ν. Αχαΐας
Μιχάλης Θαλασσινός Καθηγητής Φυσικής Αγωγής – Μέλος της Εκτελεστικής Επιτροπής Συνδέσμου Προπονητών Ποδοσφαιριστών Θεσσαλονίκης
Μονογυιός Κωνσταντίνος, αντιπρόεδρος του Σωματείου Εργαζομένων στη «Σελέκτ Σέρβις Πάρτνερ Εστιατόρια Ελλάς Α.Ε» νομού Αττικής Μονογυιός Κωνσταντίνος, αντιπρόεδρος του Σωματείου Εργαζομένων στη «Σελέκτ Σέρβις Πάρτνερ Εστιατόρια Ελλάς Α.Ε» νομού Αττικής
Μόσχος Σωρήριος, Αντιπρόεδρος Συνδικάτου Εργατοϋπαλλήλων Επισιτισμού -Τουρισμού & Ξενοδοχείων Ν. Αχαϊας
Μουζάκης Διονύσης – Μέλος Δ.Σ. Οδηγών ΚΤΕΛ και μέλος Δ.Σ. Ε.Κ.Ζ
Μουζάκης Σπήλιος – μέλος Δ.Σ. Φαρμακευτικού Συλλόγου Ζακύνθου
ΜΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, μέλος Αντιπροσωπείας Τεχνικού Επιμελητηρίου Ελλάδας (ΤΕΕ), αντιπρόεδρος του Κλαδικού Συνδικάτου Ενέργειας ΣΕΕΝ-ΑΒΕΚ
ΜΟΥΜΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων στη Diaxon Κομοτηνής
ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Πρόεδρος Εργατικό Κέντρο Εύβοιας
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Πρόεδρος Δ.Σ. Σωματείου Εργαζομένων Α.Ν.Θ. Θεαγένειο
ΜΟΥΡΙΚΗΛΟΤΗΓ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Δ.Σ. Β ΕΛΜΕ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Μουσγάς Γιώργος , δημοσιογράφος
ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γραμματέας Νομαρχιακού Τμήματος Πρέβεζας ΑΔΕΔΥ
Μουστάκα Μαρία μέλος Δ.Σ. ΣΤ΄ Συλλόγου Εκπ/κώνΠ.Ε. « ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ»
ΜΠΑΖΙΑΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Αντιπρόεδρος ομοσπονδίας ΟΑΕΔ
ΜΠΑΛΑΚΕΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Β’ Αντιπρόεδρος ΟΣΜΕ και Πρόεδρος Συνδικάτου Εργαζομένων Μεταφορών Περ. Ηπείρου και Ν. Κέρκυρας
ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Αντιπρόεδρος ΔΣ Σωματείου ΦΑΜΑΡ
Μπαλλάς Σωτήρης τραγουδιστής, μουσικός
ΜΠΑΛΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Μέλος Εκτελεστικής Επιτροπής ΑΔΕΔΥ
ΜπαντουράκηςΓιωργος μαθηματικός, συμβασιούχος Αρχαιοφυλακας
ΜΠΑΡΙΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Μέλος ΔΣ Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Σιδηροδρομικών (ΠΟΣ)
ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ – πρόεδρος “ΣΤΕΦΕΝΣΩΝ”
ΜΠΑΣΙΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Μέλος Ε.Ε. ΓΣΕΕ
ΜΠΑΦΑΤΑΚΗ ΑΛΕΚΑ Αντιπρόεδρος Ένωσης Ιατρών Νοσοκομείων Ηπείρου»
Μπεκρής Μάρκος, Πρόεδρος σωματείου ΕΝΕΔΕΠ στη COSCO
Μπελέρης Γιάννης – Αντιπρόεδρος Συλλόγου Εκπαιδευτικών Α’βάθμιας Εκπαίδευσης Ζακύνθου
ΜΠΕΛΕΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Γ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣΠΑΣΥΠΑΤΕΚΑΛ ΕΡΤ
ΜΠΕΛΙΑ ΣΤΕΛΛΑ Πρόεδρος συλλόγου εκπαιδευτικών αγ. Βαρβάρας-Κορυδαλλού
ΜΠΕΛΚΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΣΥ
Μπελούσης Διονύσης – Μέλος Συνδέσμου Οικοδόμων Ζακύνθου
ΜΠΕΜΠΕΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Μέλος Διοίκησης ΓΣΕΕ
Μπένος Αλέξης Ομοτ. Καθηγητής
ΜΠΕΝΤΕΚΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Πρόεδρος Εργατικού Κέντρου Ξάνθης
ΜΠΕΣΜΕΡΤΗΣ ΛΑΥΡΕΝΤΗΣ Μέλος ΔΣ ΟΔΥΕ, επιτροπή πιστποιήσης ΑΔΕΔΥ
Μπικα Πελαγία, Γραμματέας Σωματείου Εργαζομένων Δήμου Βύρωνα
ΜΠΙΜΠΙΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ Προέδρος Σωματείου Ελλήνων Ηθοποιών
ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Αντιπρόεδρος Εργαζομένων στη Χημική Βιομηχανία – ΠΑΣΕΧΗΒΦΣΕΚ
ΜΠΟΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,ΠΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΤΕΠ ΣΙΣΜΑΝΟΓΛΕΙΟ ΑΘΗΝΑΣ
Μπογιόπουλος Νίκος, δημοσιογράφος
ΜΠΟΛΟΦΗ ΑΝΝΑ ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΟΑΕΔ
ΜΠΟΤΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΤΑΖΟΕ
ΜΠΟΥΓΕΛΕΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Εκπαιδευτικός-συγγραφέας
ΜπουζιάνουΛιλή- Πρόεδρος Εμπορικού Συλλόγου Ζακύνθου
ΜΠΟΥΖΙΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΕ
ΜΠΟΥΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α’ Αντιπρόεδρος Συνδικάτου Εργαζόμενων στα Αστικά – Υπεραστικά ΚΤΕΛ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Γεν. Γραμματέας Σωματείου Υπαλλήλων Αυτοκινήτων Σαλαμίνας Αίγινας
ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Πρόεδρος Πανελλήνιας Ένωσης Σταθμαρχών
Μπούρδος Νάσος, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος ΟικοδόμωνΝ/Α
ΜΠΟΥΡΛΕΤΣΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΜΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Καθηγητής ΑΠΘ, πρώην πρύτανης ΑΠΘ
ΜΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΚΗΤΑΣ Καθηγητης Πανεπιστημίου Θεσσαλίας
ΜΥΛΩΝΑ ΜΟΡΦΟΥΛΑ
ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ Εργατικού Κέντρου Αθήνας
Μυρίδου Μαρία, Γενική Γραμματέας Σωματείου Εργαζομένων Πανεπιστημίου Μακεδονίας
ΜΩΡΑΚΕΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΕ
ΜΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Εκπρόσωπος εργαζομένων στο Δ.Σ ΕΛΤΑ
ΜωϋσόγλουΝατάσα,μουσικός
Ναβροζίδης Παναγιώτης, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος ΟικοδόμωνΜενιδίου
ΝΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Δ.Σ. Συλλόγου εργαζομένων Τράπεζας Ελλάδος
Νάντια Ρούμπου, δημοσιογράφος Νάντια Ρούμπου, δημοσιογράφος
Νάσια Παλάντζα Πρόεδρος του Συλλόγου Φοιτητών Ψυχολογικού του ΑΠΘ
ΝΑΣΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Πρόεδρος Συνδικάτου Εργαζομένων στις Οδικές Μεταφορές Δυτικής Μακεδονίας
Νατάσα Αβραμίδου , εργαζόμενη στο δήμο Κορδελιού Εύοσμου
ΝΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΟΤΑ Ν ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΝέλληΚατσαμά δημοσιογράφος
Νεραντζάκης Νίκος μουσικός
ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ – ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΟΣΕΑΔΕ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΕΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΝιβορληςΓιαννης, Πρόεδρος Ένωσης Εργατοϋπαλλήλων εμφιαλωμενων ποτών β. Ελλάδος
Νιέρρη Βάσω, δημοσιογράφος
Νικόλαος Νατζμέ Πρόεδρος σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Κ. Μακεδονίας
Νικολάου Νίκος Καθηγητής
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΠΑΣΥΜΗΤΕ ΕΡΤ
ΝΙΚΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΠΡΟ/ΔΡΟΣΣΩΜ. ΕΡΓ. ΔΗΜΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
Νίκος Λάππας, κτηνίατρος Νίκος Λάππας, κτηνίατρος
Νίκος Μποζατζής, Επίκουρος Καθηγητής Κοινωνικής Ψυχολογίας, Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων
ΝίναΓεωργα, μέλος του ΔΣ του ΦΣΠαντείου
ΝΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Μέλος Εκτελεστικής Γραμματείας Νομαρχιακού Τμήματος Ιωαννίνων της ΑΔΕΔΥ
ΝΟΥΧΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Πρόεδρος ΠΟΙΕ-ΦΣΕΚ
ΝΤΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Μέλος Εκτελεστικής Γραμματείας Νομαρχιακού Τμήματος Πρέβεζας της ΑΔΕΔΥ
ΝΤΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΛΟσ ΠΑΣΥΜΗΤ ΕΡΤ
Νταής Δημήτρης, μέλος Διοίκησης Συνδικάτου Οικοδόμων Αθήνας
ΝΤΑΛΕΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
ΝΤΑΛΟΥΚΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ – μέλος ΔΣ Ομάδας Τεχνικών της ΟΓΕ
Ντάση Ελισάβετ – Μέλος της Διοίκησης του Σωματείου Εμποροϋπαλλήλων και Λοιπών Ιδιωτικών Υπαλλήλων Νομού Θεσπρωτίας
ΝτέντεΣοκόλ, μέλος Διοίκησης Συνδικάτου Οικοδόμων Αθήνας
Ντογκούση Αικατερίνη συνταξιούχος αγρότης
ΝΤΟΤΣΙΚΑΣ ΦΩΤΗΣ Εκτελεστική Γραμματεία ΟΤΟΕ
ΝΤΡΙΒΑΛΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ Μέλος Εκτελεστικής Επιτροπής ΑΔΕΔΥ
ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΕ
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Β ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΕΛΟΣ
Ξεκαλάκη Σταυρούλα, εκλεγμένη στο ΔΣ του ΦΣ του Γεωπονικού Πανεπιστημίου Αθηνών με το ψηφοδέλτιο της ΠανσπουδαστικήςΚΣ
ΞΕΝΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΞΥΔΟΥΣ ΝΕΛΛΗ Αν. Γεν.ΓραμματέαςΠΕΠ-ΤΡΑΙΝΟΣΕ
Οικονόμου Στεφανία Μεταπτυχιακή Φοιτήτρια ΑΠΘ/ΟΠΕ
ΟΡΤΑΤΖΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΣΥΛΛ. ΕΡΓ. ΔΗΜΟΥ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣΧΑΛΚΙΔΟΝΑΣ
Ορφανός Άκης κοινωνιολόγος
ΟΥΣΤΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Αν. Γεν.ΓραμματέαςΠΕΠΕ
ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Α ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΕΛΟΣ
ΠΑΛΑΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΣΟΔΠΤΕ
Πάλλα Κωνσταντίνα τραγουδίστρια, μουσικός
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΩΤΑ Αντιπ. ΕΚ ΠΑΤΡΑΣ
ΠανταζιδηςΝεοφυτος
ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΕ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Μέλος Ε.Ε της ΠΟΕΔΗΝ
ΠαντεληςΒαϊνας, Πρόεδρος Συλλόγου Εκπαιδευτικών Αιγάλεω
Παντελίδης Ντίνος μέλος Δ.Σ. ΣΤ΄ Συλλόγου Εκπ/κώνΠ.Ε. « ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ»
Πάντος Βασίλης, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος ΟικοδόμωνΜενιδίου
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΞΑΝΘΗ – μέλος Αντιπροσωπείας Τεχνικού Επιμελητηρίου Ελλάδας (ΤΕΕ), μέλος ΔΣ Συλλόγου Μηχανολόγων Μηχανικών, μέλος προεδρείου της ΟΓΕ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ Α ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΕΛΟΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – μέλος ΔΣ Π.Ε.Μ.Ε.Ν.
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Μέλος ΓΣ ΑΔΕΔΥ
Παπαδημητρίου Ελευθερία Καθηγήτρια
Παπαδημητρίου ειρήνη, ΩΡΛ. Εκλεγμένη με την Λα.Συ δήμου Πρέβεζας
Παπαδημητρίου Παναγιώτης, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος ΟικοδόμωνΝ/Α
Παπαδημητρίου Σοκόλ, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος ΟικοδόμωνΚέντρου
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΚΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ Ε.Κ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
Παπαδόγουλας Χρήστος, Μέλος ΔΣ ΠαραρτήματοςΟικοδόμων Αιγάλεω
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ Πρόεδρος Εταιρείας Ελλήνων Σκηνοθετών
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΠΟΣΠΕΡΤ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΚΗΣ – μέλος Αντιπροσωπείας Τεχνικού Επιμελητηρίου Ελλάδας (ΤΕΕ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ Καθηγήτρια Πολυτεχνείου Κρήτης
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΔΗΜΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΕΛΟΣ ΓΣΕΔΟΘ
ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων στα Λεωφορεία των ΚΤΕΛ Ν.Μαγνησίας “Ο ΑΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ”
ΠΑΠΑΘΕΟΧΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Αντιπρόεδρος ΠΟΙΕΦΣΕΚ, Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων ΦΑΜΑΡ
ΠΑΠΑΘΕΟΧΑΡΗΣ ΒΑΙΟΣ- ΔΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΔΥΤ.ΕΛΛΑΔΑΣ-ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Μέλος ΔΣ Εργατοϋπαλληλικού Κέντρου Θεσσαλονίκης,Γενικός Γραμματέας Πανελλήνιου Σωματείου Εργαζομένων στα ΕΛΠΕ
ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΕΦΗ Αντιπρόεδρος ΟΣΥΑΠΕ, Πρόεδρος εργαζομένων περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας
ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Αντιπρόεδρος ΠΕΤ-ΟΤΕ
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΒΙΒΗ – μέλος ΔΣ Ομάδας Τεχνικών της ΟΓΕ
ΠΑΠΑΝΙΚΗΤΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΚΗΝΟΘΕΤΩΝ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΙΤΑ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΕ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΖΗΝΟΒΙΑ Β ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΕΛΟΣ
ΠαπαντωνοπουλουΑγγελικη, Πρόεδρος σωματείου εργαζομένων επιχείρησης Καλλιμανης
ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Πρόεδρος Παν. Σωματείου ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΧΗΜ. ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Διδάσκων ΠΑΔΑ
ΠΑΠΑΤΣΕΧΙΛΗΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΟΑΕΔ
ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΣΥΜΗΤΕ ΕΡΤ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΚΑΤΙΦΕΝΕΙΑ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ, Μέλος του συλλόγου “ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΣΠΟΥΔΑΣΑΜΕ ΣΤΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΜΟ”
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Μέλος ΔΣ ΠΕΠΕ
Παρασκευόπουλος Διονύσης –Πρόεδρος παραρτήματος Ζακύνθου Πανελληνίου Μουσικού Συλλόγου
ΠΑΡΓΑΝΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΚΗΝΟΘΕΤΩΝ ΚΑΙ Δ. ΠΑΡΑΓΩΓΩΝ ΕΡΤ
ΠΑΡΓΑΝΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΚΗΝΟΘΕΤΩΝ ΚΑΙ Δ. ΠΑΡΑΓΩΓΩΝ ΕΡΤ
Παρδάλης Νίκος πρόεδρος του Συλλόγου προσοπικούΙδιωτικων κλινικών ΒΕ
Πάρδου Ράνια, σκηνοθέτης Πάρδου Ράνια, σκηνοθέτης
ΠαρθεναΚαμουριδου, μέλος ΔΣ ΕΝΙΘ, παιδιατροςιατρος ΕΣΥ
Πάσχος Γιώργος, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος ΟικοδόμωνΚέντρου
ΠΑΤΣΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Β ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΕΤΕ ΔΕΗ
ΠΑΤΣΑΤΖΗ ΡΙΑ Πρόεδρος του Σωματείου Εμπορίου και Υπηρεσιών Ροδόπης
Πατσώνα Μάγδα Υποψήφια Διδάκτωρ Πολιτικών Επιστημών ΑΠΘ
ΠΑΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων Υπεραστικού ΚΤΕΛ Ν.Ιωαννίνων
ΠΕΘΕΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΓ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΕΤΕ/ΔΕΗ
ΠΕΡΓΑΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Μέλος ΔΣ Συλλόγου Δανειζομένου Προσωπικού Τραπεζικού Τομέα (ΣΥ.ΔΑ.Π.Τ.Τ.)
ΠΕΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ Ταμείας συλλόγου Δικαστικών Υπαλλήλων
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ- ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΔΑΝΑΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ -ΘΡΑΚΗΣ – ΔΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΕΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ ΟΣΕΑΔΕ
Πετράκου Εριφύλη, δημοσιογράφος
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΕΦΙΕ ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ταμίας ΟΣΜΕ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Μέλλος Ε.Ε. ΑΔΕΔΥ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΠΟΕ ΟΤΑ
Πηλίτση Χάρις, Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Νέστου
ΠΙΤΣΑΛΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Μέλος Δ.Σ. Εργατικού Κέντρου Θεσσαλονίκης
ΠΛΑΒΟΥΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΣΥΠΕΡΤ
ΠΛΑ-ΚΑΡΥΔΗ ΔΑΝΑΗ, μέλος Αντιπροσωπείας Τεχνικού Επιμελητηρίου Ελλάδας (ΤΕΕ), μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων στο Ερευνητικό Κέντρο Αθηνών
Πλατυπόδης Κώστας – Δημοτικός Σύμβουλος Λαϊκής Συσπείρωσης
Πλέρος Νίκος Αναπλ. Καθηγητής
ΠΟΛΙΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Β ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Ε ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΕΛΟΣ
ΠΟΛΥΜΙΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΠΟΡΓΙΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γεν.ΓραμματέαςΠΕΠΕ
Ποτόλιας Κώστας, επίκουρος καθηγητής ΔΙΠΑΕ Καβάλας
ΠΟΥΜΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, Πρόεδρος Ι/Υ Ν. Πρέβεζας
ΠΟΥΡΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ
Πουρσανίδης Χρήστος, μέλος του ΔΣ του Σωματείου Συνταξιούχων ΙΚΑ Ν. Πιερίας
ΠΡΑΒΗΤΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΕΡΓΑΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΡΑΝΤΣΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ – Μελος ΔΣ εργαζομενωνπασηςφυσεως ΚΘΒΕ
ΠΡΑΝΤΣΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ μέλος ΔΣ ΚΘΒΕ
ΠΡΑΝΤΣΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ, μέλος ΔΣ Συλλόγου εργαζόμενων ΚΘΒΕ Πάσης φύσεως προσωπικού
ΠΡΑΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Γενικός Γραμματέας Πανελληνίου Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού Λεωφορείων
Πριάγγελος Βασίλης, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος ΟικοδόμωνΚαλλιθέας
ΠριοβόλουΜαριαλένα, πρόεδρος ΔΣ Συλλόγου Οικότροφων Φοιτητών Ξάνθης
ΠΡΟΒΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΚΕΜΕΤΕ της ΟΛΜΕ
ΠΡΟΚΟΠΗ ΣΩΤΗΡΙΑ Τεχνολόγος Ιατρικών Εργαστηρίων, Αντιπρόεδρος του συλλόγου εργαζομένων του Γενικού Κρατικού Νοσοκομείου Νίκαιας.
Προκόπη Διονυσία, δημοσιογράφος
ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α’ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΕ
ΡάμαΤζεβαΐρ, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος ΟικοδόμωνΒύρωνα-Ζωγράφου
Ράμμος Πάνος, δημοσιογράφος
ΡΑΝΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Αντιπρόεδρος Συλλόγου ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕ& ΤΕ ΕΥΔΑΠ
ΡΑΝΤΙΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΕΥΔΑΠ, Οργανωτικός Γραμματέας ΟΜ.Ε ΕΥΔΑΠ, Μέλος Εκ. Επιτροπής ΟΜ.Ε ΕΥΔΑΠ
Ραπτάκης Δημήτρης Καθηγητής
Ραψομανίκης Νίκος, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος ΟικοδόμωνΑιγάλεω
Ρέβας Βασίλης πρόεδρος Συνδέσμου Συνταξιούχων ΙΚΑ Μείζονος Θεσσαλονίκης “Η ΕΝΟΤΗΤΑ”
Ρηγόπουλος Αντώνης (Το Σφάλμα), τραγουδοποιός Ρηγόπουλος Αντώνης (Το Σφάλμα), τραγουδοποιός
Ρίγγας Γιώργος, μέλος του Δ. Σ του Παραρτήματος Νοτιανατολικής Αττικής του Συνδικάτου Επισιτισμού Τουρισμού Ξενοδοχείων νομού Αττικής, μέλος Δ. Σ του Σωματείου Εργαζομένων στο GrandResortLagonissi «Η Αλληλεγγύη» Ρίγγας Γιώργος, μέλος του Δ. Σ του Παραρτήματος Νοτιανατολικής Αττικής του Συνδικάτου Επισιτισμού Τουρισμού Ξενοδοχείων νομού Αττικής, μέλος Δ. Σ του Σωματείου Εργαζομένων στο GrandResortLagonissi «Η Αλληλεγγύη»
Ρίσκος Γιώργος, τοπικός σύμβουλος Κυμίνων
ΡΟΓΔΑΚΗ ΑΝΝΑ Αντιπρόεδρος κοινωνικού πολύκεντρου ΑΔΕΔΥ
ΡΟΔΟΒΙΤΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΑΡΑΡΤΜΗΜΑΤΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΟΓΕ
Ρουμελιώτη Χρύσα, δημοσιογράφος
ΡΟΥΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΑΣΥΠΑΤΕΚΑΛ ΕΡΤ
ΡΟΥΠΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Αιρετός Πυσπε Αν. Αττικής
Ρουσιάνου Γεωργία – Φαρμακοποιός
ΡΟΥΣΣΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ Ταμίας Πανελληνίου Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού Λεωφορείων
Σαββάτης Μανώλης, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος ΟικοδόμωνΝ/Α
Σακαρέλος Ανδρέας, δημοσιογράφος
ΣΑΚΕΛΑΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΡΑΜ.ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΣΚΗΝΟΘΕΤΩΝ ΚΑΙ Δ. ΠΑΡΑΓΩΓΩΝ ΕΡΤ
Σακελλαρίου Ηλίας Επίκ. καθηγητής
ΣΑΛΕΜΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Πρόεδρος Ένωσης Υπαλληλικού Προσωπικού Αυτοκινήτων Ν.Εύβοιας
Σαλιάγκας Αντώνης Αντιπρόεδρος Συλλόγου ΕΤΕΠ ΕΜΠ
ΣαλίΤζιόκα – Γ. Γραμματέας ΔΣ Συνδέσμου Οικοδόμων Ζακύνθου
ΣΑΜΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ / ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ, Μέλος του συλλόγου “ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΣΠΟΥΔΑΣΑΜΕ ΣΤΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΜΟ”
Σαμαράς Χρήστος, δημοσιογράφος
ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΣΥΠΑΤΕΚΑΛ ΕΡΤ
ΣΑΜΟΪΛΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ Γεν.Γραμματέας Εργατικού Κέντρου Κορίνθου
Σαρακίνης Θοδωρής – Πρόεδρος Σωματείου Ξεν-λων Ζακύνθου – μέλος ΔΣ Ε.Κ.Ζ.
ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Μέλος ΔΣ Σωματείο Εργαζομένων Ελληνικά Αμυντικά Συστήματα Υμμητού
Σαραντόπουλος Θοδωρής, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος ΟικοδόμωνΝ. Ιωνίας
Σαραφιανός Άρης Επικ. Καθηγητής
Σαραφιανός Σπύρος ηθοποιός
ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Μέλος Δ.Σ. Εργατικού Κέντρου Θεσσαλονίκης
Σαρρής Παναγιώτης, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος ΟικοδόμωνΠεριστερίου
Σαρρής Πάρης Πρόεδρος κλαδικού σωματείου εργαζομένων φαρμάκου, καλλυντικού και συναφών επαγγελμάτων
Σαφούρης Απόστολος Πρόεδρος Παραρτήματος Θεσσαλονίκης του Πανελληνίου Συλλόγου πρώην ΔΕΚΟ-ΤΡΑΠΕΖΩΝ.
Σεβαστιάδης Τάσος – Πρόεδρος του Λαογραφικού Μουσείου Αγίου Γεωργίου Γρεβενών
Σειμένης Βασίλης ηθοποιός
ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΌΤΗΤΑΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΔΉΜΟΥ ΝΑΟΥΣΑΣ
Σερέτης Στέργιος Μεταδιδάκτορας
ΣΗΨΑ ΜΑΡΙΑ Ταμίας Συλλόγου Εργαζομένων IcapOutsourcingSolutions
Σιαμπαλιώτης Βασίλης, μέλος του ΔΣ του ΦΣΠαντείου
Σιδέρης Γιάννης, αρτοποιός, αντιπρόεδρος πολιτιστικού συλλόγου Αγ. Δημητρίου Κοζάνης “Τα παρταλόπλα”
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΕ
ΣΙΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Γ΄ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣΠΣΕΕΠ
ΣίσκουΑννα φιλόλογος
ΣιταϊΦίλιππας – Μέλος της Διοίκησης Συνδικάτου Οικοδόμων και Συναφών Επαγγελμάτων Νομού Θεσπρωτίας
Σκαλιδάκης Γιάννης ΕΔΙΠ
ΣΚΑΛΙΔΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΣΥΠΕΡΤ
Σκαπέρας Σωτήρης Μεταδιδ. ΕρευνητηςΕφ. Πληροφορικής ΠΑΜΑΚ
ΣΚΑΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ – πρόεδρος Π.Ε.Π.Ρ.Ν
Σκέμπρη Τζένη, πρόεδρος Ομάδας Γυναικών Βόρειας Κέρκυρας της ΟΓΕ, μέλος ΔΣ του σωματείου συνταξιούχων ΙΚΑ Κέρκυρας, ταμίας ΔΣ του παραρτήματος Κέρκυρας του ΕΣΥΝ,
ΣΚΕΠΕΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Μέλος Δ.ΣΕΤΙΤΑ
ΣΚΕΠΕΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΛΟΣ Δ.ΣΕΤΙΤΑ
Σκίντζας Γιώργος, δημοσιογράφος
ΣΚΛΑΒΑΙΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Δ.Σ. ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΠΡΩΗΝ ΤΑΧ. ΤΑΜΙΕΥΤΗΡΙΟΥ
ΣΚΟΔΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Προέδρος Ένωσης Τραγουδιστών Ελλάδος
Σκουρδουμπή Δήμητρα, Μέλος ΔΣ Συνδικάτου Εργατοϋπαλλήλων Επισιτισμού -Τουρισμού & Ξενοδοχείων Ν. Αχαϊας
Σκούφας Απόστολος Πρόεδρος του Συλλόγου Εργαζομένων Υπουργείου Γεωργίας Μακεδονίας Θράκης – Πρόεδρος του Ελληνοκουβανικού Συνδέσμου Φιλίας & Αλληλεγγύης Θεσσαλονίκης – Γ. Γραμματέας της Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Συλλόγων Εργαζομένων Υπουργείου Γεωργίας (ΠΟΣΕΥΓ) – Αντιπρόεδρος της Επιτροπής για την Διεθνή Ύφεση και Ειρήνη Θεσσαλονίκης (ΕΔΥΕΘ)
Σμαρώ Ζαχαριάδου Πρόεδρος Συλλόγου Συνταξιούχων ΟΤΑ Νομού Θεσσαλονίκης
Σούκος Στέργιος, μέλος Διοίκησης Συνδικάτου Οικοδόμων Αθήνας
Σουλελες Παναγιώτης, νοσηλευτής ΤΡΠΓΝΠ μέλος ΔΣ σωματείου εργαζομένων ΠΓΝΠ
Σούλη Ρουμπίνη, δημοσιογράφος
Σοφοκλής Καραγιάννης
Σπαθής Παναγιώτης Καθηγητής
ΣΠΕΤΣΙΕΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Προέδρος Σωματείου Εργαζομένων Εθνικού Θεάτρου
ΣΤΑΒΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ταμίας ΟΙΥΕ
ΣΤΑΪΚΟΥ ΣΕΒΗ Μέλος ΓΑΣΠΑΣΕ – ΟΤΕ
ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Αντιπρόεδρος Σωματείου Σιδηροδρομικών Πελοποννήσου
Σταμάτης Κώστας καθηγητής
Σταματοπούλου Μαρία, Ταμίας Συνδικάτου Εργατοϋπαλλήλων Επισιτισμού -Τουρισμού & Ξενοδοχείων Ν. Αχαΐας
ΣΤΑΜΕΝΟΥ ΕΦΗ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΗΜΑΘΙΑΣ- ΠΕΛΛΑΣ
Σταυρίδης Θάνος μουσικός
Σταύρος Ντουλαβέρης– Μουσικός
ΣΤΑΦΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Μέλος ΔΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ ΑΣΤΙΚΗΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (ΣΕΟΑΣΘ)
ΣΤΑΦΥΛΟΠΑΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΑΣΥΜΗΤΕ ΕΡΤ
Στέλιος Φαρμακίδης, Πρόεδρος ΤΔΠΕΤ-ΟΤΕ Δωδεκανήσου
Στεριώτης Γιώργος- Μέλος Συνδέσμου Οικοδόμων Ζακύνθου
Στεριώτης Διονύσης – μέλος Δ.Σ. Σωματείου Συνταξιούχων Ζακύνθου
ΣΤΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΜΕΛΟΣ
ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Μέλος Δ. Σ. Αγίου Νικολάου
ΣΤΡΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΣΥΠΑΤΕΚΑΛ ΕΡΤ
Στράτος Σπύρος μουσικός, εκπαιδευτικός ειδικής αγωγής
Στρούζας Τάκης – μέλος Δ.Σ. Σωματείου Ξεν/λων Ζακύνθου
Στυλιανού Άρης Αναπλ. Καθηγητής ΑΠΘ/Τμ. Πολιτικών Επιστημών
ΣΥΓΚΕΝΙΩΤΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Γ. Γραμ. Ένωσης Λυρικών Πρωταγωνιστών Ελλάδος
ΣΥΓΛΕΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΛΟΣ Δ.ΣΠΑΣΥΜΗΤΕ ΕΡΤ
Σύλλογος αυτοαπασχολουμένων – βιοτεχνών – εμπόρων επαγγελματιών Ικαρίας
ΣΥΜΒΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΓΡΑΜ. Δ. ΣΧΕΣΕΩΝ ΠΟΣΠΕΡΤ / Γ.ΓΠΣΥΠΕΡΤ
Συνδικάτο Εργατοϋπαλληλων Επισιτισμού – Τουρισμού – Ξενοδοχείων και Συναφων Επαγγελμάτων Επαρχίας Θήρας Νομού Κυκλάδων
Συννεφάκης Γιώργος τ. καθηγητής
Συνοδινού Μαρία, αναπληρωματικό μέλος του ΔΣ του ΦΣΠαντείου
ΣΦΑΚΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Μέλος Διοίκησης ΠΟΕΜ
Σωματείο εργαζομένων στον τομέα του φυσικού αερίου –υποστηριξη ΔΕΠΑ (ΣΕΦΑ-ΔΕΠΑ)Σωματείο εργαζομένων στον τομέα του φυσικού αερίου –υποστηριξη ΔΕΠΑ (ΣΕΦΑ-ΔΕΠΑ)
ΣωτηριαΛεουτσακουΑνεργη
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ – μέλος Αντιπροσωπείας Τεχνικού Επιμελητηρίου Ελλάδας (ΤΕΕ)
Ταλέας Νίκος μουσικός
ΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΜΕΛΟΣ
Τασιούλας Τάσος, μέλος Διοίκησης Συνδικάτου Οικοδόμων Αθήνας
Τατσιούλη Ανθή τραγουδίστρια
ΤατσούδηΒερίνη, Γενική Γραμματέας Συνδικάτου Εργατοϋπαλλήλων Τουριστικών και
ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Πρόεδρος Πολιτιστικού και Αθλητικού Συλλόγου “Ολυμπιάδα Άνω Πόλης”
ΤΖΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΝ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣΟΣΥΑΠΕ
Τζακου Σταματίνα – Αντιπρόεδρος Σωματείου Εμποροϋπαλλήλων και Λοιπών Ιδιωτικών Υπαλλήλων Νομού Θεσπρωτίας και μέλος της Διοίκησης του Εργατικού Κέντρου Νομού Θεσπρωτίας
Τζανετής Νικόλαος Πρόεδρος συνδικάτου εργατοϋπαλλήλων μεταλλείων και λατομείων Βορείου Ελλάδος και μέλος του ΔΣ της Ομοσπονδίας μεταλλωρύχων Ελλάδος
ΤΖΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΑ – μέλος Αντιπροσωπείας ΣΑΔΑΣΠΕΑ (Σύλλογος Αρχιτεκτόνων), μέλος ΔΣ ΣΑΔΑΣ Τμήμα Αττικής
ΤΖΕΛΕΠΗ ΕΛΕΝΑ Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας
ΤΖΗΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΜΕΛΟΣ
Τζήμτσος Βασίλης, δημοσιογράφος
Τζιδημόπουλος Νίκος, ταμίας ΔΣ σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Ν. Κοζάνης
Τζιόγκας Αλέξανδρος, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος ΟικοδόμωνΝ/Α
ΤΖΙΩΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΠΤΗΣΕΩΝ
ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΑΜΙΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΠΤΗΣΕΩΝ
ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γενικός Γραμματέας Ομοσπονδίας Υπαλλήλων ΟΑΕΔ
Τικτοπούλου Ντάνα συντ/χος
Τιρτιράκης Γιώργος, Γ. Γραμματέαςσυνδικάτου ηλεκτρολόγων Ν. Αττικής
ΤΟΚΑΡΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ – μέλος ΔΣ Π.Ε.Μ.Ε.Ν.
ΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΕ
Τούκας Κώστας, μέλος Διοίκησης Συνδικάτου Οικοδόμων Αθήνας
ΤΟΥΠΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΩΝ ΙΚΑ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΤΟΥΡΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ Γ.Γραμματέας Ομοσπονδίας Συνδικάτων Μεταφορών Ελλάδας (ΟΣΜΕ)
ΤΡΑΓΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΑ Α ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΤΡΑΚΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Πρόεδρος ομοσπονδίας εργαζομένων καπνοβιομηχανιών Ελλάδας (ΟΕΚΕ) και Αντιπρόεδρος σωματείου εργαζομένων Παπαστράτος
ΤΡΑΧΑΝΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΠΙΚ. ΚΑΘ Πανεπιστημίου Θεσσαλίας
ΤΡΑΧΑΝΑΤΖΗΣ ΣΤΑΘΗΣ Αναπληρωτής Πρόεδρος ΠΟΙΕΦΣΕΚ (Πανελλήνια Ομοσπονδία Ιατρικών Επισκεπτών – Φαρμακουπαλληλων. )
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Πρώην Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων Γ.Ν Λαμίας
ΤΡΙΛΥΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΕΦΙΕ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΤριμηΓεωργια, ΣΕΤΑΠ
ΤΣΑΒΑΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Γ.Σ.ΠΟΕ ΥΠΠΟ
Τσαγκαρέλλης Νίκος, Γραμματέας Ένωσης Ιδιωτικών Υπαλλήλων Λέσβου, Μέλος Διοίκησης ΠαλλεσβιακούΕργατοϋπλληλικού Κέντρου
ΤΣΑΓΚΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Δ.Σ. Α – Γ ΕΛΜΕ Β ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΝΙΚΟΣ Μέλος ΔΣ ΕΡΓΑΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Τσαλακανίδου Κική ΓραμματέαςΣυλλόγου Διοικητικού Προσωπικού ΑΠΘ
Τσάμης Παναγιώτης, Πρόεδρος Παραρτήματος ΟικοδόμωνΚαλλιθέας
ΤσαμπάζηΘεοφανεία, Γενική Γραμματέας Σωματείου ΕΤΕΠ Πανεπιστημίου Μακεδονίας
Τσαπες Πέτρος οργ. γραμ. ΔΣ ΕΛΜΕ Θεσπρωτίας
Τσαρτσιανίδου Μαρία Υποψ. Διδάκτωρ
ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ, Γραμματέας Δ.Σ. ΕΛΜΕ Ν. Πρέβεζας
ΤΣΕΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΙΩΤΑ ΓΡΑΜ/ΤΕΑΣ ΣΥΛΛ. ΕΡΓ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Τσιάκαλος Χάρης Μέλος ΔΣ Συλλόγου ΕΔΙΠ ΕΜΠ
ΤΣΙΑΚΑΣ ΗΛΙΑΣ Μέλος Δ.Σ. ΤΥΠΕΤ
Τσιακίλος Χρήστος, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος ΟικοδόμωνΙλίου
ΤΣΙΑΜΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ – μέλος Αντιπροσωπείας ΣΑΔΑΣΠΕΑ (Σύλλογος Αρχιτεκτόνων)
Τσιαμούρα Βικτωρία διδακτορική φοιτήτρια
ΤΣΙΓΑΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΑΜΙΑΣ ΕΤΕ/ΔΕΗ
Τσικώτη Χριστίνα Μέλος του Δ.Σ. του Συλλόγου Εργαζομένων Υπουργείου Γεωργίας Μακεδονίας Θράκης – Μέλος Πενταμελούς Επιστημονικής Επιτροπής ΓΕΩΤΕΕ
Τσίλης Κώστας, δημοσιογράφος
Τσιλιγκιρίδης Γιώργος Καθηγητής
Τσιλίρη ΕυσταθίαΜέλος Κεντρικού Συμβουλίου ΟΔΠΤΕ / Πρόεδρος ΔΣ Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού Πανεπιστημίου Πατρών
ΤΣΙΜΟΥΡΑ ΝΙΚΗ ΠΙΕΡΙΑ ΜΕΛΟΣ
ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ – μέλος ΔΣ Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών, μέλος Αντιπροσωπείας Τεχνικού Επιμελητηρίου Ελλάδας (ΤΕΕ)
ΤΣΙΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΛΟΣ Γ.Σ. ΠΕΥΦΑ
Τσιολάκη Σταυρούλα Υποψήφια Διδάκτωρ Πολιτικών Επιστημών ΑΠΘ
ΤΣΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – γραμματέας ΠΕΣ/ΝΑΤ
ΤΣΙΟΥΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΝΑΟΥΣΑΣ «ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ»
ΤΣΙΠΡΑ ΖΑΝΕΤ ΖΑΝΝΕΤ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΕ
ΤΣΙΠΡΑ ΕΛΕΝΗ ΕΛΕΝΗ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΕ
Τσιριγώτης Θοδωρής, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος ΟικοδόμωνΠεριστερίου
Τσιρίκου Βασιλική, Αναπλ. Γεν. Γραμματέας Συνδικάτου Εργατοϋπαλλήλων Επισιτισμού -Τουρισμού & Ξενοδοχείων Ν. Αχαϊας
Τσιτινης Δημήτρης, Πρόεδρος του Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών Μακεδονίας&Μελος ΔΣ Ομοσπονδίας ενώσεων γονέων & κηδεμόνων περιφέρειας κεντρικής Μακεδονίας
ΤΣΙΤΣΗΣ ΣΑΚΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΡΓΑΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΝΑΟΥΣΑΣ
Τσίτσιου Χρυσάνθη Επίκ. Καθηγήτρια
Τσιτσιρούδη Ελένη, τοπική σύμβουλος Μενεμένης
Τσιτσούλης Απόστολος σκηνοθέτης
Τσιφλίκας Κώστας, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος ΟικοδόμωνΠεριστερίου
ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΕΦΙΕ ΜΕΛΟΣ
ΤΣΟΛΗ-ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΝΕΦΕΛΗ – μέλος Αντιπροσωπείας ΣΑΔΑΣΠΕΑ (Σύλλογος Αρχιτεκτόνων)
ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΕΡΓΑΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
Τσουκαλά Κυριακή καθηγήτρια
Τσουκαλάς Θωμάς, χειρουργός μαστού – ειδικός μαστολόγος, δημοτικός σύμβουλος Δήμου Νάουσας.
ΤΣΟΥΜΕΑΣΤΑΜΑΤΙΑΜέλος ΕΕ ΠΟΕ_ΟΤΑ
ΥΦΑΝΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΟΤΑ Ν ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ
ΦανηςΚαρκατζουνης, δημοτικοςσυμβουλοςΘερμης
Φαραός Τίμος – Μέλος Δ.Σ. Συνδέσμου Οικοδόμων Ζακύνθου
ΦΑΣΚΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΟΣΕΑΔΕ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΕΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ
Φίλιππος Μαλτεζοςξενοδοχοϋπαλλήλος και ταμίας του σωματείου MarriottAthens
Φίλιππος Μαλτεζοςξενοδοχοϋπαλλήλος και ταμίας του σωματείου MarriottAthens
ΦΙΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΣΥΜΗΤΕ ΕΡΤ
ΦΙΦΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΕΡΓ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΦΛΕΓΓΑΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΓεν.Γραμματέας ΕΝΩΣΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΣΥΜΗΤΕ ΕΡΤ
Φόρτη Κωνσταντίνα, δημοσιογράφος
Φουσέκης Παναγιώτης Καθηγητής
ΦΟΥΤΟΥΛΗΜΠΕΤΥ, Δικηγόρος Θεσσαλονίκης, ΜΔΕ Ιατρικού Δικαίου και Βιοηθικής ΑΠΘ
ΦραγκιδηςΓιαννης, Πρόεδρος ΠΟΕΕΠ
ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Μέλος ΔΣ της Ομοσπονδίας Υπαλλήλων Λιμανιών Ελλάδας (ΟΜΥΛΕ)
ΦρίγγοςΚώνσταντίνος, Πρόεδρος ένωσης ηλεκτροτεχνιτών και βοηθών ανελκυστήρων Βορείου Ελλάδος
Φυτσιλής Γιάννης, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος ΟικοδόμωνΜενιδίου
Φωτογλίδης Χρήστος ΜΠΦ
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Μέλος ΕΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΓΣΕΕ
ΧΑΪΛΑΤΖΙΔΟΥΓΝΩΣΟΥΛΑ αναπληρώτρια αιρετός ΠΥΣΠΕ Πιερίας
Χαΐτογλου Κώστας Aν. καθηγητής
ΧΑΛΒΑΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Μέλος ΔΣ Σωματείου ΦΑΜΑΡ
ΧΑΛΚΙΑ ΒΙΚΥ Μέλος του Συλλόγου Εργαζομένων του Δήμου Βριλησσίων
ΧΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΣΕΦΙΕ ΜΕΛΟΣ
Χαντζιάρας Κώστας, μέλος Διοίκησης Συνδικάτου Οικοδόμων Αθήνας
Χαρά Λαδά, μέλος του ΔΣ του ΦΣΠαντείου
ΧΑΡΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ μέλος ΓΣΠΟΕΔΗΝ
ΧαριθέαΠισκοπιανού, Δικηγόρος Σύρου
ΧΑΡΧΑΛΟΥΚΕΡΚΥΡΑ ΜΕΛΟΣ ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΟΕ ΥΠΠΟ
ΧΑΡΩΝΙΤΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων THE MART
ΧΑΣΑΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΣ Εργατικό Κέντρο Ορεστιάδας
Χασάπης Ιωάννης, Οργανωτικός Γραμματέας Σωματείου Εργαζομένων Πανεπιστημίου Μακεδονίας
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΣ ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΕ
ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΚΟΥΛΑ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΑΡΑΡΤΜΗΜΑΤΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ ΟΓΕ
ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΛΕΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΟΥΜΒΟΥΛΟΣΔΉΜΟΥ ΝΑΟΥΣΑΣ.
ΧΑΤΖΗΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Πρόεδρος ΠΕΗ-ΟΣΕ, Μέλος ΔΣ Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Σιδηροδρομικών (ΠΟΣ)
Χατζημάνου Βασίλης, μέλος ΣΩΠ Ορυχείου Κύριο Πεδίου (Σωματειακό Παράρτημα Σπάρτακου)
ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΟΥ ΘΟΔΩΡΗΣ ΚΣΟΔΠΤΕ
ΧΑΤΖΗΣΟΦΙΑ ΑΝΝΑ Συγγραφέας – ηθοποιός
Χατζητριανταφύλλου Απόστολος, Ταμίας Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού ΑΠΘ
ΧΗΡΑ ΜΑΡΙΑ Αντιπρόεδρος Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Ενέργειας
Χουδαλάκη Κατερίνα μέλος ΔΣ Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών
ΧΟΥΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ Μέλος Κεντρικής Αντιπροσωπείας ΤΕΕ
ΧούμπαΑρτάν – Πρόεδρος Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Ζακύνθου – μέλος Δ.Σ. Ε.Κ.Ζ.
Χουσεΐν Ασφάκ, μέλος Διοίκησης Συνδικάτου Οικοδόμων Αθήνας
Χρήστος Αλωπούδης συνταξιούχος
Χρηστόφιλος Δημήτρης, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος ΟικοδόμωνΚέντρου
Χριστόδουλος Μπριασούλης Γραμματέας του Συλλόγου Φοιτητών Ιστορικού – Αρχαιολογικού του ΑΠΘ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ιστορικός, ΑΣΚΙ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Ε.Κ.ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Πρόεδρος Συλλόγου Δανειζομένου Προσωπικού Τραπεζικού Τομέα (ΣΥ.ΔΑ.Π.Τ.Τ.)
Χρονοπούλου Νίκη Πρόεδρος ΟΔΠΤΕ / Πρόεδρος Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού Γεωπονικού Πανεπιστημίου Αθηνών
Χρύσα Μυλωνά – μέλος ΔΣ Χρημ/κού Ζακύνθου
ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΝΙΚΟΣ – ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΔΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
Χρυσοβέργη Γιώτα ΑντιοπρόεδροςΣυλλόγου Διοικητικού Προσωπικού Γεωπονικού Πανεπιστημίου Αθηνών
ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΣΥΠΕΡΤ ΕΡΤ
Χυδεριώτης Αρτέμης, Μέλος ΔΣ Παραρτήματος ΟικοδόμωνΝ/Α
ΨΑΘΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Αντιπρόεδρος ΠΟΙΕΦ-ΣΕΚ
ΨΕΙΡΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Μέλος ΕΕ ΟΙΥΕ

Γεροπαναγιώτης Νάσος Πρόεδρος ΔΣ Συνδέσμου Υπαλλήλων Εμπορικών Καταστημάτων και Ιδιωτικών Επιχειρήσεων Πειραιά

Πουλικόγιαννης Ανδρέας αντιπρόεδρος Δ.Σ. Συνδέσμου Υπαλλήλων Εμπορικών Καταστημάτων και Ιδιωτικών Επιχειρήσεων Πειραιά

Μόσχος Δημήτρης γ. γραμματέας Δ.Σ. Συνδέσμου Υπαλλήλων Εμπορικών Καταστημάτων και Ιδιωτικών Επιχειρήσεων Πειραιά

Καλιβίνου Ειρήνη Ταμίας Δ.Σ. Συνδέσμου Υπαλλήλων Εμπορικών Καταστημάτων και Ιδιωτικών Επιχειρήσεων Πειραιά

Δρακονταειδή Αγγελική μέλος Δ.Σ. Συνδέσμου Υπαλλήλων Εμπορικών Καταστημάτων και Ιδιωτικών Επιχειρήσεων Πειραιά και μέλος του ΔΣ του Παραρτήματος Νίκαιας, Κορυδαλλού, Ρέντη

Σταρίδα Αλεξάνδρα μέλος Δ.Σ. Συνδέσμου Υπαλλήλων Εμπορικών Καταστημάτων και Ιδιωτικών Επιχειρήσεων Πειραιά

Τεπετίδου Όλγα μέλος Δ.Σ. Παραρτήματος Νίκαιας, Κορυδαλλού, Ρέντη του Συνδέσμου Υπαλλήλων Εμπορικών Καταστημάτων και Ιδιωτικών Επιχειρήσεων Πειραιά

Ηλίας Γιαννίρης, επκ. καθηγητής Πολυτεχνείου Κρήτης
Αθανασιάδης Παναγιώτης, Πρόεδρος Συλλόγου Φαρμακουπαλληλων Πατρας
Καρρά Ειρήνη, Αρχιτέκτονας, π. Δήμαρχος Δάφνης
Καραμουρτος Γεώργιος πρόεδρος σωματείου υπαλλήλων παροχής υπηρεσιών ασφαλείας ν.Λάρισας
Κήττα Αθηνά Μέλος ΔΣ Συλλόγου ΕΤΕΠ ΕΜΠ
Παπαδόπουλος Σάββας Μέλος Κεντρικού Συμβουλίου ΟΔΠΤΕ
Τσάμπρας Λυμπέρης Γενικός Γραμματέας Συλλόγου ΕΤΕΠΠ ΕΜΠ
Τσαχουρίδου Άννα Μέλος ΔΣ Συλλόγου ΕΤΕΠ ΕΜΠ
Χαρά Βογιατζηδάκη
Άχμετ Μουσταφά, γεν.γραμματέας Συλλόγου Εμποροϋπαλλήλων Αθήνας, μέλος ΔΣ Ε.Κ.Αθήνας, μέλος ΔΣ Ομοσπονδίας ιδιωτικών υπαλλήλων Ελλάδας.
ΜΑΚΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΖΥΘΟΠΟΙΟΙΑΣ ( ΑΜΣΤΕΛ)
ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΓΑΛΑΚΤΟΣ – ΤΡΟΦΙΜΩΝ – ΠΟΤΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ( ΚΡΗΤΗΣ)
ΧΑΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΕΒΓΑ
Δημήτρης Βιτάλης ΜΕΛΟΣ ΠΡΟΕΔΡΕΙΟΥ ΓΣΕΒΕΕ
Βασίλης Μαμάης ΜΕΛΟΣ ΠΡΟΕΔΡΕΙΟΥ ΓΣΕΒΕΕ
Άγης Τριγάζης Μελος ΔΣ ΕΣΕΕ
Νίκος Βουρλάκης Μελος ΔΣ ΕΣΕΕ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΝ. ΓΡΑΜ. ΓΣΕΒΕ / ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΟΒΣΘ
ΣΤΟΥΓΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Πρόεδρος σωματείου γυμναστών προπονητών Αττικής (ΣΓΠΑ)
ΞΕΥΓΕΝΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ μέλος ΔΣ ΣΓΠΑ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΑΝΑ μέλος ΔΣ ΣΓΠΑ
ΚΑΛΑΒΡΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ μέλος ΔΣ ΣΓΠΑ
Μαρία-Μαγδαληνή Δημητρακοπούλου, Γραμματέας Σωματείου εργατοϋπαλλήλλων σε εμπορικές επιχειρήσεις και επιχειρήσεις παροχής υπηρεσιών Ν. Αχαΐας.

Αποστόλης Αγγελής, Ταμίας Σωματείου εργατοϋπαλλήλλων σε εμπορικές επιχειρήσεις και επιχειρήσεις παροχής υπηρεσιών Ν. Αχαΐας
Βασιλική Κούτση, Μέλος Σωματείου εργατοϋπαλλήλλων σε εμπορικές επιχειρήσεις και επιχειρήσεις παροχής υπηρεσιών Ν. Αχαΐας

Τσούλιας Γιάννης, αντιπρόεδρος Σωματείου εργαζομένων στην πρακτικερ Ελλάς παράρτημα Πάτρας
Κυριαζόπουλος Κώστας, γραμματέας Σωματείου εργαζομένων στην πρακτικερ Ελλάς παράρτημα Πάτρας
Λεμιώτη Κατερίνα μέλος επιτροπής υγιεινής και ασφάλειας
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΓΚΑΡΤΖΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ/Πρόεδρος Σωματείου Επαγγελματιών Οδηγών Αττικής-Βοιωτίας και Νήσων Αργοσαρωνικού (ΣΕΟΔ)
ΑΝΤΖΟΥΣ ΠΕΤΡΟΣ/Γενικός Γραμματέας (ΣΕΟΔ)
ΧΑΜΗΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ/Αντιπρόεδρος (ΣΕΟΔ)
ΚΕΡΑΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ/Ταμίας (ΣΕΟΔ)
ΜΑΤΘΑΙΑΚΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ/Μέλος Δ.Σ.(ΣΕΟΔ)
Κώστας Ψωμάς, Πρόεδρος Συλλόγου Επαγγελματιών – Βιοτεχνών – Εμπόρων Κορυδαλλού
Κάτε Καζάντη, δημοσιογράφος
Γιώργος Καραντώνης-Πρόεδρος Πολιτιστικού Συλλόγου Νέων Νεοχωρίο
Οικονόμου Θανάσης. Μέλος Δ.Σ. ΟΣΜΕ

Λουκάκος Κυριάκος. Μέλος Δ.Σ. Ε.Κ.Α.
Φελουζής Ευάγγελος, Αναπληρωτής Καθηγητής, Τμήμα Μαθηματικών Πανεπιστήμιο Αιγαίου
Χαϊκάλης Διονύσης, μέλος ΔΣ Σωματείου Σ.Σ. Πελοποννήσου
Ραχούτη Μαρίνα, μέλος ΔΣ Σωματείου Σ.Σ. Λαρισαϊκός
Κορατζάνης Γιώργος, μέλος ΔΣ Σωματείου Σ.Σ. Λαρισαϊκός
Ελένη Κλέντρου
ΠΕΤΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΣΥΝ/ΧΟΣ ΝΑΥΤΕΡΓΑΤΗΣ
Δημητρόπουλος Σωτήρης και είμαι μέλος της Ένωσης φωτορεπόρτερ Ελλάδας (ΕΦΕ)
ΤΖΟΥΡΤΖΟΥ ΑΘΗΝΑ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ Δ.Σ. ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΠΑΙΔΕΙΑΣ
Αποστολόπουλος Μιχάλης, Διδάκτωρ Εφαρμοσμένων Μαθηματικών Πανεπιστήμιο Κρήτης, Ακαδημαϊκός Υπότροφος, Τμημα Μηχανικων Πληροφορικής, Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας
Δέμος Κωνσταντίνος, πρόεδρος του Δ.Σ. του Φ.Σ. Φυσικού του Ε.Κ.Π.Α.
Κατερίνα Τ. Λίτινα
Λάζαρος Αλεξανδρίδης Δημοτικός σύμβουλος με το Μαζί για τον Κορυδαλλό
Μαμάης Γεώργιος, μέλος του ΔΣ του ΦΣ Φυσικού του ΕΚΠΑ
Δημήτρης Πέτσας, μέλος ΔΣ του Φοιτητικού Συλλόγου Φαρμακευτικής Αθηνών
Δανιέλλα-Περσεφόνη Φλώρου, μέλος ΔΣ του Φοιτητικού Συλλόγου Φαρμακευτικής Αθηνών
ΠΟΖΑΤΖΙΔΟΥ ΠΑΝΔΩΡΑ ΠΥΡΗΝΙΚΗ ΓΙΑΤΡΟΣ
ΠΟΖΑΤΖΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
Βογιατζής Σταμάτης Φοιτητη ΠΑΔΑ
ΝΙΚΟΣ ΚΟΥΤΣΙΑΣ -ΠΟΙΗΤΗΣ
Χωριανοπούλου Άννα, Μέλος ΔΣ Φοιτητικού Συλλόγου Φαρμακευτικής ΑθηνώνΝίκος Καλιακάτσος – μέλος ΔΣ ΑΣΓΜΕ, Δημοτικός Σύμβουλος με τη Λαϊκή Συσπείρωση Κορυδαλλού
Κομπλίτσης Φώτης, αντιπρόεδρος Σωματείου Νέων Τεχνολογιών και Τηλεπικοινωνιών Ν. Αχαΐας
Καραΐσκου Δώρα γραμματέας Σωματείου Νέων Τεχνολογιών και Τηλεπικοινωνιών Ν. Αχαΐας
Καραγιάννη Ερμιόνη αναπληρώτρια γραμματέας Σωματείου Νέων Τεχνολογιών και Τηλεπικοινωνιών Ν. Αχαΐας
Κουκα Σοφία ταμίας Σωματείου Νέων Τεχνολογιών και Τηλεπικοινωνιών Ν. Αχαΐας
Αηδονης Χρήστος μέλος ΔΣ Σωματείου Νέων Τεχνολογιών και Τηλεπικοινωνιών Ν. Αχαΐας
Κόκκος Νίκος μέλος ΔΣ Σωματείου Νέων Τεχνολογιών και Τηλεπικοινωνιών Ν. Αχαΐας
Λαγδάς Παναγιώτης μέλος ΔΣ Σωματείου Νέων Τεχνολογιών και Τηλεπικοινωνιών Ν. Αχαΐας
Αδαμίδου Σοφία, δημοσιογράφος
Ανδρούτσος Γιώργος, δημοσιογράφος
Βέργου Ντάνι, δημοσιογράφος
Γαλανόπουλος Τάσος, δημοσιογράφος
Δενεζάκης Αντρέας, δημοσιογράφος
Δερμεντζόγλου Γιάννης, σκιτσογράφος
Ελταχήρ Γιώργος, δημοσιογράφος
Ηλιάδη Ιωάννα, δημοσιογράφος
Θεοδωρόπουλος Παναγιώτης, δημοσιογράφος
Καζαντζή Παντία, δημοσιογράφος
Κακουλίδης Γιώργος, συνταξιούχος δημοσιογράφος
Καλιγέρη Μαρίνα, δημοσιογράφος
Καραγιάννης Γιώργος, δημοσιογράφος
Κατσάκος Πέτρος, δημοσιογράφος
Κλεφτογιάννη Ιωάννα, δημοσιογράφος
Κοντόπουλος Φώτης, δημοσιογράφος
Κουρμούλης Περικλής, δημοσιογράφος
Λεκάτης Θανάσης, δημοσιογράφος
Λογαράς Πέτρος, συντάκτης ύλης
Μαΐλη Ελένη, δημοσιογράφος
Μαυροπούλου Χριστίνα, δημοσιογράφος
Μοσχόβου Αναστασία, δημοσιογράφος
Ορφανάκη Δέσποινα, δημοσιογράφος
Πασακυριάκος Κώστας, δημοσιογράφος
Στρεβίνα Γιάννα, δημοσιογράφος
Τζιβρά Ελένη, δημοσιογράφος
Τζορμπατζόπουλος Μπάμπης, δημοσιογράφος
Τσούτσιας Παναγιώτης, δημοσιογράφος
Χαϊντούτη Ευτυχία, δημοσιογράφος
Χολέβας Γεράσιμος, δημοσιογράφος
Καλλιτέχνες
Καραμαλίκης Αλέξανδρος, μουσικός
Φιλιούση Ελένη, ηθοποιός
Φιλιούσης Κοσμάς, σκηνοθέτης
Φιλιούσης Κώστας, σκηνοθέτης
Θάνου Μαργαρίτα, δικηγόρος
Συγγελάκης Αριστομένης, μέλος Επιτροπής Θυμάτων Ολοκαυτώματος Δήμου Βιάννου
ΔΙΑΜΑΝΤΩ ΖΑΜΠΟΥΝΗ συνταξιούχος ΙΚΑ Αθήνας
Ντίνα Μπατζιά, δημοσιογράφος, μέλος ΚΕ ΣΥΡΙΖΑ
ΝΙΚΟΣ ΛΑΜΗΣ ΜΑΘΗΤΗΣ ΕΚΛΕΓΜΈΝΟΣ ΣΤΟ 5 ΜΕΛΕΣ ΤΟΥ Α1 ΣΤΟ 2ο ΕΠΑΛ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Σοφοκλής Νικολάου, τελειόφοιτος μεταπτυχιακός φοιτητής φυσικής
Στέλιος Γκιάλης, Αναπλ. Καθηγητής, Παν. Αιγαίου
Σάκης Καπαρης συνταξιούχος Πάτρα
ΠΟΥΛΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΥΤΙΛΗΝΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΚΗΣ Α΄ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ Β΄ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝ. ΓΕΝ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΖΟΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΑΜΙΑΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΑΣΙΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΟΡΟΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΟΥΝΤΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ, ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΟΛΙΑΝΙΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ, ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΥΡΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΝΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΘΟΔΩΡΑΣ, ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΚΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ, ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ, ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΚΗΣ, ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΝΤΟΥΛΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ, ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ. ΜΕΛΟΣ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΜΠΟΥΡΙΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΜΕΛΟΣ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ ΜΑΡΙΑ, ΜΕΛΟΣ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΕΥΚΑΔΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΜΕΛΟΣ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΑΞΕΒΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΑΤΜΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΝΟΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΗΜΑΝΤΗΡΗΣ ΜΥΡΩΝ ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΟΥΝΤΟΡ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΡΑΝΟΥΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΑΜΙΓΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΑΣΙΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΑΘΗΝΑΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΠΑΝΤΟΥΛΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΑΘΗΝΑΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΑΘΗΝΑΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΖΟΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΑΘΗΝΑΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΟΛΙΑΝΙΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΑΘΗΝΑΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΑΘΗΝΑΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΙΟΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΑΘΗΝΑΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΑΚΑΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΑΘΗΝΑΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΓΙΑΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΑΘΗΝΑΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΚΗΣ ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΖΥΜΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΥΦΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΕΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΑΛΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
Συκάς Γιώργος, Υποψήφιος Διδάκτορας του Τμήματος Γεωγραφίας του Πανεπιστημίου Αιγαίου
Στέλιος Μπούσουλας, μέλος ΔΣ ΑΣΓΜΕ, δημοτικός σύμβουλος Περιστερίου
Γιώργος Σιδέρης, ειδικευόμενους γιατρός ΩΡΛ – χειρουργικής κεφαλής – τραχήλου, Γραμματέας Σωματείου Νοσοκομείου “Αττικόν”, μέλος ΔΣ ΕΙΝΑΠ, μέλος Γενικού Συμβουλίου ΟΕΝΓΕ, δημοτικός σύμβουλος Περιστερίου
Μπουκουβάλας Νίκος , μέλος Συνδικάτου Οικοδόμων Αθήνας
ΒΑΒΑΝΟΥ ΦΕΝΙΑ Διακοσμήτρια
ΜΑΞΟΥΡΗΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ ΦΥΛΑΚΑΣ ΣΤΗΝ ΟΣΥ Α. Ε.
Ματθαίος Ταβουλάρης – Συνδικαλιστης στο Λιανεμπόριο
ΦΛΩΡΟΥ ΕΛΕΝΑ, ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΗ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ
Αγγελίδης Άγγελος, Πρόεδρος ΔΣ Συλλόγου Εργαζομένων ΟΚΑΝΑ
Βασίλης Σταυρόπουλος, Οργανωτικός Γραμματέας ΔΣ Συλλόγου Εργαζομένων ΟΚΑΝΑ
Έμμυ Κουτσοπούλου, μέλος ΔΣ Συλλόγου Εργαζομένων ΟΚΑΝΑ
Αλέξανδρος Κουτσούκης, μέλος ΔΣ Συλλόγου Εργαζομένων ΟΚΑΝΑ
Όλγα Αναγνώστου, μέλος Επιστημονικής Επιτροπής Συλλόγου Εργαζομένων ΟΚΑΝΑ
Νάντια Κοδέλλα, μέλος Επιτροπής Υγιεινής και Ασφάλειας Συλλόγου Εργαζομένων ΟΚΑΝΑ
Παρασκευή Σκιαδά, Συνταξιούχος Δημοσίου
Κισσάς Παναγιώτης
Μαλαμογλου Εύη, σύμβουλος εργασίας και επαγγελματικού προσανατολισμού
ΜΑΡΙΑ ΤΖΩΓΑ, ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ-ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
Απόστολος Κορδάς, Διδακτικό Προσωπικό του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας
ΔΕΛΛΑΠΟΡΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, Μέλος του Δ.Σ. του Σωματείου Εργαζομένων στο Εθνικό Μουσείο Σύγχρονης Τέχνης
Κυριακοπούλου Μαγδαληνή, Μέλος Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Αθήνας
Τσίλης Σπύρος Αυτοκινητιστής
Άννα Τσάρα
Γιώργος Δημητρίου, Dr.Αρχιτέκτονας, Περιφερειακός Σύμβουλος «ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ για την ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ»
Ευα Λυκουρη, ανεργη
Νταβίσκας Βασίλειος συνταξιούχος
Γιώργος Φλωράτος Δημοσιογράφος
Αβραμίδης Κώστας, Πρόεδρος Συλλόγου Εργαζόμενων ΤΕΕ
Ακριβός Βαγγέλης, Μουσικός
Αμπελογιάννη Βάσω, Γραμματέας Συλλόγου Εργαζομένων ΓΝ & ΚΥ νομού Άρτας, γραμματέας ΝΤ Άρτας ΑΔΕΔΥ, μέλος ΓΣ ΑΔΕΔΥ, μέλος Κεντρικής Αντιπροσωπείας ΤΕΕ
Αρμενιάκου Μαρία, συνταξιούχος Δήμου Καλλιθέας
Ασημακόπουλος Ανδρέας, μέλος ΔΣ ΟΣΥΑΠΕ
Ασημινάρης Χρήστος, πρ. Πρόεδρος ΕΛΜΕ Χαλκιδικής
Αφεντουλίδης Τριαντάφυλλος, Πρόεδρος Συλλόγου Υπαλλήλων ΟΛΘ
Βαγενάς Χρήστος, Οργανωτικός Γραμματέας ΠΟΠΟΚΠ, Μέλος ΔΣ Συλλόγου Εργαζομένων πρ. ΟΑΕΕ
Βαλωμένου Γεωργία, Αρχιτέκτων Εκπαιδευτικός
Βασιλάκου Ελισάβετ, Συνταξιούχος Εκπαιδευτικός
Βασιλειάδης Αναστάσιος, Μέλος Αντιπροσωπείας ΤΕΕ
Βασιλείου Δημήτρης, Ξενοδοχοϋπάλληλος, Μέλος Γραμματείας ΜΕΤΑ
Γαϊτάνος Αλέκος, Εργαζόμενος στο Δήμο Χίου
Γαλάνη Σοφία, Μέλος ΔΣ ΕΛΜΕ Αργολίδας
Γαρμπής Μάρκος, Εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Δυτικής Αττικής
Γεράκος Ηλίας, Μέλος ΔΣ Δ ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης
Γεωργόπουλος Κώστας, Μουσικός, πρ. Πρόεδρος Πανελλήνιου Μουσικού Συλλόγου, πρ. Αντιπρόεδρος ΠΟΘΑ
Γεωργούλης Διονύσης, Αντιπρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων Πρ. Γενικής – Πειραιώς, Μέλος ΓΣ ΟΤΟΕ
Γιαννόπουλος Γιάννος, Μέλος Αντιπροσωπείας ΤΕΕ, Σύνεδρος ΕΚΑ
Γιαννούλια Κατερίνα, Μέλος ΔΣ ΠΟΓΕΔΥ, Αναπληρωματικό Μέλος ΕΕΔΑ
Γούλα Ελένη, ΕΛΜΕ Σάμου
Γρηγοριάδης Ιωάννης, ΕΛΜΕ ΚΟΖΑΝΗΣ, Αντιπρόεδρος Δημοτικού Συμβουλίου Δήμου Κοζάνης
Γρίμμας Μανώλης, Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων στον Πειραϊκό Φαρμακευτικό Συνεταιρισμό
Δαμιανός Βασίλης, συνταξιούχος συνδικαλιστής ΑΓΣΣΕ και ΔΕΗ
Δημότσιου Αγγέλα, Εργοθεραπεύτρια στο Κ.Κ.Π.Π. Θεσσαλίας
Διαμαντόπουλος Βαγγέλης, Πρόεδρος Τοπικής Οργάνωσης Καστοριάς ΠΕΤ-ΟΤΑ
Δράκου Αγγελική, Ιδιωτική Υπάλληλος
Έφη Καραβασίλη, Φιλόλογος
Ζαρκαδούλας Γιώργος, Μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων Νοσοκομείου Παίδων Αγλαΐα Κυριακού
Ζαρναβέλη Βασιλική, Λογοθεραπεύτρια
Ζερβουδάκης Αντώνης, Γραμματέας Σωματείου Εργαζομένων Λιμένα Ναυπλίου
Ζήβα Αδαμαντία, Φιλόλογος Ειδικής Αγωής
Ζιαζιάς Δημήτρης, Πρόεδρος Ένωσης Ιατρών Νομού Αχαΐας
Ζυγογιάννης Γιάννης, Μέλος ΕΛΜΕ Νότιας Αθήνας
Καλλίτσης Ευάγγελος, Διπλωματούχος Σχολής Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ, Ηλεκτρονικός Μηχανικός Ασφάλειας Εναέριας Κυκλοφορίας Υπηρεσία Πολιτικής Αεροπορίας
Καλόγηρος Νίκος, Εκπαιδευτικός, Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Καλλιθέας – Μοσχάτου
Καλομοίρης Γρηγόρης, Συντονιστής Γραμματείας του ΜΕΤΑ
Καράμπελας Ανδρέας, Πρόεδρος ΕΜΔΥΔΑΣ / Δυτικής Ελλάδας
Καρανάσου Ευθυμία, Φιλόλογος, Τακτικό Αιρετό Μέλος ΠΥΣΔΕ Φωκίδας, Ταμίας ΕΛΜΕ Φωκίδας
Κασάπης Γιώργος, Εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Σερρών
Κασιμάτης Γαβριήλ, Εργαζόμενος ΕΡΤ
Κατσουρός Μαριος, Μέλος ΓΣ ΠΟΕ-ΟΤΑ
Κολιού Όλγα, Αιρετή στο ΑΠΥΣΔΕ Στερεάς
Κολλιάς Γιώργος, Ερευνητής ΙΝΕ ΓΣΕΕ
Κόνιαρης Χρήστος, Μέλος του ΓΣ ΠΟΕΔΗΝ, Μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων ΕΚΑ
Κοντογιαννοπούλου Γιάννα, Μέλος ΔΣ ΕΜΔΥΔΑΣ Αττικής
Κουρμουλάκης Γιάννης, Αν. Γραμματέας Σωματείου ΨΝΑ
Κούστας Κώστας, Περιφερειακός Σύμβουλος Δυτικής Ελλάδας
Κουτσοπούλου Έμμυ, Ψυχιάτρος, Μέλος ΔΣ Συλλόγου Εργαζομένων ΟΚΑΝΑ
Κουτσούκου Μαρία, ΕΛΜΕ ΗΛΕΙΑΣ, Αναπληρωματικό μέλος ΑΠΥΣΔΕ Δυτικής Ελλάδας
Κραβαρίτης Νίκος, Αν. Γραμματέας Σωματείου Αττικού Νοσοκομείου
Κρητικός Μάριος, Μέλος ΓΣ ΑΔΕΔΥ
Κυριακόπουλος Διονύσιος, Ιατρός Ακτινολόγος
Κωνσταντόπουλος Περικλής, Αντιπρόεδρος ΣΕΠΕ Δυτικής Αττικής «Κώστας Βάρναλης»
Λιάσκος Στέφανος, ΕΛΜΕ Μεσσηνίας
Λίπκοβιτς Μαίρη, Εκπαιδευτικός
Λυμπέρης Κώστας Μέλος ΔΣ Συλλόγου Επιστημονικού Προσωπικού ΕΥΔΑΠ
Μαγειρίας Γιώργος, ΕΛΜΕ Νότιας Αθήνας
Μαματζάκης Βαγγέλης, Μέλος της Διοίκησης του Εργατικού Κέντρου Ηρακλείου Κρήτης.
Μανουσάκης Γιώργος, Προέδρος του Συλλόγου Νοσηλευτών Ν. Λασιθίου
Μάντης Κωνσταντίνος, δημοτικός υπάλληλος στο Δήμο Καλλιθέας
Μερσινιάς Αλέξανδρος, Μέλος ΔΣ Ομοσπονδίας Εργαζομένων ΕΥΔΑΠ
Μήτσας Βασίλειος, Εκπαιδευτικός
Μούζιος Παναγιώτης, Συνταξιούχος Ηλεκτρολόγος Μηχανικός
Μπαστέας Πέτρος, Μέλος ΔΣ Πολιτιστικου Κέντρου Εργαζομένων ΕΥΔΑΠ
Μπίλιας Γιάννης, Μέλος ΔΣ Πανελλήνιου Κτηνιατρικού Συλλόγου
Μποσινάκος Νίκος, Υπάλληλος Υπ. Εργασίας, Μέλος Συλλογικότητας Αντί-Λογος, Μέλος Γραμματείας ΜΕΤΑ
Μπούκη Ελένη, Αρχιτέκτων, Μέλος Διοικούσας Επιτροπής ΤΕΕ
Μπουμπούλης Άγγελος, Αιρετός ΠΥΣΔΕ Ν. Αχαΐας
Νίκα Χαρά, Πρόεδρος ΕΛΜΕ Ευβοίας, Μέλος ΝΤ Εύβοιας ΑΔΕΔΥ, Αναπληρωματικό Αιρετό Μέλος ΑΠΥΣΔΕ Στερεάς Ελλάδας
Ορταντζόγλου Γιώργος, Μέλος ΔΣ Συλλόγου Εργαζομένων Δήμου Ν. Φιλαδέλφειας – Ν. Χαλκηδόνας
Παζάλος Γιώργος, Πρόεδρος ΣΕΠΕ «η Αθηνά»
Παναγιωτακόπουλος Δημήτρης, Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Δυτικής Αττικής «Κώστας Βάρναλης»
Παναρέτου Λευτέρης Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων Νοσοκομείου ΕΛΠΙΣ
Παπαδοπούλου Σίσσυ, Β ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης
Παπαχρίστου Αναστασία, Μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζόμενων Δήμου Αλίμου
Πασχάλη Βιβή, Μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων Νοσοκομείου Ευαγγελισμού
Πετρόπουλος Δημήτρης, Πρόεδρος ΠΟ ΕΜΔΥΔΑΣ
Πιερρόπουλος Διονύσης, Δημοσιογράφος ΕΣΗΕΑ
Πολίτης Κωνσταντίνος, Εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Κιλκίς
Πολιτοπούλου Γιώτα, Εκπαιδευτικός, Α’ ΕΛΜΕ Αιτωλ/νίας
Σγουρέα Χριστίνα, Βρεφονηπιοκόμος
Σέρμπος Θανάσης, Επόπτης Δημόσιας Υγείας στο ΨΝΑ «Δρομοκαΐτειο»
Σιάχος Χρήστος, Μέλος ΔΣ Α ΕΛΜΕ Αχαΐας
Σκαρτσίλας Σωτήρης, Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ «η Αθηνά»
Σκλαβάκη Φρόσω, Μέλος ΔΣ Συλλόγου Εφοριακών Αττικής και Κυκλάδων
Σουρούνης Ανδρέας, Πρόεδρος Συλλόγου Υπαλλήλων Π.Ε. Αχαΐας, Μέλος ΔΣ ΠΟ ΕΜΔΥΔΑΣ
Σπυριδάκης Τίτος, Υπάλληλος Υπ. Εργασίας, Μέλος Συλλογικότητας Αντί-Λογος
Σταθά Παναγιώτα, Μέλος ΔΣ του Συλλόγου Διπλωματούχων Μηχανικών Ομίλου ΔΕΗ- ΑΔΜΗΕ
Σταθοπούλου Δώρα, δημόσιος υπάλληλος, Μέλος Εργατικής Συλλογικότητας στο υπ. Εργασίας, Αντί-λογος
Σταυριανός Αντώνης, Υποψήφιος Διδάκτωρ ΕΚΠΑ, Δάσκαλος
Σωτηρόπουλος Άκης, Αιρετός ΠΥΣΔΕ Αν. Αττικής, Μέλος ΓΣ ΑΔΕΔΥ
Τζανίνη Στέλλα, Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων Δήμου Αγίας Παρασκευής (ΣΕΔΑΠ)
Τριανταφυλλόπουλος Γιώργος, Γραμματέας Ν.Τ. Ροδόπης ΑΔΕΔΥ, Αντιπρόεδρος Ενιαίου Συλλόγου Εργαζομένων Αποκεντρωμένης Διοίκησης Αν. Μακεδονίας & Θράκης
Τσαγκαράκης Μανόλης, Μέλος της Διοίκησης του Εργατικού Κέντρου Ηρακλείου Κρήτης και Μέλος ΟΜΕ-ΕΛΤΑ
Τσιακήρης Ευάγγελος, Μέλος ΔΣ ΠΟΣΠΕΡΤ
Τσιάμης Απόστολος, Μέλος Δ.Σ. Πανελλήνιας Ένωσης Γεωπόνων Δημοσίων Υπαλλήλων, Αντιπρόεδρος Συλλόγου Εργαζομένων Περιφερειακής Ενότητας Φωκίδας
Τσιαπής Δημήτρης, Αντιπρόεδρος ΠΟΙΕΦΣΕΚ
Τσοχατζής Στέλιος, Αντιπρόεδρος Ένωσης Ιατρών Νομού Αχαΐας
Φιλιππίδου Σοφία, Αντιπρόεδρος ΕΛΜΕ Καβάλας
Φρυδάς Δημήτρης, ΕΛΜΕ Νότιας Αθήνας
Φύλλη Γεωργιάδου, μέλος Σωματείου Εργαζομένων Εθνικής Λυρικής Σκηνής
Χαρίσης Γιώργος, Μέλος ΓΣ ΑΔΕΔΥ
Χατζηλάμπρου Βασίλης, Περιφερειακός Σύμβουλος Δυτικής Ελλάδας
Χινής Θεόδωρος, Ηλεκτρονικός Μηχανικός ΤΕ, Εθνικό Αστεροσκοπείο Αθηνών
Χιωτέλης Άρης, Εκπαιδευτικός
Χιώτη Βάσια, Εκπαιδευτικός
Χουδαλάκη Κατερίνα, Μέλος ΔΣ Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών
Χρήστου Γιώργης, Δημοσιογράφος ΕΣΗΕΑ, ErgasiaΝΕΤ.gr
Χριστοδούλου Πάνος, Ειδικευόμενος Ιατρικής Βιοπαθολογίας/Εργαστηριακής Ιατρικής, MSc Διοίκησης Μονάδων Υγείας, μέλος Σωματειου Εργαζόμενων Νοσοκομείου Χατζηκωστα, ΕΙΝΗ και Ιατρικού Συλλόγου Ιωαννίνων
Ψαρομήλιγκος Αρτέμης, Δημοσιογράφος
Κατερίνα Ξαρχοπούλου, Εικαστικός
ΕΛΜΕ Χίου
Νελλη Σαβρανη, Ανεργη
ΡΟΥΣΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΛΑΡΚΟ, ΠΡΩΗΝ ΑΝΤΙΠΡΌΕΔΡΟΣ ΚΑΙ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΛΑΡΚΟ, ΠΡΩΗΝ ΜΕΛΟΣ ΔΣ Ε. Κ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ, ΠΡΩΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΛΑΡΥΜΝΑΣ , ΠΡΩΗΝ ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΛΑΪΚΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ ΛΟΚΡΩΝ ΚΑΙ Δ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ, ΠΡΩΗΝ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΎ ΣΥΛΛΟΓΟΥ “Η ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ λΑΡΥΜΝΑ”, ΠΡΩΗΝ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
ΡΟΥΣΣΗ ΜΑΡΙΑ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΩΝ ΙΚΑ ΛΑΡΥΜΝΑΣ, ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΟΓΕ ΛΟΚΡΩΝ
Σταυρινούδης Σταύρος, Πρόεδρος ΕΛΜΕ Χίου
Βασιλειάδης Παναγιώτης Φυσικοθεραπευτής
Καρπη Κλεοπατρα, Μέλος ΔΣ ΠΑΣΕΝΤ
Σαμαράς Απόστολος, Μέλος ΔΣ ΠΑΣΕΝΤ
Τερζής Ιωάννης, Μέλος ΔΣ ΠΑΣΕΝΤ και Πρόεδρος συλλόγου γονέων και κηδεμόνων του 1ου δημοτικού σχολείου νέας Χαλκηδόνας
Τατση Νατασα πρόεδρος Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Λιβαδειας
Πελεκης Γιώργος μέλος ΔΣ Εργατικού Κέντρου Λιβαδειας
Κουρουμπαλη Μαρία μέλος ΔΣ Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Λιβαδειας
Σβολιαντοπουλου Χαρά μέλος ΔΣ Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Λιβαδειας
Τασκούδης Ορέστης μέλος ΔΣ Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Λιβαδειας
Αργυρη Μαρία μέλος ΔΣ Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Λιβαδειας
Αρβανιτοπούλου Ευαγγελία, Πρόεδρος Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Ν. Φωκίδας
Μαρία Φυντριλάκη, μέλος του Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Ν. Φωκίδας
ΚΑΝΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ-ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ-ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΗΣ ΛΑΣΥ ΔΗΜΟΥ Ν.ΚΕΡΚΥΡΑΣ.
Σπύρος Καββαδάς, Συνταξιούχος τραπεζικός ΑΤΕ
Ελένη Φαράκου μέλος του ΔΣ του παραρτήματος Νίκαιας – Κορυδαλλού Σωματείου Εμποροϋπαλλήλων – Ιδιωτικών Υπαλλήλων Πειραιά
Nikos Psarros, Μαιευτήρας-Γυναικολόγος Parisi, Γαλλία
ΑΝΤΩΝΗΣ ΖΑΜΠΕΤΑΣ, ΣΥΝ/ΧΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΣ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ Π.Σ.Φ., ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ Δ.Σ. ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ ΒΟΥΛΑΣ, ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΗ ΛΑ.ΣΥ. ΜΑΡΑΘΩΝΑ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΣΥΝ/ΧΩΝ ΠΟΛ. ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
Μήχας Ιωάννης, Γυναικολόγος, επιμελητής Β ΓΝ Καρδίτσας
Καραντάνα Χαρούλα, αγροτικός ιατρός, ΚΥ Σοφάδων
Αλεξόπουλος Γιώργος, νοσηλευτής ΜΕΘ covid 19 ΓΝ Καρδίτσας
Τσιλίκα Χριστίνα, νοσηλεύτρια αναισθησιολογικού ΓΝ Καρδίτσας
Βαϊοπούλου Ζωη, νοσηλεύτρια χειρουργείου Γ. Ν. Καρδίτσας, μέλος ΔΣ Ένωσης Πολιτιστικών Συλλόγων
Τσίτσα Ρένα, νοσηλεύτρια ΓΝ Καρδίτσας
Μπούτα Σταυρούλα, νοσηλευτρια καρδιολογικού ΓΝ Καρδίτσας, μέλος ΔΣ ΝΤ ΑΔΕΔΥ
Κολοβός Αποστόλης, μηχανοτεχνίτης ΓΝ Καρδίτσας
Κατσιαβάρα Χριστίνα, εργάτρια πλυντηρίων ΓΝ Καρδίτσας
Καπερώνη Κατερίνα, καθαρίστρια ΓΝ Καρδίτσας
Μπριλλάκη Θεοδώρα, Συνταξιούχος νοσηλεύτρια ΓΝ Καρδίτσας
Ζωή Πεντότη, πρόεδρος ΔΣ της ΠΟΥΕΝ
Βικτωρια Κουτσουκου, Διευθυντρια Τεπ ΓΝΑ Γεννηματας
Προκόπης Κωστάκης, Ιατρός Ειδικός Παθολόγος Δ/της ΕΣΥ Πρόεδρος ΣΕΥΠΠΦΥ Πελ/σου Μέλος ΔΣ ΠΟΣΕΥΠΠΦΥ Μέλος ΔΣ Ιατρικού Συλλόγου Αργολίδας & εκπρόσωπος στον ΠΙΣ
ΜΑΥΡΑ ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ- ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ/ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΣ, υπ. Βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ
Άννα Κόκκαλη, εκπαιδευτικός, μεταφράστρια
Παπαϊωάννου Νίνα πρόεδρος δημ.σχολειου Ροδοτοπίου
Καπρινωτης Δημήτρης κτηνοτρόφος
Στρογγυλός Χαράλαμπος, Νευροχειρουργός, Τουτρακαν, Βουλγαρίας
Αλκιβιαδής Μπακογιάννης, ηθοποιός
Κωνσταντίνος Μιχαλάκης, μουσικός
Κώστας Μανιμανάκης δημοσιογράφος
Μπέτυ Βαλάση ηθοποιός
Βάσια Παναγοπούλου ηθοποιός
Θάλεια Ματίκα ηθοποιός
Κραουνάκης Σταμάτης μουσικοσυνθέτης
Απόστολος Γκλέτσος ηθοποιός
Ρουμπίνη Μοσχοχωρίτη σκηνοθέτης
Σωτηράκης Τάσος ηθοποιός -μουσικοσυνθέτης
Εφη Θανοπούλου ηθοποιός
Νίκος Γιάννακας ηθοποιός
Βιβή Κερχουλά δικηγόρος
Σοφία Αδαμίδου συγγραφέας
Μυρώδης Αδαμίδης συγγραφέας
Δήμητρα Τσέλιου ηθοποιός
Στέλιος Γεράνης ηθοποιός
Δημήτρης Καπαμάς, ηθοποιός
Χρυσούλα Κεχαγιόγλου, ερμηνεύτρια
Δημήτρης Πάντος , μουσικός
Γιάννης Νικολαϊδης, χορευτής
Νικολέτα Γκριμέκη, Χορεύτρια
Ελένη Καραγιαννίδου, μουσικός παιδαγωγός
Γιώργος Πέππας, ηθοποιός, συγγραφέας
Νίκος Γαλλιός, θεατρολόγος
Δημήτρης Σπύρου, σκηνοθέτης
Φαιδρα Σούτου : Χορογράφος / Κινησιολόγος / Ερμηνεύτρια
Κλεοπάτρα Μάρκου: Ηθοποιός
Ισίδωρος Πάτερος: Μουσικός
Παύλος Γκόγκας Απόστρατος αξιωματικός του Π. Ν
Βασίλης Παπαστεργίου, δικηγόρος, μέλος του ΔΣ του ΔΣΑ
Αγγελάκος Κυριάκος: Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Αθηναίων με την Ανοιχτή Πόλη
Ζούκα Κλεοπάτρα πρόεδρος Συλλόγου γυναικών Καρδίτσας
Σδρόλια Σοφία Γραμματέας Συλλόγου γυναικών Καρδίτσας
Κοζιού Σόνια Μέλος Συλλόγου γυναικών Καρδίτσας
Στουρνάρα Χρυσούλα ταμίας Συλλόγου γυναικών Καρδίτσας
Σαριδάκης Στέλιος Προέδρος σωματείου εμποροϋπαλλήλων και υπαλλήλων με σχέση ιδ. Δικαίου Καρδίτσας .
Ροδίτης Στράτος μέλος του ΔΣ σωματείου υπαλλήλων στην Συνεταιριστική τράπεζα Καρδίτσας
Κουβαράς Κώστας πρόεδρος του συνδικάτου οικοδόμων και συναφών επαγγελμάτων Ν. Καρδίτσας
Οικονόμου Αθανάσιος μέλος του συνδικάτου οικοδόμων και συναφών επαγγελμάτων Ν. Καρδίτσας
Λυρίτσης Γεράσιμος μέλος του συνδικάτου οικοδόμων και συναφών επαγγελμάτων Ν. Καρδίτσας
Μπάλας Θωμάς μέλος του συνδικάτου οικοδόμων και συναφών επαγγελμάτων Ν. Καρδίτσας
Έφη Γιαννοπούλου, μεταφράστρια, δημοτική σύμβουλος στον Δ. Αθηναίων με την “Ανοιχτή Πόλη”
Ηρακλής Ευαγγελινος, εκλεγμένος στο ΔΣ του φοιτητικού συλλόγου Μαθηματικού ΕΚΠΑ
Παναγιωτίδης Παναγιώτης μέλος του ΔΣ της Ένωσης Λογιστών Λάρισας
Παπαγεωργίου Βασιλική Ταμίας ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων FORTHNET – NETMED
Κουφογιώργης Αντώνης Μελος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων FORTHNET – NETMED
Τρομπούκη Ευγενία Αντιπρόεδρος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων FORTHNET – NETMED
Μπελλίας Παύλος Αναπληρωτής Γραμματέας ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων FORTHNET – NETMED
Κωνσταντίνος Θεοδωρόπουλος Πρόεδρος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων FORTHNET – NETMED και μέλος Ελεγκτικής επιτροπής ΣΕΤΗΠ

Καπέλλας Ιωσήφ Αναπληρωτής Ταμίας ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων FORTHNET – NETMED
Ζαμπέτα Ελισάβετ Α’ Αντιπρόεδρος ΔΣ ΠΟΛ
Νότας Νικόλαος Β’ Αντιπρόεδρος ΔΣ ΠΟΛ
Καπάρου Αλεξάνδρα Πρόεδρος ΕΛΕΠΑ και Ταμίας ΠΟΛ
Χασιώτης Μιχάλης Γ.Γραμματέας ΔΣ ΠΟΛ
Παπαδούλη Νέκταρία Αναπληρωτής Γ. Γραμματέας ΔΣ και Πρόεδρος Συλλόγου Λογιστών Θεσσαλονίκης
Τσακίρη Αναστασία Μέλος ΔΣ και Α’ Αντιπρόεδρος ΕΛΕΠΑ
Παπαδοπούλου Ιωάννα μέλος ΔΣ ΠΟΛ
Βλάχος Γεώργιος Μέλος ΔΣ ΠΟΛ
Καραγιάννη Σωτηρία Μέλος ΔΣ ΠΟΛ
Τσολάκος Ιωάννης Μέλος ΔΣ ΠΟΛ
Καπάρου Αλεξάνδρα Πρόεδρος ΕΛΕΠΑ και Ταμίας ΠΟΛ
Τσακίρη Αναστασία Μέλος ΔΣ και Α’ Αντιπρόεδρος ΕΛΕΠΑ
Μιλή Ευγενία Γ. Γραμματέας ΔΣ ΕΛΕΠΑ
Δημούλια Ευαγγελία Αν. Γεν. Γραμματέας ΔΣ ΕΛΕΠΑ
Κίτσου Ευδοκία Οργανωτικός Γραμματέας ΔΣ ΕΛΕΠΑ
Μπατζωράκης Μιχάλης Ταμίας ΔΣ ΕΛΕΠΑ
Μωραίτου Αμαλία Κοσμήτορας ΔΣ ΕΛΕΠΑ
Οικονομίδου Ελένη Μέλος ΔΣ ΕΛΕΠΑ
Δράκος Κωνσταντίνος Πρόεδρος ΔΣ και μέλος ΔΣ ΕΛΕΠΑ
Ίδαρης Σίμος Μέλος ΔΣ ΕΛΕΠΑ
Κάππος Γεώργιος Μέλος ΔΣ ΕΛΕΠΑ
Φλυτζάνης Αλέξανδρος Μέλος ΔΣ και Πρόεδρος Παραρτήματος Πειραιά ΕΛΕΠΑ
Ρετσίδη Αγγελική μέλος ΔΣ ΕΛΕΠΑ
Μελαγράκη Ελένη μέλος Αντιπρόεδρος ΔΣ ΕΛΕΠΑ
Κοδέλλας Χρήστος ιδιοτικός υπάλληλος
Δήμας Δημήτρης, πρόεδρος του Σωματείου Ιδιωτικών υπαλλήλων Αγρινίου, κ γραμματέας του Εργατικού Κέντρου Αγρινίου
Δημήτρης Αγανίδης, Δημοτικός Σύμβουλος Αθήνας με την «Ανοιχτή Πόλη»
Ηλέκτρα Βισκαδουράκη, Δημοσιογράφος, Εφημερίδα “Η ΑΥΓΗ”
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΕΡΓΑΤΟΥΠΑΛΛΗΛΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΕΠΑΡΧΙΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ, ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΑΡΑΧΩΒΑΣ ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ
Μανώλης Πλουμίδης, Μεταδιδακτορικός Ερευνητής
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΚΑΤΙΦΕΝΕΙΑ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ Μέλος του συλλόγου “ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΣΠΟΥΔΑΣΑΜΕ ΣΤΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΜΟ”
Αχιλλέας Μωραΐτης, Τραγουδοποιός – Ερμηνευτής
Διονύσης Κορφιάτης, μέλος του ΣΦΕΑ, Πρώην Πρόεδρος της ΓΣΕΒΕΕ.
Στέργιος Βασιλείου, μέλος του ΔΣ του ΣΦΕΑ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΛΟΥΣΚΟΥΝΗΣ, ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕ ΤΗ ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ
Δημήτρης Αμπατιελος, πρόεδρος της Ελληνικής Κοινότητας Δρέσδης, Γερμανία
Πανουτσοπούλου Ειρήνη, φυσικοθεραπεύτρια
Κανάκης Ηλίας Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων στη ΣΠΗΝΤΕΞ
Καδόγλου Φωτεινή Γεν.Γραμματέας Σωματείου Εργαζομένων στη ΣΠΗΝΤΕΞ
Μακρυδήμα Θεοδώρα Μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων στη ΣΠΗΝΤΕΞ
Αλέξανδρόπουλος Γιώργος Μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων στη ΣΠΗΝΤΕΞ
Μαργαρίτης Ηλίας – συνταξιούχος τεχνικός ΔΕΗ.
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΛΟΥΣΚΟΥΝΗΣ, ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕ ΤΗ ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ
Στάχτου Θάλεια, μέλος του Γενικού Συμβουλίου της ΑΔΕΔΥ και πρόεδρος των εργαζομένων ΟΤΑ Νομού Μαγνησίας. Γιώργος Μαγιάκος των εργαζομένων ΟΤΑ Νομού Μαγνησίας και μέλος της εκτελεστικής επιτροπής ΠΟΕ-ΟΤΑ
Τζουρβατζής Απόστολος αντιπρόεδρος των εργαζομένων ΟΤΑ Νομού Μαγνησίας
Λάβαρης Αλέξανδρος
ΚΟΥΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
Αποστολόπουλος Ιωάννης, συνυπογράφω ως εκλεγμένος με την Πανσπουδαστική ΚΣ στο Μαθηματικό Αθήνας
Δημήτριος Μάκαρης
Διαμαντίδης Αριστοτέλης, Ηχολήπτης
Παναγιώτης Δρακόπουλος, δημοσιογράφος
Βασιλική Κατριβάνου, Ψυχολόγος, Πρώην Βουλεύτρια
Φώτης Σπυροπουλος, Δικηγόρος, Διδάκτορας Νομικής Πανεπιστημίου Αθηνών
Χριστίνα Βαλίνι, μέλος Ε.Τ.Ε.Π., Πάντειο Πανεπιστήμιο
Μπάμπης Χριστακόπουλος, Δημοσιογράφος
Δήμος-Άδωνις Βρύζας, Άνεργος εκπαιδευτικός, από τη Θεσσαλονίκη, με μεταπτυχιακό στην Αγγλία και πρώην οικονομικός μετανάστης σε 3 ευρωπαϊκές χώρες
Μόφορης Γρηγόρης Πρόεδρος του Διοικητικού Συμβουλίου του ΣΙΣΕΜΑ
Καμαδέλης Δημήτρης Α Αντιπρόεδρος του Διοικητικού Συμβουλίου του ΣΙΣΕΜΑ
Ντάλιος Γιώργος Β Αντιπρόεδρος του Διοικητικού Συμβουλίου του ΣΙΣΕΜΑ
Φραγκιουδάκης Αναστάσιος Γ.Γραμματέας του Διοικητικού Συμβουλίου του ΣΙΣΕΜΑ
Μαρής Ελευθέριος Αν. Γ.Γραμματέας του Διοικητικού Συμβουλίου του ΣΙΣΕΜΑ
Καφεντζής Φώτιος Ταμίας του Διοικητικού Συμβουλίου του ΣΙΣΕΜΑ
Μαλιώρας Βασίλειος Αν. Ταμίας του Διοικητικού Συμβουλίου του ΣΙΣΕΜΑ
Γιαννακάκης Αθανάσιος Έφορος του Διοικητικού Συμβουλίου του ΣΙΣΕΜΑ
Δέσποινα Μακρινου, δημοσιογράφος
Χαραλαμπίδη Κωνσταντίνα , εκλεγμένη στο ΔΣ του ΦΣ Μαθηματικού ΕΚΠΑ
Αφροδίτη Αλυμάρα-Μαλαφούρη
Ολυμπία Τσαπάρη, Γραμματέας του Συλλόγου Διοικητικών Υπαλλήλων Πανεπιστημίου Ιωαννίνων
Αντωνόπουλος Γιώργος – Γραμματέας Συλλόγου Δασκάλων Χαϊδαρίου
Ορδολής Γιάννης – Ταμίας Συλλόγου Δασκάλων Χαϊδαρίου
Μυλωνίδης Ευθύμιος – Πρόεδρος Συλλόγου Εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Βόνιτσ
Χουλιάρας Δημήτριος – Πρόεδρος Εμπορικού Συλλόγου Άρτας
Λάζαρος Νάτσης Δ.Σ.Επικεφαλής της Δημ.Παράταξης του Δήμου Ιωαννιτών<<Γιάννενα Πολίτεςγια την Ανατροπή>>
Δημάκος Δημήτρης – Δημοτικός Σύμβουλος Αγίων Αναργύρων-Καματερού
Καλαράς Παναγιώτης – Δημοτικός Σύμβουλος Αγίων Αναργύρων-Καματερού
Καράλης Μιχάλης – Κοινοτικός Σύμβουλος Αγίων Αναργύρων
Κομματάς Γιώργος – Δημοτικός Σύμβουλος Αγίων Αναργύρων-Καματερού
Μαξούρας Θοδωρής – Δημοτικός Σύμβουλος Αγίων Αναργύρων-Καματερού
Μπιζά Αφροδίτη – Δημοτική Σύμβουλος Αγίων Αναργύρων-Καματερού
Μπιζάς Μάνος – Κοινοτικός Σύμβουλος Καματερού
Πατσούρας Νίκος – Δημοτικός Σύμβουλος Αγίων Αναργύρων-Καματερού
Σαράντης Νίκος – Δημοτικός Σύμβουλος Αγίων και πρ.Δήμαρχος Αγίων Αναργύρων – Καματερού, πρ. Πρόεδρος ΠΕΔΑ
Νταβιός Θέμης – Δημοτικός Σύμβουλος Αγίας Βαρβάρας
Πετράκου Τασούλα – Δημοτική Σύμβουλος Αγίας Βαρβάρας
Καπλάνης Γιώργος – Δημοτικός Σύμβουλος και πρ. Δήμαρχος Αγίας Βαρβάρας
Σαββίδης Σάββας – Δημοτικός Σύμβουλος Αγίας Βαρβάρας
Αυγουλάς Βαγγέλης – Δημοτικός Σύμβουλος και πρ. Αντιδήμαρχος Ιλίου
Γεωργαντά Χρυσάνθη – Δημοτική Σύμβουλος Ιλίου
Κάβουρας Κώστας – Δημοτικός Σύμβουλος Ιλίου, Μέλος της ΣτΑ στο Οικονομικό Επιμελητήριο της Ελλάδας
Μπατσής Χρήστος – Δημοτικός Σύμβουλος Ιλίου, πρ. Πρόεδρος Δημοτικού Συμβουλίου Ιλίου
Πανίτσας Κώστας – Δημοτικός Σύμβουλος Ιλίου
Τσακανίκας Σούλης – Δημοτικός Σύμβουλος Ιλίου, Γραμματέας Δημοτικού Συμβουλίου Ιλίου
Βλάχος Κώστας Πρόεδρος Συλλόγου Εργαζομένων Δήμου Ιλίου
Στεφανοπούλου Αναστασία – πρ. Περιφερειακή Σύμβουλος Αττικής
Βατούση Ρούλα – Δημοτική Σύμβουλος Πετρούπολης
Μπουρνάς Θέμης – Δημοτικός Σύμβουλος Πετρούπολης
Μπουσούνης Μανώλης – Δημοτικός Σύμβουλος Πετρούπολης
Δανιά Νικολέττα – πρ. Περιφερειακή Σύμβουλος Αττικής
Αδαμόπουλος Χαράλαμπος – Γενικός Γραμματέας Συλλόγου Εκπαιδευτικών Π.Ε. Περιστερίου “Έλλη Αλεξίου”
Αλεξοπούλου Σοφία – Δημοτική Σύμβουλος Περιστερίου
Βοΐλης Γιώργος – Μέλος Δ.Σ. Αυτοκινητιστών ΤΑΞΙ ΣΑΤΑ
Γλυκός Ευάγγελος – Ταμίας ΔΣ Συλλόγου Εργαζομένων Δήμου Περιστερίου
Καποτάς Θανάσης – Δημοτικός Σύμβουλος Περιστερίου
Κουγιουμτζής Φώτης – πρ. Δημοτικός Σύμβουλος Περιστερίου
Κρίκος Φώτης – Πρόεδρος ΔΣ Συλλόγου Εργαζομένων Δήμου Περιστερίου
Λύτρα Αικατερίνη – Μέλος ΔΣ Συλλόγου Εργαζομένων Δήμου Περιστερίου
Μπαλωμένος Βασίλης – Μέλος ΣΦΕΑ 1967-1974
Νουχουτίδης Γιώργος – πρ. Πρόεδρος Λιμενεργατών Πειραιά
Νουχουτίδου Μαρία – Μέλος ΔΣ ΑΓΣΕΕ
Πανάγιος Κωνσταντίνος – Μέλος ΔΣ Συλλόγου Εκπαιδευτικών Π.Ε. Περιστερίου “Έλλη Αλεξίου”
Παπαγρηγοράκη Ευτυχία – Γενική Γραμματέας ΔΣ Συλλόγου Εργαζομένων Δήμου
Σάρλας Αναστάσιος – Αν. Γραμματέας ΔΣ Συλλόγου Εργαζομένων Δήμου Περιστερίου
Μεντεσίδης Θεόφιλος – Πρόεδρος Συλλόγου Δασκάλων Δήμου Χαϊδαρίου
Σταυρίδης Δημήτρης – Γραμματέας ΔΣ Συλλόγου Εργαζομένων Δήμου Χαϊδαρίου
Τελεμές Γιάννης – Γραμματέας Α.Σ. Αχιλλέας Χαϊδαρίου
Φωτεινάκης Κώστας – Δημοτικός Σύμβουλος Χαϊδαρίου
Σπηλιόπουλος Θεόδωρος – Δημοτικός Σύμβουλος Χαϊδαρίου
Βίτσα Άλκηστις – Δημοτική Σύμβουλος Χαϊδαρίου
Αγαπητός Κωνσταντίνος – Δημοτικός Σύμβουλος Αιγάλεω. Μέλος ΔΣ Επαγ. Επιμελ. Αθηνων
Βασιλειάδης Στέλιος – Δημοτικός Σύμβουλος Αιγάλεω, Πρόεδρος Ένωσης ΕΒΕ Αιγάλεω
Βλάχου Ζωή – Δημοτική Σύμβουλος Αιγάλεω
Γεωργοπάνου Βιργινία – Πρόεδρος Ένωσης Συλλόγων Γονέων και Κηδεμόνων Αιγάλεω
Ευαγγελάτος Σπύρος – Δημοτικός Σύμβουλος Αιγάλεω
Ζαμπέτα Μαρία – Δημοτική Σύμβουλος Αιγάλεω
Ζάχαρης Μάκης – Πρόεδρος ΑΠΟ Ιεραπόλεως. Μέλος ΔΣ Ένωσης ΕΒΕ Αιγάλεω
Καββαδίας Νίκος – Πρόεδρος Σχολικής Επιτροπής Δήμου Αιγάλεω
Κατσωνόπουλος Θοδωρής – Πρόεδρος Β’ ΕΛΜΕ Δυτικής Αττικής
Κατωπόδης Τάκης – Δημοτικός Σύμβουλος Αιγάλεω
Κομπορόζος Γιώργος – Πρόεδρος Μ.Ε.Λ.Α “Αγιος Ελευθέριος”
Λαζαρίδης Βαγγέλης – Μέλος ΔΣ Ένωσης ΕΒΕ Αιγάλεω
Μαρίνη Αλεξάνδρα – Μέλος ΔΣ Β’ ΕΛΜΕ Δυτικής Αττικής
Μπαθρέλου Βασιλική – Μέλος ΔΣ Συλλόγου Εκπαιδευτικών Π.Ε. Αιγάλεω
Μπέσης Δημήτριος – Πρόεδρος Συλλόγου “Οι Φίλοι του Πυριτιδοποιείου”
Μπίρμπας Δημήτρης – Δημοτικός Σύμβουλος και πρ. Δήμαρχος Αιγάλεω
Νικητάκης Νίκος – Δημοτικός Σύμβουλος Αιγάλεω
Παπαχρήστος Σωτήρης -Ταμίας ΔΣ Β’ ΕΛΜΕ Δυτικής Αττικής
Πολυχρονιάδης Αριστοτέλης – Μέλος ΔΣ Ένωσης ΕΒΕ Αιγάλεω
Στεφανόπουλος Βαγγέλης – Μέλος ΔΣ Συλλόγου Εκπ/κων Π.Ε.
Τυμπακιανάκη Όλγα – Μέλος ΔΣ Ένωσης ΕΒΕ Αιγάλεω
Φίλης Κωνσταντίνος – Δημοτικός Σύμβουλος Αιγάλεω
Χριστόγλου Γιάννα – Δημοτική Σύμβουλος Αιγάλεω
Θέμης Παυλόπουλος Δ.Σ. Επικεφαλής Δημ.Κίνησης <<Στροφή Νέας Σμύρνης>>
Κώστας Χαρίτος Αντιπρόεδρος Δ.Σ.Δήμου Αλίμου
Αγγελική Παάζογλου Δ.Σ.Επικεφαλής Δημ.Παράταξης <<Κοινωνία Παρούσα>> του Δήμου Κηφισιάς.
Μαρία Σεβδαλή Δ.Σ. <<Κοινωνία Παρούσα >>του Δήμου Κηφισιάς.
Δημήτρης Μασούρας Δ.Σ. του Δήμου Ακτίου-Βόνιτσας
Πέτρος Φιλίππος Δήμαρχος Σαρωνικού
Ανδρέας Μπάμπας Δ.Σ.του Δήμου Σουλίου
Παρθένα Χαραλαμπίδου Δ.Σ.του Δήμου Σερρών
Μανώλης Μάκαρης Δ.Σ. Επικεφαλής Δημ.Παράταξης <<Ανοιχτός Δρόμος –Ενεργοί Πολίτες >. Του Δήμου Καλαμάτας.
Γιώργος Χατζηβασιλείου Δ.Σ.Επικεφαλής της Δημ.Παράταξης <<Δράση Πολιτών>> του Δήμου Θερμαϊκού.
Αγγέλικα Σαπουνά Δ.Σ. Επικεφαλής της Δημ.Παράταξης <<Γαλάτσι από Κοινού>>
Νίκος Χωριανόπουλος Δ.Σ <<Γαλάτσι από Κοινού>>
Έλενα Χριστούλη Αντιδήμαρχος Τεχνικών Υπηρεσιών Δήμου Χαλανδρίου
Σέργιος Γκάκας Αντιδήμαρχος Πολιτισμού Δήμου Χαλανδρίου
Άννα Παραγυιού Δ.Σ. Επικεφαλής της Δημ.Παράταξης <<Συνεργασία Πολιτών Καισαριανής>>
Νίκος Ζάχαρης Δ.Σ. Επικεφαλής της Δημ.Παράταξης <<η Σάμος αλλαΖΕΙ>>του Δήμου Ανατολικής Σάμου.
Χρήστος Τριγώνης Αντιδήμαρχος Δήμου Γρεβενών
Αντώνιος Μαρκούλης Δ.Σ. Επικεφαλής Δημ.Παράταξης <<Προτεραιότητα στον Πολίτη>> του Δήμου Βέροιας.
Θοδωρής Μπούφης Δ.Σ. Επικεφαλής της Δημ.Παράταξης <<Δημοκρατική Συμπόρευση>> του Δήμου Ελληνικού –Αργυρούπολης
Δημήτρης Αρκούδης Δ.Σ. Δήμου Καλαμαριάς
Μηνάς Μηντζαρίδης Δ.Σ .Δήμου Χαλκηδόνος
Αναστάσιος Ταστάνης Δ.Σ. Δήμου Γλυφάδας
Ιερόθεος Πολυχρόνης Αντιδήμαρχος Δήμου Μεγαρέων
Πέτρος Τσαρκνιάς Δ.Σ. Δήμου Αλμωπίας
Κυριάκος Αγγελάκος Δ.Σ. Δήμου Αθηναίων-<<Ανοιχτή Πόλη>>
Έφη Γιαννοπούλου Δ.Σ. Δήμου Αθηναίων -<<Ανοιχτή Πόλη>>
Δέσποινα Αλεβυζάκη Δ.Σ. Δήμου Αθηναίων -<<Ανοιχτή Πόλη>>
Δημήτρης Αγανίδης Δ.Σ.Δήμου Αθηναίων -<<Ανοιχτή Πόλη>>
Νικόλαος Ζάκκας Δ.Σ. Δήμου Διστόμου-Αράχωβας-Αντίκυρας
Νικόλαος Σιόλιας Δ.Σ. Δήμου Χαλκιδέων
Ηλίας Τραμπάκουλος Δ.Σ.Δήμου Θηβαίων
Συμέων Τσίλικας Δ.Σ. Δήμου Διδυμοτείχου
Κώστας Τσεφαλάς Ειδικός Σύμβουλος Δημάρχου Κερατσινίου-Δραπετσώνας
Αντώνης Χατζηδιαμαντής Πρώην Δήμαρχος Λήμνου
Παναγιώτης Μπασάκος Δ.Σ.Δήμου Δυτικής Μάνης
Φίλιππος Αργυρός Δ.Σ.Επικεφαλής Δημ.Παράταξης του Δήμου Σπάτων-Αρτέμιδος
Εύη Λουκά Τοπική Σύμβουλος Σπάτων
Μανώλης Καλλέργης Δ.Σ. Πρώην Δήμαρχος Ανωγείων
Ασπασία Μιμούση Δ.Σ. του Δήμου Ιστιαίας –Αιδηψού
Αγησίλαος Τσίγκος Δ.Σ. Επικεφαλής της Δημ.Παράταξης <<Ασπρόπυργος –Αναγέννηση Τώρα>>
Άρης Βασιλόπουλος Δ.Σ. Πρώην Δήμαρχος Νέας Φιλαδέλφειας-Χαλκηδόνας>>
Ηλίας Λυγερός Δ.Σ.Δήμου Ηρακλείου
Χρήστος Νάκος Πρόεδρος τουΔημ.Συμβουλίου Δήμου Πύλης
Βαγγέλης Τσούκας Ανεξάρτητος Δ.Σ.Δήμου Αμφιλοχίας
Ιάσων Αποστολάκης Δ.Σ. Επικεφαλής Δημ.Κίνησης <<Μαζί για τον Βόλο>>
Χρήστος Τσεμπέρης Δ.Σ .Δήμου Ραφήνας –Πικερμίου
Λεονάρδος Χατζηανδρέου Δ.Σ.Επικεφαλής της Δημ.Παράταξης <<Μαζί Αλλάζουμε>>του Δήμου Νάξου&Μικρών Κυκλάδων.
Ειρήνη Κουνενάκη Δ.Σ. Επικεφαλής της Δημ.Παράταξης <<ΕΜΕΙΣ η Πόλη μας>> του Δήμου Παλλήνης.
Θεόδωρος Γαλιατσάτος ,τ.Περιφερειάρχης Ιονίων Νήσων
Δούρου Ρένα, Επικεφαλής Περιφερειακής Παράταξης Αττικής ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ
Αγγέλης Σπύρος, Π.Σ. Αττικής ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ
Αθανασίου Μάριος, Π.Σ. Αττικής ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ
Αλεβιζόπουλος Γιώργος, Π.Σ. Αττικής ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ
Αυλωνίτου Χρυσάνθη, Π.Σ. Αττικής ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ
Βαρέλη – Στεφανίδη Ζωή, Π.Σ. Αττικής ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ
Βασιλοπούλου Ελένη, Π.Σ. Αττικής ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ
Βερελή Βάσω, Π.Σ. Αττικής ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ
Βίτσας Κώστας, Π.Σ. Αττικής ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ
Θεοχάρη Καίτη, Π.Σ. Αττικής ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ
Καραμάνος Χρίστος, Π.Σ. Αττικής ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ
Κατρανίδου Νατάσα, Π.Σ. Αττικής ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ
Κοροβέσης Στέλιος, Π.Σ. Αττικής ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ
Λάσκαρη – Κρασοπούλου Βασιλική, Π.Σ. Αττικής ΔΥΝΑΜΗ
ΖΩΗΣ
Λογοθέτη Κατερίνα, Π.Σ. Αττικής ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ
Μπαλάφας Γιώργος, Π.Σ. Αττικής ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ
Παππά Παναγιώτα, Π.Σ. Αττικής ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ
Σχινάς Θεόδωρος, Αντιπρόεδρος Περιφερειακού Συμβουλίου Αττικής ΔΥΝΑΜΗ
ΖΩΗΣ
Χατζηπέρος Παναγιώτης, Π.Σ. Αττικής ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ, Αντιστασιακός, μέλος ΣΦΕΑ.
Αραπουκλέ Δέσποινα Π. Σ. Θεσσαλίας.
Αναγνωστάκης Δημήτρης Επικεφαλής Περιφερειακής Παράταξης <<Στερεά Υπεροχής>>
Ακριώτου Θεοδώρα Π.Σ. Εύβοιας < <Στερεά Υπεροχής>>
Λάμπου Σπύρος Π.Σ. Φθιώτιδας <<Στερεά Υπεροχής>>
Σκούρας Γιώργος Π.Σ.Φθιώτιδας <<Στερεά Υπεροχής>>
Μελισσάρης Γιάννης Π.Σ.Βοιωτίας <<Στερεά Υπεροχής>>
Παρασκευάς Δρόσος Π.Σ.Φωκίδας <<Στερεά Υπεροχής>>
Μπερμπερής Μωυσής Π.Σ.Ευρυτανίας <<Στερεά Υπεροχής>>.
Μαργέτας Πέτρος Μέλος ΔΣ Ένωσης ΕΒΕ Αιγάλεω
Κουκούλου Γιούλα Μέλος ΔΣ Ένωσης ΕΒΕ Αιγάλεω
Θεοδωρής Σάββας, Αρχιπύραρχος ε.α. Αντιπρόεδρος της Πανελλήνιας Ένωσης Αποστράτων Πυροσβεστικού Σώματος
Καρατζάς Ιωάννης, Στρατηγός ε.α. πρώην Αρχηγός του Πυροσβεστικού Σώματος
Μιχαήλ Μιχαήλ Ανθυποπυραγός ε.α
Γκάρλας Ιωάννης Ανρυποπυραγός ε.α
Μελισάκης Νικήτας Πυρονόμος ε.α – Αντιπρόεδρος της Ένωσης αποστράτων πυροσβεστικού σώματος Ν. Χανίων και δημοτικός σύμβουλος του Δήμου Αποκορώνου Χανίων
Σιάτρας Κωνσταντίνος Πυρονόμος ε.α
Ρουμπάκης Χριστόφορος, επικουρικός ιατρός ΕΑΝΠ “ΜΕΤΑΞΑ”
Τζελά Βασιλική, Συνταξιούχος εκπαιδευτικός Πρώην πρόεδρος του Συλλόγου Εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας Παλ. Φαλήρου
Χρήστου Μαρίνα, Ειδικευόμενη Ψυχιατρικής στο ΓΝ Άρτας
Παλαζη Δώρα, Αντιπρόεδρος σωματείου τουριστικών επαγγελμάτων Ν.Εβρου
Κοπουκης Γιώργος, Ταμίας, σωματείο τουριστικών επαγγελμάτων νομού Έβρου
Κεκες Χρήστος, Γραμματέας, σωματείο τουριστικών επαγγελμάτων νομού Έβρου
Παπαντης Χρήστος, Μέλος ΔΣ σωματείο τουριστικών επαγγελμάτων νομού Έβρου
Καταβάκης Δημήτρης, Μεταπτυχιακός φοιτητής Οικονομικής Επιστήμης ΕΚΠΑ, μέλος ΕΛΕΠΑ
Κιτσικούση Μαρία, Συμβασιουχος Διοικητικός ΨΝΘ ψυχιατρικού νοσοκομείου Θεσαλλονίκης
Λαζανά Βίκυ, Λογίστρια, μέλος ΕΛΕΠΑ
Τονικίδης Σταύρος Ιατρός
Γαλανου Άννα, Μέλος του ΔΣ του Συλλόγου Δασκάλων και Νηπιαγωγών Χαλκίδας – Μέλος του ΝΤ Εύβοιας ΑΔΕΔΥ
Γιαμαλάκης Γρηγόρης Δάσκαλος ΔΣ Αγίων Δέκα – Πρόεδρος Συλλόγου Εκπ/κων Α/θμιας Εκπ/σης Μεσαράς «ΦΑΙΣΤΟΣ»
Ζερβάκης Τίτος Καθηγητής Φ.Α. ΔΣ Πόμπιας -Γεν. Γραμματέας Συλλόγου Εκπ/κων Α/θμιας Εκπ/σης Μεσαράς «ΦΑΙΣΤΟΣ»
Καπελάκης Γεώργιος Δάσκαλος ΔΣ Μεγάλης Βρύσης- Μέλος Δ.Σ. Συλλόγου Εκπ/κων Α/θμιας Εκπ/σης Μεσαράς «ΦΑΙΣΤΟΣ»
Μακράκης Γιώργος, Πρόεδρος, Σύλλογος Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ν. Ηρακλείου ”Δ. Θεοτοκόπουλος” – μέλος ΕΕ της ΑΔΕΔΥ
Τερζάκη Ρένα Αντιπρόεδρος, Σύλλογος Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ν. Ηρακλείου ”Δ. Θεοτοκόπουλος”
Αράπογλου Αναστασία, Γενική γραμματέας, Σύλλογος Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ν. Ηρακλείου ”Δ. Θεοτοκόπουλος”
Παπουτσάκης Βαγγελάκης , Ειδικός γραμματέας, Σύλλογος Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ν. Ηρακλείου ”Δ. Θεοτοκόπουλος”
Τσάμης Αχιλλέας Οργανωτικός γραμματέας, Σύλλογος Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ν. Ηρακλείου ”Δ. Θεοτοκόπουλος”
Πασσίσης Θανάσης Μέλος Σύλλογος Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ν. Ηρακλείου ”Δ. Θεοτοκόπουλος”
Παπανικολάου Ζαχαρούλα Μέλος, Σύλλογος Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ν. Ηρακλείου ”Δ. Θεοτοκόπουλος”
Βελεγράκης Σπύρος Μέλος, Σύλλογος Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ν. Ηρακλείου ”Δ. Θεοτοκόπουλος”
Δραμανιδου Νίκη Μέλος του ΔΣ της Α ΕΛΜΕ ΕΒΡΟΥ.
Μάτσα Ματούλα, Μέλος του ΔΣ της Α ΕΛΜΕ ΕΒΡΟΥ.
Σάμιος Παναγιώτης Πρόεδρος, Σύλλογος εκπαιδευτικών πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης Αιγάλεω
Βαϊνάς Παντελής Αντιπρόεδρος, Σύλλογος εκπαιδευτικών πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης Αιγάλεω
Τραγά Στέλλα Γραμματέας Σύλλογος εκπαιδευτικών πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης Αιγάλεω
Παππάς Φάνης Ταμίας, Σύλλογος εκπαιδευτικών πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης Αιγάλεω
Οικονόμου Βασιλική Μέλος Σύλλογος εκπαιδευτικών πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης Αιγάλεω
Γιανουχο Λάμπρο Πρόεδρος Συλλόγου Δασκάλων και Νηπιαγωγών Χαλκίδας
Βαρβαρου Έφη, Γραμματέας Συλλόγου Δασκάλων και Νηπιαγωγών Χαλκίδας
Βουγιουκα Εριφύλη, Ταμίας Συλλόγου Δασκάλων και Νηπιαγωγών Χαλκίδας
Προβής Φώτης Πρόεδρος ΔΣ ΕΛΜΕ Ζακύνθου
Αποστολάτου Αθανασία-Ακριβή μέλος ΔΣ ΕΛΜΕ Ζακύνθου
Κατερίνα Χατζηαργυρίου: Πρόεδρος Σωματείου Ξενοδοχοϋπαλλήλων και Συναφών Επαγγελμάτων Ικαρίας-Φούρνων
Βαγγελιώ Λάκκα: Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων Δήμων Ικαρίας & Φούρνων
Αποστόλης Δημόπουλος: Πρόεδρος ΕΤΕ ΔΕΗ Σάμου-Ικαρίας, μέλος Δ.Σ. Εργατικού Κέντρου Νομού Σάμου
Λευτέρης Φλυτζάνης: Πρόεδρος Σωματείου Συνταξιούχων Μισθωτών Ικαρίας-Φούρνων
Αθηνά Γλαρού: Πρόεδρος Συλλόγου Εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Ικαρίας-Φούρνων
Γιάννης Κράτσας: Πρόεδρος Συλλόγου Αυτοπασχολουμένων-Βιοτεχνών-Εμπόρων-Επαγγελματιώνν Ικαρίας, μέλος προσωρινής διοίκησης Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων Φίλων ΑΜΕΑ & Αναπήρων Ικαρία « Ηλιαχτίδα»
Πόπη Λάκκα: Πρόεδρος Ένωσης Δημοκρατικών Γυναικών Ικαρίας
Φιλιώ Τσαντέ: Αντιπρόεδρος Ένωσης Δημοκρατικών Γυναικών Ικαρίας
Γιολάντα Σιαλμά: Γραμματέας Ένωσης Δημοκρατικών Γυναικών Ικαρίας
Φανούρης Καρούτσος: Πρόεδρος Συνδικάτου Οικοδόμων και Συναφών Επαγγελμάτων Ικαρίας-Φούρνων, Αντιπρόεδρος Εργατικού Κέντρου Σάμου, μέλος Δ.Σ. Δήμου Ικαρίας με τη Λαϊκή Συσπείρωση
Στέλιος Κουντούπης: Αντιπρόεδρος Συνδικάτου Οικοδόμων και Συναφών Επαγγελμάτων Ικαρίας-Φούρνων, μέλος Δ.Σ. Δήμου Ικαρίας με τη Λαϊκή Συσπείρωση
Γιώργος Καλογερής: Γραμματέας Δ.Σ. Συνδικάτου Οικοδόμων και Συναφών Επαγγελμάτων Ικαρίας-Φούρνων, μέλος Δ.Σ. Δήμου Ικαρίας με τη Λαϊκή Συσπείρωση
Φίλιππος Τσιμπίδης: Ταμίας Δ.Σ. Συνδικάτου Οικοδόμων και Συναφών Επαγγελμάτων Ικαρίας-Φούρνων
Αχιλλέας Καλογερής: μέλος Δ.Σ. Συνδικάτου Οικοδόμων και Συναφών Επαγγελμάτων Ικαρίας-Φούρνων
Σιδερής Λιάρης: μέλος Δ.Σ. Συνδικάτου Οικοδόμων και Συναφών Επαγγελμάτων Ικαρίας-Φούρνων
Νίκος Σταρινουδάκης: μέλος Δ.Σ. Συνδικάτου Οικοδόμων και Συναφών Επαγγελμάτων Ικαρίας-Φούρνων, τοπικός σύμβουλος στον Άγιο Κήρυκο με τη Λαϊκή Συσπείρωση
Ηλίας Πορής: μέλος Δ.Σ. Συνδικάτου Οικοδόμων και Συναφών Επαγγελμάτων Ικαρίας-Φούρνων
Κώστας Καλογερής: Γραμματέας ΕΤΕ ΔΕΗ Σάμου Ικαρίας
Στέλιος Κουντούπης: Ταμίας ΕΤΕ ΔΕΗ Σάμου Ικαρίας.
Σωτήρης Μαμματάς: Αντιπρόεδρος Σωματείου Συνταξιούχων Μισθωτών Ικαρίας-Φούρνων
Αλέκος Κλείτσας: Γραμματέας Σωματείου Συνταξιούχων Μισθωτών Ικαρίας-Φούρνων
Ρίτα Καστανιά: Ταμίας Σωματείου Συνταξιούχων Μισθωτών Ικαρίας-Φούρνων
Ελένη Κοτσαύτη: μέλος Δ.Σ. Σωματείου Συνταξιούχων Μισθωτών Ικαρίας-Φούρνων
Νίκος Μελεσανάκης: μέλος Δ.Σ. Σωματείου Συνταξιούχων Μισθωτών Ικαρίας-Φούρνων
Κώστας Κούβαρης: μέλος Δ.Σ. Σωματείου Συνταξιούχων Μισθωτών Ικαρίας-Φούρνων
Σταμάτης Μαλαχίας: μέλος Δ.Σ. Σωματείου Συνταξιούχων Μισθωτών Ικαρίας-Φούρνων
Δημήτρης Κουταλίδης: μέλος Δ.Σ. Σωματείου Συνταξιούχων Μισθωτών Ικαρίας-Φούρνων
Νατάσα Κλείτσα: Αντιπρόεδρος Σωματείου Ξενοδοχοϋπαλλήλων και Συναφών Επαγγελμάτων Ικαρίας-Φούρνων
Κατερίνα Χερουβή: Γραμματέας Σωματείου Ξενοδοχοϋπαλλήλων και Συναφών Επαγγελμάτων Ικαρίας-Φούρνων
Μαρίνα Κοτσαμπά: Ταμίας Σωματείου Ξενοδοχοϋπαλλήλων και Συναφών Επαγγελμάτων Ικαρίας-Φούρνων
Σοφία Στενού: μέλος Δ.Σ. Σωματείου Ξενοδοχοϋπαλλήλων και Συναφών Επαγγελμάτων Ικαρίας-Φούρνων
Ευαγγελία Πορή: εργαζόμενη στον επισιτισμό
Στεφανία Παπαγιωργάκη: Ομάδα Γυναικών Αγίου Κηρύκου εποχιακή εργαζόμενη στον επισιτισμό
Μοσχάνθη Μαυρική : Ομάδα Γυναικών Αγίου Κηρύκου ,Τοπική Σύμβουλος στην κοινότητα Πρδικίου Ικαρίας με τη Λαικη Συσπείρωση.
Νίκος Κοτσαμπάς: Πρόεδρος Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων Δημοτικού Σχολείου Ευδήλου
Βασίλης Τσιμπίδης: μέλος Δ.Σ. ΕΛΜΕ Ικαρίας-Φούρνων
Νίκος Λαρδάς: μέλος Δ.Σ. Δήμου Ικαρίας με τη Λαϊκή Συσπείρωση
Ασημίνα Ζαχαροπούλου: παρασκευάστρια στο Νοσοκομείο Ικαρίας, Ομάδα Γυναικών Αγίου Κηρύκου
Όλγα Λεκάκη: Αντιπρόεδρος Συλλόγου Εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Ικαρίας-Φούρνων
Θεοχάρης Παπαδόπουλος: Γραμματέας Συλλόγου Εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Ικαρίας-Φούρνων
Κατερίνα Τσαντίρη: Ταμίας Συλλόγου Εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Ικαρίας-Φούρνων
Μαριάνθη Ρούσσου: μέλος Δ.Σ. Συλλόγου Εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Ικαρίας Φούρνων
Γιάννης Βατούγιος: μέλος Δ.Σ. Σωματείου Εργαζομένων Δήμων Ικαρίας & Φούρνων
Ηλίας Πούλος: μέλος Δ.Σ. Σωματείου Εργαζομένων Δήμων Ικαρίας & Φούρνων
Ευτυχία Τσεπέρκα: μέλος Δ.Σ. Σωματείου Εργαζομένων Δήμων Ικαρίας & Φούρνων
Φιλίτσα Κουκή: δημοτική υπάλληλος Δήμου Ικαρίας
Πόπη Μπουζάκη: μαία στο Νοσοκομείο Ικαρίας, μέλος Δ.Σ. Συλλόγου Εργαζομένων Νοσοκομείου Ικαρίας, τοπική σύμβουλος στον Αγιο Κηρυκο με τη Λαϊκή Συσπείρωση
Βαγγελιώ Κυπραίου: μέλος Δ.Σ. Δήμου Φούρνων με τη Λαϊκή Συσπείρωση
Σοφία Τσαντέ: μέλος προσωρινής διοίκησης Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων Φίλων ΑΜΕΑ & Αναπήρων Ικαρία « Ηλιαχτίδα»
Μιχάλης Τσάκαλος: μέλος Συλλόγου Αυτοπασχολουμένων – Βιοτεχνών – Εμπόρων-Επαγγελματιώνν Ικαρίας
Σοφία Τσαντέ- Μελεσανάκη: συνταξιούχος εκπαιδευτικός
Στέλλα Πούλου: εκπαιδευτικός Ειδικής Αγωγής Δ.Ε.
Στέλιος Σταμούλος: Περιφερειακός Σύμβουλος με τη Λαϊκή Συσπείρωση στο Βορ.Αιγαίο
Ευγενία Μανώλη: μέλος Ε.Ε. Ένωσης Δημοκρατικών Γυναικών Ικαρίας
Βαγγέλης Λομβαρδάς: μελισσοκόμος
Παράσχος Καλογερής: συνταξιούχος
ΣΚΟΠΕΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ – ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ – ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΜΠΟΡΟΥΠΑΛΛΗΛΩΝ-ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ-ΦΕΡΩΝ-ΣΟΥΦΛΙΟΥ «Η ΕΝΟΤΗΤΑ»
ΧΙΩΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΜΠΟΡΟΥΠΑΛΛΗΛΩΝ-ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ-ΦΕΡΩΝ-ΣΟΥΦΛΙΟΥ «Η ΕΝΟΤΗΤΑ»
ΚΡΕΩΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ – ΤΑΜΙΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΜΠΟΡΟΥΠΑΛΛΗΛΩΝ-ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ-ΦΕΡΩΝ-ΣΟΥΦΛΙΟΥ «Η ΕΝΟΤΗΤΑ»
ΚΥΛΙΜΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ – ΜΕΛΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΜΠΟΡΟΥΠΑΛΛΗΛΩΝ-ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ-ΦΕΡΩΝ-ΣΟΥΦΛΙΟΥ «Η ΕΝΟΤΗΤΑ»
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ – ΜΕΛΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΜΠΟΡΟΥΠΑΛΛΗΛΩΝ-ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ-ΦΕΡΩΝ-ΣΟΥΦΛΙΟΥ «Η ΕΝΟΤΗΤΑ»
ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΜΕΛΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΜΠΟΡΟΥΠΑΛΛΗΛΩΝ-ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ-ΦΕΡΩΝ-ΣΟΥΦΛΙΟΥ «Η ΕΝΟΤΗΤΑ»
ΚΛΑΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ – ΜΕΛΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΜΠΟΡΟΥΠΑΛΛΗΛΩΝ-ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ-ΦΕΡΩΝ-ΣΟΥΦΛΙΟΥ «Η ΕΝΟΤΗΤΑ»
Πέτση Αικατερίνη μέλος του ΔΣ της Γ΄ ΕΛΜΕ Α΄ Αθήνας
Τσούλας Παυσανίας Γενικός Γραμματέας του ΔΣ της Γ΄ ΕΛΜΕ Α΄ Αθήνας
Στούμπος Ταξιάρχης (Άρης) – γραμματέας ΔΣ, , Συλλόγου Εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Δυτικής Αττικής “Κώστας Βάρναλης”
Παπαδόπουλος Μιχάλης – μέλος ΔΣ , Συλλόγου Εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Δυτικής Αττικής “Κώστας Βάρναλης”
Κωνσταντόπουλος Περικλής – μέλος ΔΣ , Συλλόγου Εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Δυτικής Αττικής “Κώστας Βάρναλης”
Παναγιωτακόπουλος Δημήτρης – μέλος ΔΣ , Συλλόγου Εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Δυτικής Αττικής “Κώστας Βάρναλης”
ΜΑΡΙΑ ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ, Μέλος του συλλόγου “ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΣΠΟΥΔΆΣΑΜΕ ΣΤΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΜΟ”
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
Κριαράς Στέλιος , πρόεδρος της Β΄ ΕΛΜΕ Δωδεκανήσου
Χαλάστρα Ιωάννα, αντιπρόεδρος της Β΄ ΕΛΜΕ Δωδεκανήσου
Πεφάνης Κωνσταντίνος , Αναπληρωτής Εκπαιδευτικός
Πετράκης Παναγιώτης , μέλος του Δ.Σ. Β΄ ΕΛΜΕ Δωδεκανήσου
Βασιλική Ρέππα δασκάλα
Χάρης Μακρής δάσκαλος
Δημητρης Κωλέτσης δάσκαλος
Σοφία Νικολέρη νηπιαγωγος
Τρικόλη Κλεοπάτρα καθηγήτρια
Σταματοπούλου Νίκη, φιλόλογος στη δημόσια εκπαίδευση στο 2ο ΓΕΛ Κορίνθου
Γιώτη Λαμπρίνα, Επικ. Καθηγήτρια ΑΠΘ/Π.Τ.Δ.Ε.
Ανδριανόπουλος Χρίστος υποψήφιος διδάκτορας σύγχρονης ιστορίας, ΕHESS – Παρίσι
Χαρατσής Μανώλης (μέλος ΔΣ ΟΜΕ-ΕΥΔΑΠ & Γ. Γραμματέας Συλλόγου Προσωπικού ΕΥΔΑΠ)
Μαστοράκης Μανώλης (μέλος ΔΣ Συλλόγου Προσωπικού ΕΥΔΑΠ)
Δερβεντζης Βασίλης (μέλος ΔΣ Συλλόγου Προσωπικού)
Λιάκας Γιάννης (μέλος ΔΣ Συλλόγου Προσωπικού)
Νικολακόπουλος Κώστας (μέλος ΔΣ Σωματείου εργαζομένων αποχέτευσης ΕΥΔΑΠ)
Αποστόλου Χρυσούλα (μέλος ΔΣ ΕΥΑΕ ΕΥΔΑΠ)
Το ΔΣ της Ελληνικής κοινότητας Στοκχόλμης
Βασίλης Σιώμος Φοιτητής φιλολογικού ΑΠΘ
Αβραμίδου Νατάσσα ΔΣ Πανελλήνιας Ένωσης Φιλολόγων
Αγγελίνα Σκούφαλου ΔΣ ΣΕΠΕ Χίου
Αγγελονίδη Χριστίνα Πρόεδρος ΣΕΠΕ Αργυρούπολης – Αλίμου – Ελληνικού “ο Θουκυδίδης”
Αγγέλου Χρυσούλα Ταμίας ΔΣ ΣΕΠΕ Περιστερίου”ΕΛΛΗ ΑΛΕΞΙΟΥ”
ΑΓΟΡΑΣΤΗ ΙΩΑΝΝΑ αντιπρόεδρος Δ ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Αδαμόπουλος Χαράλαμπος Γραμματέας ΔΣ ΣΕΠΕ Περιστερίου”ΕΛΛΗ ΑΛΕΞΙΟΥ”
Αθανασέλλη Στέλλα ΣΕΠΕ Άνω Λίοσίων -Ζεφυρίου – Φυλής
Αθανασιάδης Γιώργος μέλος Δ.Σ. ΕΛΜΕ Πειραιά
Ακτύπης Δημήτρης Μέλος Δ.Σ. ΟΛΜΕ
Ανδρικοπούλου Ρουμπίνη Μέλος ΔΣ Α΄ΣΕΠΕ Αθηνών
ΑΝΘΗ ΠΑΤΡΑΜΑΝΗ ΠΡΟΕΔΡΟΣ – ΕΛΜΕ ΘΗΡΑΣ
Άννινος Κώστας ταμίας Δ.Σ. ΕΛΜΕ Πειραιά
Αντώνης Καλόβουλος ΔΣ Πανελλήνιας Ένωσης Φιλολόγων
Αντωνιάσης Κώστας γραμματέας ΔΣ ΕΛΜΕ Κοζάνης
Αποστολάτου Αθανασία-Ακριβή μέλος ΔΣ ΕΛΜΕ Ζακύνθου
Αράπογλου Αναστασία Γ. Γραμματέας ΣΕΠΕ Ηρακλείου “Δ. Θεοτοκόπουλος”
Αργύρης Χρήστος μέλος ΔΣ ΕΛΜΕ Μαγνησίας
Αρίμης Νάσος Μέλος ΕΛΜΕ Λήμνου και Αγίου Ευστρατίου
Ασπιώτη Ειρήνη Ειδική Γραμματέας ΔΣ ΣΕΠΕ Κέρκυρας
Βαρελάς Σωτήρης Μέλος Δ.Σ. Συλλόγου Υπαίθρου Π.Ε. Ν. Θεσσαλονίκης
Βασίλης Βαρσόπουλος Μέλος του ΔΣ του Συλλόγου Εκπαιδευτικών Π.Ε. «Γ. ΣΕΦΕΡΗΣ»
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΓΝΟΣ Οργανωτικός Γραμματέας Δ.Σ. ΕΛΜΕ Φωκίδας
Βατίστας Βασίλης ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΕΠΕ Ν. ΠΛΟΥΜΠΙΔΗΣ
Βελεγράκης Σπύρος Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Ηρακλείου “Δ. Θεοτοκόπουλος”
Βενετικιδης Θεόδωρος, Ειδικός Γραμματέας ΣΕΠΕ Πρέβεζας
ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ – ΕΛΜΕ ΘΗΡΑΣ
Γαβρέλα Δήμητρα μέλος Συλλόγου Εργαζομένων στην Ιδιωτική Εκπαίδευση ν.Αττικής “ο Βύρων”
Γαϊτάνης Φώτης μέλος του ΔΣ της Α ΕΛΜΕ Μεσσηνίας
Γαλανης Γιώργος Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ “η Πρόοδος”
Γαλανοπούλου Χαρά ΠΕ70 Μέλος του ΔΣ του ΣΕΠΕ «Αλ. Δελμούζος»
Γαρμπή Αγγελική αντιπρόεδρος Δ.Σ. Αντιπρόεδρος Εργαζομένων στην Ιδιωτική Εκπαίδευση ν. Κεφαλονιάς -Ιθάκης
Γαρμπή Αιμιλία γραμματέας Δ.Σ. Γραμματέας Εργαζομένων στην Ιδιωτική Εκπαίδευση ν. Κεφαλονιάς -Ιθάκης
Γαρμπή Γ. Αιμιλία μέλος Δ.Σ. Σωματείου Εργαζομένων στην Ιδιωτική Εκπαίδευση ν. Κεφαλονιάς -Ιθάκης
Γαυγιωτάκη Μαρία μέλος ΔΣ ΕΛΜΕ Χανίων
Γελανδαλής Αρτέμης Αντιπρόεδρος Δ.Σ. ΕΛΜΕ Α Κυκλάδων
ΓΕΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ μέλος Δ ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ, αιρετός ΠΥΣΔΕ
Γεωργίου Γεώργιος Μέλος του ΔΣ του ΣΕΠΕ «Αλ. Δελμούζος»
Γιαμαλάκης Γρηγόρης Πρόεδρος Συλλόγου Εκπ/κων Α/θμιας Εκπ/σης Μεσαράς «ΦΑΙΣΤΟΣ»
Γιαννάκη Μαρία Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Χανίων
Γιαννέλης Βασίλη ΔΣ ΣΕΠΕ Λέσβου
Γιάννης Καππάτος Γενικός Γραμματέας ΔΣ ΕΛΜΕ Κεφαλονιάς – Ιθάκης
Γιάννης Τσακνάκης αντιπρόεδρος ΝΤ ΑΔΕΔΥ Λάρισας, μέλος του ΔΣ ΕΛΜΕ Λάρισας
Γιαννούλης Γεράσιμος μέλος Δ.Σ. ΕΛΜΕ Κέρκυρας
Γιουρούκογλου Αναστάσιος Μέλος του ΔΣ του ΣΕΠΕ Ρόδου.
ΓΙΩΛΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΣΕΦΙΕ
Γκαγκούδη Σοφία, Μέλος Δ.Σ. Δ’ Συλλόγου Π.Ε. Ν. Θεσσαλονίκης
Γκίκα Έφη μέλος Δ.Σ. ΕΛΜΕ Λέσβου
Γκουλιούμης Νίκος Γραμματέας ΕΛΜΕ Κέρκυρας
Γλαρού Αθηνά Πρόεδρος ΔΣ ΣΕΠΕ Ικαρίας – Φούρνων
Γουρνά Τασία Ταμίας ΣΕΠΕ Ηλιούπολης «Μ. ΠΑΠΑΜΑΥΡΟΣ»
Δάγκου Αθανασία Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Περιστερίου”ΕΛΛΗ ΑΛΕΞΙΟΥ”
Δαλίσκα Ελένη Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Σερρών
Δεσκας Πέτρος μέλος ΔΣ ΕΛΜΕ Πρέβεζας
Δημήτρης Παπαδόπουλος μέλος του ΔΣ ΕΛΜΕ Λάρισας
Δημήτρης Παπαδημητρίου πρόεδρος ΕΛΜΕ Α ΚΥΚΛΑΔΩΝ
Δημητρόπουλος Βασίλης Μέλος ΔΣ Ζ’ ΕΛΜΕ
Διαμάντης Μίλτος πρόεδρος σωματείου Μουσικών Ιωαννίνων
Διαμαντοπούλου Νίκη μέλος ΕΛΜΕ Κέρκυρας
Δινοπούλου Βαγγελίτσα ΣΕΠΕ Άνω Λίοσίων -Ζεφυρίου – Φυλής
Διονυσία Πεντογάλου Οργανωτικός Γραμματέας Δ.Σ. ΕΛΜΕ Κεφαλονιάς – Ιθάκης
Δούκα Ευαγγελία ΣΕΠΕ Άνω Λίοσίων -Ζεφυρίου – Φυλής
Δριμάλλα Λούλα Προεδρός ΣΕΠΕ Βύρωνα – Καισαριανής -Παργκρατίου “Ρ. Ιμβριώτη”
Ελένη Μεμελετζόγλου μέλος Δ.Σ. ΕΛΜΕ Κεφαλονιάς – Ιθάκης
Ελένη Σταματέλου Μέλος του ΔΣ της ΕΛΜΕ Αργολίδας
Εμμανουήλ Αγγελική Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Αργολίδας
Ερμίνα Μαγαλιού μέλος του ΔΣ ΕΛΜΕ Λάρισας
Ευαγγελοπούλου Ειρήνη Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Κόζάνης
ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Δ.Σ. ΣΕΦΙΕ
Ζάβαλης Τριαντάφυλλος Αντιπρόεδρος ΕΛΜΕ Λακωνίας
Ζάγγα Αλεξάνδρα μέλος ΔΣ ΕΛΜΕ Εορδαίας
Ζαμπουλάκης Νίκος Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Ηρακλείου “Δ. Θεοτοκόπουλος” και μέλος ΓΣ της ΑΔΕΔΥ
Ζαπάντης Νίκος ΣΕΠΕ Άνω Λίοσίων -Ζεφυρίου – Φυλής
Ζαρκινού Βάσω Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Ηλιούπολης «Μ. ΠΑΠΑΜΑΥΡΟΣ»
Ζερβάκης Τίτος Γεν. Γραμματέας Συλλόγου Εκπ/κων Α/θμιας Εκπ/σης Μεσαράς «ΦΑΙΣΤΟΣ»
Ζησιμοπούλου Βάσω μέλος Δ.Σ. Β’ ΕΛΜΕ Αιτ/νιας
Ζησιμοπούλου Βασιλική Μέλος ΔΣ Β’ΕΛΜΕ Αιτωλοακαρνανίας
Ζορμπάς Αχιλλέας Μέλος ΔΣ ΔΟΕ
Ζωγράφος Γεώργιος Αντιπρόεδρος Δ.Σ. ΕΛΜΕ Φωκίδας
Ηλίας Κουτσής μέλος ΔΣ ελμε Θεσπρωτίας, δημοτικός σύμβουλος Σουλίου
Ηλιόπουλος Μαρίνος μέλος Δ.Σ. ΕΛΜΕ Λέσβου
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ μέλος Γ ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Θεόδωρος Μπρεστας πρώην μέλος του ΔΣ της ΕΛΜΕ Θεσπρωτίας
Θύμης Σπύρος Αιρετός του ΠΥΣΔΕ
Θωμάς Καρανίκος Ταμίας του ΔΣ Συλλόγου Εκπαιδευτικών Π.Ε. «Γ. ΣΕΦΕΡΗΣ»
Ιμβριώτη Φωτεινή, Μέλος Δ.Σ. Ε’ Συλλόγου Π.Ε. Ν. Θεσσαλονίκης
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ μέλος ΔΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
Καββαδία Φωτεινή Πρόεδρος ΔΣ ΣΕΠΕ Αμαρουσίου και αιρετό μέλος ΑΠΥΣΠΕ Αττικής
Καζαμία Σοφία ΔΣ ΣΕΠΕ Λέσβου
Καπακτσής Αλέξανδρος Ταμίας Δ.Σ. Συλλόγου Υπαίθρου Π.Ε. Ν. Θεσσαλονίκης
Καπελάκης Γεώργιος Μέλος Δ.Σ. Συλλόγου Εκπ/κων Α/θμιας Εκπ/σης Μεσαράς «ΦΑΙΣΤΟΣ»
Καπερνάρου Σύλβια αντιπρόεδρος Συλλόγου Εργαζομένων στην Ιδιωτική Εκπαίδευση ν.Αττικής “ο Βύρων”
Καπετάνιος Αχιλλέας Πρόεδρος ΕΛΜΕ Κέρκυρας
ΚΑΠΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ταμίας Γ ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΠΛΑΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑ γραμματέας ΔΣ ΕΛΜΕ ΧΑΛΚΙΔΙΚΉΣ
Καραγιαννίδου Δήμητρα Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Ξάνθης
Καρακώνης Γιώργος ΕΣ Πανελλήνιας Ένωσης Φιλολόγων
ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ γραμματεάς ΔΣ Α ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Καραπάνου Ειρήνη, Αντιπρόεδρος ΣΕΠΕ Βύρωνα – Καισαριανής -Παργκρατίου “Ρ. Ιμβριώτη”
Καργόπουλος Αντρέας Μέλος Δ.Σ. ΟΛΜΕ
Κατεβαινίδου Γεσθημανή Γραμματέας ΣΕΠΕ Λήμνου
Κατελούζος Γιάννης Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Κορινθίας
Κατραμάδος Γιάννος μέλος Συλλόγου Εργαζομένων στην Ιδιωτική Εκπαίδευση ν.Αττικής “ο Βύρων”
Κάτσαρος Νίκος Μέλος ΔΣ Ζ’ ΕΛΜΕ
ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΡΓ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ – ΕΛΜΕ ΘΗΡΑΣ
Κατσιώλη Αγγελική ΔΣ ΣΕΠΕ Μεσσηνίας
Κληρονόμου Ντίνα Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Χανίων
Κόκκορη Δέσποινα Αντιπρόεδρος ΣΕΠΕ Θεσπρωτίας
Κοκοζίδου Άννα Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Ημαθίας
Κονδύλη Νατάσα ΣΕΠΕ Άνω Λίοσίων -Ζεφυρίου – Φυλής
Κοπάνου Ευαγγελία (Λίλια) μέλος ΔΣ ΕΛΜΕ Τρικάλων
Κοπριτέλης Απόστολος, Γ. Γραμματέας ΣΕΠΕ Βύρωνα – Καισαριανής -Παργκρατίου “Ρ. Ιμβριώτη”
Κορδάτος Κώστας Μέλος ΔΣ Β’ΕΛΜΕ Αιτωλοακαρνανίας
Κορομηλάς Περικλής ΔΣ ΣΕΠΕ Μεσσηνίας
Κοτζαμπάσης Γιάννης γενικός γραμματέας Συλλόγου Εργαζομένων στην Ιδιωτική Εκπαίδευση ν.Αττικής “ο Βύρων”
Κουλιούμπας Οδυσσέας μέλος Δ.Σ. ΣΤ΄ Συλλόγου Εκπ/κών Π.Ε. « ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ»
Κουμπή Σοφία Πρέοδρος ΣΕΠΕ Περιστερίου “Έλλη Αλεξίου”
Κούση Βάσω μέλος ΔΣ ΕΛΜΕ Εορδαίας
Κουτελίδα Άννα μέλος ΔΣ ΕΛΜΕ Τρικάλων
Κούτσιανου Στεργιανή, Μέλος Δ.Σ. Δ’ Συλλόγου Π.Ε. Ν. Θεσσαλονίκης
Κρητικού Μαριάνθη Ταμίας ΣΕΠΕ “ο Σωκράτης”
Κυζίλη Ολυμπία Αντιπρόεδρος ΔΣ ΣΕΠΕ “η Πρόοδος”
Κυπραίος Μανόλης Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Πάτρας
Κυριακάκης Γιάννης πρόεδρος Δ.Σ. ΕΛΜΕ Χανίων
ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ αντιπρόεσρος Β ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Κωνσταντίνος Πουλιανός ΔΣ ΣΕΠΕ Χίου
Κώστα Αγγελική Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Κέρκυρας
Κώστας Κατιμερτζόγλου Πρόεδρος ΔΣ του Συλλόγου Εκπαιδευτικών Π.Ε. «Γ. ΣΕΦΕΡΗΣ»
Κώστας Ραμπαλάκος μέλος του Δ.Σ. ΕΛΜΕ Α ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΛΑΓΙΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ μέλος ΔΣ ΕΛΜΕ ΣΕΡΡΩΝ
Λαδά Χρηστίνα ΔΣ ΣΕΠΕ Μεσσηνίας
Λαζοπούλου Χριστιάνα Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ “ο Σωκράτης”
ΛΑΘΗΡΑ ΙΩΑΝΝΑ πρόεδρος Γ ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Λεκάκη Όλγα Αντιπρόεδρος ΔΣ ΣΕΠΕ Ικαρίας – Φούρνων
Λεπτουργίδου Κατερίνα Γ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
Λιάκου Ντιάνα Γραμματέας του ΔΣ Συλλόγου Εκπαιδευτικών Π.Ε. «Γ. ΣΕΦΕΡΗΣ»
ΛΟΥΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ταμίας Α ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Μαγαλιού Μάτα μέλος Δ.Σ. ΣΤ΄ Συλλόγου Εκπ/κών Π.Ε. « ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ»
Μαγγούφη Βασιλική μέλος ΔΣ ΕΛΜΕ Τρικάλων
ΜΑΔΕΜΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ μέλος ΔΣ Γ ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Μαδυτινός Κωνσταντίνος Πρόεδρος ΣΕΠΕ Λήμνου
ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΜΕΛΟΣ ΔΣ – ΕΛΜΕ ΘΗΡΑΣ
Μακράκης Γιώργος Πρόεδρος ΣΕΠΕ Ηρακλείου “Δ. Θεοτοκόπουλος” και μέλος ΕΕ ΑΔΕΔΥ
Μαλαγάρης Θεόδωρος αντιπρόεδρος Δ.Σ. ΟΛΜΕ
Μαλάτου Σωφρονία μέλος Δ.Σ. Α ΕΛΜΕ Αιτ/νιας
Μαλιακούδης Μανώλης Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Ορεστιάδας
Μάλλη Μαρια ΔΣ ΣΕΠΕ Δράμας
Μαμίτση Κίτσα μέλος Δ.Σ. Δ’ ΕΛΜΕ Ανατολικής Αττικής
ΜΑΝΔΑΝΑΣ ΖΗΣΗΣ ΤΑΜΙΑΣ Δ.Σ. ΣΕΦΙΕ
Μαντζουράτος Δημήτρης αντιπρόεδρος Δ.Σ. ΕΛΜΕ Κεφαλονιάς – Ιθάκης
Μαργαρίτη Ελεάνα ΣΕΠΕ Άνω Λίοσίων -Ζεφυρίου – Φυλής
Μαρία Αλημπερτη Μέλος του ΔΣ της ΕΛΜΕ Αργολίδας
Μαρίνης Σπύρος Μέλος ΔΣ ΔΟΕ και ΕΕ ΑΔΕΔΥ
Μαρρέ Γιώτα Πρόεδρος ΔΣ Ζ’ ΕΛΜΕ
ΜΑΣΤΡΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ μέλος Ελεγκτικής Επιτροπής ΕΔΟΘ
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ μέλος Δ’ ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης, Γενικό Συμβούλιο ΑΔΕΔΥ
ΜΑΥΡΟΧΑΛΥΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ μέλος Δ’ ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης
Μαχτσίρας Θανάσης μέλος Γ.Σ. ΑΔΕΔΥ
Μελίσσαργου Αλεξία Πρόεδρος ΣΕΠΕ Π. Φαλήρου
Μενδώνης Πέτρος Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ “η Πρόοδος”
Μεραμβελιωτάκη Χρυσούλα Γ.Γραμματέας ΣΕΠΕ Ηλιούπολης «Μ. ΠΑΠΑΜΑΥΡΟΣ»
Μερκούρη Νατάσα Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ “ο Σωκράτης”
Μίκροβας Αντώνης Μέλος ΔΣ Β’ΕΛΜΕ Αιτωλοακαρνανίας
Μόκας Σωτήρης ΣΕΠΕ Καρδίτσας
Μοσχονάς Γιάννης Γ. Γραμματέας ΔΣ Ζ’ ΕΛΜΕ
Μόσχος Βασίλης πρόεδρος Δ.Σ. Σωματείου Εργαζομένων στην Ιδιωτική Εκπαίδευση ν. Κεφαλονιάς -Ιθάκης
Μουρελάτος Μάριος Μέλος ΔΣ Ζ’ ΕΛΜΕ
Μουστάκα Μαρία μέλος Δ.Σ. ΣΤ΄ Συλλόγου Εκπ/κών Π.Ε. « ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ»
Μούτος Θοδωρής γραμματέας ΔΣ ΕΛΜΕ Τρικάλων
Μπαλωμένος Χρήστος μέλος Δ.Σ. ΕΛΜΕ Πειραιά
Μπατζέλα Όλγα Γραμματέας ΔΣ ΣΕΠΕ Καλύμνου
Μπεΐκογλου Δήμητρα, Μέλος Δ.Σ. Συλλόγου Χαλκιδικής Π.Ε.
Μπεκιάρης Παύλος Αντιπρόεδρος ΣΕΠΕ Ηλιούπολης «Μ. ΠΑΠΑΜΑΥΡΟΣ»
Μπέλλος Αναστάσιος Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ “Ν. Πλουμπίδης”
Μπιζου Βίκυ Ειδικός Γραμματέας ΣΕΠΕ Ηλιούπολης «Μ. ΠΑΠΑΜΑΥΡΟΣ»
Μπίκας Χρήστος ΣΕΠΕ Λάρισας
Μπιχάκης Φώτης γραμματέας Δ.Σ. ΕΛΜΕ Χανίων
Μπορμπότης Γιάννης μέλος ΕΛΜΕ Κέρκυρας
Μπουντουλούλης Βαγγέλης γραμματέας Δ.Σ. ΟΛΜΕ
ΜΥΛΩΝΑ ΜΟΡΦΟΥΛΑ μέλος Γενικού Συμβουλίου ΕΔΟΘ
Νασιοπούλου Ελπίδα πρόεδρος Συλλόγου Εργαζομένων στην Ιδιωτική Εκπαίδευση ν.Αττικής “ο Βύρων”
Νάστα Μιράντα Ταμίας ΣΕΠΕ “Ν. Πλουμπίδης”
Νεοχωρίτης Κώστας Μέλος του Δ.Σ. ΕΛΜΕ Α Κυκλάδων
Νιαουνάκη Βασιλική Ταμίας ΣΕΠΕ Λήμνου
ΝΙΚΗ ΜΗΤΣΙΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ – ΕΛΜΕ ΘΗΡΑΣ
Νικολάρας Λάμπρος Πρόεδρος ΔΣ ΣΕΠΕ “η Πρόοδος”
Νικόλας Βουρδουμπάς Αντιπρόεδρος ΣΕΠΕ Αμαρουσίου
Ντάγκα Παναγιώτα Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Γρεβενών
Ντάγκας Δημήτρης μέλος Δ.Σ. ΕΛΜΕ Πρέβεζας
Ντάλα Βίκυ Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ “Ν. Πλουμπίδης”
Ντελής Μιχάλης μέλος Δ.Σ. ΕΛΜΕ Πιερίας
Ντιντή Λεμονιά ΕΣ Πανελλήνιας Ένωσης Φιλολόγων
Νώντας Μαυροκέφαλος μέλος Δ.Σ. ΕΛΜΕ Κεφαλονιάς – Ιθάκης
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ μέλος Β’ ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ, Γενικό Συμβούλιο ΑΔΕΔΥ
ΞΕΝΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ προέδρος ΕΛΜΕ ΚΙΛΚΙΣ
Ξυπτεράς Ανδρέας Πρόεδρος ΕΛΜΕ Λήμνου και Αγίου Ευστρατίου
Οικονόμου Άννα Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Πάτρας
ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ μέλος Α ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ γραμματέας ΔΣ Γ ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Παλαρμάς Στέλιος Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Πάτρας
Πανάγιος Κωνσταντίνος Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Περιστερίου”ΕΛΛΗ ΑΛΕΞΙΟΥ”
Παναγιώτης Ρεμπάπης μέλος του ΔΣ ΕΛΜΕ Λάρισας
Παντελίδης Ντίνος μέλος Δ.Σ. ΣΤ΄ Συλλόγου Εκπ/κών Π.Ε. « ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ»
Πάντου Δέσποινα Μέλος ΔΣ Β’ΕΛΜΕ Αιτωλοακαρνανίας
Παπαγεωργίου Ελένη Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Ορεστιάδας
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ μέλος Α ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Παπαγιαννόπουλος Αποστόλης Πρόεδρος ΣΕΠΕ “ο Σωκράτης” και μέλος του ΓΣ ΑΔΕΔΥ
Παπαδόπουλος Αριστείδης (Μίμης), Μέλος Δ.Σ. Γ’ Συλλόγου Π.Ε. «ΠΛΑΤΩΝ» Ν. Θεσσαλονίκης
Παπαδόπουλος Θεοχάρης Γραμματέας ΔΣ ΣΕΠΕ Ικαρίας – Φούρνων
Παπαζεύκου Ουρανία αντιπρόεδρος ΔΣ ΕΛΜΕ Τρικάλων
Παπαϊωάννου Βάσω Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ “ο Σωκράτης”
Παπαϊωάννου Εύα μέλος Συλλόγου Εργαζομένων στην Ιδιωτική Εκπαίδευση ν.Αττικής “ο Βύρων”
Παπαλέξη Σοφία μέλος Δ.Σ. ΕΛΜΕ Πρέβεζας
Παπανικολάου Ζαχαρούλα Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Ηρακλείου “Δ. Θεοτοκόπουλος”
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΖΗΝΟΒΙΑ μέλος Β ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Παπασπύρου Δημήτρης ΣΕΠΕ Τρικάλων
Παπουτσάκης Βαγγελάκης Ειδικός Γραμματέας ΣΕΠΕ Ηρακλείου “Δ. Θεοτοκόπουλος”
Πασσίσης Θανάσης Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Ηρακλείου “Δ. Θεοτοκόπουλος”
Πατίδης Ηλίας Πρόεδρος Δ.Σ. ΕΛΜΕ Πειραιάς
Παύλος Τουλάτος Ταμίας Δ.Σ. ΕΛΜΕ Κεφαλονιάς – Ιθάκης
Περδικούρη Μαρία μέλος Δ.Σ. ΕΛΜΕ Λέσβου
Πεσκετζή Μαρία ΔΣ Πανελλήνιας Ένωσης Φιλολόγων
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ Δ.Σ. ΣΕΦΙΕ
Πετρίδης Μανώλης, Ταμίας ΣΕΠΕ Βύρωνα – Καισαριανής -Παργκρατίου “Ρ. Ιμβριώτη”
Πετρίδου Θεώνη Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ “η Πρόοδος”
Πέτρου Λίλα ΣΕΠΕ Μαγνησίας
Ποιμενίδης Βασίλης Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Καβαλας
Πολάττου Γιώτα Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Καλλιθέας
ΠΟΛΙΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ γραμματέας Β ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ μέλος Ε ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ, Ε.Ε. ΕΔΟΘ
Προβής Φώτης πρόεδρος ΔΣ της ΕΛΜΕ Ζακύνθου
Προκόβας Χρήστος Ταμίας ΔΣ ΣΕΠΕ “η Πρόοδος”
Πυριόχος Διονύσης ΣΕΠΕ Άνω Λίοσίων -Ζεφυρίου – Φυλής
Ράπτη Μαρίνα ταμίας ελμε Κέρκυρας
Ρηγόπουλος Κώστας ΔΣ ΣΕΠΕ Νάουσας
Ρίζος Αλέξιος Γραμματέας ΕΛΜΕ Λήμνου και Αγίου Ευστρατίου
Ρίζου Γεωργία ταμίας Συλλόγου Εργαζομένων στην Ιδιωτική Εκπαίδευση ν.Αττικής “ο Βύρων”
Ροντογιάννης Σπύρος Πρόεδρος ΣΕΠΕ Λευκάδας
Ρούσσος Μιχάλης μέλος ΔΣ της Ε ΕΛΜΕ Ανατολικής Αττικής
Ρούσσου Μαριάνθη Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Ικαρίας – Φούρνων
Σαββόγλου Γεώργιος Αντιπρόεδρος ΣΕΠΕ Λήμνου
Σαλονικιός Δημήτρης, Μέλος Δ.Σ. Η’ Συλλόγου Π.Ε. Ν. Θεσσαλονίκης
Σαρδέλης Γιάννης Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Αμαρουσίου και Αιρετός ΠΕ Β’ Αθήνας
Σελιανίτης Κώστας Αντιπρόεδρος ΕΛΜΕ Λήμνου και Αγίου Ευστρατίου
Σερμπέζης Δημήτρης Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Αλεξανδρούπολης
Σιαπλαούρα Παναγιώτα μέλος Δ.Σ. ΣΤ ΕΛΜΕ
Σιδέρη Φλώρα Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Περιστερίου”ΕΛΛΗ ΑΛΕΞΙΟΥ”
Σκούφαλος Μάρκος Πρόεδρος ΝΤ Χίου ΑΔΕΔΥ
Σοφία Γαλάνη Μέλος του ΔΣ της ΕΛΜΕ Αργολίδας
Σοφία Ποταμιάνου πρόεδρος ΔΣ ΕΛΜΕ Κεφαλονιάς – Ιθάκης
Σοφία Κουτίδου γραμματέας ΕΛΜΕ Α ΚΥΚΛΑΔΩΝ
Σοφία Πισκοπάνη μέλος του Δ.Σ. ΕΛΜΕ Α ΚΥΚΛΑΔΩΝ
Σπυράτου Αθηνά μέλος Δ.Σ. Δ’ ΕΛΜΕ Ανατολικής Αττικής
Στεφανής Τσίγκος ΔΣ ΣΕΠΕ Χίου και Αιρετός ΠΥΣΠΕ Χίου
ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΑΜΙΑΣ – ΕΛΜΕ ΘΗΡΑΣ
Συκάς Γιάννης μέλος Δ.Σ. ΕΛΜΕ Λέσβου
Συμεωνίδης Ευστάθιος ταμίας Δ.Σ. Πιερίας
Συμεωνίδου Όλγα Μέλος ΔΣ ΣΤ΄ Συλλόγου Εκπ/κών Π.Ε. «ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ»
Σφυρή Μαρία Αιρετός ΠΕ Ανατολ. Αττικής και Αντιπρόεδρος ΣΕΠΕ “ο Σωκράτης”
Σχοινάς Σάκης, Ειδ. Γραμματέας ΣΕΠΕ Βύρωνα – Καισαριανής -Παργκρατίου “Ρ. Ιμβριώτη”
Ταργοντσίδης Ανδρόνικος πρόεδρος ΔΣ ΕΛΜΕ Εορδαίας
ΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ μέλος ΔΣ ΕΛΜΕ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
Τάσος Τόκας Οργανωτικός Γραμματέας ΔΣ ΣΕΠΕ Ιωαννίνων
Τερζάκη Ρένα Αντιπρόεδρος ΣΕΠΕ Ηρακλείου “Δ. Θεοτοκόπουλος”
Τζατζάνης Βλαδίμηρος μέλος Δ.Σ. Μέλος Εργαζομένων στην Ιδιωτική Εκπαίδευση ν. Κεφαλονιάς -Ιθάκης
ΤΖΗΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ μέλος ΔΣ ΕΛΜΕ ΣΕΡΡΩΝ
ΤΡΑΓΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΑ πρόεδρος Α’ ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΡΙΛΥΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ Δ.Σ. ΣΕΦΙΕ
Τριώντζιου Ευαγγελία Μέλος Δ.Σ. Συλλόγου Υπαίθρου Π.Ε. Ν. Θεσσαλονίκης
Τρύπα Βιβή Αντιπρόεδρος ΣΕΠΕ “Ν. Πλουμπίδης”
Τσάκαλος Βασίλης Αντιπρόεδρος ΔΣ ΣΕΠΕ Άρτας
Τσαλαπάκης Αντώνης Πρόεδρος ΔΣ ΣΕΠΕ Χανίων
Τσαμαντάκης Γιάννης μέλος ΔΣ ΕΛΜΕ Χανίων
Τσάμης Αχιλλέας Οργανωτικός Γραμματέας ΣΕΠΕ Ηρακλείου “Δ. Θεοτοκόπουλος”
Τσαντίρη Κατερίνα Ταμίας ΔΣ ΣΕΠΕ Ικαρίας – Φούρνων
Τσαπές Πέτρος οργανωτικός γραμματέας ΔΣ ΕΛΜΕ Θεσπρωτίας, αιρετός ΠΥΣΔΕ Θεσπρωτία και ΑΠΥΣΔΕ Ηπείρου
Τσεκούρας Πέτρος μέλος ΔΣ ΕΛΜΕ Πρέβεζας
ΤΣΙΓΓΕΡΛΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕΛΟΣ ΔΣ – ΕΛΜΕ ΘΗΡΑΣ
Τσίγκου Κατερίνα Ταμίας Δ.Σ. ΕΛΜΕ Α Κυκλάδων
ΤΣΙΜΟΥΡΑ ΝΙΚΗ μέλος ΔΣ ΕΛΜΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΣΕΦΙΕ
Τσούκας Βαγγέλης Μέλος ΔΣ Β’ΕΛΜΕ Αιτωλοακαρνανίας
Φωτόπουλος Φώτης Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Μεσσηνίας
ΧΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΣΕΦΙΕ
Χατζέλα Δήμητρα Ειδική Γραμματέας ΣΕΠΕ “Ν. Πλουμπίδης”
Χατζησάββας Παναγιώτης Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Ημαθίας
Χήρα Αγαθή Πρόεδρος ΣΕΠΕ Ηλιούπολης “Μ. Παπαμαύρος”
Χονδρός Δημήτρης ΣΕΠΕ Άνω Λίοσίων -Ζεφυρίου – Φυλής
Χούτα Δέσποινα Γραμματέας ΣΕΠΕ “ο Σωκράτης”
Χριστοφίδης Δημήτρης Πρόεδρος ΣΕΠΕ Θεσπρωτίας
Χρονοπούλου Ιουλία ΕΣ Πανελλήνιας Ένωσης Φιλολόγων
Χρυσουλάκη Γιάννα Ειδικός Γραμματέας στο ΔΣ ΣΕΠΕ Σητείας “ο Μύσων”
Γεροπαναγιώτης Νάσος Πρόεδρος Συνδέσμου Υπαλλήλων Εμπορικών Καταστημάτων και Ιδιωτικών Επιχειρήσεων Πειραιά
Μόσχος Δημήτρης μέλος Δ.Σ. Συνδέσμου Υπαλλήλων Εμπορικών Καταστημάτων και Ιδιωτικών Επιχειρήσεων Πειραιά
Καλιβίνου Ειρήνη μέλος Δ.Σ. Συνδέσμου Υπαλλήλων Εμπορικών Καταστημάτων και Ιδιωτικών Επιχειρήσεων Πειραιά
Πουλικόγιαννης Ανδρέας μέλος Δ.Σ. Συνδέσμου Υπαλλήλων Εμπορικών Καταστημάτων και Ιδιωτικών Επιχειρήσεων Πειραιά
Δρακονταειδή Αγγελική μέλος Δ.Σ. Συνδέσμου Υπαλλήλων Εμπορικών Καταστημάτων και Ιδιωτικών Επιχειρήσεων Πειραιά και μέλος του ΔΣ του Παραρτήματος Νίκαιας, Κορυδαλλού, Ρέντη
Σταρίδα Αλεξάνδρα μέλος Δ.Σ. Συνδέσμου Υπαλλήλων Εμπορικών Καταστημάτων και Ιδιωτικών Επιχειρήσεων Πειραιά
Τεπετίδου Όλγα μέλος Δ.Σ. Παραρτήματος Νίκαιας, Κορυδαλλού, Ρέντη του Συνδέσμου Υπαλλήλων Εμπορικών Καταστημάτων και Ιδιωτικών Επιχειρήσεων Πειραιά
Τρέλλη Φανή Πρόεδρος Σωματείου Συνταξιούχων ΙΚΑ Έβρου
Μιχαηλίδου Άννα Γραμματέας Σωματείου Συνταξιούχων ΙΚΑ Έβρου
Κρεωνά Θεανώ Ταμίας Σωματείου Συνταξιούχων ΙΚΑ Έβρου
Σερμπέζης Δημήτρης Αντιπρόεδρος Σωματείου Συνταξιούχων ΙΚΑ Έβρου
Γάκη Δήμητρα, Σωματείου Συνταξιούχων ΙΚΑ Έβρου
Ματζουρίδου Σμαράγδα, Σωματείου Συνταξιούχων ΙΚΑ Έβρου
Κυπαρίσης Γεώργιος, Σωματείου Συνταξιούχων ΙΚΑ Έβρου
Όλγα Δασκαλάκη, αιρετός στο ΠΥΣΠΕ Γ Αθήνας
Μελαμπιανάκη Ζέττα Πρόεδρος του ΣΕΠΕ Νέας Σμύρνης
Καραμπά Σοφία Γ. Γραμματέας του ΣΕΠΕ Νέας Σμύρνης
Μαριόλης Δημήτρης, πρόεδρος Α΄ Συλλόγου Αθηνών Εκπαιδευτικών Π.Ε.
Αθανασόπουλος Νίκος, γενικός γραμματέας Α΄ Συλλόγου Αθηνών Εκπαιδευτικών Π.Ε.
Σπηλιοπούλου Κατερίνα, ταμίας Α΄ Συλλόγου Αθηνών Εκπαιδευτικών Π.Ε.
Διαμαντοπούλου Αρετή, ειδική γραμματέας Α΄ Συλλόγου Αθηνών Εκπαιδευτικών Π.Ε.
Καββαδία Φωτεινή Εκπ/κός Πρόεδρος του Δ. Σ. του Συλ. Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου & αιρετός ΑΠΥΣΠΕ Αττικής
Γεωργιόπουλος Γιώργος – μέλος ΣΕΠΕ Μακρυγιάννη
Νικολάρας Λάμπρος, πρόεδρος του Συλλόγου Εκπαιδευτικών Π.Ε. Πειραιά “Η Πρόοδος”
Προκόβας Χρήστος, ταμίας του Συλλόγου Εκπαιδευτικών Π.Ε. Πειραιά “Η Πρόοδος”
Γαλάνης Γιώργος, μέλος του Δ.Σ του Συλλόγου Εκπαιδευτικών Π.Ε. Πειραιά “Η Πρόοδος”
Πετρίδου Θεώνη, μέλος του Δ.Σ του Συλλόγου Εκπαιδευτικών Π.Ε. Πειραιά “Η Πρόοδος”
Μενδώνης Πέτρος, μέλος του Δ.Σ του Συλλόγου Εκπαιδευτικών Π.Ε. Πειραιά “Η Πρόοδος”
Βασίλης Μακρής, μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Καλλιθέας – Μοσχάτου, μελος του ΔΣ ΙΠΕΜ-ΔΟΕ
Αναγνωσταράς Γιάννης-μέλος Δ.Σ. Δ.Ο.Ε.
Αδριανή Προκόπη, Πρόεδρος του ΔΣ του Συλλόγου Εκπαιδευτικών Π.Ε. “Ο Παρθενώνας”
Παραφόρου Άντα, μέλος ΣΕΠΕ ΄΄Αθηνά΄΄, Γ.Σ. ΑΔΕΔΥ
Γιώργος Τζωρτζακάκης, Γ. Γραμματέας του Συλλόγου ΠΕ Ρόδου
Χατζέλα Δήμητρα, Ειδική Γραμματέας ΔΣ ΣΕΠΕ Κερατσινίου-Περάματος “Ν. Πλουμπίδης”
Μπελλος Τάσος, μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Κερατσινίου-Περάματος “Ν. Πλουμπίδης”
Λεπτουργίδου Κατερίνα, Γραμματέας ΔΣ ΣΕΠΕ Κερατσινίου – Περάματος “Ν.Πλουμπιδης”
Μιχάλογλου Στέλλα, μέλος ΣΕΠΕ Κερατσινίου-Περάματος “Ν.ΠΛΟΥΜΠΙΔΗΣ”, αντιδήμαρχος Κερατσινίου – Δραπετσώνας
Βάσω Ζαρκινού,Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Ηλιούπολης Μ. Παπαμαυρος
Παπαποστόλου Ελένη, μελος Α’ Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Αθηνων
Κλιάφα Άρτεμις, μέλος του Δ.Σ. του συλλόγου “Ρόζα Ιμβριώτη”
Πολυχρονιάδης Δημήτρης Εκπ/κός Μέλος του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου
Γεωργιόπουλος Γιώργος – μέλος ΣΕΠΕ Μακρυγιάννη
Τσακανίκα Σταυρούλα Γεν.Γραμματέας Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Γλυφάδας Βάρης Βούλας Βουλιαγμένης
Χαλαστανης Θεόδωρος σύλλογος εκπαιδευτικών Π.Ε Ημαθίας μέλος στο Γ.Σ ΑΔΕΔΥ .
Μάτα Μαγαλιού, μέλος Δ.Σ. Στ Συλλόγου εκπ/κών Π.Ε. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
Ντίνος Παντελίδης, μέλος Δ.Σ. Στ Συλλόγου εκπ/κών Π.Ε. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
Κουλιούμπας Οδυσσέας, μέλος Δ.Σ. ΣΤ’ Συλλόγου Εκπαιδευτικών Π.Ε. “ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ”
Ασβεστα Ειρηνη, μέλος του ΔΣ ΣΕΠΕ Καβαλας
Φώτης Μαντζώρος, μέλος Δ.Σ. Συλλόγου Δασκάλων και Νηπιαγωγών Σάμου, μέλος Ε.Γ. Νομαρχιακού Τμήματος Σάμου της ΑΔΕΔΥ
Αντώνης Κακαγιάννης, μέλος Δ.Σ. Συλλόγου Δασκάλων και Νηπιαγωγών Σάμου
Βαϊνάς Παντελής αντιπρόεδρος ΣΕΠΕ Αιγάλεω, δημοτικός σύμβουλος Αιγάλεω
Σάμιος Παναγιώτης πρόεδρος ΣΕΠΕ Αιγάλεω
Τραγά Στέλλα γραμματέας ΣΕΠΕ Αιγάλεω
Αντώνης Κουρσάρης, Πρόεδρος ΔΣ ΣΕΠΕ Κέρκυρας, μέλος Ε.Γ. Νομαρχιακού Τμήματος Κέρκυρας
Ελένη Μαλαχά, Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Κέρκυρας
Ηλίας Μπουργουτζής, Αιρετός ΠΥΣΠΕ Κέρκυρας
Άντα Παραφόρου Γ.Σ. ΑΔΕΔΥ από Παρεμβάσεις
Τσιντζας Φώτης – Μελος Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Τρικάλων
Παππη Κωνσταντίνα – Πρόεδρος Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Τρικάλων
Παπαϊωάννου Γιάννης – Αντιπρόεδρος Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Τρικάλων
Μπιλλιος Δημήτρης – Γραμματέας Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Τρικάλων
Τσίγκας Πέτρος – Ταμίας Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Τρικάλων
Αβραμίδης Κώστας, Πρόεδρος Συλλόγου Εργαζόμενων ΤΕΕ
Ακριβός Βαγγέλης, Μουσικός
Αμπελογιάννη Βάσω, Γραμματέας Συλλόγου Εργαζομένων ΓΝ & ΚΥ νομού Άρτας, γραμματέας ΝΤ Άρτας ΑΔΕΔΥ, μέλος ΓΣ ΑΔΕΔΥ, μέλος Κεντρικής Αντιπροσωπείας ΤΕΕ
Αρμενιάκου Μαρία, συνταξιούχος Δήμου Καλλιθέας
Ασημακόπουλος Ανδρέας, μέλος ΔΣ ΟΣΥΑΠΕ
Ασημινάρης Χρήστος, πρ. Πρόεδρος ΕΛΜΕ Χαλκιδικής
Αφεντουλίδης Τριαντάφυλλος, Πρόεδρος Συλλόγου Υπαλλήλων ΟΛΘ
Βαγενάς Χρήστος, Οργανωτικός Γραμματέας ΠΟΠΟΚΠ, Μέλος ΔΣ Συλλόγου Εργαζομένων πρ. ΟΑΕΕ
Βαλωμένου Γεωργία, Αρχιτέκτων Εκπαιδευτικός
Βασιλάκου Ελισάβετ, Συνταξιούχος Εκπαιδευτικός
Βασιλειάδης Αναστάσιος, Μέλος Αντιπροσωπείας ΤΕΕ
Βασιλείου Δημήτρης, Ξενοδοχοϋπάλληλος, Μέλος Γραμματείας ΜΕΤΑ
Γαϊτάνος Αλέκος, Εργαζόμενος στο Δήμο Χίου
Γαλάνη Σοφία, Μέλος ΔΣ ΕΛΜΕ Αργολίδας
Γαρμπής Μάρκος, Εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Δυτικής Αττικής
Γεράκος Ηλίας, Μέλος ΔΣ Δ ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης
Γεωργόπουλος Κώστας, Μουσικός, πρ. Πρόεδρος Πανελλήνιου Μουσικού Συλλόγου, πρ. Αντιπρόεδρος ΠΟΘΑ
Γεωργούλης Διονύσης, Αντιπρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων Πρ. Γενικής – Πειραιώς, Μέλος ΓΣ ΟΤΟΕ
Γιαννόπουλος Γιάννος, Μέλος Αντιπροσωπείας ΤΕΕ, Σύνεδρος ΕΚΑ
Γιαννούλια Κατερίνα, Μέλος ΔΣ ΠΟΓΕΔΥ, Αναπληρωματικό Μέλος ΕΕΔΑ
Γούλα Ελένη, ΕΛΜΕ Σάμου
Γρηγοριάδης Ιωάννης, ΕΛΜΕ ΚΟΖΑΝΗΣ, Αντιπρόεδρος Δημοτικού Συμβουλίου Δήμου Κοζάνης
Γρίμμας Μανώλης, Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων στον Πειραϊκό Φαρμακευτικό Συνεταιρισμό
Δαμιανός Βασίλης, συνταξιούχος συνδικαλιστής ΑΓΣΣΕ και ΔΕΗ
Δημότσιου Αγγέλα, Εργοθεραπεύτρια στο Κ.Κ.Π.Π. Θεσσαλίας
Διαμαντόπουλος Βαγγέλης, Πρόεδρος Τοπικής Οργάνωσης Καστοριάς ΠΕΤ-ΟΤΑ
Δράκου Αγγελική, Ιδιωτική Υπάλληλος
Έφη Καραβασίλη, Φιλόλογος
Ζαρκαδούλας Γιώργος, Μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων Νοσοκομείου Παίδων Αγλαΐα Κυριακού
Ζαρναβέλη Βασιλική, Λογοθεραπεύτρια
Ζερβουδάκης Αντώνης, Γραμματέας Σωματείου Εργαζομένων Λιμένα Ναυπλίου
Ζήβα Αδαμαντία, Φιλόλογος Ειδικής Αγωής
Ζιαζιάς Δημήτρης, Πρόεδρος Ένωσης Ιατρών Νομού Αχαΐας
Ζυγογιάννης Γιάννης, Μέλος ΕΛΜΕ Νότιας Αθήνας
Καλλίτσης Ευάγγελος, Διπλωματούχος Σχολής Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ, Ηλεκτρονικός Μηχανικός Ασφάλειας Εναέριας Κυκλοφορίας Υπηρεσία Πολιτικής Αεροπορίας
Καλόγηρος Νίκος, Εκπαιδευτικός, Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Καλλιθέας – Μοσχάτου
Καλομοίρης Γρηγόρης, Συντονιστής Γραμματείας του ΜΕΤΑ
Καράμπελας Ανδρέας, Πρόεδρος ΕΜΔΥΔΑΣ / Δυτικής Ελλάδας
Καρανάσου Ευθυμία, Φιλόλογος, Τακτικό Αιρετό Μέλος ΠΥΣΔΕ Φωκίδας, Ταμίας ΕΛΜΕ Φωκίδας
Κασάπης Γιώργος, Εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Σερρών
Κασιμάτης Γαβριήλ, Εργαζόμενος ΕΡΤ
Κατσουρός Μαριος, Μέλος ΓΣ ΠΟΕ-ΟΤΑ
Κολιού Όλγα, Αιρετή στο ΑΠΥΣΔΕ Στερεάς
Κολλιάς Γιώργος, Ερευνητής ΙΝΕ ΓΣΕΕ
Κόνιαρης Χρήστος, Μέλος του ΓΣ ΠΟΕΔΗΝ, Μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων ΕΚΑ
Κοντογιαννοπούλου Γιάννα, Μέλος ΔΣ ΕΜΔΥΔΑΣ Αττικής
Κουρμουλάκης Γιάννης, Αν. Γραμματέας Σωματείου ΨΝΑ
Κούστας Κώστας, Περιφερειακός Σύμβουλος Δυτικής Ελλάδας
Κουτσοπούλου Έμμυ, Ψυχιάτρος, Μέλος ΔΣ Συλλόγου Εργαζομένων ΟΚΑΝΑ
Κουτσούκου Μαρία, ΕΛΜΕ ΗΛΕΙΑΣ, Αναπληρωματικό μέλος ΑΠΥΣΔΕ Δυτικής Ελλάδας
Κραβαρίτης Νίκος, Αν. Γραμματέας Σωματείου Αττικού Νοσοκομείου
Κρητικός Μάριος, Μέλος ΓΣ ΑΔΕΔΥ
Κυριακόπουλος Διονύσιος, Ιατρός Ακτινολόγος
Κωνσταντόπουλος Περικλής, Αντιπρόεδρος ΣΕΠΕ Δυτικής Αττικής «Κώστας Βάρναλης»
Λιάσκος Στέφανος, ΕΛΜΕ Μεσσηνίας
Λίπκοβιτς Μαίρη, Εκπαιδευτικός
Λυμπέρης Κώστας Μέλος ΔΣ Συλλόγου Επιστημονικού Προσωπικού ΕΥΔΑΠ
Μαγειρίας Γιώργος, ΕΛΜΕ Νότιας Αθήνας
Μαματζάκης Βαγγέλης, Μέλος της Διοίκησης του Εργατικού Κέντρου Ηρακλείου Κρήτης.
Μανουσάκης Γιώργος, Προέδρος του Συλλόγου Νοσηλευτών Ν. Λασιθίου
Μάντης Κωνσταντίνος, δημοτικός υπάλληλος στο Δήμο Καλλιθέας
Μερσινιάς Αλέξανδρος, Μέλος ΔΣ Ομοσπονδίας Εργαζομένων ΕΥΔΑΠ
Μήτσας Βασίλειος, Εκπαιδευτικός
Μούζιος Παναγιώτης, Συνταξιούχος Ηλεκτρολόγος Μηχανικός
Μπαστέας Πέτρος, Μέλος ΔΣ Πολιτιστικου Κέντρου Εργαζομένων ΕΥΔΑΠ
Μπίλιας Γιάννης, Μέλος ΔΣ Πανελλήνιου Κτηνιατρικού Συλλόγου
Μποσινάκος Νίκος, Υπάλληλος Υπ. Εργασίας, Μέλος Συλλογικότητας Αντί-Λογος, Μέλος Γραμματείας ΜΕΤΑ
Μπούκη Ελένη, Αρχιτέκτων, Μέλος Διοικούσας Επιτροπής ΤΕΕ
Μπουμπούλης Άγγελος, Αιρετός ΠΥΣΔΕ Ν. Αχαΐας
Νίκα Χαρά, Πρόεδρος ΕΛΜΕ Ευβοίας, Μέλος ΝΤ Εύβοιας ΑΔΕΔΥ, Αναπληρωματικό Αιρετό Μέλος ΑΠΥΣΔΕ Στερεάς Ελλάδας
Ορταντζόγλου Γιώργος, Μέλος ΔΣ Συλλόγου Εργαζομένων Δήμου Ν. Φιλαδέλφειας – Ν. Χαλκηδόνας
Παζάλος Γιώργος, Πρόεδρος ΣΕΠΕ «η Αθηνά»
Παναγιωτακόπουλος Δημήτρης, Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Δυτικής Αττικής «Κώστας Βάρναλης»
Παναρέτου Λευτέρης Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων Νοσοκομείου ΕΛΠΙΣ
Παπαδοπούλου Σίσσυ, Β ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης
Παπαχρίστου Αναστασία, Μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζόμενων Δήμου Αλίμου
Πασχάλη Βιβή, Μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων Νοσοκομείου Ευαγγελισμού
Πετρόπουλος Δημήτρης, Πρόεδρος ΠΟ ΕΜΔΥΔΑΣ
Πιερρόπουλος Διονύσης, Δημοσιογράφος ΕΣΗΕΑ
Πολίτης Κωνσταντίνος, Εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Κιλκίς
Πολιτοπούλου Γιώτα, Εκπαιδευτικός, Α’ ΕΛΜΕ Αιτωλ/νίας
Σγουρέα Χριστίνα, Βρεφονηπιοκόμος
Σέρμπος Θανάσης, Επόπτης Δημόσιας Υγείας στο ΨΝΑ «Δρομοκαΐτειο»
Σιάχος Χρήστος, Μέλος ΔΣ Α ΕΛΜΕ Αχαΐας
Σκαρτσίλας Σωτήρης, Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ «η Αθηνά»
Σκλαβάκη Φρόσω, Μέλος ΔΣ Συλλόγου Εφοριακών Αττικής και Κυκλάδων
Σουρούνης Ανδρέας, Πρόεδρος Συλλόγου Υπαλλήλων Π.Ε. Αχαΐας, Μέλος ΔΣ ΠΟ ΕΜΔΥΔΑΣ
Σπυριδάκης Τίτος, Υπάλληλος Υπ. Εργασίας, Μέλος Συλλογικότητας Αντί-Λογος
Σταθά Παναγιώτα, Μέλος ΔΣ του Συλλόγου Διπλωματούχων Μηχανικών Ομίλου ΔΕΗ- ΑΔΜΗΕ
Σταθοπούλου Δώρα, δημόσιος υπάλληλος, Μέλος Εργατικής Συλλογικότητας στο υπ. Εργασίας, Αντί-λογος
Σταυριανός Αντώνης, Υποψήφιος Διδάκτωρ ΕΚΠΑ, Δάσκαλος
Σωτηρόπουλος Άκης, Αιρετός ΠΥΣΔΕ Αν. Αττικής, Μέλος ΓΣ ΑΔΕΔΥ
Τζανίνη Στέλλα, Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων Δήμου Αγίας Παρασκευής (ΣΕΔΑΠ)
Τριανταφυλλόπουλος Γιώργος, Γραμματέας Ν.Τ. Ροδόπης ΑΔΕΔΥ, Αντιπρόεδρος Ενιαίου Συλλόγου Εργαζομένων Αποκεντρωμένης Διοίκησης Αν. Μακεδονίας & Θράκης
Τσαγκαράκης Μανόλης, Μέλος της Διοίκησης του Εργατικού Κέντρου Ηρακλείου Κρήτης και Μέλος ΟΜΕ-ΕΛΤΑ
Τσιακήρης Ευάγγελος, Μέλος ΔΣ ΠΟΣΠΕΡΤ
Τσιάμης Απόστολος, Μέλος Δ.Σ. Πανελλήνιας Ένωσης Γεωπόνων Δημοσίων Υπαλλήλων, Αντιπρόεδρος Συλλόγου Εργαζομένων Περιφερειακής Ενότητας Φωκίδας
Τσιαπής Δημήτρης, Αντιπρόεδρος ΠΟΙΕΦΣΕΚ
Τσοχατζής Στέλιος, Αντιπρόεδρος Ένωσης Ιατρών Νομού Αχαΐας
Φιλιππίδου Σοφία, Αντιπρόεδρος ΕΛΜΕ Καβάλας
Φρυδάς Δημήτρης, ΕΛΜΕ Νότιας Αθήνας
Φύλλη Γεωργιάδου, μέλος Σωματείου Εργαζομένων Εθνικής Λυρικής Σκηνής
Χαρίσης Γιώργος, Μέλος ΓΣ ΑΔΕΔΥ
Χατζηλάμπρου Βασίλης, Περιφερειακός Σύμβουλος Δυτικής Ελλάδας
Χινής Θεόδωρος, Ηλεκτρονικός Μηχανικός ΤΕ, Εθνικό Αστεροσκοπείο Αθηνών
Χιωτέλης Άρης, Εκπαιδευτικός
Χιώτη Βάσια, Εκπαιδευτικός
Χουδαλάκη Κατερίνα, Μέλος ΔΣ Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών
Χρήστου Γιώργης, Δημοσιογράφος ΕΣΗΕΑ, ErgasiaΝΕΤ.gr
Χριστοδούλου Πάνος, Ειδικευόμενος Ιατρικής Βιοπαθολογίας/Εργαστηριακής Ιατρικής, MSc Διοίκησης Μονάδων Υγείας, μέλος Σωματειου Εργαζόμενων Νοσοκομείου Χατζηκωστα, ΕΙΝΗ και Ιατρικού Συλλόγου Ιωαννίνων
Ψαρομήλιγκος Αρτέμης, Δημοσιογράφος
Κακογιάννη Μαρία, ψυχολόγος, Κέντρο Ψυχικής Υγείας Αγίων Αναργύρων, ΨΝΑ
Αναστασία Κατσαρού, Γενική Γιατρός, Πάτρα
Ανδρέα Λεντζο, Δερματολόγο – Αφροδισιολογο, Πάτρα Συνταξιούχος
Δημόπουλο Θανάση, ψυχίατρο, νοσοκομείο Παπανικολάου Θεσσαλονίκης
Ρίζος Μιχάλης, εντατικολόγος, πρόεδρος σωματείου ΑΤΤΙΚΟΥ νοσοκομείου
Μαρκάτης Λευτέρης, Πνευμονολόγος Επιμελητής Β’, Γενικό Νοσοκομείο Κέρκυρας
Ζδούκος Θοδωρής, Γενικός Γιατρός, Κέντρο Υγείας Νέας Μηχανιώνας
Τοσονίδου Δέσποινα, Ακτινολόγος, πρόεδρος σωματείου Ασκληπιείου Βούλας, ΕΓ ΟΕΝΓΕ
Κατσίμπα Δάφνη, Θεσσαλονίκη, πρόεδρος ΕΝΙΘ
Άντζελ Αλβέρτος. Αναισθησιολόγος Ερυθρός Σταυρός
Κοσμοπούλου Όλγα, Παθολόγος-Λοιμωξιολόγος. Υπεύθυνη Μονάδας Νοσηλείας Covid 19 ΓΝ Νίκαιας, μέλος ΔΣ Συλλόγου Εργαζομένων ΓΝ Νίκαιας
Καλιαμπάκος Σωτήρης, καρδιολόγος, ΔΣ ΙΣΑ και ΠΙΣ
Παπανικολάου Πάνος, νευροχειρουργός, ΓΓ ΟΕΝΓΕ
Χαμόδρακα Ευτυχία, καρδιολόγος, Ασκληπιείο Βούλας
Καραγιάννης Μηνάς, νεφρολόγος, ΑΤΤΙΚΟ
Μαρία Καραμπέλη, Παθολόγος, Νοσοκομείο Ελληνικός Ερυθρός Σταυρός
Δημουλά Κατερίνα, εντατικολόγος, ΓΝΑ Σισμανόγλειο
Νταουντάκη Ειρήνη, Νεφρολόγος, Γ Ν Ρεθύμνου
Αργύρης Χρίστος, επιμελητής β ΓΝΑ Γεννηματάς, Γ.Σ. ΑΔΕΔΥ
Ζαννέτα Λυσικάτου, ειδικευόμενη, ταμίας Σωματείου Αγίου Σάββα
Καταραχιάς Κώστας, επιμελητής β ,πρόεδρος σωματείου εργαζομένων Αγίου Σάββα, ΔΣ ΕΙΝΑΠ
Κούτρας Γιάννης, επιμελητής β Ιπποκράτειο Θεσσαλονίκης, αντιπρόεδρος ΕΝΙΘ
Ερωτοκρίτου Αργυρή, ειδικευόμενη ΓΝΑ ΓΕΝΝΗΜΑΤΆΣ, ΔΣ Σωματείου Γεννηματάς
Σαριδάκης Γιάννη, Ακτινολόγος, Πρόεδρος Ενωσης Γιατρών ΕΣΥ Ρεθύμνου.
Χριστοδούλου Πάνος, Ειδικευόμενος Βιοπαθολογίας, Νοσοκομείο Χατζηκώστα Ιωαννίνων
Κυδώνα Χριστίνα. ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ-ΕΝΤΑΤΙΚΟΛΟΓΟΣ Γ.Ν.Θ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ
Αντώνης Καραβάς, Παθολόγος, Κέντρο υγείας Ηλιούπολης
Βάρτζελη Παναγιώτα, Πνευμονολόγος – Εντατικολόγος, ΓΑΝΠ ΜΕΤΑΞΑ
Νικολαίδης Γιώργος, Ψυχίατρος, πρόεδρος Ινστιτούτου Υγείας Παιδιού
Ζάμπρας Αλέξανδρος, ορθοπεδικός, πρόεδρος ένωσης γιατρών ΕΣΥ Λέσβου
Κασελούρης Χρήστος, οφθαλμίατρος
Παυλής Στρατής, παθολόγος ΚΥ Άντισσας, Λέσβος
Πανταζόπουλος Τάσος, ειδικευόμενος, Αττικό
Πρεκατές Χρήστος, οφθαλμίατρος, Τρίκαλα
Πατρίκαλου Εύα, νεφρολόγος, επιμελήτρια Α’, Γ.Ν.Τρικάλων, μέλος Αντιπροσωπείας Π.Ι.Σ.
Μακρή Αλέκα, γυναικολόγος, μέλος Πειθαρχικού Συμβούλιου ΙΣΑ
Τσόλης Γιώργος, Ερυθρός Σταυρός
Γκιόκα Ελένη, παιδίατρος, Γ Ν ΑΡΤΑΣ, ΔΣ Ιατρικού Συλλόγου Άρτας
Ηλιακή Αγάπη, ΚΥ Πλωμαρίου, ΓΝ Μυτιλήνης Βοστάνειο
Στεφανάτου Πενταγιώτισσα, Κλινική Ψυχολόγος, Αιγινήτειο Νοσοκομείο
Σκοπελίτης Ηλίας, Διευθυντής ΕΣΥ παθολόγος, Μονάδα Νοσηλείας Covid 19, ΓΝ Νίκαιας, μέλος ΔΣ Ιατρικού Συλλόγου Πειραιά
Ζουρμπάκη Μάχη, παθολόγος
Σκούφογλου Νικόλας, Ορθοπεδικός, ΓΝΑ Ευαγγελισμός
Παππάς Αποστόλης, Πνευμονολόγος, ΓΝΑ Ευαγγελισμός
Αντωνίου Θανάσης, Ψυχίατρος ΣΩΤΗΡΙΑ
Μαριάννα Παπαδημητρίου, Βιοπαθολόγος
Αλεξάντροβα Τατιάνα, παιδίατρος Αγία Σοφία
Γκιόκα Αλεξάνδρα, ψυχίατρος
Γκούντας Κώστας, ΩΡΛ, ΔΣ ΙΣ Άρτας, εκλέκτορας Π Ι Σ
Κούγια Ηλιάννα, χειρουργός ΑΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ
Φαράντος Μπάμπης, Χειρουργός, ΓΝΑ Γ. Γεννηματάς
Κασμιρίδης Γιώργος, ΩΡΛ, Αθήνα
Κώστας Χαράλαμπος, χειρουργός, Αθήνα
Κακαλέτρη Ζαφειρία , οδοντίατρος, Σπάρτη
Βακολίδης Νίκος, ορθοδοντικός οδοντίατρος, Ιωάννινα
Κυρίτση Αντωνία, οδοντίατρος Ναύπακτος
Κυζηράκου Σταυρούλα, Αναισθησιολόγος, ΜΕΘ Γ.Ν. Νίκαιας
Τζιμογιάννης Χρήστος, οδοντίατρος Ιωάννινα
Αθανασοπούλου Παναγιώτα, οδοντίατρος, Αθήνα
Μεγαλοοικονόμου Θεόδωρος, Ψυχίατρος, Αθήνα
Μηνακάκη Νεφέλη, Αγροτική Ιατρός
Ντόβολος Σεραφείμ, Ιατρός εν αναμονή έναρξης ειδικότητας
Κωνσταντής Δημήτρης, Ψυχίατρος, ΓΝ Κοζάνης
Μάτσα Κατερίνα, Ψυχίατρος
Μάτσας Σάββας, Ακτινολόγος
Μεσημέρη Αικατερίνη, ορθοδοντικός, Αθήνα
Καρατζαφέρης Λυκούργος Ψυχίατρος
Μαρκάκος Αναστάσιος, ειδικευόμενος Παθολογίας, Γ.Ν.Θ. “Γ. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ”
Γιαννούτσος Δημήτρης, απόφοιτος ιατρικής ΔΠΘ
Γεωργόπουλος Αχιλλέας, ειδικευόμενος Καρδιολογίας ΓΝΘ «Γ.Παπανικολάου»
Φανερωμένος Περικλής – Ανδρέας, απόφοιτος Ιατρικής ΑΠΘ
Βασιλική Καραγεώργου, αγροτικός γιατρός Λακωνία
Δημήτρης Μπαμπαλής, μέλος ΔΣ ΕΙΝΚΥΛ, Δ/ντής ΤΕΠ ΓΝ Λάρισας
Θεολόγου Σταύρος, νοσηλευτής Ευαγγελισμός
Μπακόπουλος Κωνσταντίνος Νευροχειρουργός, Πρόεδρος ΕΙΝΝΑΑ
Μάρκος Κλωνιζάκης Ψυχίατρος
Γανιάρη Ιφιγένεια πρόεδρος Β΄ΕΛΜΕ Αθήνας
Τσατούρας Βαγγέλης αντιπρόεδρος Β΄ΕΛΜΕ Αθήνας
Κοπανάς Δημήτρης ταμίας Β΄ ΕΛΜΕ Αθήνας
ΒΑΪΝΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ αντιπρόεδρος του συλλόγου εκπαιδευτικών ΠΕ Αιγάλεω και δημοτικός σύμβουλος Αιγάλεω
ΤΡΑΓΑ ΣΤΕΛΛΑ γραμματέας του συλλόγου εκπαιδευτικών ΠΕ ΑΙΓΆΛΕΩ
σωματείο εργαζομένων Δήμου Βύρωνα
Φώτης Μαντζώρος, μέλος Δ.Σ. Συλλόγου Δασκάλων και Νηπιαγωγών Σάμου, μέλος Ε.Γ. Νομαρχιακού Τμήματος Σάμου της ΑΔΕΔΥ
Αντώνης Κακαγιάννης, μέλος Δ.Σ. Συλλόγου Δασκάλων και Νηπιαγωγών Σάμου
Σοφία Μπουτμπάρα, αντιπρόεδρος ΕΛΜΕ Σάμου
Δημητρης Αθανασιαδης προεδρος συλλογου υπαλληλων δημου πατρεων
ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ μέλος ΔΣ ΣΥΑΤ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ μέλος ΔΣ ΣΥΑΤ
Ανδρανάκη Ευσταθία Υπάλληλος Περιφέρειας Αττικής
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΙΚΑ ΑΧΑΪΑΣ, ΗΛΕΙΑΣ, ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ, ΖΑΚΥΝΘΟΥ
Χρήστος Παυλίδης , επόπτης Υγείας Π.Ε. Κιλκίς
Σερέτης Ηλίας , Επόπτης ΔΗμόσιας Υγείας Π.Ε Εβρου
Πυλούδης Δημήτριος υπάλληλος Δ/νσης Μεταφορών Ορεστιάδας
Χάρης Ζεπατος, Δημ. Υπάλληλος, Πρόεδρος ΔΣ Συλλόγου Εργαζομένων Α.Δ. Αιγαίου,
Ειρήνη Πετράκη, Δημ. Υπάλληλος, Γεν. Γραμματέας ΔΣ Συλλόγου Εργαζομένων Α.Δ. Αιγαίου,
Παναγιώτης Παπιόπουλος, Δημ. Υπάλληλος, Ταμίας ΔΣ Συλλόγου Εργαζομένων Α.Δ. Αιγαίου
Ερασμία Γκιόκα, Δημ. Υπάλληλος, Μέλος ΔΣ Συλλόγου Εργαζομένων Α.Δ. Αιγαίου,
Αλέκα Τοζακίδου, Δημ. Υπάλληλος, Μέλος ΔΣ Συλλόγου Εργαζομένων Α.Δ. Αιγαίου,
Σπυριδούλα Τζουμακίδη, Δημ. Υπάλληλος, Μέλος ΔΣ Συλλόγου Εργαζομένων Α.Δ. Αιγαίου,
Καλλιόπη Λύρα, Ιδ. Υπάληλος
Αντώνης Τασόπουλος, Ιδ. Υπάλληλος, Πρόεδρος Σωματείου Εργαζ.Υπηρεσιών Φύλαξης Κυκλάδων
Γιώργος Σκιάφος, Συνταξ. Εκπαιδευτικός
Κώστας Γιολδάσης, Δημ. Υπάληλος, Πρόεδρος ΣΥΝΑΝΚ ( Σωματείο Υπαλλήλων Π.Ν. Αιγαίου – Περιοχή Κυκλάδων)
Γιάννης Τσουμπρής, Χημ. Μηχανικός
Βάσω Νικολάου, ταμίας ΣΕΠΕ “ο παρθενώνας”
Σοφία Μπουτμπάρα, αντιπρόεδρος ΕΛΜΕ Σάμου
Γκαραγκάνης Αναστάσιος μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Καρδίτσας Νικόλαος Πλαστήρας
Κυριακοπούλου Κούλα μέλος Δ.Σ. Συνδέσμου Υπαλλήλων Εμπορικών Καταστημάτων και Ιδιωτικών Επιχειρήσεων Πειραιά
Δημήτριος Κοτσώνης, ειδ. Γεν. Χειρουργικής Düsseldorf Γερμανιας
Πολυξένη Σμυρνιού του Ιωάννη, δικηγόρος, Φλώρινα
Ολυμπία Χατζηχρήστου του Χρήστου, δικηγόρος, Φλώρινα
Χρυσούλα Παυλίδου του Ηλία, δικηγόρος, Φλώρινα
Κωστούλας Χάρης, Ιχθυολογός Τ.Ε. (Τεχνολογικής Εκπαίδευσης)
Στάθης Λιότσικας μέλος σωματείου
Αντωνία Χειμαριώτη, μέλος ΔΣ του φοιτητικού συλλόγου Φαρμακευτικής Αθηνών
Σωματείο Εργαζομένων στα Ιδρύματα Υγείας Ιδ. Δικαίου και ΝΠΙΔ Ν. Αχαΐας
Αθανάσιος Καραμπέλης, Παθολόγος Ογκολόγος, έως το 2010 στο Νοσ/μείο Μεταξά Πειραιά.
Κατερινα Παπαγκικα γιατρος μέλος ΣΦΕΑ
Αλεξάνδρου Νατάσσα, Αναισθησιολόγος Επ Α, ΓΝΑ Η ΕΛΠΙΣ
Μαριόλης Σταύρος Πρόεδρος Συνδικάτου οικοδόμων Λαυρίου.
Χασιώτου Δήμητρα Πρόεδρος Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Λαυρεωτικής.
Μουστάκας Κωνσταντίνος Αντιπρόεδρος Εργατικού Κέντρου Λαυρίου και Ανατολικής Αττικής και πρόεδρος της Ένωσης Προσωπικού Σταθμού Δ.Ε.Η Α.Η.Σ Λαυρίου.
Ανανιάδης Λεωνίδας Ταμίας Εργατικού Κέντρου Λαυρίου και Ανατολικής Αττικής και Αντιπρόεδρος Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Λαυρεωτικής.
Νίκος Ποταμίτης Ορθοπαιδικός, Διευθυντής , Νοσοκομείο Ζακύνθου Προεδρος της Ενωσης Νοσοκοκομειακών Γιατρών Ζακύνθου
Τσιτσιρίκης Παναγιώτης Πρόεδρος, Σύνδεσμο Ιδιωτικών Υπαλλήλων Βόλου και Νέας Ιωνίας
Παντίδης Αποστόλης Α΄Αντιπρόεδρος Σύνδεσμο Ιδιωτικών Υπαλλήλων Βόλου και Νέας Ιωνίας
Ευσταθίου Γεώργιος Β΄Αντιπρόεδρος Σύνδεσμο Ιδιωτικών Υπαλλήλων Βόλου και Νέας Ιωνίας
Τσιώνας Παναγιώτης Γ. Γραμματέας, Σύνδεσμο Ιδιωτικών Υπαλλήλων Βόλου και Νέας Ιωνίας
Παπακώστας Ιωάννης Ειδ. Γραμματέας, Σύνδεσμο Ιδιωτικών Υπαλλήλων Βόλου και Νέας Ιωνίας
Καραγιάννη Ευγενία Ταμίας, Σύνδεσμο Ιδιωτικών Υπαλλήλων Βόλου και Νέας Ιωνίας
Τζιουμάκης Σωτήριος Έφορος Σύνδεσμο Ιδιωτικών Υπαλλήλων Βόλου και Νέας Ιωνίας
Μεταξάς Βασίλειος Μέλος Σύνδεσμο Ιδιωτικών Υπαλλήλων Βόλου και Νέας Ιωνίας
Ευαγγελόπουλος Βαγγέλης, πρόεδρος ΔΣ ΕΝΙΔΥΚ και μέλος ΔΣ ΕΚ Κομοτηνής
Τραϊτοράκης Μάρκος, αντιπρόεδρος ΔΣ ΕΝΙΔΥΚ
Κασαπαντωνίου Αμαλία, Γεν. Γραμματέας ΔΣ ΕΝΙΔΥΚ
Εμπρού Γιουσούφ, ταμίας ΔΣ ΕΝΙΔΥΚ
Κυριακίδης Γιάννης, μέλος ΔΣ ΕΝΙΔΥΚ
Αμανατίδης Παναγιώτης, μέλος ΔΣ ΕΝΙΔΥΚ και μέλος ΔΣ ΕΚ Κομοτηνής
Κωνσταντινίδου Ελένη, πρόεδρος ΔΣ Συλλόγου Γυναικών Ροδόπης
Τύλιου Ζωζώ, αντιπρόεδρος ΔΣ Συλλόγου Γυναικών Ροδόπης
Χρυσοχοϊδου Κλειώ, γραμματέας ΔΣ Συλλόγου Γυναικών Ροδόπης
Μιχαϊλίδου Βούλα, μέλος ΔΣ Συλλόγου Γυναικών Ροδόπης
Ταξοπούλου Κατερίνα, μέλος ΔΣ Συλλόγου Γυναικών Ροδόπης
Μπρούσα Ευθαλία, μέλος ΔΣ Συλλόγου Γυναικών Ροδόπης
Γκλαβάνης Αναστάσιος, πρόεδρος ΔΣ Σωματείου Συνταξιούχων ΙΚΑ Ν. Ροδόπης
Λεβέντης Ιωάννης, αντιπρόεδρος ΔΣ Συλλόγου Εργαζομένων ΔΟΥ νομού Ροδόπης και Οργανωτικός Γραμματέας της ΕΓ του ΝΤ ΑΔΕΔΥ Ροδόπης
Τηγανούριας Λευτέρης, μέλος ΔΣ του Συλλόγου Εργαζομένων στην Αποκεντρωμένη Διοίκηση Μακεδονίας Θράκης-Τμήμα ΑΜ-Θ
Δημήτρης Δανδάκης Γαστρεντερολόγος
Θεόφιλος Ροζενμπεργκ Τ. Αν Καθηγητής Χειρουργικης
ΡΟΪΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΡΌΕΔΡΟΣ, ΕΝΩΣΗ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ & ΕΜΠ/ΛΩΝ Ν. ΞΑΝΘΗΣ
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ, ΕΝΩΣΗ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ & ΕΜΠ/ΛΩΝ Ν. ΞΑΝΘΗΣ
ΜΟΥΡΟΥΤΗ ΔΑΝΑΗ ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ, ΕΝΩΣΗ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ & ΕΜΠ/ΛΩΝ Ν. ΞΑΝΘΗΣ
ΦΑΛΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ ΤΑΜΙΑΣ, ΕΝΩΣΗ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ & ΕΜΠ/ΛΩΝ Ν. ΞΑΝΘΗΣ
ΖΑΪΚΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΑΝΑΠΛ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ, ΕΝΩΣΗ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ & ΕΜΠ/ΛΩΝ Ν. ΞΑΝΘΗΣ,
ΛΙΟΤΣΙΚΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΜΕΛΟΣ, ΕΝΩΣΗ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ & ΕΜΠ/ΛΩΝ Ν. ΞΑΝΘΗΣ,
ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΟΥΡΑΤ ΜΕΛΟΣ ΕΝΩΣΗ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ & ΕΜΠ/ΛΩΝ Ν. ΞΑΝΘΗΣ
Αναστάσιος Γεωργιάδης πρόεδρος σωματείου Οικοδόμων και Συναφών Επαγγελμάτων Αλεξανδρούπολης και Περιφέρειας.
Βαγγέλης Παλαζης αντιπρόεδρος σωματείου Οικοδόμων και Συναφών Επαγγελμάτων Αλεξανδρούπολης και Περιφέρειας.
Παύλος Μυλωνάς γραμματέας σωματείου Οικοδόμων και Συναφών Επαγγελμάτων Αλεξανδρούπολης και Περιφέρειας.
Βαγγέλης Αλχαζίδης ταμίας σωματείου Οικοδόμων και Συναφών Επαγγελμάτων Αλεξανδρούπολης και Περιφέρειας.
Μουχαρεμ Εφεντι σωματείου Οικοδόμων και Συναφών Επαγγελμάτων Αλεξανδρούπολης και Περιφέρειας.
Βασίλης Παντελίδης εξελεγκτικής επιτροπής. σωματείου Οικοδόμων και Συναφών Επαγγελμάτων Αλεξανδρούπολης και Περιφέρειας.
Δασκαλάκη Αγγέλα, πρόεδρος Συλλόγου Υπαλλήλων-Εμποροϋπαλλήλων ν. Λάρισας
Καρκάτσα Μαρία, αντιπρόεδρος Συλλόγου Υπαλλήλων-Εμποροϋπαλλήλων ν. Λάρισας
Τσεκούρας Αθανάσιος, γραμματέας Συλλόγου Υπαλλήλων-Εμποροϋπαλλήλων ν. Λάρισας
Χατζηλαζάρου Αλέξανδρος, ταμίας Συλλόγου Υπαλλήλων-Εμποροϋπαλλήλων ν. Λάρισας
Τσιαπλέ Λυδία, αναπληρώτρια ταμίας Συλλόγου Υπαλλήλων-Εμποροϋπαλλήλων ν. Λάρισας
Καραγιάννη Μιχαέλα, μέλος ΔΣ Συλλόγου Υπαλλήλων-Εμποροϋπαλλήλων ν. Λάρισας
Δημολάκος Γεώργιος, γραμματέας Διοικούσας Επιτροπής Λάρισας του Σωματείου Εργαζομένων στην PRAKTIKER HELLAS ΑΕ,
Χριστός Μάρκου, οδηγός
Γκαγκανάσιου Ιωάννα, εμποροϋπάλληλος
Μελίνα Σπυριδωνάκου ιδιωτική υπάλληλος μέλος δσ του σωματείου ιδιωτικών υπαλλήλων και Εμποροϋπαλλήλων Ελευσίνας
Μαλτεζος Δ. Θεοδωρος, Εκδότης βιβλίων
Ταρατιτας Νικος Μελος Σωματιου Ιδιωτικων Υπαλληλων και Εμπορουπαλληλων Δυτικης Αττικης Και μελος της ΔΑΣ ΔΙΑΚΙΝΙΣΗΣ Logistics=
Ελληνική Κοινότητα Βερολίνου
Συνδικάτο Ινστιτούτου Γεωλογικών και μεταλλευτικών Ερευνών Συνδικάτο ΙΓΜΕ

Γιώργος Παπαζαχαρίου Δημοσιογράφος  ΕΡΤ 

Λαμπρινίδης Γιώργος, μετα-διδακτορικος ερευνητής, Τμήμα οικονομικής επιστήμης ΑΣΟΕΕ

Χριστοδούλου Παναγιώτης, φοιτητής ΕΜΠ

Γιώργος Γαβριλης, Πρόεδρος Εργατικό Κέντρο Κεφαλονιάς

Ποταμίτης Νίκος – Πρόεδρος Ένωσης Νοσοκομειακών Ιατρών Ζακύνθου

Γιαννούλης Δημήτριος – Πρόεδρος Σωματείου Προσωπικού ΚΤΕΛ και Οδηγών Ν. Ζακύνθου 

Ακτύπης Παναγιώτης – Ταμίας Σωματείου Προσωπικού Κτελ Και Οδηγών Ν. Ζακύνθου 

Μπράτης Διονύσης – μέλος του Δ.Σ. του Σωματείου Προσωπικού ΚΤΕΛ και Οδηγών  Ν. Ζακύνθου 

Πλαρινός Σπύρος – Λογιστής

Κόκλας Δημήτρης – μέλος του Δ.Σ.  Σωματείου Χρημ/κού Ζακύνθου

Βαρβαρέσος Χρήστος – Ιδ. Υπάλληλος

ΗΛΙΑΣ ΚΑΛΑΜΙΔΑΣ

Χριστοδούλου Παναγιώτης, φοιτητής ΕΜΠ

Γιώργος Ρίγγας.

Ανδρέας Ζούπας, φυσικός, συμβασιούχος διδάσκων (Π.Δ. 407/80) στο Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας, στα Τμήματα Μηχανολόγων Μηχανικών και Φυσικής

Δημητρίου Βαλεντίνα, Υπάλληλος ΓΝ Θήρας

Ελενα Μαρακα, Ραδιοφωνική Παραγωγός ΕΡΤ

Γιάννος Περλέγκας, ηθοποιός, σκηνοθέτης

Γιώργος Λεωτσάκος, μουσικολόγος-μουσικοκριτικός

Όλγα Σπυράκη, χορογράφος, χορεύτρια

Χριστίνα Κουταλιάγκα, ηθοποιός

Μαρία Τσιμά, ηθοποιός, συγγραφέας

Σαμιωτάκης Αντώνιος του Εμμανουήλ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΥΧΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΤΕΧΝΙΚΟΥ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ

Απόστολος Κασιμέρης εργαζόμενος ΟΣΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΕΘΕΛ-ΟΑΣΑ

Παντελάρος Γιάννης μέλος του ΔΣ του Συλλόγου Φοιτητών Μαθηματικού ΕΚΠΑ

Ντίνα Μπατζιά, δημοσιογράφος 

Σοφία Σιδηροπουλου, Δημοτική Σύμβουλος Κορυδαλλού με την παράταξη “ΜΑΖΙ για τον Κορυδαλλό”

Βασίλης Ανδρώνης, ΕΔΙΠ ΕΜΠ

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ, ΚΑΘΗΓΉΤΡΙΑ ΗΡΆΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

ΚΟΜΠΟΣΤΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ, Ιδιωτικος υπάλληλος

Κοτσιφάκης Βενιζέλος, Εκπαιδευτικός ΧΑΝΙΆ ΚΡΗΤΗΣ

Θοδωρής Πάσχος, Διδάκτωρ Μαθηματικών ΕΚΠΑ

Χρυσάνθη Κόκκου, Πρόεδρος ΔΣ Φοιτητικού Συλλόγου Αρχιτεκτονικής ΕΜΠ

Φανή Ζαχαριάδου, μέλος ΔΣ Φοιτητικού Συλλόγου Αρχιτεκτονικής ΕΜΠ

Βαγγέλης Καραγιάννης, μέλος ΔΣ Φοιτητικού Συλλόγου Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ

Άγγελος Ξαγοράρης, μέλος ΔΣ Φοιτητικού Συλλόγου Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ

Σέργιος Βιλλέτ, μέλος ΔΣ Φοιτητικού Συλλόγου Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ

Βιτζηλαίος Γιώργος, μέλος ΔΣ Φοιτητικού Συλλόγου Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΕΜΠ

Κατσίκας Γιώργος, μέλος ΔΣ Φοιτητικού Συλλόγου Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΕΜΠ

Γιώργος Φυλακτάκης, μέλος ΔΣ Φοιτητικού Συλλόγου Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΕΜΠ

Χάρης Καπελέρης, μέλος ΔΣ Φοιτητικού Συλλόγου Ναυπηγών Μηχανικών ΕΜΠ

Σιφωνιός Παναγιώτης, μέλος ΔΣ Φοιτητικού Συλλόγου Ναυπηγών Μηχανικών ΕΜΠ

Γιάννης Καραγιάννης, μέλος ΔΣ Φοιτητικού Συλλόγου Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ

Γιώργος Αγγελίνας, μέλος ΔΣ Φοιτητικού Συλλόγου Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ

Χριστιάνα Κιόσια, μέλος ΔΣ Φοιτητικού Συλλόγου Μεταλλειολόγων ΕΜΠ

Βαγγέλης Παλαβός, μέλος ΔΣ Φοιτητικού Συλλόγου Μεταλλειολόγων ΕΜΠ

Δήμος Κουφόπουλος, μέλος ΔΣ Φοιτητικού Συλλόγου Μεταλλειολόγων ΕΜΠ

Γιώργος Αγγελόπουλος, μέλος ΔΣ Φοιτητικού Συλλόγου Μεταλλειολόγων ΕΜΠ

Μιχάλης Μαλαγάρης μέλος ΔΣ Φοιτητικού Συλλόγου Μεταλλειολόγων ΕΜΠ

Αναστασία Ζάχαρη μέλος ΔΣ Φοιτητικού Συλλόγου Μεταλλειολόγων ΕΜΠ

Δανάη Πλα- Καρύδη , Mέλος της Αντιπροσωπείας του ΤΕΕ, Γραμματέας του Σωματείου Εργαζομένων στο ΕΚ Αθήνας , Υποψήφια Διδάκτορας ΕΜΠ

Πάρης Αναστασόπουλος, μέλος ΔΣ Φοιτητικού Συλλόγου Σέμφε ΕΜΠ

Κατερίνα Καραμπίλα, μέλος ΔΣ Φοιτητικού Συλλόγου Σέμφε ΕΜΠ

Κωνσταντίνος Ζυματούρας, μέλος ΔΣ Φοιτητικού Συλλόγου Σέμφε ΕΜΠ

Δέμος Κώστας- Πρόεδρος του Φοιτητικού Συλλόγου Φυσικού ΕΚΠΑ

Σαρισαβίδη Μαρία- Πρόεδρος Φοιτητικού Συλλόγου Μαθηματικού ΕΚΠΑ

Λεμπέση- Πάκου Χρύσα-  Πρόεδρος του Συλλόγου Φοιτητών Ιστορικού Αρχαιολογικού ΕΚΠΑ

Γεωργόπουλος Στάθης- μέλος του ΔΣ του Φοιτητικού Συλλόγου Φιλοσοφικής

Καραούλας Παναγιώτης- Πρόεδρος Φοιτητικού Συλλόγου ΠΤΔΕ του ΕΚΠΑ

Βαβουγυιού Πετρούλα- μέλος ΔΣ του Συλλόγου Οικοτρόφων Φοιτητικής Εστίας Πανεπιστημίου Αθηνών

Ξηροτύρης Κών/νος- Πρόεδρος του Φοιτητικού Συλλόγου ΤΕΑΠΗ του ΕΚΠΑ

Χαρίσης Νίκος- μέλος ΔΣ του Συλλόγου Φοιτητών του Τμήματος Τουρκικών Σπουδών του ΕΚΠΑ

Τσούνης Σπύρος- μέλος ΔΣ του Φοιτητικού Συλλόγου Νομικής του ΕΚΠΑ

Γκιώνης Δημήτρης- μέλος ΔΣ Φοιτητικού Συλλόγου Οδοντιατρικής ΕΚΠΑ

Ρηγάτου Βάσω- μέλος ΔΣ του Φοιτητικού Συλλόγου Ιατρικής του ΕΚΠΑ

Συνοδινού Μαρία-  μέλος ΔΣ του Φοιτητικού Συλλόγου του ΠΑΝΤΕΙΟΥ.

Χαλικιάς Γιώργος- μέλος Πανελλαδικής Γραμματείας του ΜΑΣ, φοιτητής της ΑΣΟΕΕ

Πιταροκοίλης Δίας- Πρόεδρος του Φοιτητικού Συλλόγου της Σχολής ΣΕΤ του ΠΑΔΑ

Βασιλική Τζιμκα, Πρόεδρος του ΔΣ του Συλλόγου Οικοτρόφων της ΑΣΠΑΙΤΕ

Μπεράτη Βάλια- Πρόεδρος του ΔΣ του Συλλόγου Φοιτητών της ΣΕΤΠ του ΠΑΔΑ

Γιώργος Κατσαρός, πρόεδρος Φοιτητικού Συλλόγου ΣΤΕΦ Πάτρας

Γιώργος Γεροκούδης, μέλος ΔΣ Επιστήμης Υλικών Πάτρας

Σπύρος Αυγεράκης, πρόεδρος Φοιτητικού Συλλόγου Μηχανολόγων Μηχανικών Πάτρας

Παναγιώτης Τζούδας, πρόεδρος Φοιτητικού Συλλόγου Μηχανικών Η/Υ Πάτρας

Γιάννης Κογιώνης, πρόεδρος Φοιτητικού Συλλόγου Μαθηματικού Πάτρας

Μηλιώνης Παναγιώτης-  μέλος ΦΣ του Συλλόγου Φοιτητών Ιστορικού- Αρχαιολογικού Κέρκυρας

Στέφανος Κότο            Πρόεδρος του Συλλόγου Φοιτητών Ιατρικής του ΑΠΘ,

Μαρία Μαρκάκη        Πρόεδρος του Συλλόγου Φοιτητών ΤΕΦΑΑ του ΑΠΘ

Γιώργος Ξυνής Πρόεδρος του Συλλόγου Φοιτητών Ηλεκτρολόγων – Μηχανολόγων Μηχανικών του ΑΠΘ

Τάσος Παπαδόπουλος           Γραμματέας στο ΔΣ του Συλλόγου Φοιτητών Νομικής του ΑΠΘ

Άννα – Μαρία Ηλιού  Πρόεδρος του Συλλόγου Φοιτητών Δημοσιογραφίας & ΜΜΕ του ΑΠΘ,

Γιάννης Μπάμπος       Πρόεδρος του Συλλόγου Φοιτητών Φυσικού του ΑΠΘ

Ιωάννα Λάρδα Πρόεδρος του Συλλόγου Φοιτητών Αγγλικού του ΑΠΘ,

Αγγελική Λάρδα          Πρόεδρος του Συλλόγου Οικότροφων Φοιτητών Θεσσαλονίκης

Γιώργος Μάμηδας      Πρόεδρος του Συλλόγου Φοιτητών Φαρμακευτικής ΑΠΘ,

Αντώνης Γιαννακίδης Πρόεδρος του Συλλόγου Φοιτητών Κτηνιατρικής του ΑΠΘ

Νάσια Παλάντζα         Πρόεδρος του Συλλόγου Φοιτητών Ψυχολογικού του ΑΠΘ,

Βασιλική Αραπίτσα     Πρόεδρος του Συλλόγου Φοιτητών Παιδαγωγικού του ΑΠΘ

Σοφιανός Πεσιρίδης   Μέλος του Σωματείου Ελλήνων Ηθοποιών, φοιτητής

Θοδωρής Σταϊκόπουλος         Μέλος του Πανελλήνιου Μουσικού Συλλόγου, φοιτητής

Κατερίνα Δημοπούλου           Μέλος του Πανελλήνιου Μουσικού Συλλόγου, φοιτήτρια

Διονύσης Γουβιάς, Αναπληρωτής Καθηγητής, Μέλος Κ.Σ. του Συλλόγου Δ.Ε.Π. του Π. Αιγαίου

Χρήστος Αθανασόπουλος συνταξιούχους Ι. Κ. Α. 

Μελπομένη Μαλαμογλου, καθηγήτρια 

Τριαντάφυλλος Μεϊμάρης, Προϊστάμενος τμήματος, ΥΠΑΙΘ.

Ναταλία Κυρίλλοβα, Καθηγήτρια ρωσικής γλώσσας

ΑΙΜΙΛΙΑ Ε. ΤΣΑΚΙΡΑΚΗ, ΠΟΛITIΚΟΣ ΜΗΧANIΚΟΣ

Παϊδούσης Ιωαννης αγροτης Χίος

Μαρία Ζαρίφη, δημοσιογράφος, πρώην μέλος του ΔΣ της ΕΣΠΗΤ 

Αχιλλέας Σίμος, δάσκαλος κιθάρας, γραμματέας της τοπικής διοικητικής επιτροπής του παραρτήματος Λάρισας του Πανελλήνιου Μουσικού Συλλόγου

Θανασης Νικολοπουλος υγειονομικός Αθήνα

Γιώργος Παφίλης

Νίκος Ιωακείμ, συνθέτης

Δεληνικόπουλος Αλέξανδρος

Η Ανεξάρτητη Δημοτική Κίνηση “Κοινό Τηνίων”

Κουσουνάδης Πέτρος, Δημοτικός Σύμβουλος, με την Ανεξάρτητη Δημοτική Κίνηση “Κοινό Τηνίων”

Κώστας Κανάκης, Καθ. Πανεπιστημίου Αιγαίου

Μάνος Κόκκινος, πρώην Δήμαρχος Ρόδου

Σάββας Καραγιάννης, πρώην δήμαρχος Ρόδου

Μιχάλης Τσουρούτης, πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων στο ξενοδοχείο Miramare

Γιάννης Σαρικάς, πρώην πρόεδρος Εργατικού Κέντρου Ρόδου

Κώστας Γιαννόπουλος, πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων Amilia Mare

Χάρης Μπαρός, πρόεδρος Συλλόγου Εργαζομένων Γενικού Νοσοκομείου Ρόδου

Αντώνης Φωτόπουλος, μέλος της Επιτροπής Αγώνα Εργαζομένων στα ξενοδοχεία και τον Επισιτισμό

Βολωνάκη χλόη, συνταξιούχος οδοντίατρος

Θεανώ Κουντούρη, πρόεδρος του Σωματείου Ιδιωτικών υπαλλήλων

Τσαμπίκος Χατζηκωνσταντής, γραμματέας Σωματείου Miramare

Ντέπη Μιχαηλίδη, μέλος του ΔΣ του Συλλόγου Εργαζομένων του Δήμου Ρόδου

Τάκης Πότσος, Δημοτικός Σύμβουλος στο Δήμο Ρόδου

Κλεόβουλος Παπακωνσταντίνου, μέλος της αντιπροσωπείας του ΤΕΕ Δωδεκανήσου

Δημήτρης Καραμήτας, εξόριστος στη Λέρο κατά τη διάρκεια της δικτατορίας

Γεωργία Φαρμακίδου, πρόεδρος του Σωματείου Συνταξιούχων ΙΚΑ Ρόδου

Δήμητρα Κατσαρομήτσου, δικηγόρος, Ρόδος

Φυλλιώ Κουντούρη, μέλος της Διοικούσας Επιτροπής Ρόδου της ΟΓΕ

Μανώλης Μπακάλης, μέλος του ΔΣ του Σωματείου Διπλωματούχων ξεναγών Δωδεκανήσου

Βολωνάκη Ουρανία, ζωγράφος

Καλλιγά κλαίρη, Μεταλειολόγος μηχανικός

Πέτας Αντώνης, Τοπογράφος μηχανικός

Χαρτοφύλης Αντώνιος, εικαστικός

Βολωνάκη Ελπινίκη, Μέλος του ΔΣ του Συλλόγυ Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης

Αχή Αλεξάνδρα Μαρία,  ψυχολόγος

Κατερίνα Μοσχούτα, μέλος του ΔΣ του Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Ροδου

Κώστας Κωτσαδάμ, Ιδιωτικός υπάλληλος

Μάρκος Λεγάκης, πρώην πρόεδρος ΤΕΕ Δωδεκανήσου, πολιτικός μηχανικός και τοπογράφος

Μιχάλης Παπακωνσταντής, πρόεδρος Σωματείου Εμφιαλωμένων ποτών Δωδεκανήσου

Νατάσα Παναγιωταρά Πρόεδρος Εργατικού Κέντρου Αμαλιάδας

Φέκα Μαρία, Υποψήφια Διδάκτορας του Τμήματος Βιοχημείας- Βιοτεχνολογίας του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας

Μαυρακης Γεώργιος – καλλιτεχνικός παραγωγος

Παρασκευή Μπούκα, συνταξιούχος ΟΤΑ, Γραμματέας Συλλόγου Προστασίας Περιβάλλοντος Κέρκυρας

Μαρίνης Παναγιωτης, πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων στη Newrest hellas 

Κωνσταντινίδης Νεκταριος, αντιπρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων στη Newrest hellas

Σαρλανης Νίκος, γραμματέας Σωματείου Εργαζομένων στη Newrest hellas, αντιπρόεδρος παραρτήματος νοτιοανατολικής Αττικής του Συνδικάτου Επισιτισμού Τουρισμού κ Ξενοδοχείων νόμου Αττικής

Χατζής Παναγιωτης, ταμίας Σωματείου Εργαζομένων στη Newrest hellas

Αντωνίου Γιάννης Πρόεδρος Παν.Συλλόγου Συντ/χων ΔΕΚΟ & ΤΡΑΠΕΖΩΝ

Τσάρα Χριστίνα Γεν. Γραμματέας Παν.Συλλόγου Συντ/χων ΔΕΚΟ & ΤΡΑΠΕΖΩΝ

Νουφαρίτσης Μιχάλης Αν. Γραμματέας Παν.Συλλόγου Συντ/χων ΔΕΚΟ & ΤΡΑΠΕΖΩΝ

Βασιλόπουλος Δημήτρης Οργανωτικός Γραμματέας Παν.Συλλόγου Συντ/χων ΔΕΚΟ & ΤΡΑΠΕΖΩΝ

Αθανασίου Γιάννης Γραμματέας Οικονομικού Παν.Συλλόγου Συντ/χων ΔΕΚΟ & ΤΡΑΠΕΖΩΝ

Δριμάλας Θάνος Γραμματέας Δημοσίων Σχέσεων Παν.Συλλόγου Συντ/χων ΔΕΚΟ & ΤΡΑΠΕΖΩΝ

Γεωργίου Δημήτρης Μέλος Δ.Σ. Παν.Συλλόγου Συντ/χων ΔΕΚΟ & ΤΡΑΠΕΖΩΝ

Δάρρας Γιώργος Μέλος Δ.Σ. Παν.Συλλόγου Συντ/χων ΔΕΚΟ & ΤΡΑΠΕΖΩΝ

Ρήγας Γρηγόρης Μέλος Δ.Σ. Παν.Συλλόγου Συντ/χων ΔΕΚΟ & ΤΡΑΠΕΖΩΝ

Πατεράκης Γιάννης Μέλος Δ.Σ. Παν.Συλλόγου Συντ/χων ΔΕΚΟ & ΤΡΑΠΕΖΩΝ

Μυλωνάς Γιάννης Μέλος Παν.Συλλόγου Συντ/χων ΔΕΚΟ & ΤΡΑΠΕΖΩΝ

Παπαβασιλείου Βασίλης Μέλος Παν.Συλλόγου Συντ/χων ΔΕΚΟ & ΤΡΑΠΕΖΩΝ

Σεραφία Μάντζιαρη, Αυτόαπασχολουμενη/ μέλος του Συλλόγου εμείς που σπουδάσαμε στον Σοσιαλισμό

Νεκτάριος Μπουγδάνης, Υποψήφιος Διδάκτορας, Πάντειο Πανεπιστήμιο

Αριστοτέλης Χανιώτης, Υποψήφιος Διδάκτορας, Τμήμα Συνδυαστικής και Βελτιστοποίησης, Σχολή Μαθηματικών, University of Waterloo, Καναδάς

Βασίλης Παπαδημητρίου, εκπαιδευτικός

Θοδωρής Αργυρόπουλος, Ιδιωτικός Υπάλληλος

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΠΟΤΟΠΟΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑ

Καρδασιλάρη Ειρήνη, Εκπαιδευτικός μέλος ΔΣ ΣΤ’  ΕΛΜΕ Αθήνας

Κατερίνα Μαρκοπούλου, Δικηγόρος

Δρούγκας Δημήτριος, Αγρότης Χαλκίδα

Εμμανουήλ Αρκούλης, Οδηγός, συνταξιούχος του ΙΚΑ

Χατζησάββας Παναγιώτης, Εκπαιδευτικός μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Ημαθίας

Χατζηπαναγιώτου Μαρία, Συνταξιούχος

Χρυσού Κλεάνθη, Οικονομολόγος, συνταξιούχος Αγροτικής Τράπεζας

Παπαδημητρίου Λεωνίδας, σταθμάρχης ΣΤΑΣΥ

Σεβαστός Πέτρος, Συνταξιούχος

Νικολόπουλος Γιάννης, συνταξιούχος ΟΤΕ

Σιαβέλης Γιώργος, συνταξιούχος ΟΤΕ

Χρυσός Στέλιος, συνταξιούχος εκπαιδευτικός

Χρυσού Νόρα, συνταξιούχος δημοτική υπάλληλος

Αραποστάθης Παύλος, αθλητής

Μπαλάμος Αντώνης, δημοτικός υπάλληλος – εκπαιδευτικός, Τορόντο – Καναδάς

Γκιζέλης Ιωάννης, Συνταξιούχος

Ζιώγας Φώτιος, Γραμματέας Συνδικάτου Οικοδόμων Θήβας

Βογιατζή Αικατερίνη, Φοιτήτρια

Μίχος Γιάννης, εκπαιδευτικός μέσης εκπαίδευσης Εύβοιας

Γιάννης Νομικός, συνταξιούχος λογιστής, πρώην αντιπρόεδρος της Ένωσης Λογιστών Θεσσαλονίκης και πρώην πρόεδρος του Δημοτικού συμβουλίου Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκης

Τάνια Νομικού, συνταξιούχος δημόσιος υπάλληλος

Λιόντου Αικατερίνη, βιοχημικός Γ.Ν. Καρδίτσας

Κωνσταντίνα Παπαδοπούλου, Φυσικοθεραπεύτρια πρόεδρος της ΔΕ του περιφερειακού τμήματος Καρδίτσας – Τρικάλων του Πανελληνίου Συλλόγου Φυσικοθεραπευτών

Ανδρέας Καραβίδας, επικεφαλής Λαϊκής Συσπείρωσης Ζωγράφου, μέλος ΔΣ Πανελληνίου Συλλόγου Φυσικοθεραπευτών

Μάκης Μπαρμπέρης, Αιρετός Εκπροσώπος στο Ανώτατο Περιφερειακο Συμβούλιο Αττικής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης με το ψηφοδέλτιο που στηρίζει το ΠΑΜΕ, δημοτικός σύμβουλος Λαϊκής Συσπείρωσης Ζωγράφου

Κώστας Γιαννόπουλος, δημοτικός σύμβουλος Λαϊκής Συσπείρωσης Ζωγράφου

Γιώργος Κουμαριωτης, Πρόεδρος Συνδέσμου Υδραυλικών Κεφαλονιάς και Ιθάκης και αντιπρόσωπος στην ΟΒΥΕ
Χαρά Κουμαριώτη, Μουσικολόγος-Εκπαιδευτικος στο ΚΕΘΕΑ Ήπειρος-Ηχολήπτρια

Πολυξένη Σμυρνιού του Ιωάννη, δικηγόρος, Φλώρινα

Ολυμπία Χατζηχρήστου του Χρήστου, δικηγόρος, Φλώρινα

Χρυσούλα Παυλίδου του Ηλία, δικηγόρος, Φλώρινα

Καρπούζας Χαράλαμπος μέλος διοικητικού συμβουλίου του φοιτητικού συλλόγου ΣΔΟΚΕ

ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΙΧΟΣ, ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΣ ΖΩΩΝ

Καραγιάννης Σοφία

Αρβανιτοπούλου Βιλελμίνη, εκπαιδευτικός

Πασπαλακης Σταυρος, ανεργος

Αθανίτη Όλγα, ηθοποιός, μεταφράστρια 

Γιώργος Κορφιάτης, Πρόεδρος του Συλλόγου Εργαζομένων και Συνεργατών ΕΔΥΤΕ ΑΕ

Αντωνία Χειμαριώτη, μέλος ΔΣ του φοιτητικού συλλόγου Φαρμακευτικής Αθηνών

Χαρατσής Μανώλης (μέλος ΔΣ ΟΜΕ-ΕΥΔΑΠ & Γ. Γραμματέας Συλλόγου Προσωπικού ΕΥΔΑΠ)

Μαστοράκης Μανώλης (μέλος ΔΣ Συλλόγου Προσωπικού ΕΥΔΑΠ)

Λιάκας Γιάννης  (μέλος ΔΣ Συλλόγου Προσωπικού ΕΥΔΑΠ)

Δερβεντζής Βασίλης (μέλος ΔΣ Συλλόγου Προσωπικού ΕΥΔΑΠ)

Νικολακόπουλος Κώστας (μέλος ΔΣ σωματείου εργαζομένων αποχέτευσης)

Αποστόλου Χρυσούλα (μέλος ΔΣ ΕΥΑΕ ΕΥΔΑΠ)

Γιώργος Ηλιόπουλος πρόεδρος συνδικάτου οικοδόμων νομού Ηλείας

Πάνος Γιάνναρος πρόεδρος σωματείου συνταξιούχων ΙΚΑ Πύργου

Έφη Διονυσάτου, εργαζομενη στο Δήμο Αργοστολίου   Οργανωτική Γραμματέας Συλλόγου δημοτικών υπαλλήλων Κεφαλονιάς και Ιθάκης, μέλος στο ΝΓ της ΑΔΕΔΥ Κεφαλονιάς  

Παναγιώτης Σώτηρας, Αλιέας

Ιωάννης Καρατζάς  Στρατηγός ε.α. πρώην Αρχηγός του Πυροσβεστικού Σώματος 

Διονύσης Βορίσης Αντιστράτηγος ε.α. του Πυροσβεστικού Σώματος,   Δασολόγος, Διδάκτωρ του Τμήματος Χημικών Μηχανικών του ΕΜΠ,

Ιωάννης Ζάχος Αντιστράτηγος ε.ε. του Πυροσβεστικού Σώματος

Σάββας Θεοδωρής  Αρχιπύραρχος ε.α. Αντιπρόεδρος της Πανελλήνιας Ένωσης Αποστράτων Πυροσβεστικού Σώματος   

Χάρης Σαλωμίδης, Κοινωνιολόγος 

Αυγούστα Σαλωμίδη, Γεωλόγος 

Αδαμόπουλος Προκόπης Απόστρατος αξιωματικός 

Μαραγκουδάκης Γιώργος Υποναύαρχος ΠΝ ε.α.

Ποταμιάνος Γιώργος Υποναύαρχος ΠΝ ε.α.

Δημήτρης Σοφιανός Απόστρατος αξιωματικός ΠΝ

Μιχάλης Σοφικίτης Ταξίαρχος (ΠΖ) ε.α.

Γιώργος Ροΐδης Αντιναύαρχος ΠΝ ε.α.

Αρακέλοβ Βέρα  Ιδιωτική υπάλληλος

Ανδριανός Δημήτριος Ηλεκτρολόγος

Ανδριανού Άννα   Ζαχαροπλάστρια

Ανδροπούλου Αικατερίνη Γεωλόγος

Καζάντη Αικατερίνη, Ιδ.Υπάλληλος, Γεν.Γραμματέας ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΕΝΏΣΕΩΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΤΎΠΟΥ & Μ.Μ.Ε)

Συμεωνακη Στέλλα, εκπαιδευτικός

Καμπούρη Ξανθή μελος ΔΣ συνδικάτου ΕΡΓΑΤΟΫΠΑΛΛΗΛΩΝ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΩΝ ταχυμεταφορων 

Κώστας Κανάκης, Καθ. Πανεπιστημίου Αιγαίου

Ριζικιανός Θοδωρής, Γραμματέας Σωματείου εργατουπαλληλων Lidl Ελλάς Θηβών και Καλυβίων Αττικής

Παπαζλατάνη Χριστίνα, υποψήφια διδάκτορας του πανεπιστημίου Θεσσαλίας 

Σταυρούλα Κάπαρη, μέλος ΔΣ Σωματείο Υπαλλήλων Εμπορικών Καταστημάτων και Ιδιωτικών Επιχειρήσεων Πειραιά, Παράρτημα Νίκαιας- Ρέντη, Κορυδαλλού.

Καρυδάκη Σταυρούλα( Εύη), Πρόεδρος Συνδικάτου Εργαζομένων ΟΤΑ ν. Μαγνησίας 

Αντιπρόεδρος Νομαρχιακού Τμήματος Μαγνησίας της ΑΔΕΔΥ

ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ, ΤΑΜΕΙΑΣ ΣΩΜΑΤΕΊΟΥ ΕΡΓΑΤΟΫΠΑΛΛΗΛΩΝ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΩΝ ΤΑΧΥΜΕΤΑΦΟΡΩΝ Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ

Νικόλαος Δαφνής, Επίκουρος Καθηγητής, Τμήμα Μαθηματικών, Πανεπιστήμιο Αιγαίου.

Αβδή Μιχαέλα ειδικευόμενη Παθολογίας στο Γενικό Νοσοκομείο Ρεθύμνου.

Χαρίτος Γεράσιμος  μέλος ΔΣ του ΣΕΤΤΑ , Συνδικάτο Εργατουπαλληλων Ταχυδρομείων Ταχυμεταφορών Αττικής 

Μάνθος Κων/νος Μέλος ΕΔΙΠ Τμ, ΟΔΕ Πανεπιστήμιο Μακεδονίας

ΤΡΑΤΗΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ, ΑΥΤΟΚΗΝΗΤΙΣΤΗΣ

Καστωρης Τάσος, Γραμματέας ΔΣ προσωπικού ιδιωτικών κλινικών Αθήνας

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΕΡΖΗΣ, ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

Ιορδάνης Θωμαιδης δημοσιογράφος

Κατσάρας Θεοδόσης δημοσιογράφος

Τσίπρα Αποστολία Μέλος του ΔΣ του  Συλλόγου γυναικών Καρδίτσας

Κάρυά Ελένη Πρόεδρος σωματείου συνταξιούχων ΙΚΑ

Μπακάλης Παύλος μέλος σωματείου συνταξιούχων ΙΚΑ

Καπνογιάννης Κώστας μέλος σωματείου συνταξιούχων ΙΚΑ

Κωσταντίνος Κουτσόπουλος μέλος ΔΣ πανελληνίου κτηνιατρικού συλλόγου Παραρτήματος Θεσσαλίας

Κουλούρη Σοφία Μέλος ομοσπονδίας Εμπόρων Θεσσαλίας

Γιαννακόπουλος Χρήστος Μέλος ομοσπονδίας Εμπόρων Θεσσαλίας

Γιάννης Γιαννακόπουλος Πρόεδρος στην ΕΕΤΕΜ, Νομαρχιακό τμήμα Καρδίτσας

Δημήτρης Καραμαγκιόλας Μέλος του ΔΣ εμπορικού συλλόγου Καρδίτσας και μέλος της ομοσπονδίας εμπόρων Θεσσαλίας

Χάρμπας Θωμάς Ηθοποιός

Νταντάμης Βασίλης Αντιπρόεδρος συλλόγου ιδιοκτητών ταξί νομού Καρδίτσας «Η Ένωση»

Οικονόμου Νίκος Μέλος ΔΣ συλλόγου φοιτητών Κτηνιατρικής Καρδίτσας

Ελευθερία Παπαθανασίου Αγγέλη Πρόεδρος ΔΣ συλλόγου φοιτητών Κτηνιατρικής Καρδίτσας

Φυτσιλή Λίλια ΔΣ μορφωτικού συλλόγου Μεσσενικόλα

Στουρνάρας Ηλίας Πρόεδρος Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών παράρτημα Θεσσαλίας

Καραΐσκος Θανάσης Γραμματέας Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών παράρτημα Θεσσαλίας

Σύλλογος Ελλήνων Επιστημόνων Βερολίνου-Βρανδεμβούργου

Καριπίδης Αναστάσιος Συνταξιουχος

Τάσος Σπα

Αντωνία Χειμαριώτη, αντιπρόεδρος του φοιτητικού συλλόγου Φαρμακευτικής ΕΚΠΑ

Ανεστιάδης Σάββας, Αντιπρόεδρος ΕΚΑ basket 

Σταθά Παναγιώτα, μέλος του Δ.Σ. του Συλλόγου Διπλωματούχων Μηχανικών Ομίλου ΔΕΗ και ανήκουμε στην παράταξη ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΜΙΛΟΥ ΔΕΗ – ΑΔΜΗΕ

Σοφία Γατανά, Γ. Γραμματέας του ΝΤ Χιου της ΑΔΕΔΥ και μέλος του Συλλόγου Εργαζομένων Ν Χίου

Λάκκας Θεολόγος, Ιδιωτικός υπάλληλος 

Μάριος Διονέλλης, δημοσιογράφος. 

ΜΑΡΓΙΟΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΕΡΓΑΤΟΫΠΑΛΛΗΛΩΝ ΕΠΙΣΙΤΙΣΜΟΥ – ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ – ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΑΦΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΕΠΑΡΧΙΑΣ ΘΗΡΑΣ ΝΟΜΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

ΚΑΜΖΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΕΡΓΑΤΟΫΠΑΛΛΗΛΩΝ ΕΠΙΣΙΤΙΣΜΟΥ – ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ – ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΑΦΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΕΠΑΡΧΙΑΣ ΘΗΡΑΣ ΝΟΜΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

ΓΙΑΚΙΜΙ ΑΛΚΕΝΤ, ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΕΡΓΑΤΟΫΠΑΛΛΗΛΩΝ ΕΠΙΣΙΤΙΣΜΟΥ – ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ – ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΑΦΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΕΠΑΡΧΙΑΣ ΘΗΡΑΣ ΝΟΜΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ         

ΓΑΒΑΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ, ΤΑΜΙΑΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΕΡΓΑΤΟΫΠΑΛΛΗΛΩΝ ΕΠΙΣΙΤΙΣΜΟΥ – ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ – ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΑΦΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΕΠΑΡΧΙΑΣ ΘΗΡΑΣ ΝΟΜΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΕΡΓΑΤΟΫΠΑΛΛΗΛΩΝ ΕΠΙΣΙΤΙΣΜΟΥ – ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ – ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΑΦΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΕΠΑΡΧΙΑΣ ΘΗΡΑΣ ΝΟΜΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

ΤΖΙΑΛΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ, ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΕΡΓΑΤΟΫΠΑΛΛΗΛΩΝ ΕΠΙΣΙΤΙΣΜΟΥ – ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ – ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΑΦΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΕΠΑΡΧΙΑΣ ΘΗΡΑΣ ΝΟΜΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

Μπαλαούρας Μάκης, Οικονομολόγος, πρώην Βουλευτής Ηλείας ΣΥΡΙΖΑ

Παπαδάκη Βαρβάρα Ιατρός Βιοπαθολογος

Πουλουτιδης Σταμάτιος ιδιωτικός υπάλληλος

Δαλδογιαννης Κωνσταντίνος του Δημητρίου, συνταξιούχος

Ηλίας Μπορδούβαλης, Γραμματέας Συνδικάτου Εργατοϋπαλλήλων Ταχυδρομείων-Ταχυμεταφορών Νομού Αττικής.

Μιχάλης Παναγιωτόπουλος οικοδόμος

Δημήτριος Λαζαρίδης, Τοπογραφος Μηχανικός, Αεροφωτογραφισεις

Μασούρας Παναγιώτης, Επάγγελμα Οικοδόμος

Κατερίνα Καλαμάρα, γραμματεας στο Συνδικάτο φαρμάκου Ευβοιας ,Βοιωτίας και περιοχής Αυλώνα.

Παναγιώτης Βαμβακάρης, Πρόεδρος Εργατικού Συλλόγου Ελλήνων του Κεμπέκ 

Αθανάσιος Γραβας, Πρόεδρος Συλλόγου Ελλήνων Αντιστασιακών Μόντρεαλ

Κυριάκος Π. Ζηλάκος, δημοσιογράφος.

Αστερω Χριστοδουλιδου, Μελος ΕΣΗΕΑ.

Περσεφόνη Καραντάνη, υπάλληλος Πανεπιστημίου Αιγαίου

Γιάννης Ιατρού, ασκούμενος δικηγόρος Βόλου/δημοσιογράφος

Θανάσης Καραμπάλιος Δημιουργός Κόμικ , Εικονογράφος

Γιάννης Μηλιός, Ομότιμος καθηγητής Ε.Μ. Πολυτεχνείου
Αυδής Ρωμύλος, συνταξιούχος εκπαιδευτικός, συγγραφέας.

Σοφία Καραγαιτανη

Κώστας Στεργίου, πρόεδρος Συνδικάτου Μετάλλου Μαγνησίας “Μ. Παπαρήγας”

Εύη Καρυδάκη, πρόεδρος Συνδικάτου ΟΤΑ Μαγνησίας

Παναγιώτης Τσιτσιρίκης, πρόεδρος Συλλόγου Εμποροϋπαλλήλων και Ιδ. Υπαλλήλων Μαγνησίας

Δημήτρης Μαριετάκης, πρόεδρος Συλλόγου Διοικητικών Υπαλλήλων Παν. Θεσσαλίας

Γιώργος Ρούσσας, πρόεδρος Συλλόγου Συνταξιούχων ΙΚΑ Μαγνησίας

Πλαγερά Μαρία, πρόεδρος Σωματείου Καθαριστριών-ών Μαγνησίας

Στέλλα Ιωαννίδου, πρόεδρος Συνδικάτου Τύπου-Χάρτου Μαγνησίας

Πέττας Σπύρος – Συνταξιούχος εκπαιδευτικός

Μπάστας Αιμίλιος – Αναισθησιολόγος ΓΝΖ

Μπάστας Σπύρος – συνταξιούχος Δημοσίου

Λούγαρη Αλίκη – Κοινοτική Σύμβουλος Λιθακιάς

Μαρίνου Δήμητρα – Πρόεδρος Πολιτιστικού Συλλόγου Λιθακιάς

Σοφός  Παναγιώτης – Πρόεδρος Σωματείου Συνταξιούχων ΙΚΑ Ζακύνθου

Ιωσηφίδη Άννα – Μέλος Δ.Σ. Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Ζακύνθου

Φουράκη Σοφία – μέλος Δ.Σ.  Συλλόγου Εκπαιδευτικών Α’βάθμιας Εκπαίδευσης Ζακύνθου

Μαρίνος Νίκος – Μέλος Τοπικού Συμβουλίου Πόλης – Οδοντίατρος – μέλος Δ.Σ. Οδοντιατρικού Συλλόγου Ζακύνθου

Δημητρίου Θωμάς, Συνταξιούχος εκπαιδευτικός, Δημοτικός σύμβουλος Ηγουμενίτσας επικεφαλής της δημοτικής παράταξης “ΑΛΛΑΓΗ ΠΟΡΕΙΑΣ”

ΠΑΝΟΥΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, μέλος ΔΣ Εργατικού Κέντρου Αρκαδίας, επικεφαλής παράταξης ΔΑΣ, Πρόεδρος του Σωματείου Εργαζομένων στις Εμπορικές Επιχειρήσεις και Υπηρεσίες τα Καταστήματα και Α.Ε. Ν. Αρκαδίας

ΛΙΑΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, Γραμματέας του Σωματείου Εργαζομένων στις Εμπορικές Επιχειρήσεις και Υπηρεσίες τα Καταστήματα και Α.Ε. Ν. Αρκαδίας

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ, μέλος ΔΣ Εργατικού Κέντρου Αρκαδίας, επικεφαλής της παράταξης ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

ΣΙΑΚΩΤΟΣ ΝΙΚΟΣ, μέλος του ΔΣ του Εργατικού Κέντρου Αρκαδίας

ΜΠΟΥΡΣΙΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ, Πρόεδρος του Σωματείου εργαζομένων στην Ενέργεια Νομών Πελοποννήσου

ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, Γραμματέας του Σωματείου εργαζομένων στην Ενέργεια Νομών Πελοποννήσου

ΦΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ, Πρόεδρος Παναρκαδικού Συνδικάτου Τεχνεργατών Οικοδόμων

ΧΕΙΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ, Γραμματέας Παναρκαδικού Συνδικάτου Τεχνεργατών Οικοδόμων

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ, μέλος του ΔΣ της ΕΛΜΕ Αρκαδίας

ΚΛΟΥΚΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, μέλος του ΔΣ του συλλόγου εργαζομένων της Περιfερειακής Ενότητας Αρκαδίας της Περιφέρειας Πελοποννήσου

Ευριπίδης Στεφάνου, Ομότιμος Καθηγητής Πανεπιστημίου Κρήτης, Πρώην Πρύτανης Πανεπιστημίου Κρήτης

Ειρήνη Πετράκη, πρόεδρος  Δ.Σ. του Συλλόγου Γυναικών Ν. Τρικάλων(μέλος ΟΓΕ)

Δήμητρα Ζορμπά, μέλος του Δ.Σ. Συλλόγου Γυναικών Ν. Τρικάλων(μέλος ΟΓΕ)

Κων/να Σακελλαρίου, μέλος του Δ.Σ Συλλόγου Γυναικών Ν. Τρικάλων(μέλος ΟΓΕ)

Στέλα Κριμνιώτη μέλος του Δ.Σ Συλλόγου Γυναικών Ν. Τρικάλων(μέλος ΟΓΕ)

Καλλιόπη Κλωνή, μέλος του Δ.Σ Συλλόγου Γυναικών Ν. Τρικάλων(μέλος ΟΓΕ)

Γιούλα Ζιώγα, μέλος του Δ.Σ Συλλόγου Γυναικών Ν. Τρικάλων(μέλος ΟΓΕ)

Ντίνα Τσούβα, πρ,πρόεδρος Δ.Σ. μέλος Συλλόγου Γυναικών Ν. Τρικάλων(μέλος ΟΓΕ)

Ρούλα Γκάνια, πρ.αντιπροεδρος Δ.Σ. μέλος Συλλόγου Γυναικών Ν. Τρικάλων(μέλος ΟΓΕ)

Μαρία Ζώη, πρ,μέλος Δ.Σ. μέλος Συλλόγου Γυναικών Ν. Τρικάλων(μέλος ΟΓΕ)

Μαρίζα Παπαθεοδώρου, μέλος Συλλόγου Γυναικών Ν. Τρικάλων(μέλος ΟΓΕ),

Ειρήνη Βακουφτσή, μέλος Συλλόγου Γυναικών Ν. Τρικάλων(μέλος ΟΓΕ), μέλος του

Πολιτιστικού Συλλόγου Μεγαλοχωρίου

Παρέντη Μαρία, δικηγόρος-Διδάκτωρ Εγκληματολογίας

Παπασπυροπουλος Γιώργος Μέλος ΓΣ ΣΕΤΑΠ και στο ΕΚ Πάτρας

Σεφερλής Βασίλης, μέλος ΔΣ Συλλόγου Εργαζομένων Εθνικής Ασφαλιστικής, μέλος Εκτελεστικού Συμβουλίου ΟΑΣΕ

Σταμάτης Μπούκας, Μελος ΔΣ ΣΕΤΑΠ

Στέλιος Μπενετάτος, Μελος ΔΣ ΣΕΤΑΠ

Πλιάτσικα Όλγα,  Μέλος ΔΣ ΣΥΕΤΕ

Φρύγανα Σεβαστή, Μέλος ΔΣ ΤΥΠΕΤ

Καντζιλιερης Κώστας, Μέλος ΔΣ ΤΥΠΕΤ

Πάνος Χριστοδούλου, Μελος του Σωματείου Εργαζομένων Νοσοκομείου Γ. Χατζηκωστα, Μελος του Ιατρικού Συλλόγου Ιωαννίνων

Συλλογος υπαλληλων ασφαλιστικων εταιρειων

Τσαρούχας Πασχάλης, μέλος Πειθαρχικού του ΣΕΗ

Αλεξάνδρα Θεοδωρίδου, Γεν. Γραμματέας ΣΥΑΕ

ΣΤΕΛΙΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ

Δρ. Χρίστος Τσαντήλας, Τακτικός Ερευνητής, πρ. Διευθυντής Ινστιτούτου Βιομηχανικών και Κτηνοτροφικών του ΕΛΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑ

Αρναουτάκη Σταυρούλα, Κοινοτική Συμβουλος 5ης δημ. Κοινότητας δ. Αθηναίων με την Ανοιχτή Πόλη. 

ΡΕΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 

Σπανός Αθανασιος Συνταξιουχος

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ν. ΜΕΡΓΟΥΠΗΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΘΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΜΟΤΙΜΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΕΡΕΥΝΩΝ ΕΚΕΦΕ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

Θεόδωρος Παραδέλλης Πανεπιστημιακός

Μαρία Γκασούκα, Ομότιμη Καθηγήτρια Λαογραφικές Σπουδές / Σπουδές Φύλου . Τμήμα Επιστημών της Προσχολικής Αγωγής και του Εκπαιδευτικού Σχεδιασμού (ΤΕΠΑΕΣ), Σχολή Ανθρωπιστικών Επιστημών

Πανεπιστήμιο Αιγαίου

Δημήτρης Καλαβρουζιώτης Ηλεκτρολόγος Μηχανικός και Μηχανικός Υπολογιστών Ε.Μ.Π. & Υποψήφιος διδάκτορας Ε.Μ.Π.

Δημήτρης Καϊμάς, δημοσιογράφος

Άρης (Νεκτάριος) Μέρμηγκας και αποχώρησα λόγω συνταξιοδότησης σαν δικηγόρος στον Άρειο Πάγο

ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ -ΓΕΩΠΟΝΟΣ

Φαρμάκης Κωνσταντίνος

Σταυρούλα Φώλια Εκπαιδευτικός

Αναστασία Αγγελη Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Αγίων Αναργυρων

Λεωνίδας Μαρούδας Καθηγητής Πανεπιστημίου Πατρών

Ιωάννα Φίλιου Καθηγήτρια Μέσης Εκπαίδευσης

Κώστας Μανιμανάκης Δημοσιογράφος

Γεωργία Πετράκη, Καθηγητρια Παντείου πανμιου

ΕΥΔΟΚΙΑ ΚΑΚΑΒΑ, ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΙΚΟΣ ΠΕΠΠΑΣ, ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΜΑΡΙΑ ΚΑΚΑΒΑ, ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ

Διονύσης Κορφιάτης, μέλος του ΣΦΕΑ, Πρώην Πρόεδρος της ΓΣΕΒΕΕ.

Αφροδίτη Γκόγκογλου δημοσιογράφος.

Στέλιος Κυδωνάκης Ηλεκτρολόγος Μηχανικός ΤΕ, πρώην μέλος ΕΕ της ΟΜΕ-ΟΤΕ

Εύη Σαμπανίκου, Καθηγήτρια, Τμήμα Πολιτισμικής Τεχνολογίας και Επικοινωνίας, Πανεπιστήμιο Αιγαίου, Μέλος ΚΣ μελών ΔΕΠ

ΣΑΓΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ

Κώστας Σβόλης πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων Εθνικου Μουσείου Σύγχρονης Τέχνης

Γιάννης Μελιγκώνης εκπαιδευτικός,

Βαρβαρα Σμυρναίου εκπαιδευτικός

Παληάς Γιώργος

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΟΙΚΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ

Περικλής Παυλίδης Αναπληρωτής καθηγητής ΠΤΔΕ ΑΠΘ

Χατζηνικόλας Δημήτρης Δημοσιογράφος μέλος της ΕΣΗΕΑ  Αρχισυντάκτης Documento

Φιλίτσα Καρύδη, εκπαιδευτικός

Ακρωτηριανάκης Αντώνης – Απόφοιτος Σχολής Επιστήμης Κ Φυσικής Αγωγής Αθηνών/ Πρόεδρος Πολιτιστικού Συλλόγου Κοντομαρί – Χανιά

Καπέτη Φλώρα, εκπαιδευτικός

Μπογιάνου Ευγενία, συγγραφέας. 

Κάτε Καζάντη, δημοσιογράφος

Κουντή Δήμητρα, δημοσιογράφος, πρώην μέλος ΔΣ ΕΣΗΕΑ

Τζούστας Γιάννης, δημοσιογράφος.

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΑΝΕΡΓΟΣ

Κώστας Καναβούρης, ποιητής – δημοσιογράφος

Δέσποινα Μάρκου         Πρόεδρος      Ελληνικής Επιτροπής Διεθνούς Δημοκρατικής Αλληλεγγύης (ΕΕΔΔΑ)

Ευγενία Παπαμακαρίου   Γεν. Γραμματέας    Ελληνική Επιτροπή Διεθνούς Δημοκρατικής Αλληλεγγύης (ΕΕΔΔΑ)

Ευαγγελία Κουλούρη    Αναπλ. Γεν.Γραμματέας        Ελληνική Επιτροπή Διεθνούς Δημοκρατικής Αλληλεγγύης (ΕΕΔΔΑ)

Γιάννης Παναγιωτίδης, Μηχανολόγος Μηχανικός, μέλος ΤΕΕ

Νικόλας Κουτσοδοντης , ποιητής 

Μακράκης Βασίλης , Μαγειρας

Μαρια Γεωργοπουλου εκπαιδευτικος

Βασιλική Τρ. Γκόγκου,  λογίστρια, υπάλληλος δήμου Σκύδρας, μελος του συμβουλίου εργαζομένων στους ΟΤΑ Ν. Πελλας.

Πέτρος Μηνάς Ιδιωτικός υπάλληλος ( απλός πολίτης ) 

Χριστόφορος Π. Σταμπόγλης Βαθύφωνος

Χαβάκης Αντωνης Καθηγητής Φυσικης Αγωγής και Αθλητισμού

Ελένη Βουγιουκαλάκη-Μπιρμπίλη συγγραφέας 

Αλέξανδρος Νικολούζος Δικηγόρος Αθηνών

ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ, ΙΣΤΟΡΙΚΟΣ, ΕΚΔΟΤΗΣ

ΠΟΛΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΙΣΤΟΡΙΚΟΣ, ΕΠΙΜΕΛΕΙΤΡΙΑ ΒΙΒΛΙΩΝ

Δημήτρης Βαρβαρίτης, συνταξιούχος

Ιφιγένεια-Ερικα Βαρβαρίτη, συνταξιούχος δικηγόρος

Αναστασία – Ραφαηλία Αβραμίδου, Μέλος Δ.Σ. του Φ.Σ. ΣΕΥΠ του ΠΑΔΑ Εκλεγμένη με την Πανσπουδαστική Κ.Σ. 

Κιούλος Γιάννης, Μέλος ΔΣ του Φοιτητικού συλλόγου Πα.Πει.

Παπαϊωάννου Βασίλης Α’ Αντιπρόεδρος ΔΣ Πανηπειρωτικής Συνομοσπονδίας Ελλάδας (ΠΣΕ),

Κολιούσης Σωτήρης Γεν. Γραμματέας ΔΣ ΠΣΕ, Πρόεδρος Ελ. Επ. Ένωσης Συνταξιούχων Ταμείου Ασφάλισης Μηχανικών και Εργοληπτών Δημοσίων Έργων (ΕΣΤΑΜΕΔΕ)

Γκογιάννος Προκόπης Ταμίας ΔΣ ΠΣΕ

Τούμπουρος Χρήστος Έφορος Τύπου ΔΣ ΠΣΕ

Λαμπρίδης Αλέξανδρος, Έφορος Πολιτισμού ΔΣ ΠΣΕ

Λιάγκος Κώστας, Έφορος Πνευματικού Κέντρου ΔΣ ΠΣΕ

Γιαννούλης Νίκος, μέλος ΔΣ ΠΣΕ

Κοντούλη Νατάσα, μέλος ΔΣ ΠΣΕ

Λάππας Κώστας, μέλος ΔΣ ΠΣΕ

Νάκης Γιάννης, μέλος ΔΣ ΠΣΕ

Τζάκου Μαρίνα, μέλος ΔΣ ΠΣΕ

Αναγνωστόπουλος Γιώργος, Γενικό Συμβούλιο ΠΣΕ

Κανακόπουλος Δημήτρης Γεν. Γραμμ. ΔΣ Ομοσπονδίας Μουργκάνας

Κατσένης Ιπποκράτης, Γραμματεία Ηπειρωτικής Συσπείρωσης

Βαζούκη Μένια, Γραμματεία Ηπειρωτικής Συσπείρωσης, Αρχιτέκτων

Μουσγάς Γιώργος, Γραμματεία Ηπειρωτικής Συσπείρωσης, συντ. δημοσιογράφος

Χελιδώνη Ματίνα, Γραμματεία Ηπειρωτικής Συσπείρωσης, εκπαιδευτικός

Λύκος Νίκος, Γραμματεία Ηπειρωτικής Συσπείρωσης, τηλεπικοινωνίες

Βασιλική Τρ. Γκογκου, Λογίστρια, υπαλληλος του δημου Σκύδρας, μέλος του συλλόγου εργαζομένων στους ΟΤΑ Ν. Πέλλας.  

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΕΝΤΑΚΗΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

Φλώρος Γεώργιος Ηθοποιός παντομίμας, σκηνοθέτης

Στάχτου Θάλεια: Πρόεδρος Συλλόγου εργαζομένων στους ΟΤΑ Νομού μαγνησίας

Μαγιάκος Γιώργος: Γ. Γραμματέας Συλλόγου εργαζομένων στους ΟΤΑ Νομού μαγνησίας

Τζουρβατζής Αποστόλης: Αντιπρόεδρος Συλλόγου εργαζομένων στους ΟΤΑ Νομού μαγνησίας

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΕΝΤΑΚΗΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

ΛΑΜΠΡΗ ΣΟΦΟΚΛΗ  ΔΣ Σωματειο Εργαζομενων στο Θεαμα- Ακροαμα

 Λάγος Αθανάσιος πρώην Γενικός Γραμματέας Περιφέρειας ΑΜΘρακης.

Παναγιώτης Μελάς Συνταξιούχος ναυτεργάτης (Α’ Μηχανικός)

Χαριθέα Πισκοπιανού Δικηγόρος Σύρου

Αγγελική Γεωργοπούλου, Δικηγόρος Πειραιά

ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ

ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΦΡΑΓΚΟΥ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

Πηγή Λυκούδη

Αγγελική Γεωργοπούλου, Δικηγόρος Πειραιά

Παπαβασιλείου Ευριπιδης, Συνταξιούχος Δημοσίου

Παπαβασιλείου Μαρια, Ελευθερία Επαγγελματίας

Παπαβασιλείου Στυλιανή, Συνταξιούχος ΙΚΑ, υγειονομικός 

Αναστασία Λώτση – ιδ.υπάλληλος 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δ. ΓΑΡΓΑΛΑΣ- Πολιτικός Μηχανικός. Μέλος της Διοικούσας Επιτροπής( Δ.Ε)  του ΤΕΕ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ.
Πρώην Δημοτικός Σύμβουλος Βόλου

Κοτσέτα Παναγιώτα- Ραδιοφωνική Παραγωγός (ΕΡΤ)

Αυτόνομοι Μηχανικοί Ανατολικής Κρήτης (ΑΜΑΚ)

Νάνσυ Κανέλλη τραγουδοποιός

Γιώργος Φουρτούνης Πανεπιστημιακός, Πάντειο Πανεπιστήμιο

Κατσα Μαρια  Μικροβιολόγος ευδηλος ικαριας

Μπαρός Χαρίλαος πρόεδρος Συλλόγου εργαζομένων γενικού νοσοκομείου Ρόδου

Ελένη Ανδρέου, Καθηγήτρια ΠΤΔΕ Πανεπιστημίου Θεσσαλίας.

Ιωάννου Αντώνης συνταξιούχος εκπαιδευτικός, πρώην συνδικαλιστής, πρώην αντιδήμαρχος Άμφισσας

Γαλανοπούλου Τατιάνα εκπαιδευτικός

Νίκος Παπαδόπουλος  Δικηγόρος

Παρέντη Μαρία του Γερασίμου, δικηγόρος, διδάκτωρ Εγκληματολογίας

Αντωνίου Παναγιώτης, ασκούμενος δικηγόρος, μέλος της Καμπάνιας ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΘΩΟΙ.

Σπύρος Μυλωνάς Γραμματέας Εμπορικού Συλλόγου Ζακύνθου

Χαραλαμπίδης Κωνσταντίνος, συνταξιούχος, πρ. Αξιωματικός Εμπορικού Ναυτικού

Βέγλη-Χαραλαμπίδου Αθανασία (Νάντια), Καθηγήτρια Γαλλικών

Γιώργος Τασσης , μέλος ΔΣ του ΦΣ Φυσικού ΕΚΠΑ

Μπάμπης Καββαδίας, Δικηγόρος

Αγγελική Κασίμη, φοιτήτρια τμήματος  χημικών μηχανικών ΑΠΘ 

Λέττα Σοφικίτου – Πετρουλάκη πρόεδρος Πειραματικής Σκηνής Καλαμάτας

Ιωάννα Κατσίκη, κλασική φιλόλογος 

Ανδρέας ΠΙΤΣΙΝΗΣ, δικηγόρος ΔΣΑ  

Γιάννης Κοκμοτός – Εκπαιδευτικός

Δημήτρης Τσουμπελής Ομότιμος Καθηγητής Πανεπιστημίου Πατρών

Κωνσταντίνος Σαραϊντάρης Αρχιτέκτων Μηχανικός ΕΜΠ.

Ρεγγινα -Ελένη Γαβριήλ  Δικηγόρος

Αριστοτέλης Χανιώτης, Υποψήφιος Διδάκτορας,  Τμήμα Συνδυαστικής και Βελτιστοποίησης,  Σχολή Μαθηματικών,  University of Waterloo,  Καναδάς

Σεφθελή Χριστίνα Φοιτήτρια στο τμήμα Ιστορίας Ιόνιο Πανεπιστήμιο

Χαριτίνη Φωτοπούλου, δημοτική σύμβουλος Κίνησης Πολιτών “Συμμαχία Παλλημνιακής Ανάπτυξης” Δήμος Λήμνου

Βλάσιος Χατζηχαραλάμπους, δημοτικός σύμβουλος Κίνησης Πολιτών “Συμμαχία Παλλημνιακής Ανάπτυξης” Δήμος Λήμνου

Αναστασία Μπεμπέλη  Δικηγόρος

Δημήτρης Κιβωτίδης, Λέκτορας στο Πανεπιστήμιο Ανατολικού Λονδίνου, τμήμα Νομικής

Αλέξανδρος Παπαδατος Δικηγορος μέλος του Δ.Σ του Δ.Σ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Νικόλαος Χ. Κουλαφέτης

Γρηγόριος Καραγιάννης αντιστασιακός  

Τρύφωνας Σωκράτης, Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Βόρειας Κέρκυρας, Επικεφαλής της παράταξης Τραβέρσο Πορεία προς το Βοριά

Νίκος Λέανδρος, πρώην Αντιπρύτανης Πάντειο Πανεπιστήμιο

Γερασιμος Παπαδατος, ξενοδοχοϋπαλληλος.

Άννα Μαραβέλια Δικηγόρος Τήνου, Δημοτική Σύμβουλος  με τη ΛΑ.ΣΥ

Γρηγόρης Μισκεδάκης, δικηγορος Σύρου

Αναστασία Ευαγγελινού, δικηγόρος Θεσσαλονική.

ΠΡΙΜΙΚΗΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ    Κ.Ε  ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΡΕΥΜΑ

Παπαδόπουλος Αλέξης, Ηλεκτρολόγος Μηχανικός & Μηχανικός Υπολογιστών

Βίκτωρας Τσιαφούτης Δικηγόρος, ΜΔΕ

Μανιάτης Γιώργος , Λέκτορας Φυσικής Γεωγραφίας στο πανεπιστήμιο του Μπράιτον (Ην. Βασίλειο).

Ιωάννης Πατρώνας , Ελεύθερος Επαγγελματίας.

Έλσα Ανδριανού, Δραματολόγος – Μεταφράστρια

Βασίλης Δημητριάδης MTh-Υπ. Διδάκτορας Α.Π.Θ. Δικηγόρος 

Νίκος Σαραντάκος Μεταφραστής-συγγραφέας

Δημήτρης Τσαραπατσάνης, Δικηγόρος (ΔΣΑ), ΔΝ, Λέκτορας στο Πανεπιστήμιο του Γιορκ (ΗΒ)

Νίκος Βαμβουνάκης, Πρέσβυς ε,τ. 

Όλγα Βάσιου, Δασκάλα Ειδικής Αγωγής.

Τζίνα Αναστασοπούλου, μέλος ΣΥΡΙΖΑ, Ελεύθερη Επαγγελματίας

Μαίρη Διακολιού 

Λένα Τζεδάκη- Αποστολάκη Επιτ. Σχ. Σύμβουλος Φιλολόγων

Γεράσιμος Τρύφωνας Δημοσιογράφος

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΗΘΟΠΟΙΟΣ

ΜΑΡΙΑ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΤΕΩΣ ΜΕΛΟΣ ΔΣ Γ.Σ.Ε.Ε.

Ηλεκτρα Ροκονιδα, περιφερειακη σύμβουλος με τη Λαϊκή Συσπείρωση Νοτιου Αιγαίου. 

Στάθης Μπαλτάς, Δημοσιογράφος και εκλεγμένο μέλος του φοιτητικού συλλόγου Επικοινωνίας και Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών

Χαρά Τόκα, LLL, (c) PhD Δικηγόρος – Διαπιστευμένη Διαμεσολαβήτρια

Σκόρδας Χρήστος πρόεδρος του συλλόγου εθελοντών αιμοδοτών αιμοπετάλιοδοτων “ΣΤΑΓΟΝΑ ΕΛΠΙΔΑΣ”

Νεοπτόλεμος Δημουλάς και είμαι δικηγόρος στο Πρωτοδικείο Βόλου.

Σόνια Αθανασιάδου, φιλόλογος.

Χρύσα Τσουμάνη Σκηνοθέτης και εκπαιδευτικός.

Ευστράτιος Λαδόπουλος Φιλόλογος ειδικής αγωγής

Στέλλα Παπαματθαίου

Περικλής Παπαβασιλείου, Καθηγητής, Τμήμα Ξένων Γλωσσών, Μετάφρασης και
Διερμηνείας, Ιόνιο Πανεπιστήμιο
Μανόλης Γεργατσούλης, Καθηγητής, Τμήμα Αρχειονομίας, Βιβλιοθηκονομίας
και Μουσειολογίας, Ιόνιο Πανεπιστήμιο

Κάππος Παναγιώτης Εκπαιδευτικος 

Δημήτριος Παντελίδης Ιδ. υπάλληλος.

Νέλλη Κατσαμά δημοσιογράφος 

Μαριάννας Παπαδάκη

Αλεξάνδρα Κουμέλη, εκπαιδευτικός  πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης

Μιχάλης Μπάκας, Περιβαλλοντολόγος, τέως περιφερειακός σύμβουλος Βορείου Αιγαίου

Κουτσομπίνα Καίτη – Λογίστρια

Σπύρος Κομητόπουλος Δικηγόρος Αθηνών

Νικη Μαυρογενη συνταξ. Δημοτ. Υπαλ.

Τσακισταρα Ελένη ιδιωτική υπαλληλος

Μιλτιάδης Κηπας Καθηγητής στο τμήμα Κοινωνιολογίας του Παντείου Πανεπιστημίου

Σοφία Σκούρα, οδοντίατρος

Μαργαρίτης Στράτος, καθηγητής διαιτολογιας (στο ΙΕΚ ΑΚΜΗ)

Νικος Μερτζανης. Δημοσιογραφος

Μαυρίδου Αλεξάνδρα, γιατρός

Βάσια Γεωργίου. ιστορ. τέχνης, συντ. ΥΠΠΟΑ

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΗΣ ΠΟΙΗΤΗΣ-ΛΟΓΟΤΕΧΝΗΣ

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΜΟΥΣΙΚΟΣ

Χρήστος Κουτσονάσιος, Δικηγόρος

Φίλη Δέσποινα, μηχανικός

ΗΛΙΑΣ ΖΟΜΠΟΛΑΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΠΟΥΖΙΔΗΣ. Γεν. Γραμ. ΠΑΜΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ.

Μαρία Αθανασοπούλου Νομικός,συγγραφέας

Ξενιά Μαρία Ιωάννα, Γεωπόνος, Οινολόγος, υποψήφια διδάκτορας Γεωπονικού Πανεπιστημίου Αθηνών 

Χαραλαμποπούλου Βασιλική, είμαι ασκούμενη δικηγόρος του Δικηγορικού Συλλόγου Αθηνών

Γιωργος Κάντας, Ιδιωτικος υπαλληλος

ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

Διονύσιος Δελαπόρτας Δικηγόρος Αθηνών

Γιωργος Λεοντιαδης – Ιστορικος, μελος του ΓΣ του συλλογου “Εμεις που σπουδασαμε στο Σοσιαλισμο”

Βαρσαμή Ευτυχία, Ψυχοπαιδαγωγός

Βιλη Σωτηροπούλου, ηθοποιός,συγγραφέας

ΒΑΪΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ  ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

ΓΚΟΥΤΙΕΡΕΣ-ΚΡΟΥΣ ΛΕΣΤΕΡ  ΤΟΥ ΓΚΙΓΙΕΡΜΟ    ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

Μιχαλης Τραιτσης, σκηνοθετης, θεατρικος παιδαγωγος

Αναστασία Σαφιγιάννη, Καθηγήτρια Πολυτεχνικής Σχολής Δημοκριτείου 
Πανεπιστημίου Θράκης

Μαργαρίτα Κυανίδου, Αρχιτέκτων Μηχανικός

Σταματόπουλος Χρήστος Διπλ. Μηχανολόγος Μηχανικός

Γιαλαμάς Αλκιβιάδης Φοιτητής  Νομός Λαρίσης

Ιωάννης Παπακώστας, υποψήφιος διδάκτορας ΕΜΟΠ Παντειου Πανεπιστημίου

Μερόπη Άννινου αρχιτέκτων μηχανικος

Γιώργος Διαμαντούλης, Δημοσιογράφος 

Αργυρούδης Κωνσταντίνος ξενοδοχουπαλληλος

ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΚΩΣΤΑΣ ΝΤΟΥΖΓΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ Ν.Τ ΑΔΕΔΥ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

Βίκυ Δερμάνη ποιήτρια

Ντιάνα Σταυροπούλου εκπαιδευτικος

Κώστας Νικολάου, Επισκέπτης Καθηγητής Οικολογίας και Κοινωνικής Αλληλέγγυας Οικονομίας Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης.

Κώστας Ακρίβος  Συγγραφέας

Μιχάλης Χατζηαρσενίου Δικηγόρος

Καισας  Γεωργιος συνταξιουχος Χειρουργός, πρώην βουλευτής Έβρου Σύριζα

Καλογερης κυριακος Εργοθεραπευτης

Αλεξάνδρα Πολυχρονη Δικηγορος

Στέλιος Κουλούρης, Βιοτεχνολόγος Τροφίμων.

Τσαρνά Όλγα , Φαρμακοποιός και υποψήφια τίτλου Master Τοξικολογίας.

Μαργαριτα Αρβανιτακη. Είμαι μέλος του ΔΣ του Συλλόγου Έκτακτων Αρχαιολόγων και Υποψήφια Διδάκτορας Αρχαιολογίας.

Ουρανία Χατζηαλέκου, δημόσιος υπάλληλος

Μιχάλης Σπουρδαλάκης, καθηγητής Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών

Παπαδουλης Απόστολος Χημικός Μηχανικός, Βόλος

Πέτρος Παπαζαχαρίου Συνταξιούχος

Ντόρα Περτέση Δρ. Ψυχανάλυσης, ψυχαναλύτρια, διδάσκουσα στο Κέντρο Ψυχαναλυτικών Ερευνών της Αθήνας

Βασω  Μαρίνη Δικηγόρος  Δ.Σ. Κυπαρισσίας

Ναυσικά Ζαμαντζά, Δασολόγος, Δ/νση Δασών Πιερίας

Παναγιώτης Φραντζής, δημοσιογράφος, σύμβουλος επικοινωνίας στο Εθνικό Κέντρο Τεκμηρίωσης 

Μπερερη Αμαρυλλίς, εκπαιδευτικός Α’βαθμιας Εκπαίδευσης

Χαράλαμπος Κασίμης Καθηγητής Γεωπονικού Πανεπιστημίου Αθηνών

Γεράσιμος Δαναλάτος

ΡΑΖΑΤΑ – ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ

ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ –  ΑΝΕΡΓΗ

Βίκτορας Σφήκας,  Δικηγόρος

ΚΑΡΑΝΤΖΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ  ΒΙΟΤΕΧΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ

Γιώργος Κουβαράς του Κωνσταντίνου Δημοσιογράφος

Ανδρονικάκης Ανδρέας υποψ. διδάκτωρ Manchester University

Γεωργιλάκης Μάρκος- γλύπτης

Δρ. Αθανάσιος Βέλιος Επίκουρος καθηγητής τεκμηρίωσης University of the Arts London Κάρτνιφ Ουαλίας

ΣΑΡΑΚΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΥΤΟΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΟΣ

Χαράλαμπος Τσακιρίδης – Παλάνης  (ενωσιακός) νέος Δικηγόρος

Ραπτη Γιασεμή εικαστικός

Ζήσης Ζάννας, π. Βουλευτής, φαρμακοποιος

Μάστορας Χάρης Μέλος Δ.Σ. Συλλόγου Επαγγελματιών Λογιστών Κέρκυρας

Τσουμάνας Ναούμ (Μάκης) Δάσκαλος – Θεσσαλονίκη

Γιώργος Γερανάκης, δικηγόρος 

Χιωτάκος Όμηρος – Δημήτριος, βοηθός γαστρεντερολογίας, ιδιωτικό ιατρείο, Καρδίτσα

Μανωλόπουλος Γιάννης, Χημικός Μηχανικός, Σωματείο Μισθωτών Τεχνικων

Μεϊμάρης Τριαντάφυλλος, υπάλληλος Υπουργείου Παιδείας

Παναγιώτα Ματέρη, Ιστορικός

Σπυρίδων Πατέλης, φοιτητής

Μανώλης Δαφέρμος, Αναπληρωτής καθηγητής επιστημολογίας της ψυχολογίας,

Πανεπιστήμιο Κρήτης

Μανιάτης Γιώργος, Λέκτορας Φυσικής Γεωγραφίας, Πανεπιστήμιο Μπράιτον,

Ην. Βασίλειο

Νίκος Κατσουλάκος, Δρ. Μηχανολόγος Μηχανικός – Ερευνητής ΕΠΙΣΕΥ-ΕΜΠ

Φένεια Παρασκευά, οικονομολόγος

Κωνσταντίνος Τσάκωνας, δημόσιος υπάλληλος.

Κωνσταντίνα Κούκου, ηθοποιός, εκπαιδευτικός, μέλος Δ.Σ. Συνδέσμου

Φυλακισθέντων &Εξορισθέντων Αντιστασιακών 1967-1974

Ιωάννης Νίνος, υποψήφιος διδάκτωρ φιλοσοφίας, Πολυτεχνείο Κρήτης

Ηλίας Ρέππας, συνταξιούχος μηχανικός

Παναγιώτα Χρυσοβιτσινού, συνταξιούχος

Δημήτρης Ρέππας, Ηλεκτρολόγος Μηχανικός ΕΜΠ

Ευστάθιος Ρέππας Χρυσοβιτσινός, Μεταδιδακτορικός Ερευνητής Πανεπιστήμιο

Λάνκαστερ

Διονύσιος Τζαρέλλας, διδάκτωρ πολιτικής φιλοσοφίας

Γεωργιάδης Θοδωρής, συνταξιούχος οικονομολόγος

Φαγογένης Κώστας, υποψήφιος Διδάκτωρ, Τμήμα. Κοινωνιολογίας,

Πανεπιστήμιο Κρήτης

Δημήτρης Σαμαράκης, Μηχανολόγος Μηχανικός

Σωτηρέλης Νικόλαος. Άνεργος Μηχανικός Περιβάλλοντος. Μέλος του Σωματείου

Μισθωτών Τεχνικών.

Χριστοφόρου Άρης, Πληροφορικός ΓΝ Χανίων

Γιώργος Παπαλεξίου, Υποψήφιος Διδάκτορας Πανεπιστημίου Πατρών

Ελπίδα Πρωτόπαπα, Συνταξιούχος ΕΡΤ ΑΕ

Λεωνίδας Μαρούδας, Καθηγητής Πανεπιστημίου Πατρών

 Γιάννης Σουλές, Μέλος του Δ.Σ. του Συλλόγου Ιδιωτικών Εκπαιδευτικών Λειτουργών (Σ.Ι.Ε.Λ.) Αχαΐας

Φάνης Παπαγεωργίου, Επίκουρος Καθηγητής Πανεπιστήμιου Πατρών

Ουρανία Οικονόμου, γραμματέας του ΣΑΔΑΣ Αττικής

ΝικοςΓαζέπης, συνταξιούχος αρχιτέκτων, εικαστικός

Γιώργος Οικονομάκης, Καθηγητής Πανεπιστημίου Πατρών

Τίνα Ζορμπαλά, Επίκουρη Καθηγήτρια Πανεπιστημίου Αιγαίου, Πρόεδρος Συλλόγου ΔΕΠ Πανεπιστημίου Αιγαίου

ΔακορώνιαςΓιώργος, Υποψήφιος Διδάκτορας Πανεπιστημίου Πατρών

Μαρκάκη Μαρία, Επιστημονικός Συνεργάτης Ελληνικό Μεσογειακό Πανεπιστήμιο

Ζησιμόπουλος Γιάννης, Συμβασιούχος Διδάσκων Πανεπιστημίου Πατρών & Μεταδιδακτορικός Ερευνητής, Πρώην Πρόεδρος του Συλλόγου Ιδιωτικών Εκπαιδευτικών Λειτουργών (Σ.Ι.Ε.Λ) Αχαΐας

Βρεττός Γιάννης, Υποψήφιος Διδάκτορας Πανεπιστημίου Πατρών

Ανδρεδάκης Νίκος, Α’ Αντιπρόεδρος της  Διοικούσας Επιτροπής του ΤΕΕ

Κουτζής  Δημήτρης, μέλος της Διοικούσας Επιτροπής του ΤΕΕ και  Α’ Αντιπρόεδρος του ΔΣ του Συλλόγου Εργαζομένων Δήμου Κερατσινίου – Δραπετσώνας.

Αγρίου Σταυρούλα, μέλος της Διοικούσας Επιτροπής του ΤΕΕ 

Μπούκη Ελένη, μέλος της Διοικούσας Επιτροπής του ΤΕΕ 

Τσιμπουκάκης Ηλίας, ΓραμματέαςΔΣ Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών, μέλος της Αντιπροσωπείας του ΤΕΕ

Παπαδόπουλος Μάκης, μέλος της Αντιπροσωπείας  του ΤΕΕ 

Μητρόπουλος Γιώργος,  μέλος της Αντιπροσωπείας  του ΤΕΕ 

Γεωργιάδου Εύη,  μέλος της Αντιπροσωπείας  του ΤΕΕ 

Μουλός Χρήστος, αντιπρόεδρος του Κλαδικού Συνδικάτου Ενέργειας ΣΕΕΝ-ΑΒΕΚ, μέλος της Αντιπροσωπείας  του ΤΕΕ

Παπαγεωργίου Ξανθή, μέλος προεδρείου της ΟΓΕ, μέλος της Αντιπροσωπείας  του ΤΕΕ

Σωτηρόπουλος Νίκος,  μέλος της Αντιπροσωπείας  του ΤΕΕ 

Καλαμπόγια Δέσποινα,  μέλος της Αντιπροσωπείας  του ΤΕΕ 

Βραδης Στέλιος,  μέλος της Αντιπροσωπείας  του ΤΕΕ 

Mάρης Δημήτρης, μέλος ΔΣ Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών

Κλάδης Διονύσης, μέλος ΔΣ Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών

Κωστοπούλου Άννα, μέλος ΔΣ Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών

Μπαρτζώκα Κατερίνα, μέλος ΔΣ Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών

Αυγερινού Αφροδίτη, μέλος Περιφερειακού Συμβουλίου Αττικής, μέλος Αντιπροσωπείας ΣΑΔΑΣ ΠΕΑ (Σύλλογος Αρχιτεκτόνων)

Στουρνάρας Βασίλης, μέλος ΔΣ Συλλόγου Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών

Βαλσαμής Αλέξανδρος, μέλος ΔΣ Συλλόγου Πολιτικών Μηχανικών

Κατεβάτης Γιάννης, μέλος ΔΣ Πανελλήνιου Συλλόγου Χημικών Μηχανικών

Παράσχος Παναγιώτης, μέλος ΔΣ Πανελλήνιου Συλλόγου Χημικών Μηχανικών

Μπλάνας Δημήτριος, μέλος ΔΣ Πανελ. Συλλόγου Διπλ. Μηχανικών Μεταλλείων και μεταλλουργών Μηχανικών

Τζατζόγλου Αγγέλα, μέλος Αντιπροσωπείας ΣΑΔΑΣ ΠΕΑ (Σύλλογος Αρχιτεκτόνων), μέλος ΔΣ Τμήματος Αττικής ΣΑΔΑΣ-ΠΕΑ

Σελιανίτη Ευδοκία, μέλος ΔΣ Τμήματος Αττικής ΣΑΔΑΣ-ΠΕΑ

Βερτζώνης Μάνος, μέλος Αντιπροσωπείας ΣΑΔΑΣ ΠΕΑ (Σύλλογος Αρχιτεκτόνων), μέλος ΔΣ Τμήματος Αττικής ΣΑΔΑΣ-ΠΕΑ

Μανιτσίδου Λυδία, μέλος Αντιπροσωπείας ΣΑΔΑΣ ΠΕΑ (Σύλλογος Αρχιτεκτόνων)

Αλεφαντή Μελίνα, Δημοτική Σύμβουλος Αγ. Παρασκευής

Νικητόπουλος Στέλιος, Δημοσιογράφος, Μέλος ΔΣ ΕΣΗΕΜ-Θ

Παναγιωτίδου Βασιλική, Γραμματέας ΔΣ Σωματείου Συνταξιούχων «Συσπείρωση»

Κομνηνάκα Μαρία, δικηγόρος, βουλευτής Λέσβου του ΚΚΕ.

Μπουρνούς Γιάννης, βουλευτής Λέσβου του ΣΥΡΙΖΑ.

Κυρίτση Αγλαΐα, δημοσιογράφος, Περιφερειακή Σύμβουλος Β. Αιγαίου με τη «Λαϊκή Συσπείρωση».

Σπιλάνης Γιάννης, Επικεφαλής Περιφερειακής Παράταξης «Συμπαράταξη Πολιτών».

Γεωργούλας Στράτος, Περιφερειακός σύμβουλος Β. Αιγαίου, επικεφαλής της παράταξης «Ο Άλλος Δρόμος», καθηγητής κοινωνιολογίας.

Τάσσος Σταύρος, σεισμολόγος, Πρόεδρος ΕΕΔΥΕ, πρώην βουλευτής Λέσβου ΚΚΕ.

Ζερδελής Γιάννης, ιατρός, πρώην βουλευτής Λέσβου.

Πάλλης Γιώργος, φαρμακοποιός, πρώην βουλευτής Λέσβου.

Πάλλης Στρατής, πρώην Δήμαρχος Μυτιλήνης.

Συκάς Γιάννης, μέλος του ΔΣ της ΕΛΜΕ Λέσβου, Δημοτικός Σύμβουλος στο Δήμο Δυτικής Λέσβου με τη «Λαϊκή Συσπείρωση».

Κλιομιδιώτης Θέμης, Δημοτικός Σύμβουλος στο Δήμο Δυτικής Λέσβου με τη «Λαϊκή Συσπείρωση».

Πανταχός Αντώνης, Δημοτικός Σύμβουλος στο Δήμο Δυτικής Λέσβου με τη «Λαϊκή Συσπείρωση».

Βαξεβάνης Σταύρος, Δημοτικός Σύμβουλος στο Δήμο Δυτικής Λέσβου με τη «Λαϊκή Συσπείρωση».

Σαλταμάρας Γιώργος, Δημοτικός Σύμβουλος στο Δήμο Δυτικής Λέσβου με τη «Λαϊκή Συσπείρωση».

Μαργαρίτης Χαράλαμπος, Δημοτικός Σύμβουλος στο Δήμο Δυτικής Λέσβου με τη «Λαϊκή Συσπείρωση».

Καραγιάννης Δημήτρης, πρόεδρος Ομοσπονδίας Αγροτικών Συλλόγων Λέσβου.

Αλεξίου Γιώργος, Πρόεδρος εργαζομένων ΟΤΑ Λέσβου, Γενικός Γραμματέας Ν.Τ. ΑΔΕΔΥ Λέσβου.

Καλαμπόκης Παύλος – Γενικός Γραμματέας Συλλόγου Δασκάλων Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Λέσβου

Μαρία Περδικούρη, Μέλος Δ.Σ. ΕΛΜΕ Λέσβου.

Γιανέλλης Βασίλης, Αντιπρόεδρος του Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Λέσβου.

Καζαμία Σοφία, μέλος του Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ και της επιτροπής πρωτοβουλίας αναπληρωτών Εκπαιδευτικών Λέσβου.

Ηλιόπουλος Μαρίνος, μέλος του ΔΣ της ΕΛΜΕ Λέσβου.

Γκίκα Έφη, μέλος του ΔΣ της ΕΛΜΕ Λέσβου.

Μπουλμπούλης Νίκος, Πρόεδρος Ομοσπονδίας Επαγγελματιών – Βιοτεχνών -Εμπόρων Λέσβου και Πρόεδρος Αρτοποιών Λέσβου

Ευσταθίου Γιώργος, Πρόεδρος Επαγγελματιών Βιοτεχνών και Εμπόρων Πέτρας Λέσβου.

Ασλανίδης Θοδωρής, Πρόεδρος Παλλεσβιακού Εργατοϋπαλληλικού Κέντρου.

Ζαφειρίου Γιάννης, μέλος ΔΣ Παλλεσβιακού Εργατοϋπαλληλικού Κέντρου

Ντινενής Χαράλαμπος, μέλος ΔΣ Παλλεσβιακού Εργατοϋπαλληλικού Κέντρου

Κολαράς Φώτης, μέλος ΔΣ Παλλεσβιακού Εργατοϋπαλληλικού Κέντρου

Κακαρώνης Μιχάλης, μέλος ΔΣ Παλλεσβιακού Εργατοϋπαλληλικού Κέντρου

Λαϊνά Βικτώρια, μέλος ΔΣ Παλλεσβιακού Εργατοϋπαλληλικού Κέντρου

Μουφλουζέλλη Γεωργία, μέλος ΔΣ Παλλεσβιακού Εργατοϋπαλληλικού Κέντρου.

Γιάννο Μαρσέλντ, πρόεδρος της Ένωσης Ιδιωτικών Υπαλλήλων Λέσβου.

Κάλθι Μαντέο, πρόεδρος του Συνδικάτου Εργαζομένων στον Επισιτισμό – Τουρισμό.

Γαλής Νάσος, Ιατρός, μέλος ΔΣ του Ιατρικού Συλλόγου Μυτιλήνης.

Κακναβάτου Ζήνα, γενικός ιατρός.

Καραγεωργίου Στρατής, Οδοντίατρος, μέλος ΔΣ του Οδοντιατρικού Συλλόγου Μυτιλήνης και μέλος της Ένωσης Γονέων Μυτιλήνης.

Λίγκος Αργύρης, μέλος της Ένωσης Γονέων Μυτιλήνης και τοπικός σύμβουλος Λουτρών με τη «Λαϊκή Συσπείρωση»

Αδαλή Μυρσίνη, Κοινοτική Σύμβουλος Μυτιλήνης με τη «Δημοκρατική Μυτιλήνη», Ψυχολόγος

Μπαλάσκας Στρατής, Κοινοτικός Σύμβουλος Μυτιλήνης με τη «Δημοκρατική Μυτιλήνη», Δημοσιογράφος

Βουλβούλη Αιμιλία, Κοινωνική Ανθρωπολόγος.

Μοιρασγεντής Δημήτρης, Δικηγόρος Μυτιλήνης.

Καρδάτου Ολτίνα, Δικηγόρος Μυτιλήνης.

Πέτρου Στρατής, Δικηγόρος Μυτιλήνης.

Πέτσικος Χάρης, Δικηγόρος Μυτιλήνης.

Σκουντιανέλλης Στρατής, Δικηγόρος Μυτιλήνης.

Κομνηνάκας Απόστολος, συνταξιούχος δικηγόρος, ένας από τους έγκλειστους του Πολυτεχνείου του ’73.

Γιαννίκου Μαρία, αρχαιολόγος.

Αυγερινός Ξενοφώντας, Μέλος ΝΤ ΑΔΕΔΥ Λέσβου, Εκλεγμένος μέλος ΠΟΕΔΗΝ

Χρυσάφης Νίκος, μέλος του ΝΤ ΑΔΕΔΥ Λέσβου, πρόεδρος του Συλλόγου Εργαζομένων Αποκεντρωμένης Διοίκησης Αιγαίου (περιοχή Β. Αιγαίου), αντιπρόεδρος Συλλόγου Μηχανικών Τεχνολογικού Τομέα στο Δημόσιο.

Πετρενίτη Βάσω, αντιπρόεδρος του ΝΤ ΑΔΕΔΥ Λέσβου.

Τάσιος Στέργιος, πολιτικός μηχανικός, μέλος της Αντιπροσωπείας του ΤΕΕ Βορειοανατολικού Αιγαίου.

Βεκρής Παναγιώτης, αρχιτέκτων μηχανικός, αντιπρόεδρος Συλλόγου αρχιτεκτόνων Λέσβου, μέλος κεντρικής αντιπροσωπείας ΣΑΔΑΣ-ΠΕΑ.

Νικολάρα Μαρία, Περιφερειακή Σύμβουλος με τη «Συμπαράταξης Πολιτών»

Κορομηλάς Παναγιώτης, κοινοτικός Σύμβουλος Αγιάσου

Κουτσκουδής Παναγιώτης, συνταξιούχος, συγγραφέας βιβλίων της ιστορίας του λεσβιακού επαναστατικού κινήματος.

Χατζηπαναγιώτης Χρύσανθος, πρώην Δήμαρχος Αγιάσου και κοινοτικός σύμβουλος Αγιάσου.

Χιωτέλλη Εριφύλη, εκπαιδευτικός και δημοτική σύμβουλος στο Δήμο Μυτιλήνης με την παράταξη «Με Πυξίδα τον Πολίτη».

Αστυρακάκης Κώστας, δημοτικός σύμβουλος στο Δήμο Μυτιλήνης με την παράταξη «Επανεκκίνηση».

Ζερβού Μαρία, δημοτική σύμβουλος στο Δήμο Μυτιλήνης με την παράταξη «Με Πυξίδα τον Πολίτη».

Ανδρεαδέλλη Βασιλική, δημοτική σύμβουλος στο Δήμο Μυτιλήνης με την παράταξη «Με Πυξίδα τον Πολίτη».

Μαλλιαρός Δημήτρης, δημοτικός σύμβουλος στο Δήμο Μυτιλήνης με την παράταξη «Με Πυξίδα τον Πολίτη».

Ψωμάς Θεόδωρος, δημοτικός σύμβουλος στο Δήμο Μυτιλήνης με την παράταξη «Επανεκκίνηση».

Κατζανός Γεώργιος, δημοτικός σύμβουλος στο Δήμο Μυτιλήνης με την παράταξη «Επανεκκίνηση».

Βενετής Λάμπρος, εκπαιδευτικός, κοινοτικός σύμβουλος Μυτιλήνης με τη «Λαϊκή Συσπείρωση».

Σκοπελίτης Γιώργος, ιδ. υπάλληλος, κοινοτικός σύμβουλος Μυτιλήνης με τη «Λαϊκή Συσπείρωση».

Βελούτσος Δημήτρης, Ανεξάρτητος Δημοτικός Σύμβουλος Δυτικής Λέσβου

Ζαφείρης Στρατής, Επικεφαλής Δημοτικής Παράταξης Δυτικής Λέσβου «Συνεργασία για τη Δυτική Λέσβο».

Ζωγράφου Χρυσούλα, συνταξιούχος παιδίατρος, Δημοτική Σύμβουλος Δυτικής Λέσβου με τη «Συνεργασία για τη Δυτική Λέσβο».

Πίτσα Ελένη, Δημοτική Σύμβουλος Δυτικής Λέσβου με τη «Συνεργασία για τη Δυτική Λέσβο»

Τσάκου Μαριάνθη, Δημοτική Σύμβουλος Δυτικής Λέσβου με τη «Συνεργασία για τη Δυτική Λέσβο»

Κίμων Χρυσίδης, Πρόεδρος Κοινότητας Περάματος, Συντονιστής Δικτύου Κοινοτήτων Λέσβου

Βασίλης Μαμώλης, Πρόεδρος Κοινότητας Λουτρών Συντονιστής κοινοτήτων Δήμου Μυτιλήνης στο Δίκτυο Κοινοτήτων Λέσβου

Θέμης Καμμένος, Πρόεδρος Κοινότητας Λεπετύμνου Συντονιστής κοινοτήτων Δήμου Δυτικής Λέσβου στο Δίκτυο Κοινοτήτων Λέσβου

Στρατής Σαμαράς, μέλος Ν.Τ ΑΔΕΔΥ Λέσβου.

Δρακούλας Νίκος,  Πρόεδρος Κοινότητας Στύψης.

Χαλβατζής Στρατής, Πρόεδρος Κοινότητας Κάπης.

Δέσποινα Μαϊάκη, Πρόεδρος Κοινότητας Σκαλοχωρίου.

Αναγνωστιάδης Πάρης, πρόεδρος Αγροτικού Συλλόγου Κάπης και κοινοτικός σύμβουλος Κάπης με τη «Λαϊκή Συσπείρωση».

Γροσομανίδης Μιχάλης, Τοπικός Σύμβουλος Μανταμάδου με τη «Λαϊκή Συσπείρωση»

Σταμάτης Παναγιώτης, Σύμβουλος Μανταμάδου με τη «Λαϊκή Συσπείρωση»

Χηροπαίδης Στέφανος, Πρόεδρος Αγροτικού Συλλόγου Μανταμάδου.

Γροσομανίδη Μαρία, Πρόεδρος του Συλλόγου Γυναικών Μανταμάδου.

Μαντατής Σταύρος, πρόεδρος Αγροτικού Συλλόγου Ανεμώτιας.

Βαλάκος Παναγιώτης, Δημοτικός Σύμβουλος στο Δήμο Μυτιλήνης με τη «Λαϊκή Συσπείρωση».

Κόμβος Στρατής, Δημοτικός Σύμβουλος στο Δήμο Μυτιλήνης με τη «Λαϊκή Συσπείρωση» και Γραμματέας της Ομοσπονδίας Αγροτικών Συλλόγων Λέσβου.

Τσιριγώτη Νίκη, δικηγόρος Μυτιλήνης, μέλος του ΔΣ του Δικηγορικού Μυτιλήνης, δημοτική σύμβουλος στο Δήμο Μυτιλήνης με τη «Λαϊκή Συσπείρωση».

Ταμπάκης Παναγιώτης Πρόεδρος Αγροτικού Συλλόγου  Αρκαδίας

Μπρούσκαρης Βαγγέλης πρώην πρόεδρος Εργατικού  Κέντρου Αρκαδίας

Γεωργακόπουλος Κώστας  πρώην πρόεδρος Εργατικού  Κέντρου Αρκαδίας

Ομάδα Γυναικών Αρκαδίας

Κολοβός Δημήτρης μέλος ΔΣ  Αγροτικού Συλλόγου Αρκαδίας, μέλος του ΔΣ της Ομοσπονδίας   αγροτικών συλλόγων Πελοποννήσου

Αδριανός Τάσος πρόεδρος Αγροτικού Συλλόγου  Γορτυνίας

Γούργαρης Βαγγέλης Δημοτικός Σύμβουλος Τρίπολης

Φράγκος Γιάννης  Δημοτικός Σύμβουλος  Γορτυνίας

Τετώρος Βασίλης Δημοτικός Σύμβουλος  Βόρειας Κυνουρίας

Παναγουλοπούλου  Λίλα ΔημοτικήΣύμβουλος  Μεγαλόπολης

Κατσιρούμπας  Γιώργος  Δημοτικός Σύμβουλος  Μεγαλόπολης

Πράνταλος Γιάννης: Γραμματέας Συνδέσμου  Επιμελητών Ανηλίκων 

Άννα Ρηγοπούλη Λιατήρη συνταξιούχος γεωπονος ΔΥ .

Τατιάνα Μπόλαρη φωτορεπόρτερ

Βασίλης Παπαστεργίου, δικηγόρος, μέλος του ΔΣ του ΔΣΑ

Παύλος Γκόγκας Απόστρατος αξιωματικός του Π. Ν

Χατζηλέρης Κώστας, Ιδ. Υπάλληλος

ΚΟΣΣΥΒΑΚΗΣ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΣ:  ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΣΤΗΣ, ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ STUDIO New Star Art Cinema  ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ στην  Ομάδα Νόμπελ στους γιατρούς της ΚΟΥΒΑΣ 2021

Κωνσταντίνος Μπριντάκης – Μεταδιδακτορικός Συνεργαζόμενος Ερευνητής,  Ινστιτούτο Ηλεκτρονικής Δομής και Λέιζερ – Ίδρυμα Τεχνολογίας και Έρευνας.

Συμεών Μαστρακούλης Εκλεγμένος με την Πανσπουδαστική ΚΣ στο ΔΣ Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανολόγων Μηχανικών του ΑΠΘ

Βασίλης Πολυχρόνης Επικεφαλής της Αγωνιστικής Δημοτικής Κίνησης Μεγάρων – Νέας Περάμου,υποψήφιος Δήμαρχος στις Δημοτικές Εκλογές του 2019.

Κάκιας Άγις ιδιωτικός υπάλληλος

Ανδρέας ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ πρόεδρος Φαρμακεττικου Συλλογου Αχαΐας / μέλος ΔΣ του Πανελλήνιου Φαμρακευτικου Συλλόγου

Μαρία Βουτυρακη Φαρμακοποιός 

Γεράσιμος Γαβριελάτος, Δικηγορος Κεφαλληνιας

Φωτεινη παυλιδου ,χειρουργος, θεσσαλονικη, θεαγενειο νοσ/ο

Μπάρλας Δημήτρης, Συνταξιούχος εκπαιδευτικός

Κάτια Καππάτου-Χαρωνίτη διεύθυνση παραγωγής ταινιών Κιν/φου- τηλεόρασης

Κατσάμπης Κώστας Συνταξιούχος 

Άρτεμις Κωνσταντίνα Μοσχολέα, μηχανικός τηλεπικοινωνιών

ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΧΑΡΩΝΙΤΗΣ ΣΚΗΝΟΘΕΤΗΣ  

Γεώργιος Βλάχος, Ιστορικός, Διδάκτωρ Ευρωπαϊκού Πανεπιστημιακού Ινστιτούτου (EUI)

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΙΑΜΠΑΛΙΩΤΗΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΜΑΡΙΑ ΖΥΜΒΡΑΓΟΥΔΑΚΗ, ΑΝΕΡΓΗ

Ηλιας Δοσκορης

Φώτης Μπρέγιαννης, Υποψήφιος Διδάκτορας Εργατικού Δικαίου, Πανεπιστήμιο της Λουβαινης, Βέλγιο

Φιλία Γεωργουδή  Πολιτική Επιστήμονας 

Αναστασία Τσουκαλά Αναπλ. Καθηγήτρια Εγκληματολογίας, Παρίσι μέλος του ΔΣΑ

Λάζαρος Πετρομελίδης Μέλος Δ.Σ. Συνδέσμου Αντιρρησιών Συνείδησης

Μάριος Κυριάκος φιλόλογος 

 Σπύρος Σακελλαρόπουλος, Καθηγητής Παντείου Πανεπιστημίου,

ΒΑΣΩ ΚΟΚΚΑ

Όλγα Καρυώτη, Μεταφράστρια, επιμελήτρια, κειμενογράφος

Πέτρος Κατσάκος, δημοσιογράφος 

Άγης Μαραγκουδάκης

Γιώργος Γιαννόπουλος Πολιτικός μηχανικός

Θανάσης Μανιάτης Καθηγητής Τμήματος Οικονομικών Επιστημών ΕΚΠΑ

Κώστας Περδικάρης, Ιχθυολογος Περιφέρειας Ηπείρου

Φώτης Σπυροπουλος, Δικηγόρος, Διδάκτορας Νομικής Πανεπιστημίου Αθηνών

Ανδρέας Αντύπας, Δικηγόρος, Αλεξανδρούπολη.

Γιάννης Καρεκλας Μελος του δς του Συλλόγου φροντιστων Αθηνας. Ταμίας της Ένωσης Γονέων Γαλατσίου

Μαρσέλντ Γιάννο: Πρόεδρος Ένωσης Ιδιωτικών Υπαλλήλων Λέσβου, Μέλος Διοίκησης Παλλεσβιακού Εργατοϋπλληλικού Κέντρου

Τσαγκαρέλλης Νίκος: Γραμματέας Ένωσης Ιδιωτικών Υπαλλήλων Λέσβου, Μέλος Διοίκησης Παλλεσβιακού Εργατοϋπλληλικού Κέντρου

Μαλαμάς Εμμανουήλ: Αντιπρόεδρος Ένωσης Ιδιωτικών Υπαλλήλων Λέσβου

Πρωτόγηρος Δούκας: Έφορος Ένωσης Ιδιωτικών Υπαλλήλων Λέσβου

Σπινέλλης Παναγιώτης: Ταμίας Ένωσης Ιδιωτικών Υπαλλήλων Λέσβου

Νιαβή Δήμητρα: Μέλος ΔΣ Ένωσης Ιδιωτικών Υπαλλήλων Λέσβου

Τζήμας Θεμιστοκλής, Δικηγόρος

Μπουγιούρης Γεώργιος, Δικηγόρος

Χολέβας Γεράσιμος, δημοσιογράφος

Δημήτρης Δανδάκης, Γαστρεντερολόγος, Ειδικός Γραμματέας της Επαγγελματικής Ένωσης Γαστρεντερολόγων Ελλάδας.

Δημήτρης Πατέλης Αν. καθηγητής φιλοσοφίας, Πολυτεχνείο Κρήτης, Μέλος Γ.Σ. Συλλόγου “Εμείς
που σπουδάσαμε στο σοσιαλισμό”

Μιλτιάδης Κλωνιζακης Πολιτικός Μηχανικός Μέλος Διοικούσας Επιτροπής ΤΕΕ Τμήματος Δυτικής Κρήτης

Κώστας Σολωμός Πρόεδρος Δ.Σ. ΣΕΚΑΠΕ

Ράνια Σούρα Γενική γραμματέας Δ.Σ. ΣΕΚΑΠΕ

Κώστας Τζίχας Δημοτικός σύμβουλος δήμου Ανατολικής Σάμου – Λαϊκή Συσπείρωση

ΝΤΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ            ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΣ –  ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΦΟΙΒΟΣ    ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΣ – ΝΤΕΛΙΒΕΡΑΣ

ΘΑΝΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ  ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΣ – ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ SUPER MARKET

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΓΕΝ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ – ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ OTE

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ     ΑΝΑΠΛ.ΓΕΝ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ – ΑΝΕΡΓΗ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΟΣ

ΚΟΥΡΑΒΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ          ΤΑΜΙΑΣ – ΑΝΕΡΓΗ ΜΕΡΙΔΟΠΟΙΗΤΡΙΑ

ΘΑΝΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ    ΕΦΟΡΟΣ – ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ SUPER MARKET

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ     ΜΕΛΟΣ – ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΩΝ

ΚΑΡΑΤΡΑΝΤΟΣ ΘΩΜΑΣ          ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΟΤΩΝ & ΤΡΟΦΙΜΩΝ Ν.ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ & ΜΕΛΟΣ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΣΦΗΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ      ΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΤΕΛ

ΛΕΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ         ΜΟΥΣΙΚΟΣ

ΓΕΡΟΚΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ          ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΩΝ

ΤΖΙΑΜΑΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ   ΑΝΕΡΓΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

ΜΕΡΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ    ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ        ΑΝΕΡΓΟΣ ΜΑΓΕΙΡΑΣ

ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ           ΑΝΕΡΓΗ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ          ΑΝΕΡΓΗ

ΨΩΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ         ΑΝΕΡΓΟΣ

ΧΟΡΜΟΒΑΣ ΑΛΚΗΣ     ΑΝΕΡΓΟΣ – ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ         ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΣΕ FAST FOOD

ΤΣΟΥΚΑΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ        ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΛΙΑΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ      ΑΝΕΡΓΗ

ΚΟΥΤΣΟΓΕΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΛ/ΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

ΚΑΡΑΤΡΑΝΤΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑ         ΜΑΘΗΤΡΙΑ

ΚΑΡΑΤΡΑΝΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ    ΜΑΘΗΤΡΙΑ

ΖΑΡΚΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ      ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

ΚΑΣΤΡΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ            ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

ΚΑΡΑΜΕΡΗ ΚΑΙΤΗ       ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   ΑΥΤΟΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΟΣ

ΚΑΡΑΜΠΑ ΜΑΙΡΗ       ΑΝΕΡΓΗ

ΣΚΟΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   ΑΓΡΟΤΗΣ

ΘΑΝΟΥ ΝΑΝΣΥ            ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΚΑΡΑΤΡΑΝΤΟΥ ΓΙΟΥΛΗ           ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΚΟΝΤΕΛΕΣ ΘΑΝΑΣΗΣ  ΕΡΓΑΤΗΣ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΑΝΝΑ         Ε.Β.Ε

ΣΥΚΙΩΤΗ ΜΑΡΙΝΑ       ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΟΣ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΙΡΗ         ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΛΙΓΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ         ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΥ ΛΟΚΡΩΝ

ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ

ΣΠΥΡΟΥ ΓΙΑΝΝΑΣ        ΑΓΡΟΤΙΣΣΑ

ΖΙΑΡΑΓΚΑ ΕΡΜΙΟΝΗ   ΔΑΣΟΠΟΝΟΣ

ΦΡΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ        ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

ΨΩΜΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ          ΝΤΕΛΙΒΕΡΑΣ

ΧΟΡΜΟΒΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ           ΗΛ/ΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ  ΕΜΠΟΡΟΫΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΠΑΠΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ        ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΗΛΙΑΣ   ΛΟΓΙΣΤΗΣ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ       ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΓΑΤΣΙΝΑΡΗΣ ΑΚΗΣ      ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ SUPER MARKET

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ       ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ           ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

ΖΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ       ΜΗΧ/ΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ